Jesteś tutaj:Strona GłównaBUDOWA I REMONTElektryka i akcesoria elektryczneAkcesoria alarmowe

Akcesoria alarmowe

Porównanie cen w BUDOWA I REMONT, Elektryka i akcesoria elektryczne oraz Akcesoria alarmowe.

 • Kamizelka ostrzegawcza z certyfikatem DIN EN 471

  Kamizelka ostrzegawcza z certyfikatem DIN EN 471rozmiar uniwersalny.opakowanie - torebka foliowa.

  0 Ocen produktu

  od 8.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • TAŚMA OSTRZEGAWCZA TASO100CW-31S

  Taśma ostrzegawcza biało-czerwona, jednostronna. - dł. - 100 m - szer. - 70 mm - grub. - 30 mic

  0 Ocen produktu

  od 23.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Plakat A-4 Instrukcja - resuscytacja dorosłego

  Plakat formatu A4 - jest to instrukcja jak prawidłowo wykonać resuscytację osoby dorosłej. Plakat do oprawienia w antyramę i powieszenia przy apteczce pierwszej pomocy.

  0 Ocen produktu

  od 2.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Plakat A-4 resuscytacja dziecka

  Plakat A4 jest to instrukcja jak wykonać prawidłowo resuscytację dziecka.Plakat do oprawienia w antyramę i powieszenia przy apteczce pierwszej pomocy.

  0 Ocen produktu

  od 2.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Czujnik Tlenku Węgla 7CO

  Czujnik tlenku węgla nowej generacji wyposażony w sensor elektrochemiczny Kidde gwarantujący 10-letni okres pracy, dłuższy o ponad 40% w porównaniu z czujnikami serii 5 oraz innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Posiada przycisk Test / Reset umożliwiający sprawdzenie prawidłowości działania urządzenia lub wyłączenie sygnalizacji alarmowej. Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie detektora w najbardziej optymalnym miejscu oraz zapewnia ochronę także w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci. Dzięki specjalnej konstrukcji, odpornej na wstrząsy, detektor został dopuszczony do użytku nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w przyczepach kempingowych, kamperach i na łodziach (posiada certyfikat BSI potwierdzający spełnienie normy PN-EN 50291-2:2010). Może być zainstalowany na ścianie lub postawiony na płaskiej powierzchni. Po 10 latach od aktywacji zasilania czujnik poinformuje o konieczności wymiany urządzenia. Czujnik posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN-EN 50291-1:2010 dla domowych detektorów tlenku węgla oraz certyfikat PN-EN 50291-2:2010 dopuszczający do użytku w pojazdach kempingowych i łodziach. Zgodność z ww. normami została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą British Standard Institute (BSI).Opinia Techniczna CNBOP-PIB - OT-0004/2014.

  0 Ocen produktu

  od 97.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Czujnik gazu ziemnego i propan-butan (LPG) 230V

  JEST TO CZUJNIK UNIWERSALNY - nadaje się do domków jednorodzinnych gdzie garaż występuje w bryle domu obok jest kotłownia z piecem na gaz ziemny samochód przechowywany w tym garażu z LPG. OR-DC-608 jest nowoczesnym urządzeniem alarmowym do detekcji stężenia gazów palnych propan-butan (LPG) oraz gazu ziemnego wewnątrz pomieszczeń. Służy do ciągłego monitoringu obecności i wykrywania gazów palnych wydostających się z nieszczelności.powiadomienie optyczne i dźwiękoweprzycisk TEST pozwala sprawdzić poprawność działania czujnikaczujnik półprzewodnikowysygnalizacja za pomocą diodżywotność sensora: 5 latPARAMETRY TECHNICZNE _____________zasilanie: 230VAC, 50/60Hzrodzaj czujnika: półprzewodnikowypoziom alarmowy: gaz ziemny 8% LEL*, propan-butan 14% LEL*głośność: 75dBwymiary: 110 x 70 x 40 mm (szer./wys./gł.)ilość w opakowaniu zbiorczym: 90 szt*LEL - dolna granica wybuchowości gazu, jako procent objętości gazu w powietrzu. Jest to minimalna wartość stężenia gazu, przy której może nastąpić eksplozja.

  0 Ocen produktu

  od 96.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Czujnik Dymu I9060EU

  Czujnik przeznaczony do monitorowania pomieszczeń pod kątem obecności dymu i ognia. Dzięki zastosowaniu technologii jonizacyjnej idealnie nadaje się do wykrywania szybko rozprzestrzeniającego się ognia. W przypadku wykrycia zagrożenia czujnik uruchamia alarm optyczny (czerwona dioda LED) oraz akustyczny (syrena o sile 85dB). Detektor posiada przycisk TEST służący od sprawdzania działania czujnika oraz funkcję HUSHTM umożliwiającą wyłączenie omyłkowo uruchomionego alarmu (np. w trakcie gotowania lub smażenia itp.). Dzięki tej funkcji detektor może być montowany w pobliżu miejsc, w których istnieje możliwość aktywacji czujnika w wyniku tzw. "fałszywego alarmu" np. w pobliżu pomieszczeń kuchennych. Czujnik wyposażony jest w system uniemożliwiający zamocowanie urządzenia bez prawidłowo zainstalowanych baterii oraz specjalną blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym demontażem urządzenia. Zalecane miejsca montażu: pokój dzienny, salon, jadalnia, sypialna, korytarz, przedpokój kotłownia, piwnica, strych itp.

  0 Ocen produktu

  od 58.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Jonizacyjny Czujnik Dymu K1C

  Czujnik jonizacyjny, zasilany z sieci o napięciu AC 230V/50Hz oraz dodatkowo z baterii rezerwowej DC9V. Funkcja podtrzymywania zasilania uruchamiana jest w przypadku zaniku napięcia w sieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu detektor zapewnia stałą ochronę, nawet w przypadku przerw w dostawie energii. Czujniki K1C mogą być łączone szeregowo (maksymalnie do 24 urządzeń). Aktywacja jednego czujnika uruchamia automatycznie alarm dźwiękowy we wszystkich pozostałych. Detektor posiada przycisk TEST służący do sprawdzania działania czujnika oraz funkcję HUSHTM umożliwiającą wyłączenie omyłkowo uruchomionego alarmu (np. w trakcie gotowania lub smażenia itp.). Dzięki tej funkcji detektor może być montowany w pobliżu miejsc, w których istnieje możliwość aktywacji czujnika w wyniku tzw. „fałszywego alarmu” np. w pobliżu pomieszczeń kuchennych. Wyposażony jest w system uniemożliwiający zamocowanie urządzenia bez prawidłowo zainstalowanych baterii oraz specjalną blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym demontażem urządzenia. Umieszczenie komory baterii na przedniej obudowie czujnika umożliwia wymianę baterii bez konieczności rozłączna czujnika. Zalecane miejsca montażu: pokój dzienny, salon, jadalnia, sypialna, korytarz, przedpokój kotłownia, piwnica, strych itp.

  0 Ocen produktu

  od 108.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Czujnik gazu ziemnego 230V

  CZUJNIK GAZU ZIEMNEGO 230V OR-DC-614 JEST PRZEZNACZONY DO DOMKÓW JEDNORODZINNYCH OGRZEWANYCH GAZEM ZIEMNYM. OR-DC-614 jest urządzeniem zaprojektowanym do ciągłego monitoringu obecności gazu ziemnego. Czujnik instaluje się w pomieszczeniach zamkniętych, w których istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia. wysokiej jakości czujnik półprzewodnikowy który zapewnia długotrwałą i stabilną pracępowiadomienie optyczne i dźwiękowe przycisk TEST do kontroli i obsługi urządzeniagłośny sygnał dźwiękowy żywotność sensora: 5 latsygnalizacja za pomocą diodprosty sposób montażu i obsługiergonomiczna, wytrzymała obudowaPARAMETRY TECHNICZNE _____________zasilanie: 230VAC, 50/60Hzrodzaj czujnika: półprzewodnikowypoziom alarmowy: 10%LEL ≤30s błąd: ±3%LELpoziom głośności: ≥70dB wymiary: 82 x 125 x 41 mm (szer./wys./gł.)ilość w opakowaniu zbiorczym: 50 szt.dodatkowe funkcje:dodatkowe wyjście przekaźnikowe umożliwia przekazanie impulsu do innego urządzenia przy stężeniu alarmowym (np. wentylator, syrena alarmowa, dialer telefoniczny)wyprowadzenie zasilania 12VDC umożliwiające np. zamknięcie zaworu odcinającego dopływ gazu do instalacji

  0 Ocen produktu

  od 93.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Czujnik 2w1 tlenku węgla i gazu ziemnego

  CZUJNIK TEN PRZEZNACZONY JEST DO POMIESZCZEŃ OGRZEWANYCH PIECYKAMI GAZOWYMI (NP. SKLEPY, STARE BUDOWNICTWO- JUNKERSY) Z OTWARTĄ KOMOROM SPALANIA. OR-DC-615 jest nowoczesnym urządzeniem alarmowym do detekcji stężenia gazu ziemnego i tlenku węgla wewnątrz pomieszczeń. Czujnik instaluje się w pomieszczeniach zamkniętych, w których istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia jednego z wymienionych zagrożeń. W urządzeniu zastosowano 2 oddzielne, zaawansowane technologicznie czujniki (elektrochemiczny i półprzewodnikowy) pozwalające na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności. wysokiej jakości 2 oddzielne sensory: elektrochemiczny i półprzewodnikowy, które zapewnią długotrwałą i stabilną pracę powiadomienie optyczne i dźwiękowe przycisk TEST do kontroli i obsługi urządzenia głośny sygnał dźwiękowy żywotność sensora: 5 lat sygnalizacja za pomocą diod prosty sposób montażu i obsługi ergonomiczna, wytrzymała obudowaPARAMETRY TECHNICZNE________________zasilanie: 230VAC, 50/60Hzrodzaj czujnika: tlenek węgla: elektrochemicznygaz ziemny: półprzewodnikowygłośność: 75dBwymiary: 82 x 135 x 41 mm (szer./wys./gł.)ilość w opakowaniu zbiorczym: 50 sztdodatkowe funkcje:dodatkowe wyjście przekaźnikowe umożliwia przekazanie impulsu do innego urządzenia przy stężeniu alarmowym (np. wentylator, syrena alarmowa, dialer telefoniczny)wyprowadzenie zasilania 12VDC umożliwiające np. zamknięcie zaworu odcinającego dopływ gazu do instalacji

  0 Ocen produktu

  od 139.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pulsoksymetr napalcowy

  PULSOKSYMETR CMS50DLCechy produktu: Lekki i niewielki - szczególnie istotna cecha w przypadku konieczności stałego monitorowania. Prosty w obsłudze - pulsoksymetr wystarczy włożyć na palec i po kilku sekundach odczytać wartości interesujących nas parametrów bez konieczności długiego oczekiwania na inicjalizację. Zastosowany wyświetlacz umożliwia odczytywanie parametrów również w ciemności - nieocenione przy całodobowym monitoringu. Wyposażony jest w automatyczny wyłącznik, który wyłącza urządzenie, jeśli nie jest założone na palec w czasie dłuższym niż 5 sekund - zapewnia długą pracę na tym samym komplecie baterii. Specjalnie zaprojektowany mechanizm zaciskowy stabilnie utrzymuje urządzenie na palcu jednocześnie nie wywierając silnego ucisku palca, dzięki czemu możliwe jest długotrwałe monitorowanie saturacji (natlenowania krwi) i pulsu (istnieje możliwość błędnych odczytów przy niemiarowej akcji serca!!!!).Zasilany dwoma bateriami AAA. Specyfikacja techniczna: Zakres pomiaru saturacji (SpO2): 0% ~100% Dokładność pomiaru saturacji w zakresie 70% ~ 100%: +/- 2% Zakres pomiaru tętna: 30 bmp ~ 250 bmp Dokładność pomiaru tętna: ą2 BPM lub ą2% Rozdzielczość: saturacja (SpO2): 1%, częstotliwość tętna: 1 udrzeń/min. Automatyczne wyłączenie przy braku pomiaru ponad 5 sekund Zasilanie: 2 ×1.5V baterie alkaliczne AAA lub akumulatory Kolor: niebiesko-biały , żółto-biały, różowo-białyZestaw zawiera: - pulsoksymetr CMS50DL - etui (zapewniający bezpieczne warunki przechowywania wymagane dla precyzyjnych urządzeń medycznych) - smycz do zawieszenia w kolorze granatowym

  0 Ocen produktu

  od 108.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Gaśnica samochodowa (proszkowa) z wieszakiem

  Zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania samochodów osobowych, łodzi motorowych i żaglowych, przyczep kempingowych. Podstawowe cechy:? Łatwa i ergonomiczna w obsłudze.? Szybka i skuteczna w gaszeniu.? Ekonomiczna w utrzymaniu i obsłudze serwisowej.? Konstrukcja zaworu umożliwia czasowe przerwanie gaszenia.? Zbiornik gaśnicy nie podlega kontrolnym badaniom UDT.? Możliwość wielokrotnego napełniania.? Zbiornik gaśnicy pokryty farbą poliestrową odporną na promienie UV.Jakość i bezpieczeństwo:Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 97/23/EC.Dane techniczne:Skuteczność gaszenia 21B CMasa środka gaśniczego 1 kgCzynnik roboczy 12g CO2 Czas działania 6 sCiśnienie próbne zbiornika 25 barCiśnienie robocze 14 barZakres temperatur stosowania -20 oC / +60 oCMasa całkowita 1,6 kgMaks. napięcie gaszonego urządz. 1000 V Całkowita wysokość240 mmŚrednica zbiornika90 mm

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Gaśnica samochodowa, Jachtowa GP-1XABC/PM

  Wyprodukowana zgodnie z modułem B i D Dyrektywy Wyposażenia Morskiego 96/98/EC.Zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania samochodów osobowych, łodzi motorowych i żaglowych, przyczep kempingowych.Podstawowe cechy:? Łatwa i ergonomiczna w obsłudze.? Szybka i skuteczna w gaszeniu.? Ekonomiczna w utrzymaniu i obsłudze serwisowej.? Zawór odcinający za wskaźnikiem ciśnienia ułatwia kontrolę gaśnicy.? Konstrukcja zaworu umożliwia czasowe przerwanie gaszenia.? Zbiornik gaśnicy nie podlega kontrolnym badaniom UDT.? Możliwość wielokrotnego napełniania.? Zbiornik gaśnicy pokryty farbą poliestrową odporną na promienie UV.Jakość i bezpieczeństwo:Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 97/23/EC.Wyprodukowana zgodnie z modułem B i D Dyrektywy Wyposażenia Morskiego 96/98/EC.Dane techniczne:Skuteczność gaszenia 5A 21B CMasa środka gaśniczego 1 kgCzynnik roboczy N2Czas działania 6 sCiśnienie próbne zbiornika 27 barCiśnienie robocze 10 barZakres temperatur stosowania -30 oC / +60 oCMasa całkowita 1,8 kgMaks. napięcie gaszonego urządz. 1000 V Całkowita wysokość273 mmŚrednica zbiornika90 mm

  0 Ocen produktu

  od 35.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Gaśnica domowa UGD-1XABC (1KG)

  DOMOWA 1 to uniwersalne urządzenie gaśnicze, które stanowi podstawowy element zabezpieczenia przeciwpożarowego mieszkania lub domu. Domowe urządzenie gaśnicze przeznaczone jest do gaszenia pożarów w zarodku. Mały ciężar, uniwersalność, zastosowanie ekologicznego i nietoksycznego środka gaśniczego oraz prostota działania umożliwiają użycie urządzenia przez osoby dorosłe bez specjalnego przeszkolenia. Podstawowe cechy:? Ekologiczne.? Proste w użyciu.? Skuteczne.? Konstrukcja zaworu umożliwia czasowe przerwanie gaszenia.? Możliwość wielokrotnego napełniania.Jakość i bezpieczeństwo:W skład zestawu wchodzą:? Uniwersalne Urządzenie Gaśnicze.? Poradnik.? Nalepka magnetyczna.

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Antyrama A4 do plakatu resuscytacja dorosłego/dziecka

  Antyrama A4 29,7x21 cm Antyramy A4 21x29,7 cmW skład antyramy wchodzą:- bezpieczne plexi o grubości ok.1mm o przejrzystości jak szkło dwustronnie zabezpieczone folią ochronną- płyta tylna HDF o grubości 2,8mm,- 4 klipsy mocujące,

  0 Ocen produktu

  od 14.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kask ratowniczy PROTEKT MONTANA

  KASK RATOWNICZY PROTEKT MONTANA wykonany z tworzywa wysokiej wytrzymałościHA 008BIAŁA SZYBA- waga 490 g-wykonany z poliwęglanu-wyposażony w 6 - punktową więźbę tekstylną z opaską zatrzymującą pot- 4-punktowy pas podbródkowy- posiada otwory wentylacyjne z możliwością zamknięcia- otwory do mocowania ochronników słuchu- możliwość zamocowania części soczewkowej, którą użytkownik może podnosić i opuszczać (wariant przezroczysty i brązowy)- możliwość zamontowania latarki czołowej - 4 plastikowe uchwyty- hełm nie ogranicza pola widzenia i zapewnia komfort podczas patrzenia do góry- spełnia wymagania norm EN397

  0 Ocen produktu

  od 120.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kleszcze Do Przecinania Obrączek

  Kleszcze Do Przecinania Obrączek Na wyposażeniu Państwowej i Ochotniczej Strazy Pożarnej. (stosowane do przecinania pierścionków i obrączek w przypadku opuchlizny palca) Kleszcze do przecinania obrączek, wysokiej jakości. Ostrze posiada ząbkową tarczę która łatwością przecina obrączki. Ostrze posiada średnice 30 mm. Charakterystyka produktu:- Bardzo wysoka jakość- Ostrze wykonane są z niemieckiej stali.- Bardzo wytrzymałe

  0 Ocen produktu

  od 99.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Profesjonalne Kleszcze Do Obrączek Midium

  Profesjonalne Kleszcze Do Obrączek Midium Na wyposażeniu Państwowej i Ochotniczej Strazy Pozarnej. (do przecinania pierścionków i obrączek w przypadku opuchlizny palca )Kleszcze do obrączek, pierścieni 140 mm. Kleszcze są bardzo wyskokiej jakości, posiadają rączkę pokrytą materiałem dzięki któremu są wygodniejsze w czasie pracy. Charakterystyka produktu:- Bardzo wysoka jakość kleszczy.- Powlekana rączka- Kleszcze wykonane są z niemieckiej nierdzewnej stali.- Bardzo wytrzymałeWymiary:Długość 140 mmZacisk od 10 do 65 mmSzerokość 20 mm

  0 Ocen produktu

  od 60.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Naklejka do oznaczania AED

  Naklejka na defibrylator AED firmy Technologies wykonana z folii samoprzylenej PCV o wymiarach 12 x 12 cm.Idealnie nadaje się do oznaczania miejsc, w których przechowywany jest defibrylator.

  0 Ocen produktu

  od 9.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica fluorescencyjna do oznaczania AED

  Tablica do oznaczania AED (duża)Fluorescencyjna.Wymiary: 30,5 cm x 23,0 cm

  0 Ocen produktu

  od 35.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica informacyjna AED

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka informująca o lokalizacji defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica kierunkowa (TK-NE)

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka wskazująca kierunek ulokowania defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica kierunkowa (TK-NW)

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka wskazująca kierunek ulokowania defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica kierunkowa (TK-SE)

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka wskazująca kierunek ulokowania defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica kierunkowa (TK-SW)

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka wskazująca kierunek ulokowania defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica kierunkowa (TK-E)

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka wskazująca kierunek ulokowania defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Tablica kierunkowa (TK-W)

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka wskazująca kierunek ulokowania defibrylatora AED. Przejrzysta i estetyczna grafika w wyraźnych kolorach powoduje, że łatwo ją dostrzec i zinterpretować.

  0 Ocen produktu

  od 15.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Algorytm postępowania przy reanimacji z defibrylatorami

  Wykonana z wysokiej jakości, odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne spienionego PCV o grubości 4 mm tabliczka przedstawiająca algorytm postępowania w przypadku reanimacji z urzyciem defibrylatora PRIMEDIC serii HeartSave. Przejrzysty i estetyczny diagram jest czytelny nawet w sytuacjach o podwyższonym poziomie stresu. Diagram wzbogacony jest o czytelny schemat postępowania z defibrylatorem.

  0 Ocen produktu

  od 18.45 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Szafka na defibrylator AED (ASB1001) - biała

  Skrzynka (szafka) wykonana została z blachy w kolorze białym. Wyposażona została w system „zbij szybkę”, aby dostęp do defibrylatora był możliwy zawsze gdy jest to konieczne. Drzwiczki posiadają okienko ułatwiające kontrolę zawartości.wymiar: 39 x 39 x 19 cm,materiał : blacha stalowa, malowana proszkowo,okienko inspekcyjne: PLEX,okienko na kluczyk z szybką 1 mm,kolor: biały.

  0 Ocen produktu

  od 184.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SINGLE GAS CLIP (SGC) czujnik do karetek CO2

  Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pilotów niewielkich samolotów.Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.Indywidualny atest kalibracyjny.CE

  0 Ocen produktu

  od 750.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.