Jesteś tutaj:Strona GłównaOGRÓDNarzędzia mechaniczne do ogroduOgrodowe urządzenia wielofunkcyjne

Ogrodowe urządzenia wielofunkcyjne

Porównanie cen w OGRÓD, Narzędzia mechaniczne do ogrodu oraz Ogrodowe urządzenia wielofunkcyjne.

 • Przyczepka ogrodowa GERI 120 x 80cm

  Składana przyczepka ogrodowa GERI 80x120cm Produkt 100% Polskiej produkcji. Nasze przyczepki wyróżniają się dużą wytrzymałością, estetycznym i solidnym wykonaniem. Przyczepka idealna do pracy w ogrodzie, lesie, domu czy w firmie. Jej konstrukcja jest bardzo mocna o ładowności 200 kg !!! Specyfikacja: Wymiary: 80x120cm Koła: 4.80/4.00-8 Tylna burta: otwierana Dno: blacha ocynkowana Zaczep: na przetyczkę Wysokość dyszla: 18/58cm w zależności od strony montażu (odpowiednia do większości kosiarek) Blacha: ocynkowana, sztywna, wytrzymała Ładowność: 200kg Rama: malowana proszkowo na czarno Inne: funkcja wywrotu Zawartość zestawu: profil podstawy podwozia z blachą podłogową bort przedni bort boczny 2szt koła ze wspornikami 2szt dyszel z zaczepem śruby i nakrętki: do kątowników 6kpl, do skręcania podłogi z burtami 14kpl, do kół 2kpl, do dyszla 2kpl,  do zaczepu 2kpl Dodatkowe opcje: wymiana zaczepu na kulowy + 48zł wymiana/dołożenie zaczepu ręcznego + 30zł zmiana koloru ramy + 30zł jesteśmy w stanie wykonać przyczepki na indywidualny wymiar klienta (czas realizacji do indywidualnego ustalenia) Na zdjęciu pokazana jest przyczepka z dyszlem na wysokości 18cm - pasuje do większości kosiarek typu "traktorek". Po obróceniu dyszla mamy go na wysokości ok 58cm. Do większości quadów pasuje dyszel o wysokości 40cm. Prosimy przed zakupem o zmierzenie wysokości mocowania w pojeździe do którego będzie zamontowana przyczepka.  

  0 Ocen produktu

  od 678.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dyszel ręczny do przyczepki ogrodowej GERI

  Dyszel ręczny przeznaczony do przyczepek ogrodowych GERI. Malowany proszkowo - kolor czarny. Wykonana jest z profila zamkniętego 30x30.  

  0 Ocen produktu

  od 30.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Przyczepka ogrodowa GERI 150 x 80cm

  Składana przyczepka ogrodowa GERI 80x150cm Produkt 100% Polskiej produkcji. Nasze przyczepki wyróżniają się dużą wytrzymałością, estetycznym i solidnym wykonaniem. Przyczepka idealna do pracy w ogrodzie, lesie, domu czy w firmie. Jej konstrukcja jest bardzo mocna o ładowności 200 kg !!! Specyfikacja: Wymiary: 80x150cm Koła: 4.80/4.00-8 Tylna burta: otwierana Dno: blacha ocynkowana Zaczep: na przetyczkę Wysokość dyszla: 18/58cm w zależności od strony montażu (odpowiednia do większości kosiarek) Blacha: ocynkowana, sztywna, wytrzymała Ładowność: 200kg Rama: malowana proszkowo na czarno Inne: funkcja wywrotu Zawartość zestawu: profil podstawy podwozia z blachą podłogową bort przedni bort boczny 2szt koła ze wspornikami 2szt dyszel z zaczepem śruby i nakrętki: do kątowników 6kpl, do skręcania podłogi z burtami 14kpl, do kół 2kpl, do dyszla 2kpl,  do zaczepu 2kpl Dodatkowe opcje: wymiana zaczepu na kulowy + 48zł wymiana/dołożenie zaczepu ręcznego + 30zł zmiana koloru ramy + 30zł jesteśmy w stanie wykonać przyczepki na indywidualny wymiar klienta (czas realizacji do indywidualnego ustalenia) Na zdjęciu pokazana jest przyczepka z dyszlem na wysokości 18cm - pasuje do większości kosiarek typu "traktorek". Po obróceniu dyszla mamy go na wysokości ok 58cm. Do większości quadów pasuje dyszel o wysokości 40cm. Prosimy przed zakupem o zmierzenie wysokości mocowania w pojeździe do którego będzie zamontowana przyczepka. Przyczepka wykonywana jest na zamówienie - w tym celu prosimy o kontakt: sklep@beatum.pl  785 303 039 - możliwe jest wykonanie również o innych wymiarach.

  0 Ocen produktu

  od 798.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zaczep kulowy

  Zaczep kulowy Winterhoff do przyczepki na dyszel typu T. Zaczep kulowy montowany na profil kwadratowy. Najczęściej stosowany zaczep kulowy na hak w przyczepach lekkich. Posiada wskaźnik zużycia oraz poprawności sprzęgu. DMC 750 kg Najwyższa jakość wykonania Na dyszel typu "T"

  0 Ocen produktu

  od 48.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.