Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchni

Wyposażenie kuchni

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni.

 • Misa na owoce Blomus Ondea

  Misa na owoce Blomus Ondea wykonana...

  0 Ocen produktu

  od 399.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Pojemnik na lunch Take Away Aladdin zielony

  Hermetyczny pojemnik na lunch Take...

  0 Ocen produktu

  od 55.90 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet "Mizar" 16,18,20 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Mizar w kolorze karminowym - 6 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Mizar w połączeniu z klasycznym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Mizar są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki zastosowanej powłoce EASY TO CLEAN, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Mizar to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (2,8).

  0 Ocen produktu

  od 172.03 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet Selena 16,18,20 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Selena w kolorze morelowym - 6 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Selena w połączeniu z eleganckim baryłkowatym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Garnki z kompletu Selena są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Selena to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,1l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,0l).

  0 Ocen produktu

  od 203.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Garnek okuwany Prima + pokrywa (śr. 20 cm)

  Garnek Prima 20cm. w kolorze kremowym. Garnek jest wykonany z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z bakelitowym uchwytem oraz odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Naczynia posiadają trwałe emaliowane uchwyty. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne żywe kolory kolekcji Prima w połączeniu z tradycyjnym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Standard obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczynia jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki Prima są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Naczynia Prima idealnie nadają się do gotowania, smażenia jak i przechowywania potraw.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do garnka możesz również dokupić czajnik, rondel bądź patelnię. Potrawy przygotowywane w garnkach emaliowanych Prima są pełne smaku i aromatu a także zachowują witaminy i wartości odżywcze. Gotowanie w naczyniach Prima to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 36.27 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Garnek prosty (śr. 22 cm)

  Garnek prosty marki Emalia Olkusz to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Kolor beżowy wraz z wyjątkowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Gotowanie w naczyniach emaliowanych to gwarancja zachowania pełnej wartości odżywczej witamin i minerałów. Produkt marki Emalia Olkusz można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak również indukcyjnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów naczynie można myć w zmywarce. Garnek prosty posiada następujące wymiary: średnica 22cm. Przybliżona waga to 1.04kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 22.60 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Garnek wysoki emaliowany (śr. 22 cm)

  Garnki proste cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki swojemu kształtowi i bogatej kolorystyce pasują do każdej kuchni. Naczynia zostały w całości pokryte emalią co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Model tych naczyń dostępny jest w rozmiarach od 14 do 28 cm.

  0 Ocen produktu

  od 24.30 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel emaliowany z dwoma uchwytami (śr. 22 cm)

  Rondel emaliowany z dwoma uchwytami został w całości wykonany z blachy stalowej pokrytej emalią. Rondel można wykorzystać do smażenia, duszenia a także do przechowywania potraw w lodówce.

  0 Ocen produktu

  od 21.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek (śr. 10 cm)

  Cechy charakterystyczne: wszystkie linie kubków posiadają bogatą kolorystykę i zdobnictwo. Doskonale mogą służyć do zaparzania herbaty, ziół. Jest możliwość podgrzewania np. wystudzonej herbaty. Naczynia te mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Możliwość zdobnictwa dla dzieci np. zwierzątka. Polecany młodym matkom, doskonałe dla młodzieży na kolonie i obozy. Nadają się do mycia w zmywarkach.Pojemność - 0,5l

  0 Ocen produktu

  od 9.83 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek prosty (śr. 12 cm)

  Kubek prosty 12 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 11.18 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel z trzonkiem (śr. 20 cm)

  Rondel z trzonkiem 20 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory rondli w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny trzonek ułatwia nalewanie przenoszenie naczynia.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Rondel może służyć zarówno do gotowania sosów, kiełbasek jak przyrządzenia przepysznej jajecznicy - możliwości są niezliczone. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 18.60 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel emaliowany z dwoma uchwytami 14 cm (śr. 14 cm)

  Rondle niskie to połączenie tradycyjnej technologii produkcji z praktycznym ręcznie malowanym wywiniętym brzegiem. Rondle to uniwersalne naczynia niezbędne w każdej kuchni. Służą do gotowania, duszenia, zasmażania i przechowywania potraw.

  0 Ocen produktu

  od 9.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel emaliowany z dwoma uchwytami 16 cm (śr. 16 cm)

  Rondle niskie to połączenie tradycyjnej technologii produkcji z praktycznym ręcznie malowanym wywiniętym brzegiem. Rondle to uniwersalne naczynia niezbędne w każdej kuchni. Służą do gotowania, duszenia, zasmażania i przechowywania potraw.

  0 Ocen produktu

  od 10.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel emaliowany z dwoma uchwytami 20 cm (śr. 20 cm)

  Rondle niskie to połączenie tradycyjnej technologii produkcji z praktycznym ręcznie malowanym wywiniętym brzegiem. Rondle to uniwersalne naczynia niezbędne w każdej kuchni. Służą do gotowania, duszenia, zasmażania i przechowywania potraw.

  0 Ocen produktu

  od 14.40 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel emaliowany z dwoma uchwytami 22 cm (śr. 22 cm)

  Rondle niskie to połączenie tradycyjnej technologii produkcji z praktycznym ręcznie malowanym wywiniętym brzegiem. Rondle to uniwersalne naczynia niezbędne w każdej kuchni. Służą do gotowania, duszenia, zasmażania i przechowywania potraw.

  0 Ocen produktu

  od 21.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Rondel emaliowany z dwoma uchwytami 24 cm (śr. 24 cm)

  Rondle niskie to połączenie tradycyjnej technologii produkcji z praktycznym ręcznie malowanym wywiniętym brzegiem. Rondle to uniwersalne naczynia niezbędne w każdej kuchni. Służą do gotowania, duszenia, zasmażania i przechowywania potraw.

  0 Ocen produktu

  od 24.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Pokrywa emaliowana (śr. 24 cm)

  Pokrywa 24 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka pokryw jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Pokrywy emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.

  0 Ocen produktu

  od 10.24 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Pokrywa emaliowana (śr. 22 cm)

  Pokrywa 22 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka pokryw jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Pokrywy emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.

  0 Ocen produktu

  od 11.01 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Nóż GOURMET L. do skrobania 9cm

  Wykuty z pojedynczego kawałka chromowo molibdenowo wanadowej X50CrMoV15 stali nierdzewnejKażde ostrze zostało ręcznie naostrzone i opatrzone etykietą jakościErgonomicznie wymodelowana rączka dla bezpiecznego i wygodnego chwytuŁatwe do naostrzenia9 cm

  0 Ocen produktu

  od 45.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Patelnia Straight Ferno Green (śr. 28 cm)

  Patelnia Straight Ferno Green posiada korpus wykonany z kutego aluminium, wewnątrz pokryta została powłoką zapobiegającą przywieraniu. Rączka patelni wykonana została z żywicy fenolowej.

  0 Ocen produktu

  od 104.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Koszyk prostokątny Sante

  Koszyk Sante wykonany został z wysokiej jakości polirattanu. Koszyczek idealnie nadaje się nie tylko do przechowywania żywności ale również drobiazgów.

  0 Ocen produktu

  od 29.72 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Garnek z powłoką ceramiczną 16cm Fusion Fresh (śr. 16 cm)

  Garnki Fusion Fresh z powłoką ceramiczną to prawdziwa rewolucja w kuchni. Wyjątkowe właściwości powłoki w połączeniu z żywą, egzotyczną kolorystyką, zapewniają nowe doznania kulinarne i inspirują do eksperymentów ze smakiem i aromatem w roli głównej.Powłoka ceramiczna oparta na technologii Sol-Gel, wykonana z naturalnych minerałów, pozbawiona jest PTFE, PFOA, ołowiu i kadmu. Jest bezpieczna dla zdrowia, przyjazna środowisku i niezwykle praktyczna. Naturalna powłoka ceramiczna posiada doskonałe właściwości nieprzywierające. Powłoka ceramiczna jest odporna na zadrapania i działanie wysokich temperatur. Idealnie gładka, nieporowata struktura powłoki gwarantuje gotowanie i smażenie bez przywierania oraz niezwykłą łatwość czyszczenia.Garnek posiada szklaną pokrywę z odpowietrznikiem i nienagrzewającą się gałką. Uchwyty w garnku pokryte są powłoką antypoślizgową Soft Touch. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych.Niebanalny kolor i funkcjonalność plus przyjemność z gotowania.

  0 Ocen produktu

  od 47.24 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Forma na 6 muffinek Fusion Fresh

  Forma z powłoką ceramiczną na 6 muffinek w kolorze soczystej czerwieni, z kolekcji Fusion Fresh marki Ambition. Wykonana w wysokiej jakości stali węglowej, którą dodatkowo pokryto powłoką ceramiczną zapobiegającą przywieraniu Twoich wypieków. Łatwa w użytkowaniu jak i czyszczeniu. Nie musisz już natłuszczać formy, ani też wykładać jej folią aluminiową czy papierem do pieczenia. Wystarczy po prostu wyłożyć formę ciastem i wsadzić do piekarnika - pieczenie to już sama przyjemność z naszymi formami. Każdy muffinka z tej formaki jest równomiernie upieczona i chrupiąca.

  0 Ocen produktu

  od 18.08 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Forma do tarty z powłoką ceramiaczną Fusion Fresh (śr. 31 ...

  Forma do tarty o średnicy 31 cm w kolorze soczystej czerwieni, z kolekcji Fusion Fresh marki Ambition. Wykonana w wysokiej jakości stali węglowej, którą dodatkowo pokryto powłoką ceramiczną zapobiegającą przywieraniu Twoich wypieków. Łatwa w użytkowaniu jak i czyszczeniu. Nie musisz już natłuszczać formy, ani też wykładać jej folią aluminiową czy papierem do pieczenia. Wystarczy po prostu wyłożyć formę ciastem i wsadzić do piekarnika - pieczenie to już sama przyjemność z naszymi formami. Każdy wypiek z tej formaki jest równomiernie upieczony i chrupiący.

  0 Ocen produktu

  od 17.13 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek 260 ml Fusion Fresh

  Kubek z kolekcji Fusion Fresh wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Proces szkliwienia nadaje naczyniu eleganckie błyszczące wykończenia.

  0 Ocen produktu

  od 9.62 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kieliszek na jajko Fusion Fresh

  Kieliszek na jajko wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Dostępny jest również w kolorze kremowym, czerwonym i brązowym.

  0 Ocen produktu

  od 8.56 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Salaterka Fusion Fresh (śr. 22,5 cm)

  Salaterka z kolekcji Fusion Fresh wykonana została z ceramiki szkliwionej. W kolorze soczystej czerwieni dostępne są również talerze, kubki i filiżanki.

  0 Ocen produktu

  od 19.32 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Dzbanek Fusion Fresh

  Dzbanek z kolekcji Fusion Fresh wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Proces ten nadaje ceramice wyjątkowego blasku. Dzbanek jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

  0 Ocen produktu

  od 32.29 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Misa łódka zielona 17cm Fusion fresh

  Misa w kształcie łódki o długości 17 cm to nowoczesny sposób na podanie do stołu przekąsek. Misa w kolorze zielonym doda pomieszczeniu świeżości i oryginalności.

  0 Ocen produktu

  od 8.35 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Silikonowa łopatka Delice

  Silikonowa łopatka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Dostępna jest w dwóch kolorach: czerwonym i brązowym.

  0 Ocen produktu

  od 12.89 zł Zobacz oferty w 4 sklepach


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.