Jesteś tutaj:Strona GłównaEROTYKADrogeria erotyczna

Drogeria erotyczna

Porównanie cen w EROTYKA, Drogeria erotyczna.

 • Hot Pheromone Gel Woman 15 ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 216.59 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Shiatsu Pheromones Men 100 ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 63.85 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Shiatsu Pheromones Women 100 ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 63.85 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pearl Women Eau De Parfum 14 ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 50.21 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pearl Women Eau De Parfum 100 ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 103.46 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ree Stimu Women Pheromones 14Ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 32.47 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pheromones without Fragrance Women 5ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 27.45 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pheromones without Fragrance Men 5ml

  ...

  0 Ocen produktu

  od 27.45 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Desire for Men Mini

  ...

  0 Ocen produktu

  od 19.52 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Desire for Women Mini

  ...

  0 Ocen produktu

  od 19.52 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Smak for Men

  ...

  0 Ocen produktu

  od 40.36 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pherospray

  ...

  0 Ocen produktu

  od 27.05 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Woda toaletowa z feromonami dla kobiet - PheroFem 15ml

  WODA TOALETOWA 15 ML ZAWIERAJĄCA DAMSKIE FEROMONY EROTYCZNE SERIA DLA KOBIET   Ten zapach jest ``niewidzialny`` dla ludzkiego nosa, ale wyczuwalny przez podświadomość. Pobudza pożądanie, potęguje zmysłowość oraz nastraja pozytywnie. Feromony nie są dostrzegalne gołym okiem.     To erotyczna woń wydzielana przez kobiety lub  mężczyzn. Zapach ten, jak sygnał niewerbalny wysyłany jest do płci przeciwnej. Kusząca woń wody toaletowej z feromonami PheroFem w naturalny sposób pobudza zmysły, wzmagając pożądanie. Linia męska charakteryzuje piżmowy zapach, podczas gdy damskie są słodkie i delikatne.

  0 Ocen produktu

  od 29.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Woda toaletowa z feromonami dla mężczyzn - PheroMen 15ml

  WODA TOALETOWA 15 ML ZAWIERAJĄCA MĘSKIE FEROMONY EROTYCZNE SERIA DLA MĘŻCZYZN   Ten zapach jest ``niewidzialny`` dla ludzkiego nosa, ale wyczuwalny przez podświadomość. Pobudza pożądanie, potęguje zmysłowość oraz nastraja pozytywnie. Feromony nie są dostrzegalne gołym okiem.     To erotyczna woń wydzielana przez kobiety lub  mężczyzn. Zapach ten, jak sygnał niewerbalny wysyłany jest do płci przeciwnej. Kusząca woń wody toaletowej z feromonami PheroMen w naturalny sposób pobudza zmysły, wzmagając pożądanie. Linia męska charakteryzuje piżmowy zapach, podczas gdy damskie są słodkie i delikatne.

  0 Ocen produktu

  od 29.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Feromony dla mężczyzn - CP Male Pheromones - 14 ml

  MĘSKIE FEROMONY 14 ML FLAKONIK 14 ML - FEROMONY DLA MĘŻCZYZN CP Ten zapach jest ''niewidzialny'' dla ludzkiego nosa, ale wyczuwalny przez podświadomość. Pobudza pożądanie, potęguje zmysłowość oraz nastraja pozytywnie. Feromony nie są dostrzegalne gołym okiem. To erotyczna woń wydzielana przez kobiety lub mężczyzn. Zapach ten, jak sygnał niewerbalny wysyłany jest do płci przeciwnej. Kusząca woń Cobeco Pheromones w naturalny sposób pobudza zmysły, wzmagając pożądanie. Linia męska charakteryzuje piżmowy zapach, podczas gdy damskie są słodkie i delikatne.

  0 Ocen produktu

  od 72.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Feromony dla kobiet - CP Female Pheromones - 14 ml

  DAMSKIE FEROMONY 14 ML FLAKONIK 14 ML - FEROMONY DLA KOBIET CP   Ten zapach jest ``niewidzialny`` dla ludzkiego nosa, ale wyczuwalny przez podświadomość. Pobudza pożądanie, potęguje zmysłowość oraz nastraja pozytywnie. Feromony nie są dostrzegalne gołym okiem.     To erotyczna woń wydzielana przez kobiety lub  mężczyzn. Zapach ten, jak sygnał niewerbalny wysyłany jest do płci przeciwnej. Kusząca woń Cobeco Pheromones w naturalny sposób pobudza zmysły, wzmagając pożądanie. Linia męska charakteryzuje piżmowy zapach, podczas gdy damskie są słodkie i delikatne.    

  0 Ocen produktu

  od 72.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tenga Hole Lotion MILD - Delikatny 170ml

  TENGA - HOLE LOTION MILD EKSKLUZYWNY LUBRYKANT INTYMNY MARKI TENGA   MILD - To delikatny smar poślizgowy, jest przyjemny wręcz miękki w dotyku. Producent zapewnia że ma niską lepkość, a dobre nawilżenie.     Trzy rodzaje żełów, z których każdy ma inne cechy. Korzystaj ze wszystkich trzech, a później wybierz, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i Twojej partnerski. Tenga stworzył je dla wzbogacenia doznań, więc nie trać czasu na inne nieudane próby z gorszymi żelami. Zawartość: 170 ml   Inne produkty z tej serii: REAL - Żel, który jest wierną kopią naturalnie wytwarzanego poślizgu u każdej z kobiet. Imituje prawdziwy dotyk i tak samo przyjemne i mokre odczucia podczas używania. WILD - Lubrykant, który jest lekko lepki z dodatkową zawartością chłodzącego mentolu. Energicznie stymuluje i wzmaga temperaturę w łóżku.

  0 Ocen produktu

  od 53.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tenga Lotion - Żel nawilżający w jajku (6 szt.)

  TENGA - EGG LOTION ŻEL NAWILŻAJĄCY W JAJKU (6 SZT.)   Model LOTION to specjalny żel, smar do wszystkich jajek marki Tenga oraz innych produktów i nawilżenia podczas seksu, masturbacji.   Szczegóły produktu: - Po użyciu dokładnie umyć ciepłą wodą z mydłem.- Unikać stosowania gdy skóra jest uszkodzona lub jest w złym stanie.- Jeżeli wystąpi podrażnienie na skórze, należy zaprzestać stosowania tego żelu i skonsultować się z lekarzem.- W przypadku kontaktu z oczami, należy przemyć oczy czystą wodą.- Przechowywać z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Przechowywać w ciemnym miejscu i użyć natychmiast po otwarciu.- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.WYMIARY:  53 × 53 × 70mmZAWARTOŚĆ: 65ml

  0 Ocen produktu

  od 162.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tenga Flip Air Lotion - Żel nawilżający Tenga biały

  TENGA - FLIP AIR LOTION SOLID WHITE ŻEL I BALSAM W JEDNYM Z DYSTRYBUTOREM PODAWANIA     Dystrybutor Żelu oparty na funkcji Push (przyciśnij i używaj), pozwala na łatwe kontrolowanie ilości żelu do użycia. Wystarczy nacisnąć 5 razy by w odpowiedni sposób nawilżyć co tylko zechcesz. Dzięki temu że jest bardzo gładki, śliski, możesz cieszyć się jego długą trwałością. Każde wnętrze zostanie dobrze nawilżone.   Do stymulacji delikatnej, daje duże nawilżenie i gładkość. Zawartość 75ml.     NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW:   Klient: Jakie są różnice między płynem czarnym i białym ? Odpowiedź:  Smary są specjalnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować przyjemność wybierając dowolnie albo czarny ablo biały. Biały daje płynne nawilżenie, gładkość i dobry poślizg, a czarny jest mocniejszy, działa bezpośrednio i natychmiast kiedy jest użyty na ciało.     Klient: Czy można używać te balsamy do seksu z partnerem? Odpowiedź:  Nasze środki smarne są projektowane i produkowane ze składników, które są nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu, dlatego śmiało możesz wykorzystać je do współżycia.   Klient: Ile razy należy nacisnąć (optymalnie) ? Odpowiedź:  Z naszego doświadczenia wynika, że 5 razy wystarczy, ale można użyć więcej np. 15 razy. Każde naciśnięcie uwolni około 1ml płynu.   Klient: Czy można używać Białego i Czarnego razem ? Odpowiedź:  Można je łączyć dowolnie, nie widzimy przeciwskazań.

  0 Ocen produktu

  od 41.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tenga Hole Lotion REAL - Naturalny 170 ml

  TENGA - HOLE LOTION REAL EKSKLUZYWNY LUBRYKANT INTYMNY MARKI TENGA   REAL - Żel, który jest wierną kopią naturalnie wytwarzanego poślizgu u każdej z kobiet. Imituje prawdziwy dotyk i tak samo przyjemne i mokre odczucia podczas używania.     Trzy rodzaje żełów, z których każdy ma inne cechy. Korzystaj ze wszystkich trzech, a później wybierz, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i Twojej partnerski. Tenga stworzył je dla wzbogacenia doznań, więc nie trać czasu na inne nieudane próby z gorszymi żelami. Zawartość: 170 ml   Inne produkty z tej serii:   WILD - Lubrykant, który jest lekko lepki z dodatkową zawartością chłodzącego mentolu. Energicznie stymuluje i wzmaga temperaturę w łóżku. MILD - To delikatny smar poślizgowy, jest przyjemny wręcz miękki w dotyku. Producent zapewnia że ma niską lepkość, a dobre nawilżenie.

  0 Ocen produktu

  od 53.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tenga Flip Air Lotion - Żel Tenga bardzo mocny czarny

  TENGA - FLIP AIR LOTION SOLID BLACK ŻEL I BALSAM W JEDNYM Z DYSTRYBUTOREM PODAWANIA     Dystrybutor Żelu oparty na funkcji Push (przyciśnij i używaj), pozwala na łatwe kontrolowanie ilości żelu do użycia. Wystarczy nacisnąć 5 razy by w odpowiedni sposób nawilżyć co tylko zechcesz. Dzięki temu że jest bardzo gładki, śliski, możesz cieszyć się jego długą trwałością. Każde wnętrze zostanie dobrze nawilżone.   Do stymulacji energicznej, ożywczej. Zawartość 75ml.     NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW:   Klient: Jakie są różnice między płynem czarnym i białym ? Odpowiedź:  Smary są specjalnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować przyjemność wybierając dowolnie albo czarny ablo biały. Biały daje płynne nawilżenie, gładkość i dobry poślizg, a czarny jest mocniejszy, działa bezpośrednio i natychmiast kiedy jest użyty na ciało.     Klient: Czy można używać te balsamy do seksu z partnerem? Odpowiedź:  Nasze środki smarne są projektowane i produkowane ze składników, które są nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu, dlatego śmiało możesz wykorzystać je do współżycia.   Klient: Ile razy należy nacisnąć (optymalnie) ? Odpowiedź:  Z naszego doświadczenia wynika, że 5 razy wystarczy, ale można użyć więcej np. 15 razy. Każde naciśnięcie uwolni około 1ml płynu.   Klient: Czy można używać Białego i Czarnego razem ? Odpowiedź:  Można je łączyć dowolnie, nie widzimy przeciwskazań.

  0 Ocen produktu

  od 41.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tenga Hole Lotion WILD - Chłodzący 170ml

  TENGA - HOLE LOTION WILD EKSKLUZYWNY LUBRYKANT INTYMNY MARKI TENGA   WILD - Lubrykant, który jest lekko lepki z dodatkową zawartością chłodzącego mentolu. Energicznie stymuluje i wzmaga temperaturę w łóżku.     Trzy rodzaje żełów, z których każdy ma inne cechy. Korzystaj ze wszystkich trzech, a później wybierz, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i Twojej partnerski. Tenga stworzył je dla wzbogacenia doznań, więc nie trać czasu na inne nieudane próby z gorszymi żelami. Zawartość: 170 ml   Inne produkty z tej serii: REAL - Żel, który jest wierną kopią naturalnie wytwarzanego poślizgu u każdej z kobiet. Imituje prawdziwy dotyk i tak samo przyjemne i mokre odczucia podczas używania. MILD - To delikatny smar poślizgowy, jest przyjemny wręcz miękki w dotyku. Producent zapewnia że ma niską lepkość, a dobre nawilżenie.  

  0 Ocen produktu

  od 53.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Żel przedłużający stosunek - System JO Prolonger Gel 60 ml

  Dłuższy seks, mocniejsze i lepsze odczucia możliwe są do osiągnięcia przy użyciu tego kremu, bazującego na składnikach naturalnych. Zwiększa możliwości seksualne jednocześnie nie używając benzokainy, jest więc wskazany do skóry wrażliwej i wymagającej. Dłuższy stosunek, większa przyjemność osiągane za pomocą łagodnej, naturalnej formuły tego żelu. Pojemność 60ml Działa tylko na osobę stosującą żel, nie na partnera. Delikatna formuła. Nie zawiera benzokainy.

  0 Ocen produktu

  od 53.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Lubrykant smakowy wodny - System JO H2O Lubricant Black Licori...

  Wersja: czarna lukrecja, 30ml Wodny środek nawilżający, który jednak daje unikatowe efekty – jest mianowicie odczuwany tak jak środki silikonowe i równie jak one mocny w działaniu. Dostępny w kilkunastu smakach. Daje długi, utrzymujący się efekt gładkiego poślizgu. Produkowany bez użycia sztucznych słodzików, bez cukru, bez polepszaczy smaku. Efekt działania jest długi i a jednocześnie środek nie jest klejący, nie lepi się. Bezpieczny do używania z lateksem i wszystkimi rodzajami erotycznych akcesoriów. Może być używany przez wegan. Wiele smaków pozwoli na zaspokojenie gustów każdej pary. A mieszając je można uzyskać własne, unikatowe koktajle :) Składniki wysokiej jakości, o klasie farmaceutycznej, łącznie z gliceryną pozyskiwaną z roślin. Bezpieczny, nie zawierający silikonu, wosku, oleju.

  0 Ocen produktu

  od 18.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Lubrykant smakowy wodny - System JO H2O Lubricant Black Licori...

  Wersja: czarna lukrecja, 150ml Wodny środek nawilżający, który jednak daje unikatowe efekty – jest mianowicie odczuwany tak jak środki silikonowe i równie jak one mocny w działaniu. Dostępny w kilkunastu smakach. Daje długi, utrzymujący się efekt gładkiego poślizgu. Produkowany bez użycia sztucznych słodzików, bez cukru, bez polepszaczy smaku. Efekt działania jest długi i a jednocześnie środek nie jest klejący, nie lepi się. Bezpieczny do używania z lateksem i wszystkimi rodzajami erotycznych akcesoriów. Może być używany przez wegan. Wiele smaków pozwoli na zaspokojenie gustów każdej pary. A mieszając je można uzyskać własne, unikatowe koktajle :) Składniki wysokiej jakości, o klasie farmaceutycznej, łącznie z gliceryną pozyskiwaną z roślin. Bezpieczny, nie zawierający silikonu, wosku, oleju.

  0 Ocen produktu

  od 47.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krem powiekszający biust - System JO Women Bosom Booster Crea...

  Chcesz spojrzeń z podziwem wpatrujących się w twoją pełną, kształtną i kobiecą figurę? Krem JO BOSOM Booster pozwoli osiągnąć właśnie taki efekt. Przeznaczony do codziennego używania, delikatnie działający krem wspomaga wzrost piersi poprzez użycie naturalnych składników. Nie zawiera hormonów, nie wymaga do powiększenia biustu interwencji chirurga plastycznego. Nadaje piersiom pełności, jędrności, powiększa je. Poprawia wygląd skóry na biuście i dekolcie. Sprawia, że ciało wygląda młodziej. Redukuje zmarszczki. Efekt widoczny już po 6 tygodniach stosowania. Pojemność 120ml

  0 Ocen produktu

  od 239.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krem ścieśniający waginę - System JO Women Vaginal Tighten...

  Przywraca waginie dobrą kondycję, odświeżają i odmładza. Działanie ścieśniające na wnętrze kobiecej pochwy osiągnięte jest przy zastosowaniu naturalnych składników, znanych i stosowanych od stuleci. Utrata jędrności związana z wiekiem, zmianami hormonalnymi czy też porodem może być zmniejszona przez stosowanie tego środka. Poprawa naturalnej elastyczności jest szybka a efekt utrzymuje się długo. Jednocześnie nawilża i odmładza tkankę. Pojemność 30ml

  0 Ocen produktu

  od 59.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pomadka do ust - System JO Women Kiss Buzz Strawberry 5 ml Tru...

  Smak truskawkowy. Sposób by pocałunki były jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas. Z tą pomadką całus będzie smakował mocniej, bardziej intensywnie a złączając usta kochankowie niemal odczują, jak między nimi przeskakuje iskra podniecenia. Efekt wzmagający doznania podczas pocałunku występuje natychmiast po naniesieniu pomadki. Dodatkowo działa jak normalna pomadka, nawilżając usta i nadając im seksownego połysku. Dostępny w dwóch smakach – czekoladowym i truskawkowym. Nadaje ustom nowych, elektryzujących doznań podczas pocałunku. Pojemność 5ml

  0 Ocen produktu

  od 63.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Odświeżacz do ust z afrodyzjakiem - System JO PHR Breath Fre...

  Odświeżający spray do ust w niespotykanym wcześniej stylu. JO Breath Fresh w swoim składzie ma naturalne afrodyzjaki i feromony, przez co nie tylko oddech jest rześki i świeży ale i nasza atrakcyjność u płci przeciwnej rośnie w siłę. Wystarczy kilka psiknięć sprayem, dostępnym w trzech wersjach zapachowych, i już jesteśmy przygotowani na uwodzenie. Osobna formuła dla mężczyzn i kobiet. Afrodyzjaki zapachowe. Długotrwałe działanie, odświeża oddech błyskawicznie. Produkowany w wersji Miętowej, Cynamonowej i Mięty z cynamonem. Pojemność 5ml.

  0 Ocen produktu

  od 26.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Olejek do masażu - System JO Massage Glide Cranberry 120 ml ...

  wersja: żurawina, 120ml Pełnia relaksu w zmysłowy wydaniu. Olejek do masażu JO All-in-One Massage Glide ma działanie nawilżające a jednocześnie nie pozostawia na skórze uczucia tłustości czy oleistości. Odpręża skórę, odnawia ją i nadaje jej życia, pozwala na relaks mięśni i ducha. W momencie gdy z masażu przechodzicie do bardziej intymnych czynności olejek ten może być używany jako środek nawilżający. Daje jedwabistą gładkość, utrzymującą się długo i pozbawioną wrażenia kleistości czy lepkości. Bardzo wydajny i skoncentrowany – jedna kropla potrafi odpowiadać nawet 10 czy 15 kroplom innych środków tego typu. W formule zastosowano silikon o farmaceutycznej jakości. Nietoksyczny, nie wywołujący alergii, możliwy do używania z lateksem. Można stosować z każdego rodzaju akcesoriami erotycznymi prócz silikonowych. Bardzo dobrze wypada też jako środek nadający wyrazistości tatuażom. Dostępny w kilku wersjach zapachowych, bez zapachu a także w wersji rozgrzewającej.

  0 Ocen produktu

  od 67.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.