Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchniKieliszki

Kieliszki

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni oraz Kieliszki.

 • Miska 830ml Śliwki Orchardt Fruit

  średnica: 16cm

  0 Ocen produktu

  od 55.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miska 830ml Jabłka Orchardt Fruit

  średnica: 16cm

  0 Ocen produktu

  od 55.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miska 830ml Morele Orchardt Fruit

  średnica: 16cm

  0 Ocen produktu

  od 55.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miska 830ml Wiśnie Orchardt Fruit

  średnica: 16cm

  0 Ocen produktu

  od 55.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miska 830ml Winogrona Orchardt Fruit

  średnica: 16cm

  0 Ocen produktu

  od 55.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Metalowy Stojak na jajka

  Stojak na jajka Efektowny i bardzo ciekawy metalowy stojak na jajka to jeden z tych przedmiotów, które potrafią wpływać na klimat wnętrza swoim niepowtarzalnym urokiem, zaklętym w prostych, stylowych kształtach. Stojak wykonany z metalowych drutów tworzy sześć niewielkich okrągłych koszyczków ułożonych w koło i połączonych wysokim stożkiem z prętów. Elementem, który dodaje całości wdzięku jest wieńczące górę serduszko będące jednocześnie wygodnym uchwytem do przenoszenia stojaka wraz z jego zawartością. To ciekawe i bardzo stylowe akcesorium do kuchni retro.  

  0 Ocen produktu

  od 49.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek Chic Antique 2 komplet 6 szt.

  Kieliszek Chic Antique  

  0 Ocen produktu

  od 220.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Prowansalski Kieliszek na jajka porcelana

  Prowansalska porcelana Porcelanowy kieliszek na jajko z pewnością urozmaici każde śniadanie w rodzinnym gronie i sprawi, że będzie ono bardziej uroczyste, podane w pięknej oprawie. Kieliszek jest typowym reprezentantem stylu prowansalskiego wyróżniającym się prostym, lekko zdobionym kształtem i delikatnymi dekoracjami w postaci białego reliefu wzdłuż krawędzi podstawki oraz lekko wywiniętej górze. To nie tylko wygodny sposób na spożywanie jajek na miękko, ale również ozdoba i element stylowej zastawy, jaki z pewnością upiększy, doda subtelnej elegancji oraz wdzięku każdemu stołowi.   Odkryj pozostałe naczynia z kolekcji: porcelana prowansalska      

  0 Ocen produktu

  od 14.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Prowansalski Kieliszek na jajka z pokrywką 2 sztuki

  Prowansalska porcelana Prowansalski kieliszek na jajka z pokrywką to nie tylko piękne i stylowe, ale przede wszystkim bardzo praktyczne naczynie, dzięki któremu serwowany posiłek jest elegancki i dłużej zachowuje ciepło. Kieliszek z białej porcelany na niewysokiej nóżce umieszczony jest na stałe na talerzyku z obwodowym rowkiem, który pozwala idealnie dopasować wysoką porcelanową pokrywkę. Jej podstawę zdobi delikatna wypukła dekoracja a szczyt kopuły wieńczy niewielki, przypominający kwiatek uchwyt. Dwuelementowy zestaw to piękny dodatek do małżeńskiego śniadania w spokojny niedzielny poranek.        

  0 Ocen produktu

  od 55.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek do wina Marie Sophie komplet 6 szt.

  Kieliszki Chic Antique  

  0 Ocen produktu

  od 399.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek do wina Antoinette x 6 szt.

  Kieliszki Chic Antique Kieliszek do wina Antoinette to przykład iście królewskiego naczynia, hipnotyzującego swoim niepowtarzalnym pięknem, idealnym kształtem i niezwykle subtelnymi dekoracjami. Niemal doskonała, lekko rozszerzona ku górze czarka ozdobiona łukowatym reliefem i wzbogacona karbowaniem w dolnej części przypomina bogato zdobioną i niezwykle wykwintną spódnicę królewskiej sukni. Umieszczony na wysokiej, ale masywnej nóżce z okrągłą podstawą kieliszek do wina budzi pewność wyjątkowej stabilności jednocześnie zachowując wdzięk i delikatność szkła. Komplet sześciu kieliszków będzie prawdziwą perełką na każdym stole.        

  0 Ocen produktu

  od 160.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek do jajek Belldeco Nicea komplet 4 szt.

  Ceramika w prowansalskim stylu Kieliszki do jajek z kolekcji Nicea Belldeco to niezwykle elegancki i pełen uroku czteroelementowy komplet dedykowany rodzinnym śniadaniom lub uroczystym spotkaniom przy stole. Wykonane z ceramiki w ciepłym, beżowym kolorze stanowią efektowne i bardzo praktyczne połączenie podstawki na jajko z wysoką kulistą przykrywką, której szczyt wieńczy niewielki zdobiony uchwyt. Styl retro akcentuje charakterystyczna dekoracja w postaci wypukłego reliefu na pokrywkach oraz przetarć sugerujących wiele dziesięcioleci użytkowania. Kieliszki do jajek są praktyczną, ale również piękną i wykwintną ozdobą stołu.

  0 Ocen produktu

  od 118.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Francuskie Kieliszki Lyonnais 230ml x 6szt.

  Zestaw 6 francuskich kieliszków do wina produkcji najstarszej francuskiej huty szkła - La Rochere. Wytworne kielichy o pięknym wzornictwie, które dodadzą elegancji i szyku Twojej zastawie stołowej. Wykonane są z grubego szkła, dzięki któremu trzymając je w dłoni, czuć ich wagę, a tym samym wysoką jakość. Piękne żłobienia w kształcie łezki, sprawiają, że kieliszek wspaniale się mieni i wyjątkowo błyszczy. Wieczorne posiedzenia z przyjaciółmi przy lampce wina, nabiorą wyjątkowej oprawy. Zaproś francuski szyk do swoich wnętrz i dobierz do tych kieliszków szklaną Karafkę Lyonnais.

  0 Ocen produktu

  od 144.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszki Amboise 260ml LA ROCHERE x 6 szt.

  Komplet kieliszków Komplet sześciu eleganckich kieliszków do wina o pięknym wzornictwie i o kształcie kielichów, z których w dawnych czasach pijano we francuskich zamkach i pałacach. Kolekcja Amboise to jedna z najpiękniejszych kolekcji La Rochere. Podkreśli elegancję nakrycia stołowego, ale wspaniale odnajdzie się i na prostym, rustykalnym stole, czarując swoim niezwykłym urokiem. Niezwykle misternie wytłaczany wzór subtelnie mieni się refleksami światła, sprawiając, że kielich przepięknie błyszczy. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere.    

  0 Ocen produktu

  od 148.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek Richelieu 250 ml LA ROCHERE 6 szt.

  Kieliszek La Rochere Piękny kieliszek Richelieu z kolekcji La Rochere łączy klasyczną elegancję i oryginalne wzornictwo. Nazwa kolekcji niewątpliwie inspirowana jest historią Francji, a sam kielich swoimi kształtami przypomina te, z których niegdyś z pewnością pijał kardynał Richelieu i słynni muszkieterowie. Kiedy przeszłość staje się inspiracją dla współczesności, w przedmiotach zawsze zaklęta jest wyjątkowa magia, zapraszająca do wspaniałej podróży, która może stać się i Twoim udziałem. Przyjmij zaproszenie do krainy magii, jaką oferuje najstarsza huta szkła we Francji La Rochere i zaczaruj swoje wnętrza subtelnym pięknem stylowego szkła. Sprawdź również pozostałe stylowe szkło francuskie, które oferujemy w naszym internetowym sklepie, zaproś do swoich wnętrz francuski szyk i stwórz niepowtarzalny nastrój podczas kolacji we dwoje oraz spotkań z przyjaciółmi.    

  0 Ocen produktu

  od 150.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek do szampana Fleur de Lys LA ROCHERE x 6szt.

  Szkło francuskie Piękny, wysublimowany w swoim kształcie kieliszek do szampana Fleur de Lys La Rochere to naczynie, które zawiera w sobie pierwiastek szlachetnej wykwintności, godnej najlepszych i najbardziej eleganckich stołów. Dzięki prostej linii pozbawionej wyokrągleń tworzy wrażenie niezwykłej smukłości i wysokości łącząc się z podstawą niewysoką, ciekawie ukształtowaną nóżką. Elementem dodającym mu uroku jest wypukły symbol lilijki umieszczony kilkakrotnie wokół górnej krawędzi kieliszka. Kieliszek jest jednym z sześciu elementów kompletu stołowego.  

  0 Ocen produktu

  od 139.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek do wody Versailles 400 ml LA ROCHERE x 6 szt.

  Szkło francuskie Kieliszek do wody z pięknej kolekcji szkła Versailles La Rochere to przepiękna i bardzo bogata wzorniczo ozdoba stołów, a także praktyczne naczynie, dzięki któremu każda zastawa zyskuje walorów ekskluzywności. Kieliszek tworzy fantazyjna czarka o trapezowym przekroju umieszczona na niewysokiej, pięknie ukształtowanej nóżce z okrągłą podstawką. Przejrzyste szkło zdobione jest bardzo bogatym wzorem, na który składa się nieco szerszy, karbowany dół, oraz wysuwająca się z niego przejrzysta góra, zdobiona iście królewskim motywem doskonale prezentującym się na tle krystalicznie czystej wody.  

  0 Ocen produktu

  od 150.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek 200 ml Versailles LA ROCHERE x 6 szt.

  Szkło francuskie Kieliszek Versailles La Rochere jest ekskluzywnym naczyniem do serwowania wina. W jego kompozycji przyciąga uwagę każdy szczegół począwszy od pięknego kształtu pozbawionego tradycyjnej pękatości i opartego na najprostszym trapezowym przekroju, a skończywszy na ozdobach. Czarka kieliszka została umieszczona na niewysokiej, fantazyjnie ukształtowanej nóżce. Bogatą dekorację tworzy karbowana podstawa czarki oraz uzupełniający ją tłoczony motyw liści i pięknych wachlarzy, nasuwając skojarzenia z wykwintnymi salonami o królewskim standardzie. To kieliszek, w którym najlepsze wino będzie jedynie dodatkiem.  

  0 Ocen produktu

  od 130.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Kieliszki Lyonnais Grey 230ml x 6szt.

  Francuskie szkło La Rochere Zestaw 6 francuskich kieliszków do wina produkcji najstarszej francuskiej huty szkła - La Rochere. Wytworne kielichy o pięknym wzornictwie, które dodadzą elegancji i szyku Twojej zastawie stołowej. Wykonane są z grubego szkła, dzięki któremu trzymając je w dłoni, czuć ich wagę, a tym samym wysoką jakość. Modna kolorystyka przydymionej szarości łączy nowoczesność z tradycyjną elegancją. Wieczorne posiedzenia z przyjaciółmi przy lampce wina, nabiorą wyjątkowej oprawy. Zaproś francuski szyk do swoich wnętrz.

  0 Ocen produktu

  od 154.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Kieliszki Lyonnais Ametyst 230ml x 6szt.

  Francuskie szkło La Rochere Zestaw 6 francuskich kieliszków do wina produkcji najstarszej francuskiej huty szkła - La Rochere w pięknym kolorze Ametystu. Wytworne kielichy o pięknym wzornictwie, które dodadzą elegancji i szyku Twojej zastawie stołowej. Wykonane są z grubego szkła, dzięki któremu trzymając je w dłoni, czuć ich wagę, a tym samym wysoką jakość. Modna i niebanalna kolorystyka  łączy nowoczesność z tradycyjną elegancją. Wieczorne posiedzenia z przyjaciółmi przy lampce wina, nabiorą wyjątkowej oprawy. Zaproś francuski szyk do swoich wnętrz.

  0 Ocen produktu

  od 144.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Szklanki Lyonnais 200ml x 6szt.

  Francuskie szkło La Rochere Zestaw unikalnych 6 francuskich szklanek Lyonnais o pojemności 200ml produkcji najstarszej francuskiej huty szkła - La Rochere. Wytworne szklanki o pięknym wzornictwie dodadzą elegancji i szyku Twojej zastawie stołowej. Wykonane są z grubego szkła, dzięki któremu trzymając je w dłoni, czuć ich wagę, a tym samym wysoką jakość. Piękne wzornictwo i kształt łączy nowoczesność z tradycyjną elegancją. Każdy posiłek, dzięki kolekcji Lyonnais, nabierze wyjątkowej oprawy. Sprawdź naszą całą ofertę na francuskie szkło i zaproś francuski szyk do swoich wnętrz.

  0 Ocen produktu

  od 126.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Szklanki Lyonnais Grey 200ml x 6szt.

  Francuskie szkło La Rochere Zestaw unikalnych 6 francuskich szklanek Lyonnais Grey w modnej barwie przydymionej szarości produkcji najstarszej francuskiej huty szkła - La Rochere. Wytworne szklanki o pięknym wzornictwie i wyjątkowej barwie dodadzą elegancji i szyku Twojej zastawie stołowej. Wykonane są z grubego szkła, dzięki któremu trzymając je w dłoni, czuć ich wagę, a tym samym wysoką jakość. Piękne wzornictwo i kształt łączy nowoczesność z tradycyjną elegancją. Każdy posiłek, dzięki kolekcji Lyonnais, nabierze wyjątkowej oprawy. Sprawdź naszą całą ofertę na francuskie szkło i zaproś francuski szyk do swoich wnętrz.

  0 Ocen produktu

  od 141.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Kieliszki do wina Pszczoła 240ml x 6szt

  Komplet 6 francuskich kieliszków do wina z motywem pszczoły, produkcji najstarszej francuskiej huty szkła La Rochere, która jest gwarantem wysokiej jakości. Kieliszki są wyjątkowo urocze, dzięki wytwornym kształtom wspaniale łączą francuską elegancję z sielskością, dzięki wypukłemu motywowi pszczoły. Zatem jeśli chcesz poczuć powiew świeżości i wprowadzić do wnętrz klimat wiejskiej przyrody, a jednocześnie dodać zastawie stołowej francuskiego szyku, kieliszki do wina z pszczołą są idealnym wyborem. Wykonane z grubego szkła, bardzo dobrze leżą w dłoni. Poznaj także karafkę i szklanki z serii Abeilles Pszczoła, skompletuj swój niepowtarzalny zestaw francuskiego szkła stołowego i ciesz się nim razem z przyjaciółmi podczas wiosennych i letnich biesiad.

  0 Ocen produktu

  od 148.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Szklanka Amboise LA ROCHERE

  Szklanka Amboise La Rochere Piękna szklanka o wyjątkowym wzornictwie, który podkreśli elegancję Twojej zastawy stołowej. Kształtem przypomina kielichy, z któryś niegdyś zapewne pijano na francuskich dworach. Szklanka ma wyważone proporcje, dzięki czemu bardzo wygodnie leży w dłoni. Subtelnie wytłaczany wzór sprawia, że szklanka wspaniale się mieni i wyjątkowo błyszczy, mieniąc refleksami światła. Pięknie prezentuje się zarówno na eleganckim stole, jak i na prostym, drewnianym stole w stylu rustykalnym. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere. Sprawdź również pozostałe stylowe szkło francuskie, które oferujemy w naszym internetowym sklepie, zaproś do swoich wnętrz francuski szyk i stwórz niepowtarzalny nastrój podczas kolacji we dwoje oraz spotkań z przyjaciółmi.    

  0 Ocen produktu

  od 26.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Szklanki do espresso Grain de Cafe x 6 szt.

  Francuskie szkło La Rochere Szklanki do espresso marki La Rochere o ciekawym wzornictwie. Dodadzą elegancji i szyku Twojej zastawie stołowej. Wykonane z grubego szkła, ozdobione wytłaczanym napisem Grain de Cafe oraz ziarenkiem kawy. Pięknie prezentują się zarówno na eleganckim stole, jak i na prostym, drewnianym stole w stylu rustykalnym. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere. Zaczynać dzień z wyjątkowym szkłem La Rochere - magia. Przerwa w pracy i łyk espresso z pięknej szklaneczki La Rochere - brzmi kusząco. Szklaneczkę możesz podarować również miłośnikowi czarnego płynu - gwarantujemy, że będzie to prezent trafiony.  

  0 Ocen produktu

  od 132.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Kieliszek do wina Jacques 210 ml x 6 szt.

  Kieliszek do wina La Rochere Kieliszek do wina Jacques - elegancki kieliszek o klasycznym wzornictwie francuskiej marki La Rochere. Grube szkło i wyważone proporcje sprawiają, że kielich bardzo dobrze leży w dłoni. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest natomiast przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere. Zakochaj się w La Rochere Zakochaj się w szkle pełnym magii i niepowtarzalnego uroku, dzięki któremu nie tylko poczujesz niezwykły klimat Francji, ale i przeniesiesz się na romantyczne, francuskie uliczki, poczujesz atmosferę wersalskiego pałacu... zakochaj się w szkle, które znajdziesz w naszym sklepie tutaj i wprowadź niepowtarzalny styl i szyk do swoich wnętrz, podkreślając ich wyjątkowość.  

  0 Ocen produktu

  od 139.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kielich do wody LA ROCHERE Perigord 460 ml

  Francuskie szkło La Rochere Wytworny kielich do wody La Rochere z kolekcji Perigord. Subtelne wzornictwo, piękna forma sprawią, że Twój stół nabierze wyjątkowego szyku. Grube szkło, wyważone proporcje sprawiają, że kielich bardzo dobrze leży w dłoni. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere. Do kieliszków możesz dobrać elegancką karafkę Perigord, którą znajdziesz tutaj: karafka La Rochere Perigord.   Doskonałość szkła La Rochere Dlaczego to szkło jest tak doskonałe? Bo to nie tylko magia i niepowtarzalne wzornictwo o owej doskonałości świadczą. Tak, jak jest krystalicznie czyste i nieskazitelnie piękne, tak jest również trwałe i wytrzymałe. Nie tylko wspaniale zaprezentuje się na eleganckim i stylowym stole, ale znakomicie sprosta najzwyklejszym codziennym czynnościom. Zakochaj się w szkle pełnym magii i niepowtarzalnego uroku, dzięki któremu nie tylko poczujesz niezwykły klimat, ale i zapewnisz wyjątkową oprawę każdego przyjęcia i spotkania.  

  0 Ocen produktu

  od 29.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Szklanka Perigord 230ml 6 szt.

  Francuskie szkło La Rochere Szklanka Perigord - elegancka i stylowa, wykonana z grubego szkła, którego jakość gwarantuje najstarsza huta szkła we Francji - La Rochere. Subtelne wzornictwo - klasyczne żłobienia sprawią, że Twój stół nabierze wyjątkowego szyku. Grube szkło, wyważone proporcje sprawiają, że szklanka bardzo dobrze leży w dłoni. Podana cena obejmuje komplet sześciu szklanek Perigord. Do szklanek dobierz elegancką karafkę Perigord, znajdziesz ją tutaj: karafka La Rochere Perigord.   Doskonałość szkła La Rochere Dlaczego to szkło jest tak doskonałe? Bo to nie tylko magia i niepowtarzalne wzornictwo o owej doskonałości świadczą. Tak, jak jest krystalicznie czyste i nieskazitelnie piękne, tak jest również trwałe i wytrzymałe. Nie tylko wspaniale zaprezentuje się na eleganckim i stylowym stole, ale znakomicie sprosta najzwyklejszym codziennym czynnościom. Zakochaj się w szkle pełnym magii i niepowtarzalnego uroku, dzięki któremu nie tylko poczujesz niezwykły klimat, ale i zapewnisz wyjątkową oprawę każdego przyjęcia i spotkania.  

  0 Ocen produktu

  od 139.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kieliszek do wina Perigord 220ml LA ROCHERE x 6 szt.

  Szkło La Rochere Kieliszek do wina Perigord - elegancki kieliszek francuskiej marki La Rochere. Subtelne wzornictwo, klasyczne żłobienia, wytworna linia sprawią, że Twój stół nabierze wyjątkowego szyku. Grube szkło i wyważone proporcje sprawiają z kolei, że kielich bardzo dobrze leży w dłoni. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere. Do kieliszków możesz dobrać elegancką karafkę Perigord, którą znajdziesz tutaj: karafka La Rochere Perigord.   Doskonałość szkła La Rochere Dlaczego to szkło jest tak doskonałe? Bo to nie tylko magia i niepowtarzalne wzornictwo o owej doskonałości świadczą. Tak, jak jest krystalicznie czyste i nieskazitelnie piękne, tak jest również trwałe i wytrzymałe. Nie tylko wspaniale zaprezentuje się na eleganckim i stylowym stole, ale znakomicie sprosta najzwyklejszym codziennym czynnościom.   Wieczorne pogaduchy z przyjaciółmi? Radosne rozmowy, zaraźliwy śmiech, siedzisz z podwiniętymi nogami na ulubionym fotelu, rozmawiacie o wszystkim i o niczym, jest wesoło, radośnie, jest tak, jak powinno być. Uwielbiasz swoich przyjaciół. Któryś z nich znów powiedział coś zabawnego, parskacie głośnym śmiechem, stukacie się wesoło kielichami Perigord ? jest pięknie! Zakochaj się w szkle pełnym magii i niepowtarzalnego uroku, dzięki któremu nie tylko poczujesz niezwykły klimat, ale i zapewnisz wyjątkową oprawę każdego przyjęcia i spotkania.  

  0 Ocen produktu

  od 144.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LA ROCHERE Kieliszek Jacques 240ml x 6 szt.

  Szkło La Rochere Kieliszek do wina Jacques - elegancki kieliszek o klasycznej linii francuskiej marki La Rochere. Grube szkło i wyważone proporcje sprawiają z kolei, że kielich bardzo dobrze leży w dłoni. Wysoka jakość szkła gwarantowana jest przez najstarszą francuską hutę szkła La Rochere. Piękna oprawa dla Twojego stołu. Dzięki klasycznemu i minimalistycznemu wzornictwu znakomicie odnajdzie się w każdej stylistyce. Spotkanie z przyjaciółmi? Radosne rozmowy, zaraźliwy śmiech... siedzicie na wygodnych sofach, przegryzacie przekąski i rozmawiacie o wszystkim i o niczym. Jest wesoło, radośnie, jest tak, jak powinno być. Uwielbiasz tych ludzi. Któryś z nich znów powiedział coś zabawnego, zaśmiewacie się do łez i stukacie się wesoło kielichami Jacques? chwilo trwaj! Eleganckie przyjęcie? Za kilka minut przychodzą goście i zastanawiasz się, czy wszystko zostało dopilnowane, zapięte na ostatni guzik. Krytycznym wzrokiem przyglądasz się nakrytemu stołowi i wyobrażasz go sobie oczami tych, którzy za chwilę tu wejdą i zobaczą go pierwszy raz: obrus wyprasowany, kwiaty w wazonie świeże, ułożenie eleganckiej zastawy dopracowane w najdrobniejszym szczególe... sztućce ułożone tak, jak należy... wspaniałe kielichy i szklanki La Rochere dopełniają całości. Uśmiechasz się :) Jest idealnie Rozlega się dźwięk dzwonka Idą! Z radością idziesz ich przywitać. Zakochaj się w szkle pełnym magii i niepowtarzalnego uroku, dzięki któremu nie tylko poczujesz niezwykły klimat, ale i zapewnisz wyjątkową oprawę każdego przyjęcia i spotkania.  

  0 Ocen produktu

  od 141.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.