Jesteś tutaj:Strona GłównaKOMPUTERYSerwery i urządzenia sieciowe

Serwery i urządzenia sieciowe

Porównanie cen w KOMPUTERY, Serwery i urządzenia sieciowe.

  • UBIQUITI TOUGHSWITCH POE 5-PORT

    UBIQUITI :: TOUGHSWITCH POE5X GIGABIT ETHERNET 24V POE11.5W/PORTOPIS PRZEDMIOTUUbiquiti TOUGHSwitch PoE to zarządzalny, gigabitowy, 5 portowy przełącznik przeznaczony do współpracy z urządzeniami firmy Ubiquiti z serii airMAX, UniFi, airVision oraz innymi urządzeniami wymagającymi zasilania PoE 24V.Unikalną cechą urządzenia jest możliwość zasilania urządzeń przez PoE wprost z przełącznika. Funkcja ta umożliwia zredukowanie ilości zasilaczy, kostek PoE, patchcordów oraz gniazd zasilania. Pozwala to na zastąpienie kilku zasilaczy, jednym przełącznikiem, co w znacznym stopniu pomaga w utrzymaniu porządku. Oprogramowanie urządzenia umożliwia wybór portów które mają być zasilane.Przełącznik zarządzany jest za pomocą intuicyjnego panelu WWW. Oprogramowanie urządzenia obsługuje technologie takie jak: Virtual Local Area Network (VLAN), Spanning Tree Protocol (STP), Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP), Jumbo Frame, Watchdog oraz konfigurowalne alerty. Ponadto umożliwia monitorowanie oraz wyświetlanie statystyk dla wszystkich portów.Urządzenie wyposażone jest w 5 portów 10/100/1000 Mbps oraz 1 port 10/100 Mbps służący do zarządzania urządzeniem.CECHY PRODUKTU5x Gigabit PoE 24V pasywne PoE z możliwością konfigurowania TOUGHSwitch PoE Configuration Interface Możliwy montaż na ścianie Monitorowanie portów Usługi serwisowe systemu Virtual Local Area Network (VLAN) Spanning Tree Protocol (STP) Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) Jumbo Frame Support Ping Watchdog AlertySPECYFIKACJA TECHNICZNAPorty 1 x 10/100 Mbps5 x 10/100/1000 MbpsProcesor MIPS 20K, 400 MHzRAM 64 MBMaksymalna moc dla portu PoE 11.5WZasilanie 24 V 2.5AZużycie energii 60 WPoE Method PassiveESD Rating 24 kV Air / 24 kV ContactObudowa Desktop z możliwością montażu na ścianieWymiary 197 x 81,5 x 27,3mmWaga 250 gCertyfikaty CE, FCC, ICTemperatura pracy -25 do 55 CW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIUBIQUITI TOUGHSWITCH POE (nr kat. 2109)gwarancjafaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 425.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

  • MIKROTIK ROUTERBOARD SXT LITE5 OUTDOOR

    ROUTERBOARD SXT LITE5 (5NDR2) MIMO 2X2NAJWAŻNIEJSZE CECHYKompletne urządzenie typu CPE.PRZEZNACZENIESieci komputerowe.OPIS PRODUKTUPłyta RouterBOARD SXT Lite5 jest kompletnym urządzeniem typu CPE MIMO 2x2 zgodne z 802.11n. Przeznaczone jest na pasmo 5GHz i wyposażony w dwupolaryzacyjną antenę 16dBi o separacji polaryzacji 35dB. RouterBOARD SXT Lite5 znajduje zastosowanie przede wszystkim jako stacja kliencka (CPE), może też służyć do realizacji połączeń punkt-punkt.Platforma SXT LITE 5 zgodna jest z protokołem MikroTik Nv2 TDMA co pozwala na realizację połączeń o dwukrotnie większej przepustowości w porównaniu do standardowego protokołu 802.11n.SPECYFIKACJA TECHNICZNAWi-Fi 5nD (5Ghz, 500mW, 802.11a/n, MIMO2x2), zabezpieczenie 10kV ESD CPU Atheros AR9344 600MHz CPU Pamięć RAM 64MB DDR2 Pamięć Flash 64MB NAND Ethernet 1 port 10/100 RJ-45, L2MTU ramki do 4076bajtów Dodatkowe Przycisk reset,głośnik Port szeregowy Brak LEDs Power LED,Ethernet LED,5 wireless signal LED Zasilanie Power over Ethernet: 8-30V DC.W komplecie zasilacz 24V DC 0,38A oraz pasywny adapter PoE Wymiary 140mm x 140mm x 56mm Waga Bez opakowania i kabli 265g Pobór mocy Do 8W Temperatura pracy -30C - +80C System operacyjny MikroTikRouterOS v5,Licencja level 3 Zawartość opakowania urządzenie SXT ze zintegrowaną anteną,elementy do montażu do masztu,opaska montażowa,adapter PoE,zasilacz,skrócona instrukcja instalacji Certyfikaty FCC,CE,ROHS Typ Panelowa, dwupolaryzacyjna Zakres częstotliwości 5,17 - 5,825GHz Zysk 16 ? 2 dBi VSWR max 1,7:1 Wiązka H 3dB typ. 25° Wiązka E 3dB typ. 25 ° Polaryzacja Dual Linear (V-pol, H-pol) Separacja polaryzacji 35dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIUrządzenie SXT ze zintegrowaną anteną ( nr kat. 8295)Elementy do montażu do masztu,Opaska montażowa,Adapter PoE,Zasilacz,Skrócona instrukcja instalacjiGwarancjaFaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 235.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

  • PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    PIGTAIL JEDNOMODOWYSM 9/125 SC/PC 2METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: jednomodowyTyp złącza: SC/PCTyp włókna światłowodowego: 9/125Długość: 2 mŚrednica: 0.9 mmOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL):Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL):Jednomodowe : PC ?40 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL JEDNOMODOWY SM 9/125 SC/PC 2METRY (nr kat. 8021)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 11.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL SM 9/125, SC/APC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    PIGTAIL JEDNOMODOWYSM 9/125 SC/APC 2METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: jednomodowyTyp złącza: SC/APCTyp włókna światłowodowego: 9/125Długość: 2 mŚrednica: 0.9 mmOPIS PRODKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: APCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL):Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL):Jednomodowe : APC ?60dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL JEDNOMODOWY SM 9/125 SC/APC (nr kat. 8020)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 15.01 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    PIGTAIL JEDNOMODOWYSM 9/125 LC/PC 2MNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: jednomodowyTyp złącza: LC/PCTyp włókna światłowodowego: 9/125Średnica kabla: 0,9mmDługość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNE:Tłumienność wtrąceniowa (IL):Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL):Jednomodowe : PC ?40 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL JEDNOMODOWY SM 9/125 LC/PC 2M (nr kat. 8018)GwarancjaParagon fiskalny lub faktuwa VAT

    0 Ocen produktu

    od 17.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL MM ST OM2 pokr.0.9, 2m

    PIGTAIL WIELOMODOWYWTYK ST OM2 MM50/1252 METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: wielomodowyTyp złącza: STTyp włókna światłowodowego: 50/125Średnica kabla: 0,9mmDługość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL WIELOMODOWY WTYK ST OM2 MM50/125 2 METRY (nr kat. 8015)GwarancjaParagon fiskalny lub faktuwa VAT

    0 Ocen produktu

    od 12.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL MM SC OM4 pokr.0.9, 2m

    PIGTAIL WIELOMODOWYWTYK SC OM4 MM50/1252 METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: wielomodowyTyp złącza: SCTyp włókna światłowodowego: 50/125Klasa włókna: OM4Szerokość pasma: 3500MHz/kmŚrednica kabla: 0,9mmDługość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL):Wielomodowe : 0,35 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC OM4 MM50/125 2M (nr kat. 8013)GwarancjaParagon fiskalny lub faktuwa VAT

    0 Ocen produktu

    od 19.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL MM SC OM3 pokr.0.9, 2m

    PIGTAIL WIELOMODOWYWTYK SC OM3 MM50/125 2M 8012NAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: wielomodowyTyp złącza: STTyp włókna światłowodowego: 50/125Średnica kabla: 0,9mmDługość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U),PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNE:Tłumienność wtrąceniowa (IL):Wielomodowe : 0,35 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC OM3 MM50/125 2M (nr kat. 8012)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 14.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL MM SC OM2 pokr.0.9, 2m

    PIGTAIL WIELOMODOWYWTYK SC OM2 MM50/1252 METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: wielomodowyTyp złącza: SCTyp włókna światłowodowego: 50/125Średnica kabla: 0,9mm OM2Długość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL):Wielomodowe : 0,35 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC OM2 MM50/125 2M (nr kat. 8011)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 10.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL MM LC OM3 pokr.0.9, 2m

    PIGTAIL WIELOMODOWYWTYK LC OM3 MM50/1252 METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: wielomodowyTyp złącza: LCTyp włókna światłowodowego: 50/125Średnica kabla: 0,9 mm OM3Długość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL):Wielomodowe : 0,35 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL WIELOMODOWY WTYK LC OM2 MM50/125 2 METRY (nr kat. 8008)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 17.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • PIGTAIL MM LC OM2 pokr.0.9, 2m

    PIGTAIL WIELOMODOWYWTYK LC OM2 MM 50/1252 METRYNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp światłowodu: wielomodowyTyp złącza: LCTyp włókna światłowodowego: 50/125Średnica kabla: 0,9 mm OM2Długość: 2 mOPIS PRODUKTUPigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowychzakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo nakablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą dozakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych wprzełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich orazskrzynkach z polami komutacyjnymi.WŁAŚCIWOŚCINiska tłumienność, wysoka reflaktancjaStandardy polerowania: PCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754PARAMETRY TRANSMISYJNETłumienność wtrąceniowa (IL):Wielomodowe : 0,35 dBW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIPIGTAIL WIELOMODOWY WTYK LC OM2 MM 50/125 2 METRY( nr kat. 8007 )GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 16.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • Uchwyt do NanoStation M2/M5

    UCHWYT DO NANOSTATIONSERIA M2/M5NAJWAŻNIEJSZE CECHYdo NanoStation M2do NanoStation M5do TP-LINK TL-WA5210Gdo TP-LINK TL-WA7210NPRZEZNACZENIEUchwyt przeznaczony do montażu urządzeń NanoStation M2 i NanoStation M5 oraz TP-LINK TL-WA5210G Budowa uchwytu pozwala na regulację kąta pochylenia anteny. Uchwytu używa się w zamian za opaski dołączone standardowo do urządzeń NanoStation i TP-LINK.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIUCHWYT DO NANOSTATION M2/M5 (nr kat. 1698)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 12.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ROUTERBOARD 750GL

    PLATFORMA ROUTERBOARD 750GLNAJWAŻNIEJSZE CECHYProcesor Atheros AR7242 400 MHz64MB SDRAM oraz 64MB NAND5 portów Ethernet 10/100/1000 MbpsZasilanie PoEZainstalowany system RouterOS Level 4Niskie zapotrzebowaniem na moc - do 6WOPISRouterBoard RB750G jest routerem Mikrotik przeznaczonym głównie na rynek SOHO. Urządzenie oparte jest na procesorze Atheros AR7242 i wyposażone jest w 64MB SDRAM oraz 64MB NAND. Router jest kolejnym modelem z serii RouterBoard 750 o oznaczeniu 750GL którego wydajność jest porównywalna do wydajności jego poprzednika - RB750G. Wysoka wydajność platformy sprawia, że urządzenie poradzi sobie nawet z bardziej wymagającymi zadaniami, jak np. kształtowanie ruchu lub tzw. przełączanie etykiet MPLS (Multiprotocol Label Switching). RouterBoard 750GL ma 5 portów Gigabit Ethernet i sprzedawany jest z preinstalowaną licencją na system RouterOS level 4.Powyższe cechy predysponują router do zastosowania w małych firmach. Router spełni również oczekiwania wymagających użytkowników domowych, którzy cenią możliwość zaawansowanego zarządzania ruchem (np współdzielenie połączenia internetowego).SPECYFIKACJA TECHNICZNAProcesor Atheros AR7242 400MHz Pamięć RAM 64 MB SDRAM Nośniki Danych 64 MB wbudowanej pamięci NAND Port Ethernet 5 portów 10/100/1000 Mbps Fast Ethernet z obsługą Auto-MDI/X Slot MiniPCI brak Port szeregowy brak Pobór mocy do 6W Zasilanie Power Over Ethernet 9-28V DCGniazdo zasilające na płycie 9-28V DCZasilacz 12V w komplecie Wymiary 113mm x 89mm x 28mmW SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:platforma ROUTERBOARD 750GL (nr kat. 5018)zasilacz 12V w kompleciegwarancjafaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 249.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZASILACZ ADAPTER POE 48V 500MA

    ZASILACZ 48V/0.5AZ ADAPTEREM POEDIODA LED SYGNALIZUJĄCA ZASILANIEOPIS PRZEDMIOTUZasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 48 V (np. RouterBoard RB600, RB800). Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.SPECYFIKACJA TECHNICZNANapięcie wyjściowe 48VDC @ 0.5ANapięcie wejściowe 90-260VAC @ 47-63HzInput Current 0.3A @120VAC, 0.2A @230VACInrush Current

    0 Ocen produktu

    od 49.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZASILACZ ADAPTER POE 24V 1A

    ZASILACZ 24V/1AZ ADAPTEREM POEROUTERBOARD, BULLET, WISPSTATION, ALIXOPISPOE-24Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych). Idealny do zasilania stacji klienckich CPE oraz stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.SPECYFIKACJA TECHNICZNANapięcie wyjściowe 24VDC @1.0A Napięcie wejściowe 90-260VAC @47-63Hz Input Current 0.3A @120VAC, 0.2A @230VAC Inrush Current

    0 Ocen produktu

    od 32.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ADAPTER POE DO ACCESS POINTÓW

    ADAPTER INJECTORPoE DO ACCESS POINTÓWNAJWAŻNIEJSZE CECHYdostarcza zasilanie poprzez kabel ethernet wymaga zastosowania zewnętrznego zasilacza moc urządzenia odbiorczego nie powinna przekraczać 15W wtyk zasilania o średnicy 2,1 mm (biegun dodatni wewnątrz) Wyjście zasilania: biegun dodatni na stykach 4 i 5 gniazada ethernetbiegun ujemny na stykach 7 i 8 tego samego gniazdaOPIS PRODUKTUAdapter Power over Ethernet przeznaczony do zasilania urządzeń które fabrycznie nie są przystosowane do zasilania PoE. Do takich urządzeń zalicza sie większość urządzeń SOHO (access pointy routery), które standardowo zasilane są przez zasilacz zewnęrzny. Adapter jest szczególnie przydatny w miejscach gdzie jest problem z zasilaniem (dachy, kominy etc.)W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIadapter PoE do Access Pointów (nr kat. 2042)faktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 13.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • LISTWA ZASILAJĄCA RACK NATEC 3M BLACK 9 GNIAZD

    LISTWA ZASILAJĄCA RACKNATEC EXTREME MEDIA RMS9 19` 3M BLACK9 GNIAZDNAJWAŻNIEJSZE CECHYMontaż Rack9 GniazdWtyk ShukoOPIS PRODUKTUPrzewód zasilający z wtyczką SHUKO9 gniazd 230V PL (10A) z uziemieniemŁatwy montaż do podłoża/ścianyUchwyty metalowe do montażu w szafie 19 "Bezpieczna nieprzewodząca obudowaKolor czarnyW SKŁAD ZESTAWU WCHODZIListwa zasilająca rack (nr kat. 8221)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 72.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ADAPTER SC/UPC Duplex SM Standard

    ADAPTER SC/PC DUPLEX JEDNOMODOWY SMNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp złącza - SC/PC DuplexTyp światłowodu - Jednomodowy (SM)Typ obudowy - PlastikTłumienność - 0,2dBTemp. pracy: od -40 do +80°COPIS PRZEDMIOTUAdapter toru światłowodowego to urządzenia mechaniczne przeznaczone do łączenia złączy światłowodowych typu SC / PC SM Duplex. Zawiera tuleję połączeniową dzięki czemu połączenie dwóch złącz jest trwałe i stabilne. Adapter posiada zaślepki zabezpieczające po obu stronach złącza. Dzięki otworom adapter można zamontować do płyty czołowej jak również w przełącznicy oraz gniazdach abonenckich.ZASTOSOWANIEAdaptery są wykorzystywane do połączenia dwóch złącz światłowodowych np. pigtailu z patchcordem w przełącznicy światłowodowej lub przy połączeniu dwóch patchcordów tworząc przedłużenie. Najczęściej wykorzystywany w przełącznicach, mufach, panelach a dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu stał się najczęściej wykorzystywanym łącznikiem w transmisji światłowodowej.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIAdapter SC/PC Duplex jednomodowy SM (nr kat. 8385)Faktura VAT lub paragon fiskalnyGwarancja

    0 Ocen produktu

    od 3.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ADAPTER LC/UPC Duplex SM Standard

    ADAPTER LC/PC DUPLEX JEDNOMODOWY SMNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp złącza - LC/PC DuplexTyp światłowodu - Jednomodowy (SM)Typ obudowy - PlastikTłumienność - 0,2dBTemp. pracy: od -40 do +80°COPIS PRZEDMIOTUAdapter toru światłowodowego to urządzenia mechaniczne przeznaczone do łączenia złączy światłowodowych typu LC / PC SM Duplex. Zawierają tuleję połączeniową dzięki czemu połączenie dwóch złącz jest trwałe i stabilne. Adapter posiada zaślepki zabezpieczające po obu stronach złącza. Dzięki otworom adapter można zamontować do płyty czołowej jak również w przełącznicy oraz gniazdach abonenckich.ZASTOSOWANIEAdaptery są wykorzystywane do połączenia dwóch złącz światłowodowych np. pigtailu z patchcordem w przełącznicy światłowodowej lub przy połączeniu dwóch patchcordów tworząc przedłużenie. Najczęściej wykorzystywany w przełącznicach, mufach, panelach a dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu stał się najczęściej wykorzystywanym łącznikiem w transmisji światłowodowej.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIAdapter LC/PC Duplex jednomodowy SM (nr kat. 8388)Faktura VAT lub paragon fiskalnyGwarancja

    0 Ocen produktu

    od 5.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ADAPTER SC/APC Simplex SM Standard

    ADAPTER SC/APC SIMPLEX SM STANDARDNAJWAŻNIEJSZE CECHYTyp złącza - SC/APC SimplexTyp światłowodu - Jednomodowy (SM)Typ obudowy - PlastikTłumienność - 0,2dBTemp. pracy: od -40 do +80°COPIS PRZEDMIOTUAdapter toru światłowodowego to urządzenia mechaniczne przeznaczone do łączenia złączy światłowodowych typu SC / APC SM Simplex. Zawierają tuleję połączeniową dzięki czemu połączenie dwóch złącz jest trwałe i stabilne. Adapter posiada zaślepki zabezpieczające po obu stronach złącza. Dzięki otworom adapter można zamontować do płyty czołowej jak również w przełącznicy oraz gniazdach abonenckich.ZASTOSOWANIEAdaptery są wykorzystywane do połączenia dwóch złącz światłowodowych np. pigtailu z patchcordem w przełącznicy światłowodowej lub przy połączeniu dwóch patchcordów tworząc przedłużenie. Najczęściej wykorzystywany w przełącznicach, mufach, panelach a dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu stał się najczęściej wykorzystywanym łącznikiem w transmisji światłowodowej.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIAdapter SC/APC simplex SM standard (nr kat. 8382)Faktura VAT lub paragon fiskalnyGwarancja

    0 Ocen produktu

    od 2.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 20km TX1550/RX1310

    MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (20KM) SMNAJWAŻNIEJSZE CECHYDwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowymPołączenie na odległości do 20kmZłącze typu SC SMDługość fali Tx 1550nm, Rx 1310nmOPISModuł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 20km) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.PRZEZNACZENIEModuły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku. UWAGA!Urządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Tx 1310nm, Rx 1550nm, również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 433).SPECYFIKACJA TECHNICZNAModel SFP 1.25Gbps SC SM, 20km, WDM Tx1550/Rx1310 Włókno jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 ?m Port 1x 1,25 Gbps SC SM Typ modułu SFP WDM tak Maksymalna odległość 20 km Operacyjna długość fali TX1550 nm / RX1310 nmW SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (20KM) SM (nr kat. 1081)GwarancjaFaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 99.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 20km TX1310/RX1550

    MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (20KM) SMNAJWAŻNIEJSZE CECHYDwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowymPołączenie na odległości do 20kmZłącze typu SC SMDługość fali Rx 1310nm, Tx 1550nm OPISModuł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 20km) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.PRZEZNACZENIEModuły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku. UWAGAUrządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Rx 1550nm, Tx 1310nm, również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 1081).SPECYFIKACJA TECHNICZNAModel SFP 1.25Gbps SC SM, 20km, WDM TX1550/RX1310 Włókno jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 ?m Port 1x 1,25 Gbps SC SM Typ modułu SFP WDM tak Maksymalna odległość 20 km Operacyjna długość fali RX: 1310nm / TX: 1550nmW SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (20KM) SM (nr kat. 433)GwarancjaFaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 99.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/R...

    MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (3KM) SM 10DBNAJWAŻNIEJSZE CECHYDwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowymPołączenie na odległości do 3kmZłącze typu SC SMDługość fali Rx 1550nm, Tx 1310nmOPISModuł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 3km, 10dB) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.PRZEZNACZENIEModuły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.UWAGAUrządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Rx 1310nm, Tx 1550nm również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 9202).SPECYFIKACJA TECHNICZNAModel SFP 1.25Gbps SC SM, 3km, WDM RX1550/TX1310 Włókno Jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 ?m Port 1x 1000 Mbps SC SM Typ modułu SFP WDM tak Maksymalna odległość 3km Operacyjna długość fali Tx 1310nmRx 1550nmW SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB (nr kat. 4811)GwarancjaFaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 79.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZESTAW RACK 4U SZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER

    ZESTAW RACK 4USZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER SZAFA RACKOWA GETFORT 19 CALI 04U 600X450 + PÓŁKA + WENTYLATOR Nr. katalogowy: 1019 Szafa wisząca 4UDrzwi przednie przeszklone z zamkiemGłębokość 450mmZdejmowane panele bocznePółka 275mmWentylator 120mmx120mmUziemienie2 regulowane przepusty kablowe Zobacz pełny opis produktu ORGANIZER KABLI 1U POZIOMY ZAMYKANY OGF-MR Nr. katalogowy: 1211 Mocowanie doczołowe do szyn rackMateriał - stalWysokość 1USzerokość 19"Kolor czarnyKod producenta OGF-MR Zobacz pełny opis produktu LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19 CALI LGF-06-Z Nr. katalogowy: 1215 Montaż Rack6 gniazd z bolcemWtyk ShukoDwubiegunowy wyłącznik Zobacz pełny opis produktu 2 x ZESTAW MONTAŻOWY KOMPLET 4 ŚRUB DO SZAF RACK Nr. katalogowy: 1194 Montaż do szyn rack4x śruba M64x podkładka4x koszyczek Zobacz pełny opis produktu

    0 Ocen produktu

    od 369.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZESTAW RACK 9U SZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER

    ZESTAW RACK 9USZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER SZAFA RACKOWA GETFORT 19 CALI 09U 600X450 + PÓŁKA + WENTYLATOR Nr. katalogowy: 1152 Szafa wisząca 9UDrzwi przednie przeszklone z zamkiemGłębokość 450mmZdejmowane panele bocznePółka 275mmWentylator 120mmx120mmUziemienie2 regulowane przepusty kablowe Zobacz pełny opis produktu ORGANIZER KABLI 1U POZIOMY ZAMYKANY OGF-MR Nr. katalogowy: 1211 Mocowanie doczołowe do szyn rackMateriał - stalWysokość 1USzerokość 19"Kolor czarnyKod producenta OGF-MR Zobacz pełny opis produktu LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19 CALI LGF-06-Z Nr. katalogowy: 1215 Montaż Rack6 gniazd z bolcemWtyk ShukoDwubiegunowy wyłącznik Zobacz pełny opis produktu 2 x ZESTAW MONTAŻOWY KOMPLET 4 ŚRUB DO SZAF RACK Nr. katalogowy: 1194 Montaż do szyn rack4x śruba M64x podkładka4x koszyczek Zobacz pełny opis produktu

    0 Ocen produktu

    od 459.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZESTAW RACK 12U SZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER

    ZESTAW RACK 12USZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER SZAFA RACKOWA GETFORT 19 CALI 12U 600X450 + PÓŁKA + WENTYLATOR Nr. katalogowy: 1154 Szafa wisząca 12UDrzwi przednie przeszklone z zamkiemGłębokość 450mmZdejmowane panele bocznePółka 275mmWentylator 120mmx120mmUziemienie2 regulowane przepusty kablowe Zobacz pełny opis produktu ORGANIZER KABLI 1U POZIOMY ZAMYKANY OGF-MR Nr. katalogowy: 1211 Mocowanie doczołowe do szyn rackMateriał - stalWysokość 1USzerokość 19"Kolor czarnyKod producenta OGF-MR Zobacz pełny opis produktu LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19 CALI LGF-06-Z Nr. katalogowy: 1215 Montaż Rack6 gniazd z bolcemWtyk ShukoDwubiegunowy wyłącznik Zobacz pełny opis produktu 2 x ZESTAW MONTAŻOWY KOMPLET 4 ŚRUB DO SZAF RACK Nr. katalogowy: 1194 Montaż do szyn rack4x śruba M64x podkładka4x koszyczek Zobacz pełny opis produktu

    0 Ocen produktu

    od 494.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZESTAW RACK 15U SZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER

    ZESTAW RACK 15USZAFA PÓŁKA LISTWA ORGANIZER SZAFA RACKOWA GETFORT 19 CALI 15U 600X450 + PÓŁKA + WENTYLATOR Nr. katalogowy: 1155 Szafa wisząca 15UDrzwi przednie przeszklone z zamkiemGłębokość 450mmZdejmowane panele bocznePółka 275mmWentylator 120mmx120mmUziemienie2 regulowane przepusty kablowe Zobacz pełny opis produktu ORGANIZER KABLI 1U POZIOMY ZAMYKANY OGF-MR Nr. katalogowy: 1211 Mocowanie doczołowe do szyn rackMateriał - stalWysokość 1USzerokość 19"Kolor czarnyKod producenta OGF-MR Zobacz pełny opis produktu LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19 CALI LGF-06-Z Nr. katalogowy: 1215 Montaż Rack6 gniazd z bolcemWtyk ShukoDwubiegunowy wyłącznik Zobacz pełny opis produktu 2 x ZESTAW MONTAŻOWY KOMPLET 4 ŚRUB DO SZAF RACK Nr. katalogowy: 1194 Montaż do szyn rack4x śruba M64x podkładka4x koszyczek Zobacz pełny opis produktu

    0 Ocen produktu

    od 579.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • ZESTAW RUREK TERMOKURCZLIWYCH 10CM CZARNE

    ZESTAW RUREK TERMOKURCZLIWYCH100 SZTUKZASTOSOWANIEInstalacje elektryczne i sieciowe.OPIS PRODUKTUW skład zestawu wchodzą następujące rurki termokurczliwe o długości 100 mm:rura 1,5mm czarna 30szt.rura 2,5mm czarna 30szt.rura 4mm czarna 20szt.rura 6mm czarna 10szt.rura 10mm czarna 6szt.rura 13mm czarna 4szt.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIZestaw rurek termokurczliwych (nr kat. 7492)gwarancjaparagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 10.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • LISTWA ZASILAJĄCA C14 / 3 GNIAZDA SCHUKO

    LISTWA ZASILAJĄCA3 GNIAZDA DO UPS C1460CMNAJWAŻNIEJSZE CECHYprzystosowany do użycia dla zasilania 230V 10A,3 gniazda typu francuskiego (gniazdo z bolcem obwoiązujące w Polsce),złącze C14 do podłączenia do zasilacza awaryjnego,długość rozdzielacza - 60cm.OPIS PRODUKTURozdzielacz zasilania do UPS 3 gniazda 60cmto rozwiązanie pozwalające na podłączenie do zasilacza awaryjnego (UPS) z gniazdami C13 urządzeń wyposażonych w typowy wtyk zasilania.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZIListwa zasilająca (nr kat. 6080)GwarancjaParagon fiskalny lub faktura VAT

    0 Ocen produktu

    od 27.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

  • POWERLINE TP-LINK TL-PA8010P KIT

    TRANSMITER TL-PA8010P1200MB/S GIGABIT PORTNAJWAŻNIEJSZE CECHYZgodność ze standardem HomePlug AV2, wysoka prędkość transmisji danych w sieci elektrycznej - do 1200Mb/sWbudowane gniazdko sieci elektrycznej umożliwia podłączenie do prądu dodatkowego urządzeniaProsta instalacja Plug and Play, brak konieczności konfiguracji urządzeniaGigabitowe porty zapewniają szybkie, bezpieczne połączenie przewodoweZASTOSOWANIE PRODUKTUWykorzystując istniejące gniazdka elektryczne można błyskawicznie stworzyć infrastrukturę sieciową bez konieczności użycia dodatkowego okablowania - wystarczy podłączyć do nich transmitery TL-PA8010P. Ponadto wbudowane gniazdko elektryczne pozwala na podłączenie do sieci elektrycznej dodatkowego urządzenia (tak jak do zwykłego gniazdka). Prędkość transmisji poprzez sieć elektryczną wynosząca do 1200Mb/s sprawia, że TL-PA8010P jest świetnym urządzeniem umożliwiającym łatwe zbudowanie multimedialnej, domowej sieci.PRĘDKOŚĆ TRANSMISJI W SIECI ELEKTRYCZNEJ - DO 1200MB/SDzięki wykorzystaniu technologii HomePlug AV2, zestaw transmiterów TL-PA8010P zapewnia stabilną i szybką transmisję danych poprzez sieć elektryczną z prędkością do 1200Mb/s. Urządzenia TL-PA8010P są rozwiązaniem umożliwiającym łatwe połączenie wszystkich domowych przewodowych urządzeń sieciowych - od komputerów i konsol do gier poprzez dekodery telewizyjne aż do serwerów NAS. TL-PA8010P jest świetnym wyborem dla wymagających zastosowań takich jak np. strumieniowanie plików wideo w rozdzielczości Ultra HD do wielu urządzeń jednocześnie lub przesyłanie dużych plików.GIGABITOWY PORT ETHERNETTL-PA8010P posiada gigabitowy port Ethernet co pozwala wykorzystanie sieci przewodowej w pełni (do zastosowań takich jak np. strumieniowanie plików wideo w rozdzielczości Ultra HD do wielu urządzeń jednocześnie lub przesyłanie dużych plików).DODATKOWE GNIAZDKO ELEKTRYCZNEUrządzenie TL-PA8010P posiada zintegrowane gniazdko sieci elektrycznej zapewniając wygodę użytkowania w domowych sieciach. Dzięki temu, do sieci elektrycznej może być podłączone dodatkowe urządzenie (tak jak do normalnego gniazdka sieciowego). Dzięki wbudowanemu filtrowi zasilania urządzenie TL-PA8010P może zoptymalizować transmisję poprzez linię elektryczną, redukując zakłócenia wytworzone przez działające w pobliżu urządzenia elektryczne.PROSTA INSTALACJA URZĄDZEŃAby szybko i bezproblemowo utworzyć połączenie sieciowe:Podłącz transmiter do gniazda zasilania i podłącz go do routera za pomocą kabla Ethernet.Połącz drugi transmiter do innego gniazdka elektrycznego i podłącz do niego dowolne urządzenie sieciowe za pomocą kabla EthernetTransmitery połączą się ze sobą automatycznie.Aby rozszerzyć sieć o dodatkowe urządzenia, możesz skorzystać z przycisku Pair.REDUKCJA POBORU PRĄDU - DO 85%Transmitery sieciowe nowej generacji TL-PA8010P dzięki zaawansowanemu trybowi oszczędzania energii zużywają o wiele mniej energii elektrycznej niż wcześniejsze modele transmiterów sieciowych. Gdy dane nie są transmitowane przez określony czas, urządzenie automatycznie przełącza się z trybu pracy w tryb oszczędzania energii, redukujący jej zużycie nawet o 85%.Uwaga: Transmitery powinny być podłączone do gniazdek w jednej fazie i używane w zestawach 2 lub więcej urządzeń.CECHYZgodność ze standardem HomePlug AV2, wysoka prędkość transmisji danych w sieci elektrycznej - do 1200Mb/s, idealna do transmisji wideo w jakości HD i 3D oraz gier onlineFiltr zasilania, zapewniający lepszą wydajność transmisjiWbudowane gniazdko sieci elektrycznej umożliwia podłączenie do prądu dodatkowego urządzeniaGigabitowe porty zapewniają szybkie, bezpieczne połączenie przewodoweBrak konieczności kładzenia nowych kabli, wykorzystanie istniejącej sieci elektrycznejZasięg transmisji w obwodzie elektrycznym do 300m zapewnia dużą wydajność połączeń pomiędzy pomieszczeniami i piętrami budynkuProsta instalacja Plug and Play, brak konieczności konfiguracji urządzeńOpatentowany tryb oszczędności energii automatycznie redukuje pobór prądu do 85%Naciśnięcie przycisków Pair na obudowach urządzeń aktywuje 128 bitowe szyfrowania AES chroniące transmisję danych przez linie elektryczneKompatybilny z transmiterami pracującymi w standardach AV1200, AV1000, AV600, AV500 oraz AV200SPECYFIKACJA TECHNICZNACECHY SPRZĘTOWEStandardy i protokoły HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE1901, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3abPorty 1 Gigabitowy port EthernetGniazdko sieci elektrycznejTyp wtyczki EUDiody LED PWR, PLC, ETHPrzyciski Przycisk PairDioda LED PWR, PLC, ETHWymiary (S x G x W) 131×72×42 mm (5.2×2.8×1.7 in.)Pobór prądu Maksymalne 6W (220V/50Hz)Typowe 6W (220V/50Hz)W trybie czuwania 0.5W (220V/50Hz)Zasięg Do 300m w obrębie budynkuPrąd we wbudowanym gniazdku 16AFUNKCJE OPROGRAMOWNIAModulacja OFDM (PLC)Szyfrowanie transmisji 128 bitowe szyfrowanie AESINNECertyfikaty CE, RoHSWymagania systemowe Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7, 8, Mac, LinuxŚrodowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy 0°C~40°C (32°C~104°C)Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°C~70°C (-40°C~158°C)Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensującaW SKŁAD ZESTAWU WCHODZItransmiter TL-PA8010P 1200Mb/s GIGABIT x2 (nr kat. 3034)kabel Ethernet RJ45 x2płyta CDskrócona instrukcja obsługigwarancjafaktura VAT lub paragon fiskalny

    0 Ocen produktu

    od 428.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.