Jesteś tutaj:Strona GłównaHOBBYKolekcjonerstwoModelarstwo

Modelarstwo

Porównanie cen w HOBBY, Kolekcjonerstwo oraz Modelarstwo.

 • ROBOT ZDALNIE STEROWANY RC CZERWONY #E1

  Symulacja uderzeń odbywa się poprzez nasz ruch ręką, my wyprowadzamy ciosy a robot bije się za nas. Otrzymując nasz zestaw po włożeniu baterii możecie od razu przystąpić do walki. Roboty są podświetlone, szybkie w wyprowadzaniu ciosów, a po wielokrotnym trafieniu przegrany robot wyłącza się. Znokautuj swojego przeciwnika i wygraj walkę! Czas działania: ok. 25-30minut Czas ładowania: 2-3 godziny Zasięg: ok. 10m ZAWARTOŚĆ:-podświetlany robot walczący ZASILANIE:2 x akumulatory 500mAh -są w zestawie Pilot zasilany 4 x AA (brak w zestawie) WYMIARY:22 x 17 x 10 cm UWAGI:Gra może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 3 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.

  0 Ocen produktu

  od 38.22 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • TUMBLER SAMOCHÓD RC ZDALNIE STEROWANY NIEBIESKI #E1

  Zdalnie sterowany SAMOCHÓD RC TUMBLER Szalony Tancerz to pojazd, który potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń na długie godziny. Potrafi jeździć zarówno na czterech kołach jak i na dwóch robiąc przy tym niesamowite ewolucje. Podczas jazdy gra znany przebój NO LIMITS! idealnie wpasowujący się do wariacji które wyczynia ta zabawka. Ponadto zabawka jest cały czas oświetlona kolorowymi diodami dających w nocy niesamowite efekty świetlne. Pokona on każdą przeszkodę, nierówność czy schody za pomocą swych bardzo dużych kół a także dzięki swej specjalnej konstrukcji. Zbudowany został z jeszcze jednym zestawem małych kółek umieszczonych nad kokpitem dzięki czemu po przewrotce dalej można sterować Tancerzem. Dzięki swojej prostej budowie i nieskomplikowanej obsłudze dostarcza rozrywki nawet najmłodszym dzieciom. Z łatwością będzie nim potrafił kierować każdy, nawet początkujący kierowca zaś dzięki mocnej konstrukcji wytrzyma on niejedno uderzenie. Akumulator samochodzika wystarcza nawet na pół godziny zabawy zaś mocna konstrukcja pozwoli wytrzymać nie jedno uderzenie czy upadek z wysokości. Nadaje się zarówno do jazdy w pomieszczeniach zamkniętych jak i poza domem. Zabawka zapakowana w Polskie opakowanie limitowanej edycji. Idealne na prezent dla twojego dziecka. CECHY:- duże gumowe opony- zasilany akumulatorkami- pilot zasilany baterią 9V- wymiary ok. 20cm długości- sterowanie radiowe 40MHZ- zasięg do 50m- zabawka dla dzieci powyżej 5 roku życia ZAWARTOŚĆ: - Samochód Szalony Tancerz- pilot zdalnego sterowania- ładowarka sieciowa- zestaw akumulatorków- bateria: 9V do pilota- kolorowe świecące diodyWIEK:od 5 roku życiaWYMIARY:20cm (dł) x 17cm (wys) x 15cm (szer)ZASILANIE:akumulator,Pilot zasilany jest 1 baterią 9V UWAGI:Zestaw może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 3 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.Instrukcja użytkowania znajduje się w regulaminie.

  0 Ocen produktu

  od 52.36 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 2 ROBOTY ZDALNIE STEROWANE CZUJNIKI RUCHU WALKA ROBOTÓW #E1

  Zestaw 2 robotów sterowanych na podczerwień jest doskonałym wyborem dla każdego wielbiciela nowoczesnej techniki. Oba roboty sterowane są za pomocą kontrolerów ruchu: roboty reagują na wymachy kontrolera!Kontroler w kształcie nunchaku dzieli się na dwie części. Każda z nich kontroluje inną rękę robota. Machnięcie lewym kontrolerem sprawi, że robot wyprowadzi lewy sierpowy i obróci się w lewo. Machnięcie prawym kontrolerem sprawi, że robot wyprowadzi prawy prosty i obróci się w prawo. Naprzemiennie atakując prawą i lewą ręką, sprawimy, że robot zacznie iść do przodu. Rytmiczne atakowanie sprawi, że ruch zabawki będzie płynniejszy.Jak wygrać walkę? Po otrzymaniu ciosu, robot będzie niepodatny na obrażenia przez 0,2 sekundy. Po upłynięciu 0,2 sekund ciosy ponownie będą rejestrowane. Traf twarz robota przeciwnika 5 razy. Po każdym trafieniu kolor diody się zmieni. Robot, który zostanie trafiony pięć razy, zatrzyma się.Robot ma 5 punktów wytrzymałości:(1) Po pierwszym trafieniu, zacznie migać niebieska dioda.(2) Po drugim trafieniu, zacznie migać biała dioda.(3) Po trzecim trafieniu, zacznie migać czerwona dioda.(4) Po czwartym trafieniu, czerwona, niebieska i biała dioda zaczną migać naprzemiennie.(5) Po piątym trafieniu, czerwona, niebieska i biała dioda zaczną jednocześnie, powoli migać. Oznacza to, że robot stracił wszystkie punkty wytrzymałości.Znokautuj swojego przeciwnika i wygraj walkę!ZAWARTOŚĆ:- 2 roboty- 2 kontrolery na podczerwień w kształcie nunchaku-instrukcjaZASILANIE:2 akumulatory 2.4V 500mAh4 baterie AAWYMIARY: 17x10x21,8cm UWAGI:Gra może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 3 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.

  0 Ocen produktu

  od 27.37 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 2 CZOŁGI NA PODCZERWIEŃ RC ZDALNIE STEROWANE #E1

  Lubisz zapach prochu o poranku? Zestaw dwóch czołgów na podczerwień jest dla Ciebie! Ta wielofunkcyjna gra pozwoli na długie zabawy Twojemu dziecku i nie tylko, ponieważ zarówno mali jak i duzi chłopcy mają słabość do tego typu zabawek.Oba czołgi posiadają obrotowe wieżyczki i pokonują różne przeszkody. Ich zasięg wynosi 10m, a dystans walki do 3m. Oba pojazdy posiadają również wskaźniki ilości trafień.Dzięki zestawowi czołgów poczujesz się jak prawdziwy żołnierz! Dwa czołgi dają możliwość prowadzenia walk na lądzie! Najważniejsze cechy zestawu zdalnie sterowanych czołgów:- dokładne odwzorowanie modeli czołgów N.A.T.O. CORPS- błyskające sygnały świetlne- efekty dźwiękowe imitujące prawdziwe pole walki- gumowe gąsienice- każda gąsienica napędzana jest oddzielnym silnikiem- obrotowa wieżyczka- multifunkcyjne piloty umożliwiające kontrolę nad pojazdami- realistyczne dźwięki wystrzałów z działa - widoczne szarpnięcie podczas uruchamiania silnika - możliwość wjazdu na pochyłość do 30 stopni - przejeżdżanie przez przeszkody terenowe - system podczerwieni - wskaźnik ilości trafień - czołgi poruszają się w każdym kierunku - sterowanie radiowe 40MHz + podczerwień.Niewiarygodne odwzorowanie szczegółów! ZAWARTOŚĆ:- czołg kolor piaskowy moro - czołg kolor khaki - pilot RC 27Mhz (2xAA brak w zestawie) - pilot RC 40Mhz (2xAA brak w zestawie) - ładowarka sieciowa 4.8 V 2 szt - akumulatory Ni-Cd 4,8V 400mAh 2 szt - instrukcja obsługi WYMIARY:czołg 1: 31 x 11.5cm, wysokość 9.5 cm czołg 2: 28 x 11.5cm, wysokość 9.5 cm ZASILANIE: 4x AA do pilotów zdalnego sterowania, brak w zestawiepozostałe źródła zasilania są dołączone do zestawuUWAGI:Gra może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 3 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.

  0 Ocen produktu

  od 17.85 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • QUADROCOPTER V686K 2.4GHZ KAMERA FPV WIFI WL TOYS #E1

  Quadcopter WLToys V686K to doskonały wybór dla osób, które chcą nagrywać filmy i robić zdjęcia za pomocą drona. Lekka konstrukcja i kompaktowe rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia.Quadcopter V686K posiada 6-osiowy system stabilizacji (FSS), który sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie.Inteligentny system orientacji umożliwia start modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota.V686K poza prostym lataniem w każdym kierunku, potrafi wykonywać prawdziwe powietrzne akrobacje, m.in. przewroty, spirale i "kręcenie beczek". Zabezpieczenie antyzakłóceniowe umożliwia sterowanie wieloma samolotami w tym samym czasie. Mocne diody LED nie tylko efektownie wyglądają, ale również pozwalają na odbywanie lotów w ciemnościach.Dodatkowo model został wyposażony kamerę, która może robić zdjęcia i nagrywać filmy. Dzięki systemowi FPV obraz z kamery zamontowanej na dronie jest przenoszony w czasie rzeczywistym za pomocą sygnału WiFI na ekran LCDtelefonu/tableta, który można umieścić na nadajniku. Umożliwia to lepszą kontrolę nad dronem, podgląd widoku i w tym samym czasie nagrywanie filmów podczas lotu.W celu uniknięcia zakłóceń między systemem FPV i sygnałem z nadajnika WLToys V686K wykorzystuje dwie różne częstotliwości. FPV działa jako WiFi, a pilot zdalnego sterowania pracuje w zakresie 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest 100 razy szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów z częstotliwością 27/40 MHz. Nadajnik może pracować w trybie MODE1 lub MODE2.CECHY:- Atrakcyjny wygląd - Konstrukcja odporna na uderzenia - 6-osiowy system stabilizacji (GYRO)- Loty 3D- Łatwość obsługi- System FPV- Kamera 0,3MP, 640x480- zasięg do 150m - czas lotu do 10 min- prędkość do 40 km/hZAWARTOŚĆ: - quadrocopter V686K z kamerą 0,3MP - pilot zdalnego sterowania (na baterie AA - brak w zestawie). - kabel do ładowania - oryginalne pudełko - akumulator: LiPo 3.7V 730mAh WYMIARY: Wymiary: 51x23x10cm ZASILANIE:Zasilanie: akumulator LiPo 3.7V 730mAh6 baterie AA WIEK:od 14 lat UWAGI:Zestaw może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 3 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.

  0 Ocen produktu

  od 57.44 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód sterowany Lamborghini Aventador skala 1:18

  Samochód sterowany Lamborghini Aventador skala 1:18 - jeden z najszybszych samochodów na świecieTa wielofunkcyjna zabawka, bawiąc jednocześnie rozwija koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. Wspaniała zabawa i miło spędzony czas - gwarantowane.Modele z tej serii wyróżniają się w skali 1:18 i bardzo przystępnej cenie.Obudowa jest wykonana z wytrzymałego tworzywa, model jest odwzorowany na licencji Lamborghini z szczegółowymi detalami co daje doskonały wygląd modelu.Auto porusza się w 4 kierunkach przód/tył oraz prawo/lewo, posiada również gumowe opony z bieżnikiem oraz pracujące zawieszenie. Modele z tej serii będą oryginalnym prezentem dla każdego fana czterech kółek, ponieważ nawet stojąc na półce będzie przyciągał uwagę.ZAWARTOŚĆ:- Precyzyjnie wykonany model na licencji Lamborghini- Klasyczny sterownik radiowy o częstotliwości 27 MHz- Napęd: tylną oś.-Gumowe opony z bieżnikiem- Zasięg około 15m- Prędkość około 7 km/h do 10 km/h- Realistyczne tarcze hamulcowe- Pracujące zawieszenieZASILANIE:- Zasilanie sterownika: 1x bateria 9V ( nie dołączono)- Zasilanie samochodu: 4x bateria AA ( nie dołączono)WYMIARY:Wymiar opakowania: 34x16x12,5 cmWymiar produktu: 26,7x12,9x6,8 cmWIEK:8+UWAGI:Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 8 roku życia.Instrukcja użytkowania znajduję się w regulaminie.

  0 Ocen produktu

  od 88.06 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Quadrocopter V686G 2.4GHz kam HD FPV 5.8GHz 2GB #E1

  Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczne tworzywo z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze. Quadrocopter V686G posiada 6-osiowy system stabilizacji (FSS), który sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie. Niezwykła stabilność i łatwość sterowania umożliwiają bezproblemową obsługę z którą poradzi sobie nawet dziecko nie mające nigdy wcześniej styczności ze zdalnie sterowanymi modelami i w ten sposób nabierze doświadczenia. Inteligentny system orientacji umożliwia start modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota. Automatyczny powrót do domu po wciśnięciu jednego przycisku. Również w przypadku utraty zasięgu quadcopter odnajdzie drogę powrotną. V686G poza prostym lataniem w każdym kierunku, potrafi wykonywać prawdziwe powietrzne akrobacje, m.in. przewroty, spirale i "kręcenie beczek". Zabezpieczenie antyzakłóceniowe umożliwia sterowanie wieloma samolotami w tym samym czasie. Mocne diody LED nie tylko efektownie wyglądają, ale również pozwalają na odbywanie lotów w ciemnościach. Dodatkowo model został wyposażony w wysokiej jakości kamerę, która może robić zdjęcia (1600 x 1200) i nagrywać filmy w rozdzielczości HD 720p przy FPS 30 kl/s. Sygnał z kamery przesyłany jest na ekran LCD 4.3", zamontowany bezpośrednio na pilocie zdalnego sterowania. Dzięki systemowi FPV 5.8GHz (First Person View) obraz z kamery zamontowanej na dronie jest przenoszony w czasie rzeczywistym na ekran LCD umieszczony na nadajniku. Umożliwia to lepszą kontrolę nad dronem, podgląd widoku i w tym samym czasie nagrywanie filmów podczas lotu. System FPV w dronie jest jak wisienka na torcie. W celu uniknięcia zakłóceń między systemem FPV i sygnałem z nadajnika WLToys V686G wykorzystuje dwie różne częstotliwości. FPV działa na częstotliwości 5.8GHz, a pilot zdalnego sterowania na 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest 100 razy szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów z częstotliwością 27/40 MHz. Nadajnik może pracować w trybie MODE1 lub MODE2. Prezentowany dron WL Toys V686G to model rc typu RTF, czyli gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka, jedyne czego potrzebujesz to 6 szt, baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika. CECHY:Radio: proporcjonalne, dwudrążkowe 4CH 2.4GHzCzas ładowania: 90 minCzas lotu: 8-10 minZasięg: do 150m ZASILANIE:akumulator 3,7V Li-Po 3,7V 780mAh; 6 paluszków AA.WYMIARY:51x23x10cm

  0 Ocen produktu

  od 30.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron RC WLtoys V686J 2,4GHz Kamera HD Auto-powrót #E1

  Dron Rayline R90 (WL Toys V686J) z Kamerą HDDron WL Toys V686J z kamerą oraz rewolucyjnym systemem łatwego sterowania lotem - "Headless Mode" oraz auto-powrotem do bazy - idealny model do nauki latania jak również do robienia prostych filmów.Wysokiej jakości elektronika oraz tak samo dobre wykonanie przekładają się na świetnie latający model UFO z pełnym wyposażeniem i w bardzo dobrej cenie.W zestawie jest wszystko potrzebne do lotu (potrzeba tylko baterii typu AAA do nadajnika - 6 szt.)Rewolucyjne funkcje sterowania - dla początkujących:· Inteligentny system orientacji -umożliwia start modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota.· Automatyczny powrót do domu po wciśnięciu jednego przycisku. Również w przypadku utraty zasięgu quadcopter odnajdzie drogę powrotną.· Dron R90 poza prostym lataniem w każdym kierunku, potrafi wykonywać prawdziwe powietrzne akrobacje, m.in. przewroty, spirale i "kręcenie beczek".Cechy produktu:· Idealny model do nauki latania Dronami z rewolucyjną funkcją Headless Mode - łatwe latanie· W zestawie kamera 2MP (640x480) z możliwością filmowania i robienia zdjęć· Kamerą można sterować (załączać nagrywanie i robienie zdjęć) z pulpitu nadajnika.· Latanie RC, które nie ma sobie równego - możliwość lotu we wszystkich kierunkach oraz wykonywania akrobacji· System "Headless Mode" kontroli lotu w trakcie obracania modelem. Po włączeniu tego systemu kierunek lotu zostaje zablokowany bez względu na to jak obrócił się model. Teraz nie musimy pilnować, w którą stronę jest model obrócony, aby np. wrócić do siebie. Wystarczy, że dasz drążek do siebie a model będzie leciał w twoja stronę.· System auto-powrotu do nadajnika - ratuję model w sytuacji, gdy nie możemy go opanować· Latanie jeszcze bardziej bezpieczne - osłona śmigieł wirnika w odpornej na uderzenia obudowie· Funkcja regulacji czułości drążków - 40/60/100%· Obrót 360 ° i inne akrobacje · Bardzo stabilny i spokojny lot (w trybie lotu początkującego - z małą czułością drążków) lub bardzo agresywny i sportowy (w trybie dużych wychyleń drążków)· Bardzo wytrzymałe na złamanie śmigła i podwozie· Latanie zarówno wewnątrz i na na zewnątrz (przy małym wietrze)· 6-osiowy system kontroli lotu, z regulowaną czułością żyroskopu, pozwala super-stabilny lot.· Nadajnik 2,4GHz z precyzyjnymi drążkami· Elektroniczne trymery w nadajniku.· Bardzo lekka i wytrzymała konstrukcja - odporny na małe upadki· Oświetlenie LED w modelu dla lepszej orientacji w trakcie lotu· Silniki bez rdzeniowe pozwalają na natychmiastową reakcję i doskonałą wydajność.· Układ nie wymaga żadnego strojenia (zintegrowane regulatory i specjalizowana elektronika)· Nie wymaga montażu - wyjmujemy z opakowania, wkładamy baterie do nadajnika i latamy.ZASILANIE: akumulator 3,7V Li-Po 3,7V 780mAh; 6 paluszków AA.WYMIARY: 51x23x10cm.

  0 Ocen produktu

  od 19.60 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron RC WLtoys Q222-G 2,4GHz Kamera FPV Wi-Fi #E1

  Dron firmy WLtoys model Q222G.Quadcopter z transmisją FPV z częstotliwością 5.8GHz. Dron posiada tryb headless oraz przycisk automatycznego powrotu do operatora. Dodatkowo wyposażony w barometr, dzięki czemu sam utrzymuje zadaną wysokość. Pozwala to również jednym przyciskiem na samodzielny start do poziomu 1m i samodzielne lądowanie. Cechy: - 6 osiowy żyroskop, - oświetlenie LED, - dodatkowy monitor LCD do podglądu FPV, - Kamera 2.0MP HD z czytnikiem kart microSD (w zestawie). - Możliwość montażu innych akcesoriów takich jak wyrzutnia rakiet, wytwornica baniek. - Bardzo dobry zasięg sterowania do ok. 150m. - Czas ładowania baterii ok 1.5 godziny. - Czas latania od 8 do 10 minut ZAWARTOŚĆ: - Model Q222G - Nadajnik R/C (zasilany 6xAA - baterie należy dokupić) - Monitor LCD z odbiornikiem sygnału 5.8GHz - Baterię 3.7V 730mAh - Kamerę HD 2.0MP - 4szt. osłon na śmigła - 4szt. zapasowe śmigła - czytnik kart pamięci - 4GB kartę pamięci do kamery - ładowarkę do baterii drona WIEK: 12+ WYMIARY: 17 x 17 x 9,7 cm UWAGI: Produkt nie jest dostępny dla dzieci poniżej 12 roku życia.

  0 Ocen produktu

  od 13.61 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • City Truck - wysięgnik RC #E1

  RC Żuraw - w pełni funkcjonalny egzemplarz konstrukcji żurawia z wysięgnikiem i wyciągarką.Precyzyjnie wykonane wszystkie detale, takie jak: kabina kierowcy, poręcze, rolki itp.Model ten jest kontrolowany przez 6 kanałów -przód/ tył ,skręt w lewo/prawo, obrót wieży w lewo/prawo, podnoszenie i opuszczanie wysięgnika, wsuwanie oraz wysuwanie wysięgnika, podnoszenia i opuszczania haka.Wiernie wykonuje większość funkcji prawdziwego dźwigu:- nadwozie obraca się o 720 stopni- podnoszenie i opuszczanie wysięgnika- wsuwanie oraz wysuwanie wysięgnika- podnoszenia i opuszczania haka.ZAWARTOŚĆ:DźwigAkumulator Ni-cd 6V 1000mAhŁadowarka 7.2V 250mADżojstik wraz z antenąInstrukcjaKonstrukcje metaloweCzas pracy : 20-40 minCzas ładowania : 2-3 godzinZasięg: 15-25 mPrędkość modelu: 10 km /hZakres pracy: 27 MHzNapęd 4 kołaOświetlenie ostrzegawczeSkala: 1:18WIEK:3 lata+WYMIARY:Długość: 420 mmSzerokość: 155 mmWysokość: 220 mmZASILANIE:Zasilanie modelu: Akumulator: Ni-cd 6V 1000mAhZasilanie nadajnika: 4x baterie AAA 1.5VUWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 55.66 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • City Truck - wywrotka RC #E1

  RC Wywrotka jest wierną kopią prawdziwego pojazdu i zachwyci każde dziecko.Precyzyjnie wykonane wszystkie detale, takie jak: kabina kierowcy, poręcze, rolki itp. Model ten jest kontrolowany przez 3 kanały - przód/ tył, skręt w lewo/prawo, podnoszenie i opuszczanie skrzyni ładunkowej. CECHY:Czas pracy : 20-30 minCzas ładowania : 2-3 godzinZasięg: 15-25 mPrędkość modelu: 10 km /hZakres pracy: 27 MHzNapęd 4 kołaOświetlenie ostrzegawczeSkala: 1:18 Typ: Wywrotka ZAWARTOŚĆ:WywrotkaAkumulator Ni-cd 6V 1000mAhŁadowarka 7.2V 250mADżojstik z antenąInstrukcja WIEK:3 lata + WYMIARY: Długość: 420 mm Szerokość: 155 mm Wysokość: 220 mm ZASILANIE:Zasilanie modelu: Akumulator: Ni-cd 6V 1000mAh Zasilanie nadajnika: 4x baterie AAA 1.5V UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 60.64 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Czołg strzelający zdalnie sterowany FUJIGEN #E1

  Unikatowy, zdalnie sterowany czołg Fujigen.Jeździ do przodu i skręca.Wystrzeliwuje plastikowe kulki za naciśnięciem guzika na pilocie. DANE TECHNICZNE:- Dystans wystrzału: do 3,5m- Średnica kulki 6mm- Zasilanie: 8 baterii AA ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:- Czołg Fujigen- Pilot bezprzewodowy- Paczka kulek 6 mm- Instrukcja obsługi WYMIARY:- 25 x 10 x 12cm UWAGI:Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy, które łatwo połknąć lub które mogą dostać się do dróg oddechowych - NIEBEZPIECZEŃSTWO UDUSZENIA.

  0 Ocen produktu

  od 114.24 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron RC SYMA X8HW 2,4GHz Kamera FPV Wi-Fi #E1

  Syma X8HW to doskonały model dla początkujących i doświadczonych osób w lataniu.Wbudowany 6-osiowy stabilizator pozwoli na bezpieczny i stabilny lot.Dzięki zamontowanej kamerze FPV możemy wyświetlać na żywo obraz z kamery na ekran telefonu lub tabletu i tworzyć doskonałe wideo i niesamowite zdjęcia. FUNKCJE I ZALETY:- Syma H8HW posiada wbudowany barometr dzięki czemu samodzielnie utrzymuje aktualny pułap lotu. W wielu modelach możemy zauważyć efekt pływania quadrocoptera w powietrzu. Syma jest pozbawiona tych cech i jest niezwykle stabilna w trakcie lotu.- Syma X8HW jest wyposażona w osłony śmigieł. Osłony chronią śmigła przed uszkodzeniami w czasie lądowania i nie tylko. Spełniają swoje zadania w czasie lotów w pomieszczeniach, w przypadku kolizji ze ścianą nadal utrzymujemy się w powietrzu bez szkód nadal zachowując stabilny lot.- Wbudowane diody LED pozwalają na łatwą lokalizację Symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.- Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy Syma jest skierowana tyłem do nas - kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę - lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.- Automatyczny powrót do domu po wciśnięciu jednego przycisku. Również w przypadku utraty zasięgu quadcopter odnajdzie drogę powrotną.Teraz nie musimy pilnować w którą stronę jest model obrócony aby np. wrócić do siebie. Wystarczy że dasz drążek do siebie a model będzie leciał w twoja stronę.- Syma X8HW wyposażona jest akumulator o pojemności 2000Mah co pozwala na lot o długości ok. 8 minut. Zestaw jest wyposażony w ładowarkę sieciową. W naszej ofercie są dostępne także dodatkowe akumulatory dzięki którym zabawa Symą może potrwać dłużej! DANE TECHNICZNE:- Częstotliwość: 2.4GHz- Liczba kanałów: 4CH- Akumulator: 7.4V 2000mAh LiPo- Czas lotu: ok. 5-7 minut- Czas ładowania: ok. 3,5 godziny- Zasięg: do 70 metrów- Kamera: 1MP FPV (z miejscem na kartę pamięci)- Karta pamięci do kamery- 6-osiowy żyroskop- Tryb inteligentnej orientacji lotu (headless)- Osłony śmigieł- Ewolucje w powietrzu - obrót o 360 stopni- Tryb zawisu - stałe utrzymywanie wysokości- Podwyższone nóżki do lądowania dla wygodniejszego filmowania- Zasilanie nadajnika: 4 baterie AA (brak baterii w zestawie) WYMIARY DRONA:- 50 x 50 x 19 cm ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:- Dron Syma X8HW- Nadajnik 2.4GHz 4CH- Osłony śmigieł- 4 zapasowe śmigła- Akumulator- Śrubokręt- Klips do zamocowania telefonu na pilocie- Zasilacz sieciowy- Ładowarka z balanserem- Instrukcja obsługi WIEK:- powyżej 14 lat UWAGI:Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy, które łatwo połknąć lub które mogą dostać się do dróg oddechowych - NIEBEZPIECZEŃSTWO UDUSZENIA.

  0 Ocen produktu

  od 30.92 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pająk TARANTULA Zdalnie Sterowany + PILOT #E1

  Zdalnie sterowany włochaty pająk zdalnie sterowany pilotem. Jego realistyczny wygląd, rozmiar oraz dbałość o szczegóły sprawiają,że jest to świetna zabawka by zrobić dowcip twoim znajomym i ich przestraszyć. Pająk sterowany jest za pomocą pilota, który jest zasilany dwiema bateriami 1,5V AAA. Pająkiem sterujemy do przodu, tyłu i skręt w lewą stronę. Pająkowi świecą się oczy w czasie poruszania.ZAWARTOŚĆ:- Pająk TARANTULA- PilotWIEK:8+WYMIARY:Opakowanie - 20.5 x 17.5 x 7.5 cmPająk - 17 x 16 x 5 cmUWAGI:Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 8 lat

  0 Ocen produktu

  od 180.96 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron mini RC Selfie JY018 składany WIFI HD 360 #E1

  Lekki, niewielkich rozmiarów i łatwo składany dron, który możesz mieć zawsze przy sobie.Innowacyjna technologia składanych ramion sprawia, że jest go bardzo łatwo przenosić. Dron posiada 6-osiowy żyroskop znacznie ułatwiający sterowanie i stabilny lot.Wyposażony jest także w barometr, który pomaga w utrzymaniu wysokości.Dron mini RC Selfie jest wyposażony w funkcję planu lotu, trasę wystarczy narysować w aplikacji.Posiada kamerę 2.0Mp która pozwoli na robienie zdjęć i nagrywanie filmów.DANE TECHNICZNE:Czas lotu: 6-8minCzas ładowania: 60minZasilanie: 3.7V 500mAh akumulator Li-PoZasięg: 50mNadajnik 2,4 GHzZAWARTOŚĆ:DronPokrowiec na drona4 dodatkowe śmigłaAkumulatorKabel USB do ładowaniaWIEK: 14 lat+ WYMIARY:złożony: 15cm x 6,5cmpo rozłożeniu 15cm x 16cmUWAGI:Może być używany przez dzieci powyżej 14. roku życia.Dron nie posiada pilota do sterowania, sterowany jedynie za pomocą telefonu po uprzednim zainstalowaniu aplikacji.

  0 Ocen produktu

  od 113.88 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron RC WLtoys Q333A 5.8GHz kamera 720p FPV RTF #E1

  Nowoczesny dron o atrakcyjnym wyglądzie z kamerą HD i podglądem na monitor w czasie rzeczywistym. Sterowanie modelem odbywa się poprzez nadajnik 2,4GHz, natomiast przekaz wizji na monitor jest na częstotliwości 5,8GHz, dzięki czemu praca urządzeń nie jest zakłócona.Dron Q333A WLToys jest wyposażony w mechanicznie unoszące się podwozie, które można podnieść za pomocą pilota, gdy dron znajduje się w powietrzu. Zmienia to środek ciężkości maszyny zwiększający precyzję oraz płynność sterowania. Dron został wyposażony w mocne diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają ale pozwalają na bezpieczne loty w warunkach słabszej widoczności. Pilotowanie modelu jest możliwe w kilku ustawieniach czułości w zależności od umiejętności sterującego. Można również włączyć tryb headless - inteligentny system orientacji dla początkujących. Dron posiada też ważną funkcję autopowrót. Po wciśnięciu przycisku w nadajniku, model wróci do miejsca, w którym stoimy z nadajnikiem. ZAWARTOŚĆ:Dron Q333A WLToys złożony - kolor białyNadajnik 2,4GHzKamera HD z nadajnikiem 5,8GHzKarta micro SD 4GbCzytnik USB kart microSDMonitor LCD z odbiornikiem wizji 5,8GHz - własny akumulatorAkumulator 3,7V Li-Po 2000mAhŁadowarka do monitora USBŁadowarka do akumulatora napędowego 230V WIEK:14+ FUNKCJE:Podgląd obrazu na dołączonym monitorzeTryb inteligentnego sterowania - headlessLoty 3D - przewrót 360 st.Funkcja - autopowrót3 poziomy ustawienia wysokości, sterowane z nadajnika PARAMETRY:Wymiary drona z osłonami 45cm x 45cm x 14cmZasięg 100-150mŻyroskop - 6 osiowyKamera 720pSterownie 2,4GHzPrzekaz AV - 5,8GHzCzas lotu do 10minCzas ładowania akumulatora ok 90min.Kolor biały, radio czarneUWAGI:Może być używany przez dzieci powyżej 14. roku życia.

  0 Ocen produktu

  od 109.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód RC MONSTER TRUCK 1:12 2.4GHz 9116 CZERWONY #E1

  Duży, bardzo szybki, zdalnie sterowany, samochód Monster TruckPrawdziwy pogromca terenu, któremu nie straszna, żadna nawierzchnia. Doskonale porusza się po betonie, piasku, kamieniach czy trawie.Nadajnik 2,4GHz , co pozwala na zabawę kilkoma modelami jednocześnie bez zakłóceń.Samochód posiada amortyzatory i gumowe opony.Metalowe wzmocnienie wahaczy, wkładki napędowe i przeguby.W kołach znajdują się łożyska.Gratka dla wielbicieli samochodów terenowych.Posiada 4 niezależne amortyzatory o dużym skoku.Napęd na 2WD (na 2 tylne koła).Samochód swoim wyglądem robi naprawdę duże wrażenie.Nowoczesny, wygodny, prosty w obsłudze pilot, zasilany na 2 paluszki AA 1,5V (brak w zestawie). ZAWARTOŚĆ: Samochód Monster TruckKontrolerŁadowarka sieciowaAkumulatorInstrukcja obsługi WIEK:3+ PARAMETRY:Czas ładowania: ok 2hCzas zabawy: ok 10/15minKierunki zabawy: prawo/lewo, przód/tyłZasięg pilota: do 100kmAkumulator Li-ion-Fe 9,6V 700 MAh WYMIARY:32x26,5x12cm. UWAGI:Produkt zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte. Może być używany przez dzieci powyżej 3. roku życia.

  0 Ocen produktu

  od 113.88 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron RC136 FS 5,8G FPV GPS bezszczotkowy #E1

  Dzięki systemowi pozycjonowania, będziesz w stanie przywołać drona z powrotem za naciśnięciem jednego przycisku.Dron posiada tryby prędkości, które możemy dobierać podczas lotu zależnie od tego, czy potrzebujemy w danej sytuacji prędkości, czy precyzji.Wbudowany barometr sprawa, że dron może utrzymać stałą wysokość bez naszej ingerencji.Odrywanie się od ziemi i lądowanie nigdy nie było prostsze.Wystarczy wcisnąć jeden przycisk.Możemy regulować kąt pionowego nachylania kamery za pomocą przycisków na pilocie zdalnego sterowania.Tryb umożliwia start modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota.W trybie śledzenia dron automatycznie zwróci kamerę w twoim kierunku i będzie za tobą podążał.Dodatkowo możemy nakazać dronowi automatycznie nas okrążać, co pozwala na ujecie 360 stopni.Transmisja 5.8G FPV pozwala na podgląd z kamery 1080p w czasie rzeczywistym. Zasięg do 300m!Pojemny akumulator pozwala na lot trwający około 13 minut.Używanie tego spektrum fal pozwala na zwiększenie zasięgu śmigłowca, poprawienie czasu reakcji na komendy i zmniejszyć podatność sygnału na zakłócenia.W dronie zastosowano 4 silniki bez szczotkowe, które cechuje większa moc i wydajność w stosunku do szczotkowych silników.Dzięki zastosowaniu mocnych diod LED, dron jest dostrzegalny nawet w warunkach ograniczonej widoczności.ZAWARTOŚĆ:DronAkumulator 1500 mah 7,4Ładowarka sieciowaOsłony na śmigłaCztery zapasowe śmigłaInstrukcja w języku PolskimAparatura sterująca WYMIARY:35x35x12.7 cm. WIEK:14+ UWAGI:Może być używany przez dzieci powyżej 14. roku życia.

  0 Ocen produktu

  od 11.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód RC WLtoys 18409 2.4GHz 4WD 25km/h 1:18 #E1

  Nowoczesny samochód zdalnie sterowany WL Toys 18409 Wysokie koła i niezależne amortyzowane zawieszenie, sprawiają, że pojazd może jeździć w każdym terenie. Wyposażony w silnik o bardzo dużej mocy, co umożLiwia osiągnięcie prędkości do 45km/h. Posiada wygodny i łatwy w użyciu kontroler. Częstotliwość kontrolera 2,4GHz umożliwia jazdę kilku modeli w tym samym czasie bez zakłóceń. Doskonały pomysł na prezent. Funkcje kontrolera: jazda do przodu jazda do tyłu skręt w lewo skręt prawo hamulec ZAWARTOŚĆ:W skład zestawu wchodzą: Samochód A333 WLtoys gotowy do jazdy Nadajnik zdalnego sterowania 2,4GHz Akumulator napędowy samochodu 500mAh 6,4V Li-Po Ładowarka 230V do akumulatora Instrukcja obsługi Dane techniczne:skala: 1:18 sterowanie proporcjonalne 2,4GHz zasięg do 50m napęd: na 4WD prędkość max: 25 km/h czas jazdy: ok 8min czas ładowania: 120min ZASILANIE:akumulator napędowy: 500mAh 6,4V Li-Po zasilanie kontrolera: 4 baterie AA 1.5V WYMIARY:wymiary: 28cm x 19,5cm x 14cm UWAGI:NIEODPOWIEDNIE DLA DZIECI PONIŻEJ 3 LAT.

  0 Ocen produktu

  od 42.96 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód RC wojskowy pustynny #E1

  Rewelacyjny samochód wojskowy, pustynny dla każdego wielbiciela wojskowości.Pojazd jest sterowany zdalnie przy pomocy pilota zasilanego dwoma bateriami AA.Specyfikacja:Model: B-1Skala: 1/16Materiał wykonania: ABSSilnik: szczotkowyCzęstotliwość nadajnika: 2.4GZasięg: max. 50mPrędkość maksymalna: ~10km/hZasilanie pilota: 2 baterie AA (brak w zestawie)Akumulator: 6V 700mAh Ni-Cd Czas ładowania: ok. 2hCzas jazdy: ok. 20minWymiary: opakowania: 45 x 20 x 16cmautka: 35 x 15 x 14cm Waga: 1215g Zawartość opakowania:- Ciężarówka RC- Pilot 2.4G - Ładowarka USB - Akumulator 6V 700mAh Ni-Cd - 2x Zapasowe zawieszenie- Instrukcja obsługi UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 74.26 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód RC MONSTER TRUCK 1:12 2.4GHz NIEBIESKI #E1

  Duży, szybki samochód Monster Truck to prawdziwy pogromca terenu, któremu nie straszna żadna nawierzchnia. Doskonale porusza się po betonie, piasku, kamieniach czy trawie.Osiąga prędkość do 42 km/h. Zdalnie sterowany. Nadajnik 2,4GHz , co pozwala na zabawę kilkoma modelami jednocześnie bez zakłóceń. Samochód posiada amortyzatory i gumowe opony. Metalowe wzmocnienie wahaczy, wkładki napędowe i przeguby.W kołach znajdują się łożyska. Gratka dla wielbicieli samochodów terenowych. Posiada 4 niezależne amortyzatory o dużym skoku. Napęd na 2WD (na 2 tylne koła).Samochód swoim wyglądem robi naprawdę duże wrażenie, posiada aż 32cm długości.Nowoczesny, wygodny, prosty w obsłudze pilot zasilany na 2 paluszki AA 1,5V (brak w zestawie). ZAWARTOŚĆ:samochód Monster Truckkontrolerładowarka sieciowaakumulatorinstrukcja obsługi Parametry:czas ładowania: ok. 2hczas zabawy: ok. 10-15minkierunki zabawy: prawo/lewo, przód/tyłzasięg pilota: do 100kmakumulator Li-ion 9,6V 800 MAh WYMIARY:32x26,5x15cm UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 37.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DRON Wltoys Q303A 5.8G FPV 720p RTF #E1

  Quadcopter WLToys Q303A to doskonały wybór dla osób, które chcą nagrywać filmy i robić zdjęcia za pomocą drona.Potężne silniki pozwalające na osiągnięcie w powietrzu zawrotnych prędkości. Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczne tworzywo, z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze.Quadcopter Q303A posiada 6-osiowy system stabilizacji (FSS), który sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie. Niezwykła stabilność i łatwość sterowania umożliwiają bezproblemową obsługę, z którą poradzi sobie nawet dziecko nie mające nigdy wcześniej styczności ze zdalnie sterowanymi modelami i w ten sposób nabierze doświadczenia.Inteligentny system orientacji (tryb headless) umożliwia start modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota. Automatyczny powrót do domu po wciśnięciu jednego przycisku. Również w przypadku utraty zasięgu quadcopter odnajdzie drogę powrotną.Q303A poza prostym lataniem w każdym kierunku, potrafi wykonywać prawdziwe powietrzne akrobacje, m.in. przewroty, spirale i "kręcenie beczek". Zabezpieczenie antyzakłóceniowe umożliwia sterowanie wieloma samolotami w tym samym czasie.Mocne diody LED nie tylko efektownie wyglądają, ale również pozwalają na odbywanie lotów w ciemnościach.Dodatkowo model został wyposażony kamerę,5.8G FPV która może robić zdjęcia i nagrywać filmy. Ponadto kamera wyposażona została w system automatycznej stabilizacji.Pozycję kamery w pionie możemy regulować również za pomocą przycisków na pilocie.W celu uniknięcia zakłóceń między systemem FPV i sygnałem z nadajnika WLToys Q303A wykorzystuje dwie różne częstotliwości. Pilot zdalnego sterowania pracuje w zakresie 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest 100 razy szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów z częstotliwością 27/40 MHz.Specyfikacja:Tryb headlessFunkcja automatycznego powrotuAutomatyczny zawisMożliwość przełączania pomiędzy kilkoma trybami prędkościSystem FPVKamera: 0,3MPNadajnik: 2.4GHzZasięg: do 150mZAWARTOŚĆ:Dron Q 303Ainstrukcjaładowarkaakumulator7.4V 15000mah4 łopatypilot RC4 osłony do łopatWymiary: 30x30x17cmZASILANIE: Akumulator LiPo 7,4V 1500mAhCzas ładowania: 150 minCzas lotu: 8-10 minUWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 39.05 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód Auto Rc Wodoodporny Rc X-Knight #E1

  SAMOCHÓD WODOODPORNY DWUSTRONNY Nowoczesny zdalnie sterowany,dwustronny samochód (podwozie jest jednocześnie drugim nadwoziem). Pojazd jest sterowany w systemie czterokanałowym (4CH). Samochód idealny do zabawy w domu jak i na zewnątrz. Auto posiada gumowe bieżniki na kołach, dzięki czemu doskonale trzyma się różnych nawierzchni. Dodatkowo samochód jest wodoodporny, dzięki czemu będziesz mógł nim przemierzać różnego rodzaju zbiorniki wodne. Samochód został wyposażony w uszczelki, tak, aby nie dostawała się woda do wnętrza auta.Proste sterowanie przy użyciu pilota. Zasięg pilota do 60m na lądzie i do 35m w wodzie.Auto ma możliwość wykonywania akrobacji. Posiada funkcję obrotu o 360 stopni. Doskonały pomysł na prezent. ZAWARTOŚĆ:samochód zdalnie sterowanypilotakumulatorładowarka ZASILANIE:Samochód-akumulatorPilot- 2 baterie AA 1,5V Czas zabawy: ok. 15min Czas ładowania: ok. 2,5h Wymiary:22cm x 20cmUWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 23.63 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód RC WLToys A959-A Buggy 2,4GHz 1:18 #E1

  SAMOCHÓD BUGGY RC WL TOYS A959-A WODOODPORNY Radio 2.4GHz Pakiet LI-PO 7.4V 750mAh Napęd na cztery koła Prędkość do 35 km/h Zasięg do 100m Niezależne zawieszenie dla każdego koła Nowoczesny kształt BUGGY RC WL TOYS A959-A oraz odporna obudowa wraz z wysoką jakością wykonania zapewni długa zabawę Tobie i Twojemu dziecku. Samochód jest łatwy w obsłudze zarówno dla amatorów jak zaawansowanych kierowców modelarzy. Samochód dzięki profesjonalnemu zawieszeniu trzyma się idealnie w zakrętach, posiada niezależne zawieszenie dla każdego koła i duże opony- jeździ po każdej nawierzchni. Super lekki i mocny silnik, precyzyjny układ kierowniczy, stabilność w kontroli i proste sterowanie, te wszystkie rzeczy gwarantują super zabawę! Nadajnik zaprojektowano z wyjątkową dbałością o estetykę i prostotę obsługi. Zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich funkcji pojazdu. CECHY: napęd na 4 koła duży kąt wychylenia na boki przedniej i tylnej osi duże gumowe koła ze specjalnym bieżnikiem przystosowanym do nawierzchni rożnego rodzaju Skala modelu:1:18 Kierunki jazdy: 4 - przód/tył, lewo/prawo Prędkość do 35 km/h Aparatura sterująca 2,4 GHz Zasięg pilota do 100 m Skala modelu:1:18 Kierunki jazdy:4 - przód/tył, lewo/prawo Prędkość: do 35 km/h Aparatura sterująca: 2,4 GHz Zasięg pilota: do 100 m Zawartość: Model WL TOYS A959A 4WD 2.4GHz Radio 2.4GHz Pakiet LI-PO 7.4V 750mAh Ładowanie sieciowe Instrukcja obsługi Wymiary modelu: ok. 25 x 18 x 10 cm Waga samochodu: około 1,7 kg ZASILANIE: Akumulator:7.4 V 750 mAh Li-pol Czas ładowania: ok. 1,5 godz. Czas zabawy: do 20 min UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 101.13 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Samochód RC WLtoys A979-A 2,4GHz 1:18 35km/h #E1

  Samochód Monster Truck WL-toys A979ASamochód Monster Truck A979A w skali 1:18 idealny do jazdy w zamkniętych lub otwartych przestrzeniach.Model jest bardzo wytrzymały, posiada specjalny system, który chroni go przed uszkodzeniem.Samochód dzięki profesjonalnemu zawieszeniu trzyma się idealnie w zakrętach, posiada niezależne zawieszenie dla każdego koła i duże opony- jeździ po każdej nawierzchni. Super lekki i mocny silnik, precyzyjny układ kierowniczy, stabilność w kontroli i proste sterowanie - te wszystkie rzeczy gwarantują super zabawę!Nadajnik zaprojektowano z wyjątkową dbałością o estetykę i prostotę obsługi. Zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich funkcji auta.CECHY:Nadajnik 2,4GHzNapęd na cztery kołaPrędkość do 35 km/hZasięg do 100mNiezależne zawieszenie dla każdego kołaSkala modelu: 1:18Kierunki jazdy: 4 - przód/tył, lewo/prawoPrędkość: do 35 km/hAparatura sterująca: 2,4 GHzZasięg pilota: do 100 mAkumulator: 6.4 V 750 mAh Li-ionCzas ładowania: ok. 1,5 godz.Czas zabawy:do 20 min.Funkcje i zalety:jazda do przodujazda do tyługaz proporcjonalnyhamulecskręt kół proporcjonalnytrymowanie do jazdy prostoZawartość zestawu: Samochód RC WLtoys Monster Truck A979-Akolor nadwozia - żółto-czerwono-czarnyNadajnik 2,4GHzAkumulator napędowy 750 mAhŁadowarka akumulatora 230VInstrukcja obsługiPotrzebne do uruchomienia 3 baterie paluszki AA Wymiary: ok. 25 x 18 x 10 cmWaga: około 1,7 kgUWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 99.93 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dron RC WLtoys Q333B 2,4GHz Kamera FPV Wi-Fi #E1

  Dron RC WLToys Q333B Kamera FPV Auto PowrótNowoczesny dron o atrakcyjnym wyglądzie z kamerą WIFI i podglądem w czasie rzeczywistym. Nagrywane filmy i wykonane zdjęcia zapisywane są na karcie micro SD w kamerze HD drona. Wyposażony został w 6-osiowy system stabilizacji(żyroskop), dzięki któremu maszyna jest zwinna i zwrotna oraz bardzo stabilna w locie. Dron Q333A WLToys jest wyposażony w mechanicznie unoszące się podwozie, które można podnieść za pomocą pilota, gdy dron znajduje się w powietrzu. Zmienia to środek ciężkości maszyny zwiększający precyzję oraz płynność sterowania.Dron został wyposażony w mocne diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają ale pozwalają na bezpieczne loty w warunkach słabszej widoczności.Dodatkowo dron posiada funkcję headless - inteligentny system orientacji dla początkujących co umożliwia lot modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota. Dron posiada też ważną funkcję autopowrotu. Po wciśnięciu przycisku w nadajniku, model wróci do miejsca, w którym stoimy z nadajnikiem. Pilotowanie modelu jest możliwe w kilku ustawieniach czułości w zależności od umiejętności sterującego. Sterowanie drona odbywa się przy pomocy 4-kanałowego nadajnika 2,4 GHz. Funkcje i zalety: Podgląd obrazuTryb inteligentnego sterowania -headlessLoty 3D - przewrót 360 st.Funkcja - autopowrót3 poziomy ustawienia wysokości, sterowane z nadajnika Zawartość zestawu:Dron Q333B WLToys złożony- kolor białyNadajnik 2,4GHzKamera 720pKarta micro SD 4GbCzytnik USB kart microSDAkumulator 3,7V Li-Po 2000mAhŁadowarka do monitora USBŁadowarka do akumulatora napędowego 230VAtrakcyjne, kolorowe pudełko - fabrycznie zapakowany dronDron zapakowany w oryginalne opakowanie z instrukcją obsługi Parametry: Zasięg 100-150mŻyroskop - 6 osiowyKamera 720pSterowanie 2,4GHzPrzekaz AV - 5,8GHzCzas lotu do 10minCzas ładowania akumulatora ok 90min.Kolor biały, radio czarneWYMIARY:drona z osłonami ok. 45cm x 45cm x 14cmUWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 118.18 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.