Jesteś tutaj:Strona GłównaBIŻUTERIA I ZEGARKIWyroby jubilerskieBransoletki

Bransoletki

Porównanie cen w BIŻUTERIA I ZEGARKI, Wyroby jubilerskie oraz Bransoletki.

 • FLOS - srebrna bransoletka z malachitem i kryształkami

  Stylowa, oryginalna bransoleta, która swój piękny wzór zawdzięczaja przywiązaniu do tradycji naszego rodzimego jubilerstwa oraz zamiłowania do łączenia kamieni w jednej kompozycji. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 21mm Wymiar kamienia to 5mm x 5mm Długość bransoletki to 19,5cm. W każdym ogniwie jest obsadzonych osiem kryształków Svarowskiego. Srebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 140.52 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MORONI - srebrna bransoletka z koralem i kryształkami

  Stylowa, oryginalna bransoleta, która swój piękny wzór zawdzięczaja przywiązaniu do tradycji naszego rodzimego jubilerstwa oraz zamiłowania do łączenia kamieni w jednej kompozycji. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 21mm Wymiar korala to 5mm x 5mm Długość bransoletki to 19,5cm. W każdym ogniwie jest obsadzonych osiem kryształków Svarowskiego. Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 171.13 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • CESARMA - srebrna bransoletka z rubinem

  Stylowa, secesyjna bransoleta, która swój piękny wzór, zawdzięcza przywiązaniu naszego rodzimego jubilerstwa do okresu secesji i uwielbieniu piękna. Całą kompozycje uzupełnia pięknie wybarwiony rubin.Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 42mmDługość bransolety to 17,5cmWymiar kamienia to średnica 9mmSrebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 175.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ZAFIRA - srebrna bransoletka z topazem złocistym

  Stylowa, secesyjna bransoleta, która swój piękny wzór, zawdzięcza przywiązaniu naszego rodzimego jubilerstwa do okresu secesji i uwielbieniu piękna. Całą kompozycje uzupełnia pięknie wybarwiony topaz złocisty.Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 42mmDługość bransolety to 17,5cmWymiar kamienia to średnica 9mmSrebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 175.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALKAZAR - srebrna bransoletka z hebanem

  Stylowa, secesyjna bransoletka z hebanami, który swój piękny wzór zawdzięcza inspiracją z okresu miedzywojennego w jubilerstwie. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar srebrnego dekoru to 19mm średnicy i 9mm wysokości.Długość bransoletki 19cm.Wymiar hebanu to 2,5x2,5cm Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W ofercie znajdziesz także łańcuszek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 149.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ARCONA - srebrna bransoletka z kryształem Swarovskiego

  Wytworna, srebrna, oksydowana bransoleta, w której mistrzowsko wykonane ażurowe elementy wkomponowano okrągły, pięknie wyszlifowany kryształ. Bransoleta składa się z pięciu jednakowych elementów. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 19 x 30 mmDługość bransolety to 18cm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisior oraz pierścień. Kupując w komplecie oszczedzasz.

  0 Ocen produktu

  od 193.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LINDA - srebrna bransoletka z granatem

  Niezwykle efektowna srebrna bransoleta. Stanowią ją trzy ażurowe, starannie wykonane elementy - wyprofilowane, tak by biżuteria dobrze układała się na ręce. W środkowym ogniwie zakuty jest ogromny, pięknie wybarwiony granat..Srebro pokryte oksydą.Długość bransolety 18,5cm.Szerokość bransolety 1,6cm.Wymiar kamienia 10 x 14mm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdują sie także: broszka, kolczyki oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 163.42 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • VENUS - srebrna bransoletka z topazem złocistym

  Niezwykle efektowna srebrna bransoleta. Stanowią ją trzy ażurowe, starannie wykonane elementy - wyprofilowane, tak by biżuteria dobrze układała się na ręce. W środkowym ogniwie zakuty jest ogromny, pięknie wybarwiony topaz złocisty.Srebro pokryte oksydą.Długość bransolety 18,5cm.Szerokość bransolety 1,6cm.Wymiar kamienia 10 x 14mm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdują sie także: broszka, kolczyki oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 163.42 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BLUMILA - srebrna bransoletka z turkusem

  Piękna srebrna bransoleta, posiadająca orginalne i niepowtarzalne wzronictwo przykuje uwagę każdego i sprawi, że poczujesz się jeszcze piękniejsza. W każde ogniwo bransoletki wkomponowany został turkus (wymiary: 6 x 8mm).Wymiary: szerokość ogniwa to 17mm, długość bransoletki to 19cm.W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisior oraz pierścionek do kompletu. Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 185.04 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PENELOPA - srebrna bransoletka z ametystem i kryształkami

  Wytworna, srebrna, oksydowana bransoleta, w której niezwykle delikatny ażurowy wzór wkomponowano ametyst o wymiarach (9x13mm) oraz 3 kryształki Swarovskiego - w każde ogniwo.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 11 x 18 mmDługość bransoletki to 18cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 193.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • VIVOLI - srebrna bransoletka z turkusem

  Piękna srebrna bransoleta, posiadająca orginalne i niepowtarzalne wzronictwo przykuje uwagę każdego i sprawi, że poczujesz się jeszcze piękniejsza. W każde ogniwo bransoletki wkomponowany został trójkątny turkus (wymiary boku to 1cm). Wymiary: szerokość ogniwa to 19mm, długość ogniwa to 24mm, długość bransoletki to 19cm. W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisior oraz pierścionek do kompletu. Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 137.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • CARLO - srebrna bransoletka z koralem

  Piękna srebrna bransoleta, posiadająca orginalne i niepowtarzalne wzronictwo przykuje uwagę każdego i sprawi, że poczujesz się jeszcze piękniejsza. W każde ogniwo bransoletki wkomponowany został trójkątny koral (wymiary boku to 1cm).Wymiary: szerokość ogniwa to 19mm, długość ogniwa to 24mm, długość bransoletki to 19cm.W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisior oraz pierścionek do kompletu. Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 151.65 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • CAPOLINEA - srebrna bransoletka z turkusem

  Srebrna bransoleta o bardzo interesującym i eleganckim wzornictwie. W centrum każdego ogniwa wkomponowany został turkus o wymiarach 6x8mm (syntetyczny). Wymiar motywu zdobniczego pojedyńczego ogniwa to: 16mm x 25mm. Długość branoslety 19cm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się wisior, kolczyki oraz pierścionek. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 165.57 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GIOCO - srebrna bransoletka z bursztynem i kryształkami

  Stylowa, oryginalna bransoleta, która swój piękny wzór zawdzięczaja przywiązaniu do tradycji naszego rodzimego jubilerstwa oraz zamiłowania do łączenia kamieni w jednej kompozycji. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 21mm Wymiar bursztynu to 5mm x 5mm Długość bransoletki to 19,5cm. W każdym ogniwie jest obsadzonych osiem kryształków Svarowskiego. Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 166.82 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SANNAKURA - srebrna bransoletka z akwamarynem

  Stylowa, secesyjna bransoleta, która swój piękny wzór, zawdzięcza przywiązaniu naszego rodzimego jubilerstwa do okresu secesji i uwielbieniu piękna. Całą kompozycje uzupełnia pięknie wybarwiony akwamaryn.Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 42mmDługość bransolety to 17,5cmWymiar kamienia to średnica 9mmSrebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 175.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MAREMM - srebrna bransoletka z ametystem

  Stylowa, secesyjna bransoleta, która swój piękny wzór, zawdzięcza przywiązaniu naszego rodzimego jubilerstwa do okresu secesji i uwielbieniu piękna. Całą kompozycje uzupełnia pięknie wybarwiony ametyst.Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 42mmDługość bransolety to 17,5cmWymiar kamienia to średnica 9mmSrebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 175.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PONTI - srebrna bransoletka z kocim okiem i kryształami

  Wytworna srebrna bransoleta, w której oksydowany wzór wkomponowano kocie oczka, które zostały podkreślone poprzez kryształy Swarovskiego umieszczone na krawędzi każdego ogniwa. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół, co podkreśli urodę każdej kobiety. Wymiar ogniwa: 13 x 22 mm. Kamień 8x13mm. Długość bransoletki to 19cm. Srebro: 925 W naszej ofercie dostepne są także: pierścień, wisior oraz kolczyki do kompletu. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 179.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • OSTUNIA - srebrna bransoletka z oliwinem

  Wytworna srebrna bransoleta, której secesyjne roślinne wzory wykończono starą techniką włókninowania - która nadaje srebrze satynowego powabu, całość doskonale uzupełnia pięknie wybarwiony oliwin.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Szerokość motywu srebrnego to 24mmDługość z zapięciem to aż 18cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki oraz wisior. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 154.44 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PICASSO - srebrna bransoletka z jaspisem piccasso

  Wytworna srebrna bransoleta, której secesyjne roślinne wzory wykończono starą techniką włókninowania - która nadaje srebrze satynowego powabu, całość doskonale uzupełnia jaspis picasso (wymiar kamienia to 11x15mm).Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Szerokość motywu srebrnego to 24mmDługość z zapięciem bransoletki to aż 19cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki oraz bransoleta dostępne do kupienia osobno. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 151.65 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LANZI - srebrna bransoletka z topazem złocistym

  Wytworna srebrna bransoleta, której secesyjne roślinne wzory wykończono starą techniką włókninowania - która nadaje srebrze satynowego powabu, całość doskonale uzupełnia pięknie wybarwiony topaz złocisty.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Szerokość motywu srebrnego to 24mmDługość z zapięciem to aż 18cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki oraz wisior. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 154.44 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • RIVOIRI - srebrna bransoletka z kryształem Swarovskiego

  Niepowtarzalna srebrna bransoleta, która została wykończona techniką włókninowania, nadającą srebrze satynowej elegancji, co w połączeniu z kryształem Swarovskiego(wymiar kamienia 10x14mm) stanowi bardzo ciekawą propozycję.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół, sprawi że każda kobieta poczuje się w nich piękniejsza.Szerokość elementu zdobnicznego to 2,1cmDługość bransolety to 18cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 130.78 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MIESA - srebrna bransoletka ze szmaragdem

  Niepowtarzalna srebrna bransoleta, która została wykończona techniką włókninowania, nadającą srebrze satynowej elegancji, co w połączeniu ze szmaragdem (wymiar kamienia 10x14mm) stanowi bardzo ciekawą propozycję.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół, sprawi że każda kobieta poczuje się w nich piękniejsza.Szerokość elementu zdobnicznego to 2,1cmDługość bransolety to 18cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 137.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALOSIA - srebrna bransoletka z topazem złocistym

  Niepowtarzalna srebrna bransoleta, która została wykończona techniką włókninowania, nadającą srebrze satynowej elegancji, co w połączeniu z topazem złocistym(wymiar kamienia 10x14mm) stanowi bardzo ciekawą propozycję. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół, sprawi że każda kobieta poczuje się w nich piękniejsza. Szerokość elementu zdobnicznego to 2,1cm Długość bransolety to 18cm Srebro: 925 W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 154.44 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LUNGA - srebrna bransoletka z bursztynem

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny bałtycki bursztyn o zielonym zabarwieniu. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mm Długość bransolety to 18,5cm Srebro: 925. W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 139.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LLIBRE - srebrna bransoletka z malachitem

  Wytworna, srebrna, oksydowana, bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, oprócz pięknie wybarwionego malachita wkomponowano po trzy kryształy Swarovskiego. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 12 x 15 mm Długość bransolety to 20cm Srebro: 925. W naszej ofercie znajdziesz także wisior, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 193.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • TĘCZA - srebrna bransoletka z bursztynów

  Oryginalna secesyjna bransoleta w kształcie srebrnych, roślinnych gron owocowych, w które oprawione zostały bursztyny o trzech kolorach: koniakowym, mlecznym oraz zielonym. Przedmiot sprawi, że każda kobieta poczuje się jeszcze bardziej doceniona i modna. Rozmiar motywu zdobniczego to 19x23mmDługość z zapięciem to 20cmW naszej ofercie znajdziesz także wisior, kolczyki oraz pierścień będące uzupełnieniem do kolczyków. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 207.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • EDITH - srebrna bransoletka z granatem

  Piękna, srebrna bransoleta, utrzymana w stylistyce międzywojennej. W misterny motyw zdobniczy zakuty został pięknie wybarwiony naturalny granat. Srebro pokryte oksydą.Wymiar pojedynczego elementu zdobniczego to: 1,8 x 1,4cm.Długość bransoletki to 18,5cmSrebro próby 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisiorek oraz pierścionek do kompletu. Kupując w komplecie oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 171.13 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MEDINA - srebrna bransoletka z perłami

  Piękna srebrna bransoletka, w której delikatny wzór wkomponowane zostały perły.Mistrzowskie wykonanie biżuterii sprawia, że nikt nie pozostanie wobec niej obojętny. Sama się przekonaj!Bransoletka składa się z dziewięciu elementów.Długość bransoletki to 18,5cmSzerokość bransoletki to: 13mmSrebro próby 925W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścionek oraz kolczyki do kompletu. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 151.65 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALLBLUE - srebrna bransoletka z turkusem

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały piękne turkusy. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety 1cm. Wymiar kamienia to 6 x 8mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 138.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANDORA - srebrna bransoletka z koralem

  Wytworna, srebrna, oksydowana, bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, oprócz pięknego korala, wkomponowano po trzy kryształy Swarovskiego. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 12 x 15 mm Długość bransolety to 20cm Srebro: 925. W naszej ofercie znajdziesz także wisior, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 207.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.