Jesteś tutaj:Strona GłównaBIŻUTERIA I ZEGARKIBiżuteria dla kobietKomplety

Komplety

Porównanie cen w BIŻUTERIA I ZEGARKI, Biżuteria dla kobiet oraz Komplety.

 • MERYL - srebrny komplet z turkusem

  Srebrny zestaw biżuterii - kolczyki i wisiorek - o bardzo nowoczesnej, eleganckiej stylistyce. W motyw zdobniczy biżuterii wkomponowany został turkus syntetyczny, oraz białe, połyskujace cyrkonie. Wymiar zdobniczy kolczyków 2,4 x 0,9cm. Wymiar wisiorka 2,9 x 1,9cm. Srebro oksydowane. Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ten model z innymi kamieniami! Szukasz pomysłu na prezent - to może być strzał w dziesiątkę! Biżuterię pakujemy z eleganckie firmowe pudełka.

  0 Ocen produktu

  od 128.73 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MALERIA - srebrny komplet z onyksami

  Komplet klasycznej, srebrnej biżuterii w skład którego wchodzą: bransoletka, kolczyki, wisiorek oraz pierścionek.W centrum każdego ogniwa wkomponowany jest wypolerowany onyks.Długość bransoletki 17,6cm. Szerokość 1,4cm.Długość kolczyków z biglem 3cm.Długość wisiorka z zawieszką 2,5cm.Wymiar motywu zdobniczego pierścionka 1,4 x 1,3cm.Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 244.81 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • HELIO - srebrny komplet biżuterii onyksy i cyrkoni

  Gustowny srebrny zestaw biżuterii inspirowanej wiktorianskimi motywami zdobniczymi.W skład kompletu wchodzą: bransoletka, kolczyki, wisiorek i pierścionek.Motyw zdobniczy kompletu to owalny onyks opleciony wiankiem w którym wkomponowano dookła po 19 drobnych cyrkonii.Srebro oksydowane.Długość bransoletki z zapięciem 18cm.Wymiar motywu zdobniczego to 16x20mmSrebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 390.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DRAGON - smoki z topazem złocistym

  Oryginalne i niezwykle efektowne kolczyki oraz wisior, w których połączenie srebrnego oksydowanego smoka z pięknie wybarwionym topazem złocistym, zakutym w srebrną oprawkę stanowi unikalne połączenie. Jest to wyrób dla miłośników piękna oraz doskonały prezent.Wymiar kamienia 6x8mmDłygość kolczyków z zapieciem 6,4cm.Szerokość smoka (w skrzydłach) 2,2cm.Srebro próby 925.Jeśli szukasz takich kolczyków z innym kamieniem a nie ma ich w naszej ofercie to napisz do nas - zrobimy je specjalnie dla Ciebie. Warto...

  0 Ocen produktu

  od 207.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • NEFRETETE - srebrny komplet

  Srebrny komplet (kolczyki oraz wisiorek) - Nefretete - Nazywanej najczęściej najpiękniejszą kobietą antycznego świata. Z jej twarzy bije blask, gracja i spokój.W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj!Długość z zawieszką to: 4,0 CM.Szerokość to 1.7CM.SREBRO PRÓBY 925.

  0 Ocen produktu

  od 145.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WIEDEŃ 2 - srebrny komplet z kryształami

  Stylowy, srebrny komplet(kolczyki, bransoletka, pierścionek i wisiorek), który swoją stylistyką nawiązuje do biżuterii z początku ubiegłego wieku produkowanej w Wiedniu. Motyw zdobniczy symbolicznie przedstawia owoc, a w całość wkomponowano 25kryształków Swarovskiego.Średnica koła to 12mm(pierścionek i wisiorek) i 8mm kolczykiDlugość bransoletki to 18,5cm (elementy sa lekko wyprofilowane, wiec smiało odpowiada to długości ok 20cm).Srebro jest oksydowane. Próba: 925Elementy z kompletu można także kupić osobno.

  0 Ocen produktu

  od 249.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • VETERE - srebrny komplet perła i cyrkonie

  Wytworny, srebrny zestaw biżuterii w składzie: kolczyki, wisiorek oraz pierścionek - stylistyką nawiązujące do najpiękniejszego okresu dla jubilerstwa czyli secesji. Uwieńczeniem biżuterii są perły nad którymi artysta umieścił także po 3 małe cyrkonie. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Biżuteria z pewnością będzie przykuwać uwagę i sprawi, iż każdy poczuję się w niej piękniejszy :)Wymiar pojedyńczego motywu zdobniczego: 7x9 mm Srebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także te elementy do kupienia osobno. To świetny pomysł na prezent.

  0 Ocen produktu

  od 149.51 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • TĘCZA - srebrny komplet z bursztynów

  Oryginalny secesyjny zestaw biżuterii, w składzie kolczyki, wisior oraz pierścień, o kształtach srebrnego, roślinnego grona owocowego, w którym oprawione zostały bursztyny o trzech kolorach: koniakowym, mlecznym oraz zielonym. Zesatw sprawi, że każda kobieta poczuje się jeszcze bardziej doceniona i modna.Rozmiar motywu zdobniczego to 19x23mmW naszej ofercie znajdziesz także osobno kolczyki, pierścień oraz wisior. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 172.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • EMMA - srebrny komplet z perłą

  Komplet srebrnej, oksydowanej biżuterii w skład, którego wchodzą kolczyki i wisiorek.W motyw zdobniczy przedstawiający piekną lilię wkomponowana została perła (syntetyczna).Długość kolczyków z zapięciem 3,2cm.Długość wisiorka 3,4cm.Szerokość kolczyków 1cm.Szerokość wisiorka 1,3cm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziecie Państwo oksydowany łańcuszek do kompletu..

  0 Ocen produktu

  od 113.21 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SERDUSZKA PLECIONE - srebrny komplet

  ZESTAW SREBRNEJ BIŻUTERII KOLCZYKÓW I WISIORKA.KOLCZYKI JAK I WISIOREK SĄ W FORMIE SERDUSZKA NICZYM WYPLECIONEGO ZE SREBRNYCH WSTĄŻEK.SREBRO OKSYDOWANE.BIZUTERIA BARDZO UROKLIWA - ŚWIETNY POMYSŁ NA WALENTYNKOWY UPOMINEK.WYMIAR SERDUSZKA 1,6 X 1,5cm.DŁUGOŚĆ KOLCZYKÓW Z ZAPIĘCIEM (BIGLE OTWARTE) 3cm.DŁUGOŚĆ WISIORKA Z ZAWIESZKĄ 2,4cm.SREBRO PRÓBY 925.

  0 Ocen produktu

  od 79.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SAVONA - srebrny komplet z kryształem

  W srebrnej, dyskretnej oprawie zakuty został kwadratowy, okazały kryształ Swarovskiego o kolorze lawendowym.Komplet stanowią kolczyki oraz wisiorek.Wymiar kamienia 1,2 x 1,2cm.Długość kolczyków z zapięciem 3,5cm.Długość wisiorka z zawieszką 2,5cm.Srebro próby 925.Szukasz prezentu - to może być strzał w dziesiątkę!

  0 Ocen produktu

  od 105.33 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MERYL - srebrny komplet z koralem

   Srebrny zestaw biżuterii - kolczyki i wisiorek - o bardzo nowoczesnej, eleganckiej stylistyce.W motyw zdobniczy biżuterii wkomponowany został koral syntetyczny, oraz białe, połyskujace cyrkonie.Wymiar zdobniczy kolczyków 2,4 x 0,9cm.Wymiar wisiorka 2,9 x 1,9cm.Srebro oksydowane.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziecie Państwo ten model z innymi kamieniami

  0 Ocen produktu

  od 126.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WAŻKI - komplet z kryształem Swarovskiego

  Srebrny komplet ważek - symbol secesji a także hit popularności. Ważki połączone zostały z pięknym różowym kryształem Swarovskiego - zakutym w srebrna oprawę.Kamień posiada wagę: 1ct - jednego karata.Wymiar kamienia to 6x8mmSREBRO OKSYDOWANE.SZEROKOŚĆ WAŻKI 3,5cm.DŁUGOŚĆ Z ZAPIĘCIEM 5,8cm.SREBRO PRÓBY 925.W skład kompletu wchodzi wisior oraz kolczyki.

  0 Ocen produktu

  od 166.67 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PIĘKNE KRYSZTAŁY - kolczyki i wisiorek

  Zestaw efektownej srebrnej bizuterii - kolczyków i wisiorka. Spore fasetowane kryształy stanowią główną część w tymże zestawie - jak również są magnesem przyciągajacym wzrok innych ludzi!!Każda kobieta powinna posiadać takie kolczyki!!!Wymiar kamienia 1,4 x 1cm.Długość kolczyka 3,3cm.Długość wisiorka z zawieszką 2,6cm.Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 94.67 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DRAGON - smok z oliwinem

  Oryginalne i niezwykle efektowne kolczyki, w których połączenie srebrnego oksydowanego smoka z pięknie wybarwionym oliwinem, zakutym w srebrną oprawkę stanowi unikalne połączenie.Jest to wyrób dla miłośników piękna oraz doskonały prezent.Wymiar kamienia 6x8mmDłygość kolczyków z zapieciem 6,4cm.Szerokość smoka (w skrzydłach) 2,2cm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisior stanowiący komplet z kolczykami. Kupując w komplecie oszczędzasz! Jeśli szukasz takich kolczyków z innym kamieniem a nie ma ich w naszej ofercie to napisz do nas - zrobimy je specjalnie dla Ciebie. Warto...

  0 Ocen produktu

  od 179.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALE WAŻKI - z granatem

  Srebrny komplet ważek - symbol secesji a także hit popularności. Ważki połączone zostały z pięknym granatem(syntetycznym) zakutym w srebrna oprawę.Kamień posiada wagę: 1ct - jednego karata.Wymiar kamienia to 6x8mmSREBRO OKSYDOWANE.SZEROKOŚĆ WAŻKI 3,5cm.DŁUGOŚĆ Z ZAPIĘCIEM 5,8cm.SREBRO PRÓBY 925.W skład kompletu wchodzi wisior oraz kolczyki.

  0 Ocen produktu

  od 221.22 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WŁADCA MUCH - srebrny komplet z kryształem

  Niezwykle urokliwy i oryginalny zestaw biżuterii w składzie: kolczyki i wisiorek. Przedstawiające filigranowe muchy, w których odwłok wkomponowano malutki kryształ Swarovskiego oraz 1karatowy kryształ Swarovskiego.Kolczyki pięknie się prezentują!Szerokość muchy 1,4cm.Długość muchy 1,7cm.Wymiar kamienia 6 X 8mm.Długość z zapięciem to 3,5cmSREBRO PRÓBY 925.Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 123.83 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • GRAFEN - srebrny komplet kule

  Prezentujemy piękne srebrne kule, motyw zdobniczy kolczyka i wisiorka to plaster miodu. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół.Średnica kuli to 16mmDługość kolczyków z zapięciem to 32mmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także łańcuszekpasujący do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 159.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SZAFIROWE ŁZY - srebrny komplet z szafirami

  Prezentujemy niezwykle elegancki i piękney srebrny komplet (bransoletka i kolczyki)- w dekoracyjnej srebrnej gałązce kolczyków, wprawiono 15drobnych cyrkonii a pod spodem podwieszona srebrną oprawkę z szafirową łzą, wokół której wprawiono 15drobnych cyrkonii. Całość robi niesamowite wrażenie. W takiej biżuterii każda Pani poczuje się wyjątkowo - to jest nasz autorski wyrób. Długość kolczyków to 3,2cmszerokość dolnej oprawki z łezką to 9mmDługość bransoletki to 18,9cmzapięcie kolczyków: angielskiesrebro oksydowane, próba 925W naszej ofercie znajdziesz bransoletkę i kolczyki do kupienia osobno.

  0 Ocen produktu

  od 359.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • VELASCO - srebrny komplet szafiry i cyrkonie

  Prezentujemy niezwykle elegancki i piękny srebrny komplet (kolczyki, wisiorek oraz bransoletka). W każdym ogniwie kompletu oprawiono 16cyrkonii oraz 20szafirków. Całość robi niesamowite wrażenie. W takiej biżuterii każda Pani poczuje się wyjątkowo - to jest nasz autorski wyrób. Długość bransoletki to 18cmŚrednica pojedyńczego ogniwa to 19mmsrebro oksydowane, próba 925W naszej ofercie znajdziesz także bransoletke, kolczyki i wisior do kupienia osobno. Kupując komplet otrzymasz łańcuszek antica dlugość 50cm - GRATIS.

  0 Ocen produktu

  od 490.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • IZMIR - srebrny komplet z szafirami

  Wytworny, srebrny zestaw biżuterii w składzie: kolczyki, bransoletka, wisiorek oraz pierścionek - stylistyką nawiązujące do najpiękniejszego okresu dla jubilerstwa czyli secesji. W misterny a zarazem delikatny wzór wkomponowano pięknie wybarwione szafiry (synt).Biżuteria z pewnością będzie przykuwać uwagę i sprawi, iż każdy poczuję się w niej piękniejszy :)Wymiar pojedyńczego motywu zdobniczego: 11x22mm Srebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także te elementy do kupienia osobno. To świetny pomysł na prezent.

  0 Ocen produktu

  od 220.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SOWA - srebrny komplet

  Prezentujemy państwu urocze srebrne sowy w składzie kolczyków i wisiorka.Kolczyki uroczo prezentują się na uchu.Wymiar sowy 0,9x1,8cm.Długość kolczyka z biglem 3cm.Srebro oksydowane.Srebro próby 925.Kolczyki mogą być bazą do rozbudowania - sowy pomiędzy pazurami posiadają otwór do którego można podczepić dodatkową dekorację. Kolczyki są dwustronne.W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kolczyki dokupienia osobno oraz odpowiedni do tego łancuszek.

  0 Ocen produktu

  od 65.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • VIVIAN - srebrny komplet z szafirem i perłami

  Delikatne srebrny komplet (kolczyki i wisiorek), w którego koronkowe, oksydowane zdobienia obsadzony został pięknie wybarwiony szafir (syntetyczny) oraz po dwie drobne perełki naturalne.Kolczyki oraz wisiorek wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół!Wymiar motywu zdobniczego kolczyków to 2,5 x 1cmZapięcie - AngielskieSrebro próby 925. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wisiorek i kolczyki do kupienia osobno.

  0 Ocen produktu

  od 79.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BODO - srebrny komplet z szafirami

  Srebrny komplet w składzie: kolczyki, wisiorek oraz pierścionek.Modny kształt, w którym udało się wyeksponować pięknie połyskujący szafir (synt), kompozycje uzupełniając drobnymi szafirkami umieszczonymi wokół kamienia w koronie. Drobnych szafirków jest aż 24sztuki. To z całą pewnością wisiorek dla kobiety pragnącej czuć się wyjątkowo. Pamiętaj ta biżuteria posiada magiczną moc przyciągania spojrzeń. Sama się o tym przekonaj...Srebro próby 925 Średnica koła to 13mmŚrednica kamienia to 6mmW naszej ofercie znajdziesz także pierścionek, wisiorek oraz kolczyki do kupienia osobno. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ELANI - srebrny komplet bursztyny i kryształki

  Gustowny srebrny komplet (kolczyki, wisior oraz pierścionek) inspirowany wiktorianskimi motywami zdobniczymi.W kształcie owalu umieszozono bursztyn kaniakowy a wokół niego 19cyrkonii. Misterne zdobienia, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.Srebro oksydowane.Zapięcie kolczyków: angielskieWymiary ozobny w kolczyku, wisiorku i pierścionku to: 16x19mmSrebro próby 925.W naszej ofercie znajdziecie Państwo bransoletkę, wisiorek, kolczyki i pierścionek do kupienia osobno. Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 199.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw: pierścionek kolczyki i wisiorek ze szmaragdami i diam...

  Elegancki i skromny zestaw w kształcie markiz z centralnym okrągłym kamieniem i 10 małymi wokół

  0 Ocen produktu

  od 4 386.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pierścionek i kolczyki z miedzi

  Pierścionek i kolczyki z miedzi regulowany rozmiar plus niepowtarzalne kolczyki nie banalne wzornictwo dodające szyku i elegancji fakturowanie poprzez młotkowaniu wyrobów i nadanie specyficznego dla miedzi koloru tęczy. Wisiorek i kolczyki wykonane ręcznie ze srebra i miedzi polerowane. Do każdego wyrobu dołączam ozdobne opakowanie.Biżuteria cechowana znakiem imiennymWymiary kolczykówDługość : 3,5cmSzerokość w najszerszym miejscu : 2 cmWaga :2,99gWymiary pierścionkaśrednica wewnętrzna-18,2 mm (regulowany)szerokość-8mmwaga-5,8 gTechniki wykończenia:Polerowanie, puncowanie,młotkowanieSurowiec:srebro,miedzPróba bigli :925Zapraszam!

  0 Ocen produktu

  od 50.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Srebrny komplet skrzydełka z cyrkoniami

  Srebrny komplet skrzydełka z cyrkoniami, piękne , tajemnicze, intrygujące połyskujące w świetle niczym prawdziwe diamenty,idealne na impreze czy randkę. Srebro jest rodowane dzięki czemu jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych,nie ciemnieje, nie matowieje.Do każdego wyrobu dołączam ozdobne opakowanie.Waga: 4,2 g.Materiał: srebro pr. 925 rodowaneKamień: cyrkoniaWysokość kolczyka: 24 mmSzerokość kolczyka: 8 mmZapięcie kolczyka: sztyftWysokość wisiorka: 32 mmSzerokość wisiorka: 8 mmMaksymalna grubość łańcuszka: 2,5 mmZapraszam!

  0 Ocen produktu

  od 89.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Srebrny komplet Mikro-Cyrkonia

  Srebrny komplet, Mikro-Cyrkonia próby 925, orginalne lekkie a zarazem wygodne połyskujące w słońcu niczym gwiazdy na niebie. Srebro jest rodowane dzięki czemu jest bardziej odporne na ciemnienie.Do każdego wyrobu dołączam ozdobne opakowanie.Waga: 2,3 g.Materiał: srebro pr. 925 rodowaneKamień: cyrkoniaWysokość kolczyka: 8 mmSzerokość kolczyka: 7 mmZapięcie kolczyka: sztyftWysokość wisiorka: 18 mmSzerokość wisiorka: 9 mmZapraszam!

  0 Ocen produktu

  od 45.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Srebrny komplet cyrkonia listek

  Srebrny komplet, cyrkonia listek próby 925, ozdobione cyrkoniami listki błyszczą w słońcu jak najlepsze brylanty unoszone na letnim wietrze. Srebro jest rodowane dzięki czemu jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.Do każdego wyrobu dołączam ozdobne opakowanie.Waga: 2,3 g.Materiał: srebro pr. 925 rodowaneKamień: cyrkoniaWysokość kolczyka: 13 mmSzerokość kolczyka: 6 mmZapięcie kolczyka: sztyftWysokość wisiorka: 23 mmSzerokość wisiorka: 9 mmMaksymalna grubość łańcuszka: 2,5 mmZapraszam!

  0 Ocen produktu

  od 59.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.