Jesteś tutaj:Strona GłównaHANDMADEDom i styl życiaNaczynia kuchenne

Naczynia kuchenne

Porównanie cen w HANDMADE, Dom i styl życia oraz Naczynia kuchenne.

 • Komplet "Famos" 16,18,20,22,24 cm z pokrywami

  Komplet naczyń Famos w kolorze kremowym ze zdobieniem jabłko - 10 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę wykonaną ze stali, pokrytej emalią, dzięki której potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem klasycznego designu.Przepiękne wzory kolekcji Famos w połączeniu z niepowtarzalnym tradycyjnym prostym kształtem z charakterystycznym wgłębieniem na ściankach i wywijanym rantem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Standard obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Naczynia z Kolekcji Famos są dekorowane pięknymi i trwałymi wzorami.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Famos są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku .Ze względu na wywijany ręcznie malowany, emaliowany brzeg (zamiast okuwki metalowej) naczynia mogą być stosowane przez alergików.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w tych naczyniach to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,8l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (4,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 24 cm (5,8l).

  0 Ocen produktu

  od 279.44 zł Zobacz oferty w 6 sklepach

 • Komplet "Mizar" 16,18,20 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Mizar w kolorze karminowym - 6 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Mizar w połączeniu z klasycznym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Mizar są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki zastosowanej powłoce EASY TO CLEAN, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Mizar to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (2,8).

  0 Ocen produktu

  od 172.03 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet Selena 16,18,20 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Selena w kolorze morelowym - 6 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Selena w połączeniu z eleganckim baryłkowatym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Garnki z kompletu Selena są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Selena to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,1l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,0l).

  0 Ocen produktu

  od 203.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kieliszek na jajko Fusion Fresh

  Kieliszek na jajko wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Dostępny jest również w kolorze kremowym, czerwonym i brązowym.

  0 Ocen produktu

  od 8.56 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet "Mizar" 16,18,20,22 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Mizar w kolorze zielonym - 8 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Mizar w połączeniu z klasycznym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Mizar są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki zastosowanej powłoce EASY TO CLEAN, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Mizar to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (2,8),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (3,8).

  0 Ocen produktu

  od 269.10 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Kubek 260 ml Fusion Fresh

  Kubek z kolekcji Fusion Fresh wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Proces szkliwienia nadaje naczyniu eleganckie błyszczące wykończenia.

  0 Ocen produktu

  od 9.62 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Kubek jumbo Fusion Fresh

  Kubek jumbo o pojemności 400 ml wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Proces szkliwienia dodaje ceramice wyjątkowego błysku.

  0 Ocen produktu

  od 11.02 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Talerz deserowy Palette 22,5cm (śr. 22,5 cm)

  PALETTE firmy AMBITION to linia kolorowych produktów z wysokiej jakości ceramiki do serwowania.Talerz Palette w kolorze czerwonym posiada subtelny karbowany kształt,dodaje mu lekkości i niezwykłej finezji.Będzie stanowił oryginalne nakrycie stołu.

  0 Ocen produktu

  od 9.03 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Kubek Palette 310ml

  PALETTE firmy AMBITION to linia kolorowych produktów z wysokiej jakości ceramiki do serwowania.Kubek Palette w kolorze czerwonym posiada subtelny karbowany kształt,dodaje mu lekkości i niezwykłej finezji.

  0 Ocen produktu

  od 8.76 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Komplet "Baryłka"16,18,20,22 cm z pokrywami

  Komplet naczyń stalowych z powłoką emaliowaną o tradycyjnym wypukłym kształcie, docenione w wielu polskich domach. Linia łączy w sobie wysoką jakość wykonania z klasycznym wzornictwem. Kolory natury i wysmakowane zdobienia stanowią idealny element dekoracyjny tradycyjnej kuchni. Zdobienia naczyń są trwałe, nie jest możliwe ich starcie.Naczynia posiadają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Cechy charakterystyczne:lekka pokrywa stalowa emaliowana w kolorze garnka,możliwość dopasowania do kompletu czajnika emaliowanego o symbolu 585G,nadaje się do mycia w zmywarkach,można je wstawiać do piekarnika wraz z pokrywą,można stosować na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych.

  0 Ocen produktu

  od 207.87 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Miseczka 2 w 1 Joseph Joseph szara

  Miseczka do przekąsek 2 w 1 marki...

  0 Ocen produktu

  od 95.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Rozdzielacz żółtka od białka MSC Gadgets

  Koniec przelewania białka jajka ze...

  0 Ocen produktu

  od 9.90 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Krajalnica do jajek MSC Gadgets

  Krajalnica do jajek MSC to niezwykle...

  0 Ocen produktu

  od 19.90 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Komplet Selena 16,18,20,22 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Selena w kolorze morelowym - 8 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Selena w połączeniu z eleganckim baryłkowatym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Garnki z kompletu Selena są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Selena to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,1l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (4,0l).

  0 Ocen produktu

  od 303.12 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Salaterka Costa (śr. 24 cm)

  Nierówny kształt, kremowy odcień wraz z brązowymi przetarciami to jest to, co charakteryzuje miseczkę Costa. Salaterka jest niezwykle uniwersalna. Doskonale będzie wyglądała z sałatką, jak i letnimi owocami czy ciasteczkami.

  0 Ocen produktu

  od 12.19 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Salaterka Fusion Fresh (śr. 22,5 cm)

  Salaterka z kolekcji Fusion Fresh wykonana została z ceramiki szkliwionej. W kolorze soczystej czerwieni dostępne są również talerze, kubki i filiżanki.

  0 Ocen produktu

  od 19.32 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Dzbanek Fusion Fresh

  Dzbanek z kolekcji Fusion Fresh wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Proces ten nadaje ceramice wyjątkowego blasku. Dzbanek jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

  0 Ocen produktu

  od 32.29 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Talerz deserowy Fusion Fresh (śr. 20 cm)

  Brązowy talerz z kolekcji Fusion Fresh można połączyć w zestaw z naczyniami w kolorze kremowym. Stworzą one wyjątkową kompozycję na Twoim stole.

  0 Ocen produktu

  od 8.68 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Talerz obiadowy Palette 27cm (śr. 27 cm)

  PALETTE firmy AMBITION to linia kolorowych produktów z wysokiej jakości ceramiki do serwowania.Talerz Palette w kolorze beżowym posiada subtelny karbowany kształt,dodaje mu lekkości i niezwykłej finezji.Będzie stanowił oryginalne nakrycie stołu.

  0 Ocen produktu

  od 12.30 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Talerz do zupy Palette 24cm (śr. 24 cm)

  PALETTE firmy AMBITION to linia kolorowych produktów z wysokiej jakości ceramiki do serwowania.Talerz Palette w kolorze beżowym posiada subtelny karbowany kształt,dodaje mu lekkości i niezwykłej finezji.Będzie stanowił oryginalne nakrycie stołu.

  0 Ocen produktu

  od 10.32 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Salaterka Palette 14,5cm (śr. 14,5 cm)

  PALETTE firmy AMBITION to linia kolorowych produktów z wysokiej jakości ceramiki do serwowania.Salaterka Palette w kolorze czerwonym posiada subtelny karbowany kształt,dodaje mu lekkości i niezwykłej finezji.Będzie stanowił oryginalne nakrycie stołu.

  0 Ocen produktu

  od 10.32 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Mlecznik Fusion Fresh

  Mlecznik z kolekcji Fusion Fresh wykonany został z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Soczysta czerwień ożywi każdą kuchnię.

  0 Ocen produktu

  od 13.36 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Widelczyki do przekąsek Vacu Vin Party People

  ilość: 8 sztuk

  0 Ocen produktu

  od 39.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miseczka do dipów okrągła dzielona 10cm

  średnica: 10cm

  0 Ocen produktu

  od 7.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miseczka do dipów Wave 7cm

  wymiary: 7x7cm

  0 Ocen produktu

  od 10.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miseczka do dipów Wave 10cm

  wymiary: 10x10cm

  0 Ocen produktu

  od 18.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw dekorowany do frytek Gifts (2 elementy)

  wysokość: 16cm

  0 Ocen produktu

  od 53.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podstawek do jajka Page

  wymiary: 10,5 x 10,5cmChwilowo niedostępne

  0 Ocen produktu

  od 14.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Filiżanka ze spodkiem Page

  pojemność: 200ml

  0 Ocen produktu

  od 34.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Filiżanka do espresso ze spodkiem Page

  pojemność: 90ml

  0 Ocen produktu

  od 22.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.