Jesteś tutaj:Strona GłównaBIURO I FIRMAArtykuły biuroweWizytowniki

Wizytowniki

Porównanie cen w BIURO I FIRMA, Artykuły biurowe oraz Wizytowniki.

 • 2 Organizery Authentics Stack 15 x 7,5 cm, białe

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Komplet: 2 bardzo praktyczne, białe organizery na domowe lub biurowe drobiazgi. Można je z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Prostokątny kształt i jasna kolorystyka sprawiają, że są uniwersalne i można ich użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 36.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 2 Organizery Authentics Stack 15 x 7,5 cm, szare

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Komplet: 2 bardzo praktyczne, szare organizery na domowe lub biurowe drobiazgi. Można je z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Prostokątny kształt i kolorystyka sprawiają, że są uniwersalne i można ich użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 36.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 4 Ekspozytory do zdjęć Philippi Ball

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Unikalny pomysł jak zatrzymać wspomnienia, które pryskają niczym bańki mydlane. Cztery okrągłe, niklowane kule umożliwiają wstawienie ulubionych fotografii, które potem mogą zdobić biurka, stół jadalny czy półki. Modernistyczny design i wysoki połysk materiału sprawiają, że nawet puste ekspozytory są elegancką ozdobą wnętrz. A żeby było ciekawiej, można w nich umieścić także pocztówki od najbliższych, zaproszenia czy kartki okolicznościowe ? jednym słowem, wszystko co akurat chcemy mieć przed oczami.

  0 Ocen produktu

  od 114.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Al Cube - stalowe podstawki na karty Philippi

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Małe kostki, w które możesz włożyć tekturkę z menu są niezbędnym dodatkiem w restauracjach lub barach.W domu możesz ich użyć do oznaczania miejsc osób przy stole. w biurze mogą posłużyć Ci jako stojak na karteczki - przypominajki.

  0 Ocen produktu

  od 124.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Elegancki wizytownik Blomus Gents

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Elegancki otwierany pojemnik na wizytówki. Mały i wygodny, można schować w kieszeni marynarki. Chroni wizytówki przed pogięciem.

  0 Ocen produktu

  od 99.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Etui na karty Troika Colori Confidence

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu.

  0 Ocen produktu

  od 69.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek Geelli Ivasi, biały

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Geometryczne klimaty! Piękny, biały kubeczek wykonany z nutką włoskiej kreatywności: od razu zwraca uwagę. Kubek można wykorzystać na akcesoria biurowe, ołówki, długopisy, linijki albo drobne akcesoria kosmetyczne.Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek Geelli Ivasi, granatowy przezroczysty

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Geometryczne klimaty! Piękny, granatowy kubeczek wykonany z nutką włoskiej kreatywności: od razu zwraca uwagę. Kubek można wykorzystać na akcesoria biurowe, ołówki, długopisy, linijki albo drobne akcesoria kosmetyczne.Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek Geelli Ivasi, turkusowy

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Geometryczne klimaty! Piękny, turkusowy kubeczek wykonany z nutką włoskiej kreatywności: od razu zwraca uwagę. Kubek można wykorzystać na akcesoria biurowe, ołówki, długopisy, linijki albo drobne akcesoria kosmetyczne.Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.Całość jest nietoksyczna, idealna do wnętrz, w których design stawiany jest na równi z potrzebą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek na długopisy Lexon Babylon ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Designerski kubek do wykorzystania na długopisy, ołówki, mazaki i inne akcesoria piśmiennicze, które zwykle przeszkadzają na biurku. Ciekawa konstrukcja kubka ? z wyraźnie profilowanymi ściankami sprawia, że jest on jednocześnie ładną ozdobą stołu.Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 39.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek na długopisy Lexon Babylon szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Designerski kubek do wykorzystania na długopisy, ołówki, mazaki i inne akcesoria piśmiennicze, które zwykle przeszkadzają na biurku. Ciekawa konstrukcja kubka ? z wyraźnie profilowanymi ściankami sprawia, że jest on jednocześnie ładną ozdobą stołu.Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 39.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek na długopisy Lexon Galaxy szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Szary, oryginalnie zaprojektowany kubeczek na długopisy: z wewnętrzną podziałką z bambusa, która tworzy w środku 4 osobne przegródki. Na ołówki, zakreślacze, pióra, albo długopisy. Wykończenie z gumowanego tworzywa ABS. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 63.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, biały

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i biała kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, czerwony

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i intensywna, czerwona kolorystyka sprawiają, że od razu rzuca się w oczy, a przy tym jest uniwersalny. Można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Do organizera można dokupić osobno dodatkowe przegródki (mini organizery, które włożone do jego środka pozwolą oddzielić od siebie np. biżuterię i akcesoria kosmetyczne, szczotki i gumki, czy długopisy, notesy i spinacze). Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości: będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane! Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, jasnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i jasnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i szara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, biały

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, czerwony

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i intensywna, czerwona kolorystyka sprawiają, że jest wyrazisty, a przy tym również uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane! Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i szara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 32 x 2,6 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (2,6 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Do organizera można dokupić osobno dodatkowe przegródki (mini organizery, które włożone do jego środka pozwolą oddzielić od siebie np. biżuterię i akcesoria kosmetyczne, szczotki i gumki, czy długopisy, notesy i spinacze). Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości: będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 72.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 32 x 5,1 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, średnio wysokie ścianki (5,1 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Do organizera można dokupić osobno dodatkowe przegródki (mini organizery, które włożone do jego środka pozwolą oddzielić od siebie np. biżuterię i akcesoria kosmetyczne, szczotki i gumki, czy długopisy, notesy i spinacze). Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości: będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 88.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer na biurko Alessi Fierzo 26,8 cm

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Fenomenalny organizer na biurko, który w krótkim czasie pozwoli uporządkować gubiące się na nim karteczki, notatki, wizytówki czy zapiski z ważnymi terminami. Organizer stanowią drewniana podstawka i stalowa ramka, w którą można wygodnie zatknąć karteczki, plan zajęć, ważną wizytówkę czy zdjęcie z numerem telefonu. Samą podstawkę z bukowego drewna można wykorzystać jako miejsce na ołówki, gumki czy spinacze.Autorami projektu są Julie Richoz oraz studenci wydziału projektowania Uniwersytetu ECAL, którzy brali udział w warsztatach projektowania Elrica Petita.Produkty sygnowane marką Alessi wyróżnia unikatowe wzornictwo i prawdziwie włoska fantazja! Prosto z głównej linii tzw. ?Fabryki Włoskiego Designu? określanej też często ?fabryką snów?.

  0 Ocen produktu

  od 404.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer na biurko Umbra Stasha

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu.

  0 Ocen produktu

  od 119.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer z ekspozytorem na zdjęcia Umbra Slider

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Praktyczne drewniane pudełeczko i ekspozytor na zdjęcia w jednym! Organizer posiada funkcjonalną szufladkę na biżuterię, zdjęcia czy inne drobiazgi. Na jego wierzchu znajdują się rowki, które umożliwiają umieszczenie w nich zdjęć w trzech szklanych szybkach o wymiarach 8 x 8 cm, 10 x 10 cm i 10 x 15 cm. Ciekawe i funkcjonalne połączenie, które pomoże uporządkować rzeczy, a jednocześnie będzie stanowić oryginalną ozdobę wnętrza.Umbra to połączenie nieszablonowego wzornictwa z praktycznymi funkcjami produktów. Dla tej marki tworzą projektanci rozpoznawalni na całym świecie: artyści, którzy nowymi pomysłami na codziennie używane przedmioty budzą zachwyt, zdziwienie i uśmiech!

  0 Ocen produktu

  od 159.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podajnik na wizytówki Mukul Goyal ID

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Podajnik na wizytówki dla niebanalnego biznesmena lub wyrafinowanej bizneswomen wyróżni Cię wśród innych przedsiębiorców i pozwoli Cię dobrze zapamiętać. Może być doskonałym prezentem na różne okazje, a szczególnie w ramach gratulacji po świeżym awansie.Mukul Goyal projektuje wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Łączy tradycyjne materiały ze współczesnym wzornictwem, tworząc rzeczy proste w obsłudze i jednocześnie zachwycające złożoną formą. Inspiracji szuka dosłownie wszędzie; podpatrując naturę i codzienne aktywności innych ludzi. Każdy przedmiot opowiada inną historię, dając użytkownikowi możliwość do stworzenia własnej jej interpretacji.Wszystkie produkty Mukul Goyal są wykonywane ręcznie, dlatego też mogą występować drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami a także pomiędzy zdjęciem a konkretnym modelem. Te drobne różnice sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatowy.

  0 Ocen produktu

  od 158.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podajnik taśmy klejącej Lexon Buro fioletowy

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Biurowy niezbędnik w artystycznym wydaniu! Praktyczny podajnik do wąskiej taśmy klejącej: w fioletowej obudowie, którą trudno przegapić na stole. Idealnie sprawdzi się na biurkach, na których leży wiele papierów i dokumentów, więc intensywna kolorystyka często używanych akcesoriów biurowych jest wprost niezbędna. Wykończony gumowanym tworzywem ABS, z rolką taśmy w komplecie.W tej kolekcji można dostać całą gamę akcesoriów tego samego koloru i długości, które ustawione przy sobie na biurku tworzą zgraną grupę, nie zajmują wiele miejsca i sięga się po nie wyjątkowo przyjemnie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 63.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podajnik taśmy klejącej Lexon Buro szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Biurowy niezbędnik w artystycznym wydaniu! Praktyczny podajnik do wąskiej taśmy klejącej: w szarej obudowie, którą trudno przegapić na stole. Idealnie sprawdzi się na biurkach, na których leży wiele papierów i dokumentów, więc intensywna kolorystyka często używanych akcesoriów biurowych jest wprost niezbędna. Wykończony gumowanym tworzywem ABS, z rolką taśmy w komplecie.W tej kolekcji można dostać całą gamę akcesoriów tego samego koloru i długości, które ustawione przy sobie na biurku tworzą zgraną grupę, nie zajmują wiele miejsca i sięga się po nie wyjątkowo przyjemnie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 63.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podajnik taśmy klejącej Lexon Buro zielony

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Biurowy niezbędnik w artystycznym wydaniu! Praktyczny podajnik do wąskiej taśmy klejącej: w zielonej obudowie, którą trudno przegapić na stole. Idealnie sprawdzi się na biurkach, na których leży wiele papierów i dokumentów, więc intensywna kolorystyka często używanych akcesoriów biurowych jest wprost niezbędna. Wykończony gumowanym tworzywem ABS, z rolką taśmy w komplecie.W tej kolekcji można dostać całą gamę akcesoriów tego samego koloru i długości, które ustawione przy sobie na biurku tworzą zgraną grupę, nie zajmują wiele miejsca i sięga się po nie wyjątkowo przyjemnie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 63.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.