Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie łazienkiKosze i pojemniki na pranieSA8? Płyn zmiękczający do płukania tkanin - Garden Bloom (...)

SA8? Płyn zmiękczający do płukania tkanin - Garden Blooms - 1 litr

Porównanie cen SA8? Płyn zmiękczający do płukania tkanin - Garden Blooms - 1 litr.

SA8? Płyn zmiękczający do płukania tkanin - Garden Blooms - 1 litr

od 35.38 zł

rozwiń / zwiń

 • SA8? Płyn zmiękczający do płukania tkanin - Alpine - 1 lit...

  Zmiękcza prane tkaniny, nadaje im piękny, świeży zapach oraz skraca czas prasowania! SA8 Płyn zmiękczający do płukania tkanin delikatnie zmiękcza i poluzowuje włókna tkanin, znacznie ułatwiając ich prasowanie. Dostępny w dwóch wersjach zapachowych - Garden Blooms i Alpine. CharakterystykaSA8™ Płyn zmiękczający do płukania tkanin zawiera składniki zmiękczające pozyskiwane z naturalnych źródeł.Przywraca puszystość ręczników i cudownie zmiękcza pościel.Posiada właściwości antystatyczne, zmniejsza stopień gniecenia się materiałów, ułatwiając ich prasowanie.Jest silnie skoncentrowany - na 4,5/5 kg prania potrzebujesz jedynie 10 ml płynu.SA8 Płyn zmiękczający do płukania tkanin nie zawiera fosforanów, chloru, barwników, EDTA i NTA.Można go stosować do prania ręcznego i w pralkach.Jedna butelka wystarczy na 100 5-kilogramowych prań!Sugerowany sposób użyciaSA8™ Płyn zmiękczający do płukania tkanin przywraca miękkość tkaninom, zmniejszając ich wycieranie się, przez co przedłuża ich żywotność.Do szufladki pralki dodaj 10 ml płynu wymieszanego z wodą.W przypadku prania ręcznego, dodaj 5 ml na 10 litrów wody przy ostatnim płukaniu. Pamiętaj!Nigdy nie wylewaj nierozcieńczonego płynu bezpośrednio na tkaniny, ponieważ może to spowodować ich odbarwienie. Dla wygody i oszczędności używaj dozownika-nakrętki AMWAY™ ( 5113 ), który zapobiega również rozlaniu płynu.

  0 Ocen produktu

  od 35.38 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Delicate Płyn do prania delikatnych tkanin - 1 litr

  W składzie płynu znajduje się jeszcze więcej naturalnych składników piorących pozyskanych z roślin. Środek posiada trwały zapach. Płyn do prania SA8 Delicate skutecznie usuwa plamy z delikatnych tkanin, takich jak jedwab i wełna oraz ubrań sportowych specjalnego przeznaczenia. Można go stosować do prania ręcznego i w pralce. Sprawdza się również podczas prania w zimnej wodzie, często wymaganej do prania delikatnych tkanin. CharakterystykaPłyn do prania delikatnych tkanin SA8™ Delicate nie zawiera nadmiaru składników pieniących, przez co łatwo się spłukuje, przyczyniając się do oszczędności wody i energii podczas prania ręcznego.Zapewnia świetne rezultaty prania w niskich temperaturach.Forma koncentratu maksymalizuje rezultaty prania, zmniejszając ilość niekorzystnych dla środowiska naturalnego odpadów.Doskonale się spłukuje, nie pozostawiając żadnych osadów, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.SA8 Delicate zawiera biodegradowalne składniki piorące, które chronią włókna tkanin.Jedna butelka wystarczy na 200 prań ręcznych!Sugerowany sposób użyciaSA8™ Delicate może być stosowany do prania delikatnych, trwale barwionych tkanin nadających się do prania na mokro, łącznie z bielizną damską, jedwabiem, wyrobami pończoszniczymi, robótkami ręcznymi, wełną oraz do prania tkanin syntetycznych, takich jak nylon, rayon i poliester. Idealny do prania tkanin sportowych, takich jak GORE-TEX i materiały z mikrofibry.Stosuj 5-10 ml płynu do prania ręcznego (w zależności od twardości wody). Namaczaj tkaninę w roztworze płynu i wody przez pięć minut.Stosuj 20-30 ml płynu do prania w pralce. Wybierz cykl prania tkanin delikatnych w zimnej wodzie. Dla wygody i oszczędności używaj dozownika-nakrętki AMWAY™ ( 5113 ), który zapobiega również rozlaniu płynu. Pamiętaj!Pralkę ustaw na cykl prania tkanin delikatnych w zimnej wodzie.Wypłukaj odzież i pozostaw do wyschnięcia. Zawsze stosuj się do zaleceń producenta odzieży dotyczących sposobu suszenia.

  0 Ocen produktu

  od 48.85 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY HOME? SA8? Black Skoncentrowany płyn do prania ciemnych...

  Łagodny preparat idealny do prania czarnych i ciemnych tkanin*. Specjalne składniki sprawiają, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe. Może odświeżyć nawet starsze tkaniny z bawełny, usuwając z nich mikrowłókna, dzięki czemu ubrania zyskają nowszy wygląd.* Do prania tkanin jedwabnych i wełnianych polecamy SA8 Delicate Proszek do prania delikatnych tkanin. Charakterystyka• Przedłuża intensywność koloru czarnych i ciemnych ubrań, chroniąc jednocześnie tkaniny przed zniszczeniem. • Odświeża starszą odzież wykonaną z bawełny poprzez eliminację mikrowłókien. • Zapobiega blaknięciu koloru, dzięki czemu ubrania dłużej wyglądają jak nowe. • Opracowany na bazie unikalnej BIOQUEST FORMULA™, która zawiera składniki naturalne pozyskiwane z orzechów kokosa, owoców cytrusowych i naturalnych minerałów. • Testowany dermatologicznie, zawiera składniki pozyskiwane z naturalnych źródeł. Bezpieczny dla wszystkich członków Twojej rodziny oraz środowiska naturalnego. • Nie pozostawia drażniących osadów na tkaninach. • Posiada skoncentrowaną formułę płynu, który nie sprawia żadnych problemów przy nalewaniu. • 1 litr płynu starcza aż na 33 prania, co oznacza 7 miesięcy prania (średnio) jednego wsadu czarnych i ciemnych ubrań tygodniowo.Pranie w pralce: Pranie w SA8 należy robić w temperaturze od 15 do 60 stopni Celsjusza. Podawana ilość preparatu dotyczy pralek o pojemności 4-5 kg. Stosować instrukcje dotyczące pielęgnacji tkanin zamieszczone przez ich producenta.Pranie ręczne: Rozpuścić 5 ml płynu w 10 litrach wody. Uprać tkaniny. Dokładnie wypłukać. Wysuszyć.Jedna nakrętka = 20 mlDla wygody i oszczędności używaj dozownika-nakrętki AMWAY™ ( 5113 ), który zapobiega również rozlaniu płynu.

  0 Ocen produktu

  od 91.81 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Wybielacz do wszystkich tkanin 500 g

  Ten uniwersalny preparat w postaci proszku zwiększa skuteczność prania dzięki zawartości wybielacza tlenowego, który skutecznie usuwa plamy, rozjaśnia białe tkaniny i czyści tkaniny barwione (z wyjątkiem jedwabiu i wełny). Można go stosować do namaczania oraz do usuwania zabrudzeń z zastawy stołowej, powierzchni ceramicznych oraz płytek.CharakterystykaSA8™ Wybielacz do wszystkich tkanin to silnie działający preparat zwiększający skuteczność prania, który skutecznie usuwa najtrudniejsze plamy.Łagodny dla kolorów ze względu na zawartość wybielacza tlenowego (zamiast wybielacza chlorowego).Działa we wszystkich temperaturach w zakresie od 20°C do 90°C.Stosowany do namaczania, bardzo szybko usuwa trudne plamy.Usuwa silne zabrudzenia po herbacie i kawie z kubków i dzbanków. Można go stosować jako uniwersalny środek czyszczący.Preparat jest skoncentrowany i ekonomiczny w stosowaniu - 99,5% jego składu stanowią substancje aktywne.SA8 Wybielacz do wszystkich tkanin nie zawiera fosforanów, chloru, barwników, EDTA i NTA. Wszystkie składniki w nim zawarte ulegają biodegradacji.Sugerowany sposób użyciaDodaj 10 ml do prania, jeżeli chcesz zastosować produkt jako preparat zwiększający skuteczność proszku do prania. Najlepsze rezultaty prania osiągniesz w temperaturze wody 60°C lub wyższej.Dodaj 5 ml do 2 litrów gorącej wody, jeżeli chcesz namoczyć tkaniny. Namaczaj tkaniny przez minimum 30 minut, następnie pierz jak zwykle. Aby wyczyścić naczynia, do kubka lub dzbanka nalej wrzącej wody, a następnie dodaj 5 ml SA8 Wybielacza do wszystkich tkanin i odstaw na minimum godzinę. Wylej roztwór, a naczynia dokładnie wypłucz.Jeżeli chcesz użyć wybielacza jako uniwersalnego środka czyszczącego do mycia blatów, płytek ceramicznych i zlewów, posyp ich powierzchnie suchym proszkiem, następnie szoruj wilgotną ściereczką lub gąbką, a na koniec spłucz wodą. Pamiętaj!Nie stosuj do wybielania tkanin wełnianych i jedwabnych.Nie stosuj razem z wybielaczami chlorowymi.

  0 Ocen produktu

  od 32.86 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Wybielacz do wszystkich tkanin 1Kg

  Ten uniwersalny preparat w postaci proszku zwiększa skuteczność prania dzięki zawartości wybielacza tlenowego, który skutecznie usuwa plamy, rozjaśnia białe tkaniny i czyści tkaniny barwione (z wyjątkiem jedwabiu i wełny). Można go stosować do namaczania oraz do usuwania zabrudzeń z zastawy stołowej, powierzchni ceramicznych oraz płytek. CharakterystykaSA8™ Wybielacz do wszystkich tkanin to silnie działający preparat zwiększający skuteczność prania, który skutecznie usuwa najtrudniejsze plamy.Łagodny dla kolorów ze względu na zawartość wybielacza tlenowego (zamiast wybielacza chlorowego).Działa we wszystkich temperaturach w zakresie od 20°C do 90°C.Stosowany do namaczania, bardzo szybko usuwa trudne plamy.Usuwa silne zabrudzenia po herbacie i kawie z kubków i dzbanków. Można go stosować jako uniwersalny środek czyszczący.Preparat jest skoncentrowany i ekonomiczny w stosowaniu - 99,5% jego składu stanowią substancje aktywne.SA8 Wybielacz do wszystkich tkanin nie zawiera fosforanów, chloru, barwników, EDTA i NTA. Wszystkie składniki w nim zawarte ulegają biodegradacji.Sugerowany sposób użyciaDodaj 10 ml do prania, jeżeli chcesz zastosować produkt jako preparat zwiększający skuteczność proszku do prania. Najlepsze rezultaty prania osiągniesz w temperaturze wody 60°C lub wyższej. Dodaj 5 ml do 2 litrów gorącej wody, jeżeli chcesz namoczyć tkaniny. Namaczaj tkaniny przez minimum 30 minut, następnie pierz jak zwykle.Aby wyczyścić naczynia, do kubka lub dzbanka nalej wrzącej wody, a następnie dodaj 5 ml SA8 Wybielacza do wszystkich tkanin i odstaw na minimum godzinę. Wylej roztwór, a naczynia dokładnie wypłucz.Jeżeli chcesz użyć wybielacza jako uniwersalnego środka czyszczącego do mycia blatów, płytek ceramicznych i zlewów, posyp ich powierzchnie suchym proszkiem, następnie szoruj wilgotną ściereczką lub gąbką, a na koniec spłucz wodą.Pamiętaj!Nie stosuj do wybielania tkanin wełnianych i jedwabnych.Nie stosuj razem z wybielaczami chlorowymi.

  0 Ocen produktu

  od 54.15 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Color Proszek do prania tkanin kolorowych - 3 kg

  SA8™ Color Proszek do prania tkanin kolorowych posiada zupełnie nową formułę, która chroni barwy tkanin kolorowych dzięki nowemu, bardziej skutecznemu w działaniu polimerowi*. W wyniku zmian wprowadzonych do podstawowego składu chemicznego proszku tkaniny dłużej wyglądają jak nowe, a kolory nie ulegają blaknięciu. Zapach proszku pozostał niezmieniony. *Kopolimer winylopirolidonu/winyloimidazolu CharakterystykaSA8™ Color zawiera bioenzymy i biodegradowalne składniki piorące, które skutecznie usuwają brud i plamy.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Zmniejsza mechacenie się tkanin, dzięki czemu kolorowe ubrania wyglądają dłużej jak nowe.Nie zawiera wybielaczy ani rozjaśniaczy optycznych, co oznacza zmniejszenie ryzyka uszkodzenia kolorowych tkanin.Zapobiega korozji metalowych elementów - suwaków, guzików itd. oraz chroni pralki przed uszkodzeniem.Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym zapachem pozyskiwanym z olejków esencjonalnych.Zawiera naturalny składnik zmiękczający wodę, pozyskiwany ze źródeł odnawialnych.Testowany dermatologicznie. Sugerowany sposób użyciaSA8 Color może być stosowany do prania wszystkich tkanin kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty prania, wybierz temperaturę najniższą dla danego typu tkaniny.Zalecane jest stosowanie proszku z miarką do pralek AMWAY.Pamiętaj!Po zakończeniu prania ręcznego dokładnie usuń z dłoni pozostałości detergentu.

  0 Ocen produktu

  od 119.12 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Płyn do prania - 1,5 litra

  Płyn do prania SA8 zapewnia wyjątkowe rezultaty prania nawet w niskich temperaturach wody (np. 15ºC)!Specjalna formuła preparatu pozwala na pranie odzieży w zimnej wodzie, co sprawia, że tkaniny zachowują swój naturalny kolor. Teraz również w pełni biodegradowalny! CharakterystykaSA8™ Płyn do prania pozwala zachować trwałość koloru pranych tkanin.Nie zawiera fosforanów, chloru, barwników, EDTA i NTA. W jego składzie znajdują się biodegradowalne składniki czyszczące, które zapewniają świetne rezultaty prania w bardzo niskich temperaturach wody.Nie zawiera węglanów, dlatego dokładnie się wypłukuje, nie pozostawiając osadów z twardej wody.W swoim składzie posiada nową BIOQUEST FORMULA™. Został przetestowany dermatologicznie i alergologicznie.Ma świeży, kwiatowy zapach pochodzący z naturalnych olejków eterycznych.Bioenzymy i naturalne substancje zmiękczające wodę sprawiają, że prane tkaniny są delikatne i miękkie w dotyku.Sugerowany sposób użyciaSA8™ Płyn do prania działa skutecznie we wszystkich temperaturach wody. Jest wyjątkowo skuteczny nawet w temperaturze wody 15ºC. Opakowanie wystrcza na około 50 prań.Posortuj tkaniny według kolorów, rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia.

  0 Ocen produktu

  od 108.84 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.