Jesteś tutaj:Strona GłównaDLA DZIECKAZabawa niemowlątLeżaczki bujaki i huśtawki niemowlęce

Leżaczki bujaki i huśtawki niemowlęce

Porównanie cen w DLA DZIECKA, Zabawa niemowląt oraz Leżaczki bujaki i huśtawki niemowlęce.

 • LEŻACZEK MAXI Puppy Szczeniaczek #B1

  LEŻACZEK MAXI Puppy Szczeniaczek    OPIS   PRODUCENT - MILLY MALLY   Leżaczek MAXI od firmy Milly Mally został zaprojektowany z najwyższą starannością, dlatego też doskonale spełnia zadania, do których jest przeznaczony. Gwarantuje on także wyśmienitą zabawę. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do momentu, w którym dziecko będzie samodzielnie siedziało. Maxi jest estetycznie wykonany, zachwyca funkcjonalnością, kolorami oraz ciekawym motywem zwierzątka na siedzisku. Leżaczek posiada wielostopniową regulację oparcia oraz podnóżka, co zapewni wygodę dziecku. Ponadto ma także pasy, które zapewnią mu bezpieczeństwo oraz płozy umożliwiające bujanie. Leżak Maxi jest nie tylko wygodny i bezpieczny dla dzieci, jest także funkcjonalny i prosty w składaniu, co z pewnością spodoba się rodzicom - posiada system łatwego składania oraz specjalne szelki ułatwiające przenoszenie.   ZAWARTOŚĆ: - wielostopniowa regulacja podnóżka i oparcia - bawełniana tapicerka - płozy umożliwiające bujanie   - pasy bezpieczeństwa - blokada funkcji kołyski - szeroki pas krokowy utrzymujący dziecko w bezpiecznej pozycji   - system łatwego składania - zdejmowany pałąk z pluszowymi zabawkami - wygodne szelki do przenoszenia   WYMIARY: długość: 85cm szerokość: 50 cm wysokość oparcia od ziemi: 27 - 57 cm   WIEK: 0+   Produkt zapakowany jest w nowe i oryginalne opakowanie          

  0 Ocen produktu

  od 137.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SUPER LEŻACZEK - ZESTAW GIMNASTYCZNY DLA NIEMOWLĄT

  SUPER LEŻACZEK  - ZESTAW  GIMNASTYCZNY DLA NIEMOWLĄT   OPIS   PRODUCENT - IMPORT   SUPER LEŻACZEK - ZESTAW GIMNASTYCZNY   DLA NIEMOWLĄT    Może to jeszcze nie siłownia, ale za to doskonały relaks i zabawa! Poćwicz ze swoim maleństwem i pomóż mu w ten sposób w prawidłowym rozwoju.Czytaj więcej na http://mamdziecko.interia.pl/pierwsze-miesiace/news-zdrowa-gimnastyka-bobasa,nId,618639?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Może to jeszcze nie siłownia, ale za to doskonały relaks i zabawa! Poćwicz ze swoim maleństwem i pomóż mu w ten sposób w prawidłowym rozwoju.Czytaj więcej na http://mamdziecko.interia.pl/pierwsze-miesiace/news-zdrowa-gimnastyka-bobasa,nId,618639?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox Gimnastyka malucha to wspomaganie rozwoju fizycznego i społecznego,rozwijanie świadomości własnego ciała, koordynacji. Wspólne ćwiczenia i zabawy ruchowe zachęcają do podejmowania nowych wyzwań, poznawania własnych możliwości. Może to jeszcze nie siłownia, ale za to doskonały relaks i zabawa! Poćwicz ze swoim dzieckiem i pomóż mu w prawidłowym rozwoju. Poćwicz ze swoim maleństwem i pomóż mu w ten sposób w prawidłowym rozwoju.Czytaj więcej na http://mamdziecko.interia.pl/pierwsze-miesiace/news-zdrowa-gimnastyka-bobasa,nId,618639?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=fGimnastyka malucha to wspomaganie rozwoju fizycznego i społecznego, rozwijanie świadomości własnego ciała, koordynacji, wzmacnianie     Leżaczek składa się z: - wielokolorowej konstrukcji z wytłoczonymi obrazkami kształtującymi wyobraźnię dziecka - grającego słoneczka - dwóch grzechotek umieszczonych w bocznych częściach leżaczka   - pszczółki i motylka, które poprzez naciągnięcie imitują sygnał bzyczenia wraz z trzepotaniem skrzydeł unosząc się ku górze     - biedronki z lusterkiem działającej na wyobraźnię dziecka     Zawieszone zabawki rozwijają koordynację ruchową, różnokolorowe elementy pobudzają zmysł wzroku, a dźwięki stymulują słuch.     Leżaczek został zaprojektowany by już od pierwszych dni życia wspierać rozwój małego dziecka.     Zabawki dadzą dziecku radość z efektów swojej zabawy.   Różnokształtna  faktura pobudzi zmysł dotyku.     Leżaczek został wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniając bezpieczeństwo podczas zabawy.     Wymiary zabawki:     Słoneczko zasilane 2 bateriami AA   (brak w zestawie).   Posiada certyfikat europejski            Zabawka zapakowana jest w estetyczne opakowanie.   Przeznaczona dla dzieci powyżej 10 miesiąca życia.       Świetnie nadaje się na prezent!

  0 Ocen produktu

  od 62.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LEŻACZEK MAXI Hippo Hipopotam #B1

  Leżaczek MAXI od firmy Milly Mally został zaprojektowany z najwyższą starannością, dlatego też doskonale spełnia zadania, do których jest przeznaczony. Gwarantuje on także wyśmienitą zabawę. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do momentu, w którym dziecko będzie samodzielnie siedziało. Maxi jest estetycznie wykonany, zachwyca funkcjonalnością, kolorami oraz ciekawym motywem zwierzątka na siedzisku. Leżaczek posiada wielostopniową regulację oparcia oraz podnóżka, co zapewni wygodę dziecku. Ponadto ma także pasy, które zapewnią mu bezpieczeństwo oraz płozy umożliwiające bujanie. Leżak Maxi jest nie tylko wygodny i bezpieczny dla dzieci, jest także funkcjonalny i prosty w składaniu, co z pewnością spodoba się rodzicom - posiada system łatwego składania oraz specjalne szelki ułatwiające przenoszenie. ZAWARTOŚĆ: - wielostopniowa regulacja podnóżka i oparcia - bawełniana tapicerka - płozy umożliwiające bujanie - pasy bezpieczeństwa - blokada funkcji kołyski - szeroki pas krokowy utrzymujący dziecko w bezpiecznej pozycji - system łatwego składania - zdejmowany pałąk z pluszowymi zabawkami - wygodne szelki do przenoszenia WYMIARY:długość: 85cm szerokość: 50 cm wysokość oparcia od ziemi: 27 - 57 cm WIEK: 0+ OSTRZEŻENIE! Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki. Nie używaj tego leżaczka gdy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć lub gdy waga dziecka przekracza 9kg. Ten leżaczek nie jest przeznaczony na miejsce dłuższego snu dziecka. Zawsze używaj systemu zabezpieczeń. Nie używaj pałąka z zabawkami do przenoszenia leżaczka. Nie ustawiaj leżaczka na podwyższonej powierzchni np schodach, stole.

  0 Ocen produktu

  od 19.51 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.