Jesteś tutaj:Strona GłównaHANDMADEDom i styl życiaAbażury i klosze

Abażury i klosze

Porównanie cen w HANDMADE, Dom i styl życia oraz Abażury i klosze.

 • Nakładka na abażur Romantic Rose

  Chciałabyś coś zmienić w sypialni lub pokoju dziecka ale nie masz ochoty na gruntowny remont? Polecamy nakładkę na abażur Romantic która sprawi, że Twój dom nabierze zupełnie innego wyrazu. Klasyczna do tej pory lampka nocna zamieni się w romantyczną i nostalgiczną a cały pokój zmieni styl i klimat na cieplejszy.Nakładka pasuje na stożkowe abażury o maksymalnej wielkości 20*23 cm.

  0 Ocen produktu

  od 39.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A26 B2 szary

  Abażur Belldeco Abażur Belldeco w kolorze eleganckiej szarości dedykowany do lamp Belldeco: Deluxe 3, Deluxe 5, Deluxe 7. Abażur o klasycznym kształcie wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy i doda uroku każdej aranżacji. Dobrze dobrane lampy dopełniają charakter każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, który decyduje o ostatecznym odbiorze lampy.

  0 Ocen produktu

  od 76.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A20/17 stożek czerwony

  Abażur Belldeco Stylowy abażur Belldeco. Abażur o klasycznym kształcie wprowadzi energię do każdego pomieszczenia, dynamizując aranżację. Wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy. Świetnie prezentuje się z Lampami Belldeco: Lampa Belldeco Deluxe3 Lampy już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dobrze dobrane lampy podkreślają charakter każdej aranżacji. Abażur jest natomiast ich dopełnieniem, który decyduje o ostatecznym odbiorze lamp.

  0 Ocen produktu

  od 99.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur A-40 B beżowy

  Abażur Belldeco Przepiękny i pełen wdzięku abażur z kolekcji Belldeco to detal dekoracyjny, który efektownie podkreśli klimat retro każdego wnętrza. To wyjątkowo stylowy dodatek do porcelanowej lub metalowej lampy stołowej, efektowne rozpraszający światło i zapewniający nastrój we wnętrzu. Abażur ma niemal idealną formę ściętego stożka, a wykonany jest z beżowej, wytrzymałej tkaniny, której gładkość i sztywność gwarantuje rozpięcie na metalowym stelażu z dwoma okręgami. Abażur Belldeco jest nie tylko nastrojowy, ale też bardzo kobiecy i romantyczny.    

  0 Ocen produktu

  od 160.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur A-26 B2 szary

  Abażur Belldeco Ten niezwykły abażur z kolekcji Belldeco to kwintesencja piękna w swojej najprostszej postaci. W modelu uwagę przyciąga niemal doskonała forma trapezu, wyróżniająca się nie tylko symetrią, ale i harmonią oraz płynnymi liniami, które sprawiają wrażenie przedmiotu o wyjątkowo lekkiej, opływowej formie. Abażur wykonany z poliestru w neutralnym szarym kolorze każdym swoim detalem podkreśli subtelny klimat wnętrz prowansalskich, shabby chic, skandynawskich czy angielskich stanowiąc nie tylko piękną, ale i trwałą dekorację.    

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur A-40 B czarny

  Abażur Belldeco Przepiękny i pełen wdzięku czarny abażur z kolekcji Belldeco to detal dekoracyjny, który efektownie podkreśli klasyczny styl każdego wnętrza. To wyjątkowo stylowy dodatek do porcelanowej lub metalowej lampy stołowej, efektowne rozpraszający światło i zapewniający nastrój we wnętrzu. Abażur ma niemal idealną formę ściętego stożka, a wykonany jest z wytrzymałej tkaniny, której gładkość i sztywność gwarantuje rozpięcie na metalowym stelażu z dwoma okręgami. Abażur Belldeco jest nie tylko elegancki, ale również bardzo stylowy i jednocześnie uniwersalny.    

  0 Ocen produktu

  od 170.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A-50 25 beżowy

  Abażur Belldeco Abażur Belldeco o ciepłym odcieniu beżu i kremu. Klasyczny kształt podkreśli urok stylowej lampy, a kolorystyka doda wnętrzu przytulności. Abażur szczególnie polecamy do lamp Belldeco z kolekcji Deluxe: Deluxe lampy elektrycznej szerokiej oraz Deluxe lampy elektrycznej wysokiej.  

  0 Ocen produktu

  od 159.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A-50 25 biały

  Abażur Belldeco Abażur Belldeco o klasycznym kształcie podkreśli piękno stylowej lampy i doda uroku każdej aranżacji. Uniwersalny kolor bieli doda wnętrzu lekkości i świetnie będzie współgrać z każdą wiodącą kolorystyką. Dobrze dobrane lampy dopełniają charakter każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, który decyduje o ostatecznym odbiorze lampy.

  0 Ocen produktu

  od 260.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A30 B OPERA

  Abażur Belldeco Abażur Belldeco dedykowany do lamp Belldeco: Lampa Deluxe 3, Lampa Deluxe 5, Lampa Deluxe 7. Abażur o klasycznym kształcie, który wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy. Dobrze dobrane lampy dopełniają charakter każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, który decyduje o ostatecznym odbiorze lampy.  

  0 Ocen produktu

  od 115.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco Nefryt Ciemny

  Abażur Belldeco Abażur Belldeco w klasycznym stylu. Elegancka czerń podkreśli charakter stylowych wnętrz, a wysokiej jakości materiał i ciekawy design sprawi, że doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu, wnosząc do wystroju Twojego domu oryginalność i ponadczasowy charakter. Dedykowany do lamp Belldeco: Lampa Deluxe 2 Dobrze dobrane lampy dopełniają charakteru każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, która decyduje o ostatecznym odbiorze lampy.  

  0 Ocen produktu

  od 290.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A50/20 Juta ciemna 046

  Abażur Belldeco Ciekawy abażur Belldeco z juty. Abażur o klasycznym kształcie z oryginalnego materiału rozjaśni pomieszczenia, wprowadzając do niej subtelny urok natury. Wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy i doda uroku każdej aranżacji. Świetnie prezentuje się z Lampami Beldeco: Lampa Deluxe4, Lampą Deluxe6 Dobrze dobrane lampy dopełniają charakter każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, który decyduje o ostatecznym odbiorze lampy.

  0 Ocen produktu

  od 199.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A20/17 stożek czarny

  Abażur Belldeco Stylowy abażur Belldeco o klasycznym kształcie i eleganckiej, ponadczasowej barwie. Wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy, a do wnętrza wprowadzi szyk i klasę. Lampy już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dobrze dobrane lampy podkreślają charakter każdej aranżacji. Abażur jest natomiast ich dopełnieniem, który decyduje o ostatecznym odbiorze lamp.

  0 Ocen produktu

  od 99.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A20/17 stożek biały

  Abażur Belldeco Stylowy abażur Belldeco w klasycznym kolorze bieli. Elegancki i ponadczasowy kształt sprawia, że doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji wnętrza i w każdym pomieszczeniu. Wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy, a do wnętrza wprowadzi szyk i klasę. Lampy już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dobrze dobrane lampy podkreślają charakter każdej aranżacji. Abażur jest natomiast ich dopełnieniem, który decyduje o ostatecznym odbiorze lamp.

  0 Ocen produktu

  od 88.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A20/17 stożek kremowy

  Abażur Belldeco Stylowy abażur Belldeco w eleganckim kremowym. Klasyczny i ponadczasowy kształt sprawia, że doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji wnętrza i w każdym pomieszczeniu. Wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy, a do wnętrza wprowadzi szyk i klasę. Lampy już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dobrze dobrane lampy podkreślają charakter każdej aranżacji. Abażur jest natomiast ich dopełnieniem, który decyduje o ostatecznym odbiorze lamp.

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A-50 25B szary

  Abażur Belldeco Abażur Belldeco w kolorze eleganckiej szarości. Abażur o klasycznym kształcie wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy i doda uroku każdej aranżacji. Dobrze dobrane lampy dopełniają charakter każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, który decyduje o ostatecznym odbiorze lampy.

  0 Ocen produktu

  od 219.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur Belldeco A20/17 stożek szary

  Abażur Belldeco Stylowy abażur Belldeco w klasycznym kolorze szarości. Elegancki i ponadczasowy kształt sprawia, że doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji wnętrza i w każdym pomieszczeniu. Polecany jest do każdego kinkietu z serii Bellldeco Deluxe. Wspaniale podkreśli piękno stylowej lampy, a do wnętrza wprowadzi szyk i klasę. Lampy już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Dobrze dobrane lampy podkreślają charakter każdej aranżacji. Abażur jest natomiast ich dopełnieniem, który decyduje o ostatecznym odbiorze lamp.

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur z francuskimi napisami CAFE BAR

  Abażur French Ręcznie szyty abażur będzie wspaniałym dopełnieniem stylowej lampy. Wprowadzi do Twojego wnętrza szyk i klasę, podkreślając prowansalski lub francuski wystrój. Lampy dopełniają charakter każdej aranżacji, ponieważ już dawno przestały być traktowane jako jedynie źródło światła, a stały się istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Abażur jest natomiast przysłowiową kropką nad i, który nadaje lampie ostateczny styl.    

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur z motywem pocztówki CAFE POSTALE

  Abażur styl francuski Stylowy abażur nawiązujący do motywu starych kart pocztowych znakomicie podkreśli francuski wystrój wnętrz oraz prowansalski styl. Rysunek na ręcznie szytym abażurze, subtelnie wprowadza w uroczy klimat dawnych czasów, gdy wysyłano do bliskich, do znajomych karty pocztowe z podróży, z pięknych miejsc, aby w tradycyjny sposób przekazać pozdrowienia lub ważną wiadomość. Piękny motyw i pełna uroku inspiracja, która podkreśli piękno Twojego domu.    

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur z motywem ważki FRENCH

  Abażur styl francuski Ręcznie szyty abażur, ozdobiono rysunkiem ważki, która jest często pojawiającym się motywem dekoracyjnym na dekoracjach francuskich i prowansalskich. Stuprocentowa bawełna to materiał wysokiej jakości, który nie tylko wspaniale nawiązuje do natury, ale jest również łatwy w czyszczeniu. Abażur subtelnie podkreśli urok prowansalskich wnętrz i wprowadzi sielską nutę do Twojego domu.  

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur z francuskimi napisami MADAME

  Abażur w stylu francuskim Ręcznie szyty abażur jest wspaniałym dopełnieniem kolekcji Madame. Wykonany z bawełny, ozdobiony stylowymi napisami w uroczy sposób podkreśla prowansalski wystrój wnętrza, a wieczorem wprowadza do wystroju wnętrz romantyczny nastrój. Zaczaruj swoje wnętrza z niezwykłymi dekoracjami od French Home.  

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Abażur w stylu marynistycznym

  Abażur styl marynistyczny Wnętrza, w których chcesz poczuć powiew morskiej bryzy, wymagają odpowiedniej oprawy i charakterystycznych dla stylu morskiego dekoracji. Ręcznie szyty abażur jest nie tylko dopełnieniem marynistycznej kolekcji od French Home, ale także świetnym dodatkiem, który podkreśli marynistyczny wystrój wnętrza. Ozdobiony kotwicą i morskimi motywami zdecydowanie i uroczo nawiązuje do morskich klimatów.    

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.