Jesteś tutaj:Strona GłównaDLA DZIECKAZabawkiGry dziecięce, pozostałe

Gry dziecięce, pozostałe

Porównanie cen w DLA DZIECKA, Zabawki oraz Gry dziecięce, pozostałe.

 • KOT W WORKU

  KOT W WORKU   OPIS   PRODUCENT - GRANNA   Gra Kot w worku- jest to gra logiczna dla dzieci.   Dziecko za pomocą dotyku musi rozpoznać, co przedstawia wylosowany z woreczka   element Jeśli odgadnie umieszcza żeton na planszy, na takim samym obrazku jak   wylosowany.   Lepiej sprawdzić, co jest w worku . Tak przysłowie stare uczy; Warto wiedzieć: kot   czy nie kot. Na dnie worka mruczy.By ktoś Cię nie wywiódł w pole.Potrenować nie   zawadzi.Zagraj z Granną w "Kota w worku",Smok Obibok radzi.     Zabawa 1.   Wyjmij z ramek małe obrazki. Kiedy będziesz to robił, sprawdź czy wiesz co   przedstawia każdy wyjęty element. Jeżeli nie znasz jakiejś nazwy, to poproś o pomoc   kogoś starszego.Wszystkie obrazki włóż do woreczka. Dziewięć plansz ułóż w taki   sposób, aby tworzyły kwadrat i widoczne były kolorowe ilustracje. Ustaw przed sobą   pięć pionków w jednym wybranym   kolorze.     Wszyscy   pozostali gracze niech zrobią to samo. Ustal, kto rozpocznie grę i kto będzie   następny.Pierwsze dziecko zakrywa oczy chusteczką lub szalikiem i wyciąga z   woreczka jeden element. Dokładnie obraca go w palcach i próbuje odgadnąć, kot czy   nie kot znajduje się w jego rękach.Gdy odpowie, odkrywa oczy i już wie czy odgadł,   czy nie. Jeżeli udało się, próbuje znaleźć na planszach taki sam obrazek, jaki   wylosował.Gdy go odnajdzie, stawia na nim jeden ze swoich pionków, a wylosowany   element wraca z powrotem do woreczka. Gra dalej następne dziecko.Zwycięzcą   zostaje ten, kto pierwszy umieści na planszach wszystkie swoje pionki.     Zabawa 2.   Ta zabawa jest bardzo podobna do pierwszej. Różnica jest jedna, w trakcie jej   przygotowywania musisz ułożyć wszystkie plansze w ten sposób, aby na wierzchu   znajdowały się jednobarwne zielone kształty.     Zabawa 3.   Rozdaj plansze wszystkim graczom.   Umawiacie się , z której strony plansz korzystacie i układacie je w wybrany sposób.     Każde dziecko musi mieć tyle samo plansz.   Jeżeli gracie we trójkę, to każdy może mieć 3 plansze, a jeżeli we czwórkę, to każdy otrzymuje po 2 plansze, a jedną odkładasz na bok.Ustalacie, kto rozpoczyna grę i   kto będzie następny.Pierwsze dziecko losuje z worka jeden element.   Jeżeli taki sam znajduje się na jego planszy, to kładzie na nim wylosowany element.   Jeżeli nie ma na swoich planszach wylosowanego elementu, wtedy obrazek wraca do   woreczka. Gra dalej następny gracz. Wygrasz, jeżeli pierwszy zapełnisz   swoje plansze.    GRA PRZEZNACZONA:   dla 1 do 4 graczy.     ZESTAW ZAWIERA:   - 9 dwustronnych plansz   - 27 obrazków   - 30 pionków (po 5 w 6 kolorach)   - woreczek   - instrukcję     WIEK: 3-8 lat      WYMIARY:   wielkość opakowania: 27,2 x 18,9 x 3,6 cm   ZASILANIE:   nie dotyczy     Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie                      

  0 Ocen produktu

  od 32.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • GRA BOO REKLAMA TV

  GRA BOO REKLAMA TV   opis   PRODUCENT - TREFL   Gra Boo   Mały, słodki BOO zaprasza Was do gry pełnej niespodzianek!   Waszym zadaniem jest wyjście z budynku, zanim mały Boo wejdzie na górę.   Kto będzie pierwszy? Laura, Edward, Albert, Rita, Alec czy może Fidela?   Razem lub w pojedynkę, wszyscy członkowie rodziny mogą brać udział w tej   ekscytującej grze!   Z każdym rzutem kostką, gracze zbliżają się do wyjścia ? czasem   jednak trzeba się cofnąć, a czasem uda się odkryć sekretne przejście. Jedno jest   pewne, wszyscy będę się doskonale bawić. Boo ? gra, która nigdy się nie nudzi! Żeby   wygrać tę rozgrywkę, musisz przejść przez wszyst­kie piętra w domu na sam dół,   gdzie ukrywa się mały Boo.   Ale pamiętaj, ten słodki duszek będzie szedł do góry   wraz z Tobą! Po drodze masz do pokonania zamknięte drzwi ? rzut specjalną kostką   może pomóc Ci iść dalej.   Jeśli po drodze wystraszysz się Boo, cofniesz się o 1   pole.Uważaj! W domu są sekretne przejścia ? nie pozwól, żeby Boo przedostał się   nimi na górę! Wybierz jeden z trzech wariantów gry ? drużynowy, z przeciwnikami   albo w po­jedynkę i wyjdź z budynku,zanim Boo uda dotrzeć się na górę.    Gra przyjazna dziecku!   Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami   spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.   Wariant 1 (drużynowy)   Odjazdowa zabawa dla całej rodziny. Drużyna wygrywa, kiedy wszyscy gracze   opuszczą budynek, zanim Boo wejdzie na górę. Pomogą im w tym specjalne pola   rodzinne.   Wariant 2 (z przeciwnikami) Bądź szybszy od innych graczy i wyjdź z budynku jako pierwszy. Pamiętaj, że   wygrywasz, jeśli dotrzesz do celu, zanim Boo wejdzie na górę.   Wariant 3 (w pojedynkę)   W domu jesteś tylko Ty i Boo ? kto pierwszy dotrze do celu? Graj z małym duszkiem i   wygrywaj!     ZAWARTOŚĆ:   - 1 plansza do gry   - 7 pionków   - 3 kostki   - Instrukcja   WIEK:   4+   WYMIARY PUDEŁKA:   długość: 28 cm.   szerokość: 6 cm.   wysokość: 28 cm.   ZASILANIE:   nie dotyczy     Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie.          

  0 Ocen produktu

  od 52.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GRA DRAGI

  GRA DRAGI     OPIS     PRODUCENT - TM TOYS   Gra rodzinna Dragi od Ravensburger   Jest to doskonała gra na trójwymiarowej planszy dla całej rodziny.   Opierająca swoją historię na szczęściu, akcji, strategii i komunikacji,   Wspomaga rozwój sprawności motorycznej.   Zasady gry są bardzo proste: ?Mały   smoczek Dragi i jego przyjaciele marzą tylko o jednym: ziać ogniem jak dorosłe   smoki. Jeśli uda Ci się umiejętnie i z wyczuciem dmuchnąć kulę pełną ognia na   właściwe pole z kraterem, możesz zabrać upragnione smocze przysmaki. Napięcie   rośnie! Który z małych smoczków zdmuchnie jako pierwszy 6 przysmaków wygra   grę?   W pudełku znajdują się:   - 1x nawiew - wulkan, który wydmuchuje kulę ognia w powietrze,   - 1x kula ognia - lekka czerwona piłeczka,   - 1x plansza, do której doczepiane jest 6 przegródek, oraz 2 przeszkody,   utrudniające trafienie kulą ognia na wybrane miejsce,   - 4 x tablice w kształcie smoka, z narysowanymi wizerunkami małych smoczków,   - 24 x smocze przysmaki,   Gra Dragi jest doskonałym pomysłem na spędzanie czasu w długie zimowe wieczory   z rodziną. Z pewnością dostarczy ona rozrywki na wiele ekscytujących godzin.   GRA PRZEZNACZONA:   dla 2 do 4 osób.   ZESTAW ZAWIERA:   - 1x nawiew(wulkan),   - 1x kula ognia,   - 1x plansza,   - 6x przegródek,   - 2x przeszkody,   - 4x tablice w kształcie smoka,   - 24x smocze przysmaki,   - 1x instrukcja.     WIEK:   4+      WYMIARY:   wielkość opakowania: 26,5 x 26,5 x 11 cm   ZASILANIE:   4x 1,5V (AA)-załączone        

  0 Ocen produktu

  od 68.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GRA RODZINNA BINGO

  GRA RODZINNA BINGO   opis   PRODUCENT - INTERKOBO   Bingo to dobrze znana wszystkim loteryjka liczbowa, która sprawi radość nie tylko Twojemu dziecku ale także Tobie. Pierwszy gracz kręci korbką maszyny losującej, z której wypada żeton z numerkiem.    Jeżeli gracze mają na swoich kartach wylosowany numer natychmiast zakrywają go odpowiednimi żetonami. Gracz, który najszybciej zakryje w jednym poziomie na swojej karcie 5 numerków mówi głośno "Bingo!" i wygrywa. Jest to idealny sposób na spędzenie popołudnia z dzieckiem Produkt posiada wymagane atesty.   ZAWARTOŚĆ: - maszyna do losowania - 40 kart bingo - 90 żetonów z numerkami - 120 żetony do zakrywania liczb - plansza kontrolna   WIEK: powyżej 6 lat   WYMIARY:  wymiary opakowania: 19 x 28 x 3,5 cm   ZASILANIE: nie dotyczy   Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie.    

  0 Ocen produktu

  od 22.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GRA SKACZĄCE MAŁPKI REKLAMA TV

  GRA SKACZĄCE MAŁPKI REKLAMA TV   OPIS   PRODUCENT - INTERKOBO Wesołe małpki skaczą po drzewach i wspinają się na palmę, ale jeden nieostrożny ruch i małpka spadnie z drzewa!Celem gry jest umieszczenie jak największej liczby swoich małpek na palmie.Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy umieści swoje małpki na drzewie.   Przygotowanie do gry: Umieść pień palmy w podstawce i połóż na nim koronę drzewa.Rozdziel małpki tak, aby każdy z graczy otrzymał wszystkie małpki jednego koloru oraz kiść bananów również tego samego koloru. Gracze między sobą ustalają kolejność.Każdy z gracz wybiera kolor swoich małpek i pasujący kolorystycznie kiść bananów.Następnie gracze wieszają małpki w takiej ilości jaka wylosowana została przez "koło fortuny" podczas swojego ruchu. GRA PRZEZNACZONA: Gra towarzyska przeznaczona dla 2-4 graczy   ZAWARTOŚĆ: - 1 podstawka na palmę z kołem fortuny - Pień palmy o długości 35cm - 2 części korony palmy - 32 małpki ( po 8 szt w 4 kolorach ) - 4 kiście bananów ( po 1 szt w 4 kolorach) - instrukcja na opakowaniu   WIEK:  Zalecane dla dzieci od: 4 roku życia     WYMIARY: Wymiary opakowania: 33 x 27 x 5 cm ZASILANIE: nie dotyczy   Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie.      

  0 Ocen produktu

  od 45.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AUTKO ZDALNIE STEROWANE ŚWIATŁA RACING CAR CZARNE 26

  AUTKO ZDALNIE STEROWANE ŚWIATŁA RACING CAR CZARNE 26   OPIS   PRODUCENT - HH POLAND   Autko zdalnie sterowane to świetna zabawka dla każdego chłopca - tego małego i dużego! Autko wykonane zostało w skali 1:67.Jest to czarny samochód ze srebrnymi elementami z numerem 26.   W zestawie załączony jest pilot do sterowania autkiem.Jest to mały i niezwykle zwrotny samochodzik, który wykonany został z dbałością o najmniejsze szczegóły.Zdalne sterowanie pozwala swobodnie poruszać się w przód i tył oraz skręcać w prawo i w lewo.Samochód posiada pełną kontrolę funkcji oraz światła, które świecą podczas jazdy.   Produkt posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.   Modele z tej serii działają na różnych częstotliwościach, co pozwala na zabawę w wyścigi ze znajomymi lub rodziną! Zbierz wszystkie modele!   ZAWARTOŚĆ: - samochód w skali 1:67 - pilot do sterowania   WIEK: 6 +   WYMIARY: opakowania: 13,5 x 7,5 x 6 cm autka: ok 7 cm   ZASILANIE: 2 x baterie AA 1,5 V - brak w zestawie Instrukcja użytkowania baterii w Regulaminie.   UWAGI: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat z uwagi na małe elementy i ryzyko udławienia. Należy usunąć opakowanie przed podaniem zabawki dziecku. Opakowanie należy zachować, gdyż zawiera ważne informacje.   Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie.                  

  0 Ocen produktu

  od 43.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GRA EDUKACYJNA IQ KARTA ROWEROWA

  GRA EDUKACYJNA IQ KARTA ROWEROWA   OPIS   PRODUCENT - GRANNA   Zasady ruchu drogowego są już proste! Czy wiesz z jaką prędkością możesz jeździć na rowerze?Czy wiesz, co to są odblaski? Dlaczego powinieneś jeździć w kasku? Czy możesz jeździć rowerem po autostradzie?   W grze znajdziesz odpowiedzi nie tylko na te pytania, ale także na wiele innych. Dzięki temu śpiewająco zdasz egzamin na kartę rowerową (a potem na prawo jazdy). Powodzenia!   Przebieg gry: Najmłodsze dziecko rozpoczyna grę. Rzuca kostką i porusza się po planszy maksymalnie o tyle pól, ile wskaże kostka z oczkami. Uwaga! Ruch może być krótszy niż wskazanie kostki, ale gracz nie może sie zatrzymać na polu, na którym stoi już inny rowerzysta.   Przykład: Gracz wyrzuci 4 oczka. Na swojej drodze na drugim polu widzi znak zapytania. Może się zatrzymać na tym polu i odpowiedzieć na pytanie. W trakcie gry dziecko musi odwiedzić trzy miejsca, które wylosowało na żetonach. W każdym z tych miejsc zostawia wylosowany żeton.  Przykład: Franek stanął na polu basen.   Bierze z  karty egzaminacyjnej żeton z basenem i układa na dużej planszy na namalowanym basenie.   Nie ma znaczenia, w jakiej kolejności gracz odwiedzi wylosowane miejsca, istotne jest tylko, aby respektował zasady ruchu drogowego. Na planszy narysowanych jest 12 miejsc, które dzieci mogą odwiedzać ? biblioteka, sklep zoologiczny, basen, apteka, kwiaciarnia, cukiernia itd. Gdy w trakcie przejażdżki po mieście, dziecko zatrzyma się (zakończy ruch) na polu ze znakiem zapytania, losuje jedną kartę z talii i odpowiada na pytanie na niej umieszczone. Pytanie czyta sam gracz lub osoba prowadząca.   Gracz nie może podglądać odpowiedzi, która umieszczona jest na odwrotnej stronie karty. Jeżeli gracz prawidłowo odpowie na pytanie, w nagrodę może jeszcze raz rzucić kostką i wykonać ruch.   Po zakończeniu jego działań następny ruch wykonuje gracz siedzący po lewej stronie.Pola jasnożółte to pola specjalne. Obok tych pól znajdują się znaki drogowe. Znaki obowiązują tylko wtedy, gdy mijając mamy je z prawej strony. Na tych polach trzeba zastosować specjalne zasady. Tabelka pokazuje, jak należy się zachować przy każdym ze znaków.   Zakończenie gry: Kto pierwszy pozostawi na planszy swoje żetony i wróci do domu, ten wygra. Wesołej zabawy!   GRA PRZEZNACZONA: dla 1 do 4 graczy.   ZESTAW ZAWIERA: ? planszę? 53 karty z pytaniami? 12 żetonów z miejscami docelowymi? 4 rowerzystów z podstawkami ? planszę ze znakami drogowymi? 4 karty rowerowe? kartę bezpieczeństwa? kostkę do gry? instrukcję   WIEK: od 6 do 12 lat    WYMIARY: wielkość opakowania: 27,3 x 18,9 x 5,3 cm   ZASILANIE: nie dotyczy   Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie.    

  0 Ocen produktu

  od 32.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GRA PLANSZOWA- MODNY ŚWIAT JAWA

  GRA PLANSZOWA-MODNY ŚWIAT JAWA   OPIS   Gra planszowa -Jawa : w skład gry wchodzą dwie laleczki,podstawki do lalek,ubranka i modne dodatki.Wszystko wykonane zostało z materiału,zawierającego magnez.Dzięki temu ubrane laleczki można umieścić pionowo w podstawkach bez obaw,że ubranka będą się przesuwać,lub odpadać.Laleczki można dowolnie ubierać wybierając ubranka i inne modne dodatki.Za każdym razem można tworzyć nową kreację dla lalek. Układanka magnetyczna-to wspaniała zabawa tematyczna,rozwijająca kreatywność i  wyobraźnię dziecka.Gra planszowa przeznaczona dla 2-4 graczy w wieku od 4-8 lat. Zabawka jest oryginalnie zapakowana.Wymiary opakowania zabawki: 27cm szer.x 18 cm dł.   Wszystkie zamieszczone zdjęcia są wykonane przez nas i oddają faktyczny wygląd zabawki.  

  0 Ocen produktu

  od 29.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.