Jesteś tutaj:Strona GłównaBIŻUTERIA I ZEGARKIWyroby jubilerskieBransoletki

Bransoletki

Porównanie cen w BIŻUTERIA I ZEGARKI, Wyroby jubilerskie oraz Bransoletki.

 • MANUELA - srebrna bransoletka z różowym kryształem Swarovsk...

  Bransoletka składa sie z czterech ażurowych srebrnych elementów, symetrycznie ułożonych względem kamienia, oprawionej w srebrną oprawkę.Piękny różowy kryształ Swarovskiego zwraca na siebie uwagę.Długość bransoletki 18,5cm.Szerokość motywu zdobniczego (w najszerszym miejscu) 2,5cm. Wymiar kamienia 10 x 14mm.Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 82.09 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MANUELA - srebrna bransoletka z rubinem

  Bransoletka składa sie z czterech ażurowych srebrnych elementów, symetrycznie ułożonych względem precyzyjnie wyszlifowanego rubina (syntetycznego), oprawionej w srebrną oprawkę. Długość bransoletki 17,8cm. Szerokość motywu zdobniczego (w najszerszym miejscu) 2,5cm. Wymiar kamienia 10 x 14mm. Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki oraz wisior do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 82.09 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MANUELA - srebrna bransoletka z ametystem

  Bransoletka składa sie z czterech ażurowych srebrnych elementów, symetrycznie ułożonych względem kamienia, oprawionej w srebrną oprawkę.Ametyst (syntetyczny) zwraca na siebie uwagę!Długość bransoletki 18,5cm.Szerokość motywu zdobniczego (w najszerszym miejscu) 2,5cm. Wymiar kamienia 10 x 14mm.Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 82.09 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALVARO - srebrna bransoletka perły i kryształy

  Oferujemy srebrną bransoletkę, w której oplecione srebrne wstążki ozdabiają obsadzoną centralnie perłę. We wstązkach wkomponowano po 8 drobnych kryształków Swarovskiego w każdym ogniwie.Taka biżuteria to nie lada gratka dla miłośniczek piękna. W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj... Długość bransoletki to 19cm szerokość to 1cm Srebro próby 925Szukasz eleganckiego pomysłu na prezent? to może być strzał w 10!W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, pierścionek oraz wisiorek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 119.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • HECTOR - srebrna bransoletka z cyrkoniami (22cm długośc

  Niezwykle ciekawa, srebrna bransoletka, gdzie element dekoracyjny to sześciany w których to zakuto po jednej cyrkonii w każdej ścianie. Pomiędzy elementami znajduje się srebrny łańcuszek. Biżuteria wykonana jest ze srebra (próba 925) i stanowić może doskonałe uzupełnienie do damskiej garderoby. Srebro próba 925 Wymiar elementu z zakutymi cyrkoniami to 8mm ("średnicy") długość całkowita bransoletki to 22cm W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisiorek oraz pierścionek.

  0 Ocen produktu

  od 119.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LAGO bransoletka z malachitem

  Delikatna srebrna bransoletka ispirowana mowywami roślinnymi, charakterystycznymi dla okresu secesji.Opalizujący malachit (syntetyczny) zamkniety jest w srebrnej ramce, ozdobionej maleńkimi listkami. Długość bransoletki 18,5cm. Szerokość bransoletki 8mm. Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, wisiorek oraz pierścionek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MAURICIA - srebrna bransoletka z kocim okiem

  Delikatna srebrna bransoletka ispirowana mowywami roślinnymi, charakterystycznymi dla okresu secesji.Opalizujący kamien nazywany kocim okiem, zamkniety jest w srebrnej ramce, ozdobionej maleńkimi listkami. Długość bransoletki 18,5cm. Szerokość bransoletki 8mm. Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, wisiorek oraz pierścionek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • NEBBIA - srebrna bransoletka z turkusami

  Elegancka srebrna bransoletka, inspirowana motywami wzornictwa secesyjnego. Każdy z dziesięciu turkusów zamknięty jest w srebrnej ramce o bradzo ładnie prezentującym się motywie zdobniczym. Długość bransoletki to 18cmW naszej ofercie znajdziesz do kompmpletu kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując w komplecie oszczędzasz. SREBRO PRÓBY 925.

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LARINO - srebrna bransoletka z malachitem

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały piekne malachity. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety 1cm. Wymiar kamienia to 6 x 8mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • JUNA - srebrna bransoletka z kocim okiem

  Srebrna bransoleta z kocimi oczkami. Każdy kamień zamknięty jest w srebrnej oksydowanej oprawie, ozdobionej dwoma listkami. Ogniwa bransoletki są lutowane, dzięki czemu można mieć pewność w codziennym użytkowaniu, że jej nie zgubimy.Długość bransoletki 18,6cm.Szerokość bransolety 0,9cm. SREBRO PRÓBY 925. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ TAKŻE WISIOREK, KOLCZYKI ORAZ PIERŚCIONEK. KUPUJĄC W KOMPLECIE OSZCZEDZASZ!

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BOCONO - srebrna bransoletka ze szmaragdem

  Wytworna, srebrna bransoletka stylistyką nawiązująca do najpiękniejszego okresu dla jubilerstwa czyli secesji. W misterny a zarazem delikatny wzór wkomponowano pięknie wybarwione szmaragdy (syntetyczne). Bransoletka składa się z sześciu identycznych ogniw. Z pewnością będzie przykuwać uwagę i sprawi iż każdy poczuję się w niej piękniejszy :) Wymiar motywu zdobniczego: 11 x 22mm Wymiar kamienia to 8 x 4mm Długość bransolety to 19,5cm Srebro: 925. W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • RONDA - srebrna bransoletka z ametystem

  Wytworna, srebrna bransoletka stylistyką nawiązująca do najpiękniejszego okresu dla jubilerstwa czyli secesji. W misterny a zarazem delikatny wzór wkomponowano pięknie wybarwione ametysty(syntetyczne). Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Bransoletka składa się z sześciu identycznych ogniw. Z pewnością będzie przykuwać uwagę i sprawi iż każdy poczuję się w niej piękniejszy :)Wymiar motywu zdobniczego: 11 x 22mmwymiar kamienia to 8 x 4mmDługość bransolety to 19,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SULMONA - srebrna bransoletka z koralem

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały korale (synt). Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety 1cm. Wymiar kamienia to 6 x 8mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GREVI - srebrna bransoletka z onyksem

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane, stylowe ramki, wkomponowane zostaly czarne onyksy. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj... Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety 1cm. Wymiar kamienia to 6 x 8mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 125.08 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • TAFALI - srebrna bransoletka z malachitami

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny malachit o zielonym zabarwieniu. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 125.21 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • CANTO BUENO - bransoletka z kocim okiem

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały kocie oczka. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj... Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety 1cm. Wymiar kamienia to 6 x 8mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 125.21 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • KERMA - srebrna bransoletka z onyksem

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny onyks. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 125.21 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • IZMIR - srebrna bransoletka z szafirem

  Wytworna, srebrna bransoletka stylistyką nawiązująca do najpiękniejszego okresu dla jubilerstwa czyli secesji. W misterny a zarazem delikatny wzór wkomponowano pięknie wybarwione szafiry(synt).Bransoletka składa się z sześciu identycznych ogniw. Z pewnością będzie przykuwać uwagę i sprawi iż każdy poczuję się w niej piękniejszy :)Wymiar motywu zdobniczego: 11 x 22mmWymiar kamienia to 8 x 4mmDługość bransolety to 19,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 129.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WIEDEŃ - srebrna bransoletka kryształami

  Stylowa, srebrna bransoletka, która swoją stylistyką nawiązuje do biżuterii z początku ubiegłego wieku produkowanej w Wiedniu. Motyw zdobniczy symbolicznie przedstawia owoc, a w całość wkomponowano 17 kryształków Swarovskiego - w jedne ogniwo bransoletkiSzerokość bransoletki to 8mmDługość bransoletki to 18,5 cm (ogniwa są lekko wyprofilowane stad te 18,5cm można uznać że odpowiadać będzie ok 20cm normalnej bransoletki). Srebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują sie także: pierścień, kolczyki oraz wisior.

  0 Ocen produktu

  od 129.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PŁOMYK - srebrna bransoletka z cyrkoniami

  Stylowa bransoleta, która swoją stylistyką nawiązuje do biżuterii z trendu Art deco W niepowtarzalne kształty - przypominające płomienie, wkomponowane jest po 23 kryształki Swarovskiego. Średnica bransoletki to 11mmDługość bransolety: 19cmBransoletka Idealnie układa się na nadgarstku.Srebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują sie także: broszka, kolczyki, pierścien oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 129.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LOREN - srebrna bransoletka z turkusami

  Delikatna srebrna bransoletka ispirowana mowywami roślinnymi. Turkus (syntetyczny) zamkniety jest w srebrnej ramce, ozdobionej maleńkimi listkami. Długość bransoletki 18,5cm. Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 130.78 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • RIVOIRI - srebrna bransoletka z kryształem Swarovskiego

  Niepowtarzalna srebrna bransoleta, która została wykończona techniką włókninowania, nadającą srebrze satynowej elegancji, co w połączeniu z kryształem Swarovskiego(wymiar kamienia 10x14mm) stanowi bardzo ciekawą propozycję.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół, sprawi że każda kobieta poczuje się w nich piękniejsza.Szerokość elementu zdobnicznego to 2,1cmDługość bransolety to 18cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 130.78 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • CARORA - srebrna bransoletka z kwarcem dymnym

  Wspaniała srebrna bransoleta, której secesyjne roślinne wzory wykończono starą techniką włókninowania - nadającą srebrze satynowego powabu, całość doskonale uzupełniają naturalne fasetkowane kwarce dymne (średnica kamienia to 12mm).Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo.Szerokość motywu srebrnego to 24mmDługość z zapięciem to 17cm, Uwaga do zapięcia przymocowany jest srebrny łańcuszek który przedłuża bransoletkę do 21cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 132.16 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ADYGA - srebrna bransoletka z bursztynem

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny bałtycki bursztyn o zielonym zabarwieniu. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 136.35 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • COGNAC - srebrna bransoletka z bursztynem

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny bałtycki bursztyn o koniakowym kolorze. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,9cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 136.35 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • EMESTA - srebrna bransoletka z ametystem

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny ametyst o ciemnym fioletowym wybarwieniu. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 136.35 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LAUREN - srebrna bransoletka z akwamarynem

  Delikatna srebrna bransoleta, w której ażurowe ramki każdego ogniwa zakuto piękne akwamaryny. Bransoleta pięknie prezentejue się na nadgarstku. W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj! Długość z zapięciem to 17,4CM. Szerokość bransolety 1,3CM. Wymiar kamienia 5x20mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, wisiorek oraz pierścionek do kompletu!

  0 Ocen produktu

  od 137.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BIBINA - srebrna bransoletka z koralami

  Delikatna srebrna bransoletka ispirowana mowywami roślinnymi.Opalizujący koral (syntetyczny) zamkniety jest w srebrnej ramce, ozdobionej maleńkimi listkami. Długość bransoletki 18,5cm. Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 137.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BODILA - srebrna bransoletka z koralem

  Elegancka srebrna bransoletka, inspirowana motywami wzornictwa secesyjnego. Każdy z dziesięciu syntetycznych korali zamknięty jest w srebrnej ramce o bradzo ładnie prezentującym się motywie zdobniczym. Długość bransoletki to 18cm.Szerokość bransoletki 1cm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziesz do kompmpletu kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 137.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SOFIA - srebrna bransoletka z kryształkami

  PIĘKNA DELIKATNA SREBRNA BRANSOLETKA, ZŁOŻONA Z CZTERNASTU ELEMENTÓW W KSZTAŁCIE KWIATKÓW, W KTÓRYCH CENTRALNIE ZOSTAŁY OPRAWONE BIAŁE KRYSZTAŁKI. W ŚRODKU BRANSOLETKI WZÓR ROZSZERZA SIĘ TWORZĄC OZDOBNY MOTYW. NIEZWYKLE DELITANA BIŻUTERIA. DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI 17CM. SZEROKOŚĆ BRANSOLETKI 1,2CM. SZEROKOŚĆ ROZSZERZENIA 2,5CM. SREBRO PRÓBY 925.

  0 Ocen produktu

  od 137.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.