Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie łazienkiKosze i pojemniki na pranieSA8? Płyn do prania - 1,5 litra

SA8? Płyn do prania - 1,5 litra

Porównanie cen SA8? Płyn do prania - 1,5 litra.

SA8? Płyn do prania - 1,5 litra

od 108.84 zł

rozwiń / zwiń

 • SA8? Płyn do prania - 4 litry

  Płyn do prania SA8 zapewnia wyjątkowe rezultaty prania nawet w niskich temperaturach wody (np. 15ºC)!Specjalna formuła preparatu pozwala na pranie odzieży w zimnej wodzie, co sprawia, że tkaniny zachowują swój naturalny kolor. Teraz również w pełni biodegradowalny! CharakterystykaSA8™ Płyn do prania pozwala zachować trwałość koloru pranych tkanin.Nie zawiera fosforanów, chloru, barwników, EDTA i NTA. W jego składzie znajdują się biodegradowalne składniki czyszczące, które zapewniają świetne rezultaty prania w bardzo niskich temperaturach wody.Nie zawiera węglanów, dlatego dokładnie się wypłukuje, nie pozostawiając osadów z twardej wody.W swoim składzie posiada nową BIOQUEST FORMULA™. Został przetestowany dermatologicznie i alergologicznie.Ma świeży, kwiatowy zapach pochodzący z naturalnych olejków eterycznych.Bioenzymy i naturalne substancje zmiękczające wodę sprawiają, że prane tkaniny są delikatne i miękkie w dotyku.Sugerowany sposób użyciaSA8™ Płyn do prania działa skutecznie we wszystkich temperaturach wody. Jest wyjątkowo skuteczny nawet w temperaturze wody 15ºC. Opakowanie wystarcza na około 133 prania ( koszt jednego prania wyniesie wtedy zaledwie 1,86 zł ).Posortuj tkaniny według kolorów, rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia.

  0 Ocen produktu

  od 246.76 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8 Pompka do butelek z SA8? Płyn do prania

  Solidnie wykonana pompka do butelek pasuje do 1,5- lub 4-litrowej butelki SA8 Płynu do prania.

  0 Ocen produktu

  od 19.22 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Delicate Płyn do prania delikatnych tkanin - 1 litr

  W składzie płynu znajduje się jeszcze więcej naturalnych składników piorących pozyskanych z roślin. Środek posiada trwały zapach. Płyn do prania SA8 Delicate skutecznie usuwa plamy z delikatnych tkanin, takich jak jedwab i wełna oraz ubrań sportowych specjalnego przeznaczenia. Można go stosować do prania ręcznego i w pralce. Sprawdza się również podczas prania w zimnej wodzie, często wymaganej do prania delikatnych tkanin. CharakterystykaPłyn do prania delikatnych tkanin SA8™ Delicate nie zawiera nadmiaru składników pieniących, przez co łatwo się spłukuje, przyczyniając się do oszczędności wody i energii podczas prania ręcznego.Zapewnia świetne rezultaty prania w niskich temperaturach.Forma koncentratu maksymalizuje rezultaty prania, zmniejszając ilość niekorzystnych dla środowiska naturalnego odpadów.Doskonale się spłukuje, nie pozostawiając żadnych osadów, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.SA8 Delicate zawiera biodegradowalne składniki piorące, które chronią włókna tkanin.Jedna butelka wystarczy na 200 prań ręcznych!Sugerowany sposób użyciaSA8™ Delicate może być stosowany do prania delikatnych, trwale barwionych tkanin nadających się do prania na mokro, łącznie z bielizną damską, jedwabiem, wyrobami pończoszniczymi, robótkami ręcznymi, wełną oraz do prania tkanin syntetycznych, takich jak nylon, rayon i poliester. Idealny do prania tkanin sportowych, takich jak GORE-TEX i materiały z mikrofibry.Stosuj 5-10 ml płynu do prania ręcznego (w zależności od twardości wody). Namaczaj tkaninę w roztworze płynu i wody przez pięć minut.Stosuj 20-30 ml płynu do prania w pralce. Wybierz cykl prania tkanin delikatnych w zimnej wodzie. Dla wygody i oszczędności używaj dozownika-nakrętki AMWAY™ ( 5113 ), który zapobiega również rozlaniu płynu. Pamiętaj!Pralkę ustaw na cykl prania tkanin delikatnych w zimnej wodzie.Wypłukaj odzież i pozostaw do wyschnięcia. Zawsze stosuj się do zaleceń producenta odzieży dotyczących sposobu suszenia.

  0 Ocen produktu

  od 48.85 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY HOME? SA8? Black Skoncentrowany płyn do prania ciemnych...

  Łagodny preparat idealny do prania czarnych i ciemnych tkanin*. Specjalne składniki sprawiają, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe. Może odświeżyć nawet starsze tkaniny z bawełny, usuwając z nich mikrowłókna, dzięki czemu ubrania zyskają nowszy wygląd.* Do prania tkanin jedwabnych i wełnianych polecamy SA8 Delicate Proszek do prania delikatnych tkanin. Charakterystyka• Przedłuża intensywność koloru czarnych i ciemnych ubrań, chroniąc jednocześnie tkaniny przed zniszczeniem. • Odświeża starszą odzież wykonaną z bawełny poprzez eliminację mikrowłókien. • Zapobiega blaknięciu koloru, dzięki czemu ubrania dłużej wyglądają jak nowe. • Opracowany na bazie unikalnej BIOQUEST FORMULA™, która zawiera składniki naturalne pozyskiwane z orzechów kokosa, owoców cytrusowych i naturalnych minerałów. • Testowany dermatologicznie, zawiera składniki pozyskiwane z naturalnych źródeł. Bezpieczny dla wszystkich członków Twojej rodziny oraz środowiska naturalnego. • Nie pozostawia drażniących osadów na tkaninach. • Posiada skoncentrowaną formułę płynu, który nie sprawia żadnych problemów przy nalewaniu. • 1 litr płynu starcza aż na 33 prania, co oznacza 7 miesięcy prania (średnio) jednego wsadu czarnych i ciemnych ubrań tygodniowo.Pranie w pralce: Pranie w SA8 należy robić w temperaturze od 15 do 60 stopni Celsjusza. Podawana ilość preparatu dotyczy pralek o pojemności 4-5 kg. Stosować instrukcje dotyczące pielęgnacji tkanin zamieszczone przez ich producenta.Pranie ręczne: Rozpuścić 5 ml płynu w 10 litrach wody. Uprać tkaniny. Dokładnie wypłukać. Wysuszyć.Jedna nakrętka = 20 mlDla wygody i oszczędności używaj dozownika-nakrętki AMWAY™ ( 5113 ), który zapobiega również rozlaniu płynu.

  0 Ocen produktu

  od 91.81 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Premium Proszek do prania - 1 kg

  Nasz najlepiej sprzedający się środek do prania, dzięki biodegradowalnym składnikom piorącym oraz aktywnemu tlenowi i bioenzymom, zapewnia fantastyczne rezultaty prania i skutecznie usuwa plamy. Bardzo dobrze radzi sobie z plamami z tłuszczów.Teraz jest jeszcze bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek przedtem - jedno kilogramowe opakowanie wystarczy nawet na 44 prania (przy niewielkich zabrudzeniach i miękkiej wodzie)! CharakterystykaSA8 Premium zawiera ulepszoną BIOQUEST FORMULA™ z aktywnym tlenem i bioenzymami.W recepturze proszku znajdują się biodegradowalne składniki piorące, substancja wybielająca oraz naturalne zmiękczacze wody, które ulegają bardzo szybkiemu rozpuszczeniu i natychmiast zaczynają działać na zabrudzenia i trudne plamy z jaj, krwi, trawy itd.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Ubrania stają się bielsze, jaśniejsze i bardziej miękkie w dotyku. Zyskują również świeży zapach.Proszek doskonale się wypłukuje, nie pozostawiając żadnych osadów, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.Zawiera krzemiany, które zapobiegają korozji metalowych elementów ubrań (np. suwaków).Posiada formę koncentratu, który zwiększa skuteczność prania i minimalizuje odpady.Testowany dermatologicznie.Wystarcza na około 24 prania.Sugerowany sposób użyciaSA8 Premium można bezpiecznie stosować do prania tkanin białych i większości kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Posegreguj ubrania do prania według koloru tkaniny i stopnia zabrudzenia (unikaj przeładowania pralki).Wybierz odpowiednią temperaturę, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty (zawsze wybieraj najwyższą temperaturę zalecaną dla danego typu tkanin).Nie ma potrzeby stosowania wybielacza - Proszek do prania SA8 Premium zawiera aktywny wybielacz tlenowy. Pamiętaj!Unikaj zanieczyszczenia oczuChroń przed małymi dziećmi.

  4 Ocen produktu

  od 47.68 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Premium Proszek do prania - 3 kg

  Nasz najlepiej sprzedający się środek do prania, dzięki biodegradowalnym składnikom piorącym oraz aktywnemu tlenowi i bioenzymom, zapewnia fantastyczne rezultaty i skutecznie usuwa plamy. Bardzo dobrze radzi sobie z plamami z tłuszczów.Teraz jest jeszcze bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek przedtem - jedno 3-kilogramowe opakowanie wystarczy nawet na 133 prania (w przypadku niewielkich zabrudzeń i miękkiej wody)! CharakterystykaSA8 Premium zawiera ulepszoną BIOQUEST FORMULA™ z aktywnym tlenem i bioenzymami.W recepturze proszku znajdują się biodegradowalne składniki piorące, substancja wybielająca oraz naturalne zmiękczacze wody, które ulegają bardzo szybkiemu rozpuszczeniu i natychmiast zaczynają działać na zabrudzenia i trudne plamy z jaj, krwi, trawy itd.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Ubrania stają się bielsze, jaśniejsze i bardziej miękkie w dotyku. Zyskują również świeży zapach.Proszek doskonale się wypłukuje, nie pozostawiając żadnych osadów, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.Zawiera krzemiany, które zapobiegają korozji metalowych elementów ubrań (np. suwaków).Posiada formę koncentratu, który zwiększa skuteczność prania i minimalizuje odpady.Testowany dermatologicznie.Wystarcza na około 72 prania.Sugerowany sposób użyciaSA8 Premium można bezpiecznie stosować do prania tkanin białych i większości kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Posegreguj ubrania do prania według koloru tkaniny i stopnia zabrudzenia (unikaj przeładowania pralki).Wybierz odpowiednią temperaturę, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty (zawsze wybieraj najwyższą temperaturę zalecaną dla danego typu tkanin).Nie ma potrzeby stosowania wybielacza - Proszek do prania SA8 Premium zawiera aktywny wybielacz tlenowy. Pamiętaj!Unikaj zanieczyszczenia oczuChroń przed małymi dziećmi.

  0 Ocen produktu

  od 130.19 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Color Proszek do prania tkanin kolorowych - 3 kg

  SA8™ Color Proszek do prania tkanin kolorowych posiada zupełnie nową formułę, która chroni barwy tkanin kolorowych dzięki nowemu, bardziej skutecznemu w działaniu polimerowi*. W wyniku zmian wprowadzonych do podstawowego składu chemicznego proszku tkaniny dłużej wyglądają jak nowe, a kolory nie ulegają blaknięciu. Zapach proszku pozostał niezmieniony. *Kopolimer winylopirolidonu/winyloimidazolu CharakterystykaSA8™ Color zawiera bioenzymy i biodegradowalne składniki piorące, które skutecznie usuwają brud i plamy.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Zmniejsza mechacenie się tkanin, dzięki czemu kolorowe ubrania wyglądają dłużej jak nowe.Nie zawiera wybielaczy ani rozjaśniaczy optycznych, co oznacza zmniejszenie ryzyka uszkodzenia kolorowych tkanin.Zapobiega korozji metalowych elementów - suwaków, guzików itd. oraz chroni pralki przed uszkodzeniem.Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym zapachem pozyskiwanym z olejków esencjonalnych.Zawiera naturalny składnik zmiękczający wodę, pozyskiwany ze źródeł odnawialnych.Testowany dermatologicznie. Sugerowany sposób użyciaSA8 Color może być stosowany do prania wszystkich tkanin kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty prania, wybierz temperaturę najniższą dla danego typu tkaniny.Zalecane jest stosowanie proszku z miarką do pralek AMWAY.Pamiętaj!Po zakończeniu prania ręcznego dokładnie usuń z dłoni pozostałości detergentu.

  0 Ocen produktu

  od 119.12 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.