Jesteś tutaj:Strona GłównaDLA DZIECKAArtykuły szkolnePozostałe akcesoria szkolne

Pozostałe akcesoria szkolne

Porównanie cen w DLA DZIECKA, Artykuły szkolne oraz Pozostałe akcesoria szkolne.

 • Torba na Biodra Lego Cargo saszetka biodrówka 9066 #N1

  Torba do zapinania na biodrach. Pasek ma regulowaną długość.KABOOKI projektuje, wytwarza i sprzedaje ubranka dziecięce LEGO WEAR podzielone na serie zgodnie z licencją udzieloną przez The LEGO GROUP. LEGOR WEAR oznacza bezkompromisową jakość. LEGO WEAR jest produkowane z najwyższej jakości tkanin i materiałów. ZAWARTOŚĆ:Torba do zapinania na biodrach WIEK:3+ WYMIARY:opakowania: 29,5 x 20 x 5cm

  0 Ocen produktu

  od 17.84 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Torba na Biodra Lego Cargo saszetka biodrówka 9059 #N1

  Torba na pasku do zapinania na biodrach.Kabooki Lego projektuje, wytwarza i sprzedaje ubranka dziecięce Lego Wear podzielone na serie zgodnie z licencją udzieloną przez The Lego Group. Lego Wear oznacza bezkompromisową jakość. Ubrania muszą sprostać ciągłemu używaniu przez wiele dni bez straty kształtu i koloru pod wpływem wielokrotnego prania i suszenia.Lego Wear jest produkowane z najwyższej jakości tkanin i materiałów. ZAWARTOŚĆ:Torba do zapinania na biodrach WIEK:3+WYMIARY:opakowania: 295 x 200 x 50 mm

  0 Ocen produktu

  od 17.84 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WOREK SZKOLNY HERLITZ STATEK POWIETRZNY

  Worek szkolny STATEK POWIETRZNY Jest to worek na obuwie lub strój gimnastyczny wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu, a nawet na plecach. ZAWARTOŚĆ: - worek z podwójnymi bocznymi sznurkami do ściągania, WIEK: powyżej 5 lat WYMIARY: worka pustego ok: 33 x 38 cm UWAGI: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 16.66 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • COOLPACK SASZETKA CP NERKA MADISON SNOW GREY SILVER

  SASZETKA NERKA COOLPACK MADISON SNOW GREY/SILVER to wspaniały gadżet dla wszystkich miłośników znanej marki.Saszetka wspaniale się sprawdzi podczas wędrówek, spacerów i wypadów za miasto.Jest bardzo pojemna, wykonana z dobrego materiału z dbałością o każdy szczegół.Nerka posiada dużą pojemną komorę główną oraz mniejszą kieszeń z przodu.Z tyłu znajduje się kolejna pojemna kieszeń.Zapinana jest na regulowany pasek. ZAWARTOŚĆ: SASZETKA POSIADA:- modny wzór,- regulowany pasek,- 1 główną komorę,- 2 mniejsze kieszonki. WYMIARY:saszetki pustej 23 x 13 x 1 cmsaszetki pełnej 25 x 14 x 18 cm WIEK:7 lat+ WAGA:165 g UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 34.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • COOLPACK SASZETKA CP NERKA MADISON SNOW BLACK SILVER

  SASZETKA NERKA COOLPACK MADISON SNOW BLACK/SILVER to wspaniały gadżet dla wszystkich miłośników znanej marki.Saszetka wspaniale się sprawdzi podczas wędrówek, spacerów i wypadów za miasto.Jest bardzo pojemna, wykonana z dobrego materiału z dbałością o każdy szczegół.Nerka posiada dużą pojemną komorę główną oraz mniejszą kieszeń z przodu.Z tyłu znajduje się kolejna pojemna kieszeń.Zapinana jest na regulowany pasek. ZAWARTOŚĆ: SASZETKA POSIADA:- modny wzór,- regulowany pasek,- 1 główną komorę,- 2 mniejsze kieszonki. WYMIARY:saszetki pustej 23 x 13 x 1 cmsaszetki pełnej 25 x 14 x 18 cm WIEK:7 lat+ WAGA:165 g UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 34.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • COOLPACK SASZETKA CP NERKA MADISON SNOW BLUE-SILVER

  SASZETKA NERKA COOLPACK MADISON SNOW BLUE/SILVER to wspaniały gadżet dla wszystkich miłośników znanej marki.Saszetka wspaniale się sprawdzi podczas wędrówek, spacerów i wypadów za miasto.Jest bardzo pojemna, wykonana z dobrego materiału z dbałością o każdy szczegół.Nerka posiada dużą pojemną komorę główną oraz mniejszą kieszeń z przodu.Z tyłu znajduje się kolejna pojemna kieszeń.Zapinana jest na regulowany pasek ZAWARTOŚĆ: SASZETKA POSIADA:- modny wzór,- regulowany pasek,- 1 główną komorę,- 2 mniejsze kieszonki. WYMIARY:saszetki pustej 23 x 13 x 1 cmsaszetki pełnej 25 x 14 x 18 cm WIEK:7 lat+ WAGA:165 g UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

  0 Ocen produktu

  od 34.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.