Jesteś tutaj:Strona GłównaBIURO I FIRMAArtykuły biurowe

Artykuły biurowe

Porównanie cen w BIURO I FIRMA, Artykuły biurowe.

 • Taśma dekoracyjna Masking Tape 1P Deco mosaic bright

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Dekoracyjna taśma z motywem kolorowych kwadracików: do wszechstronnego wykorzystania w domu, firmie, pokoju dziecka i przy odrestaurowywaniu podniszczonych książek i gadżetów. Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare książki z wytartymi stronami lub brzegami, ramki na zdjęcia, tapetę, biurko, meble, czy np. na podniszczoną nóżkę lampy ? dając jej nową duszę! Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

  0 Ocen produktu

  od 13.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Taśma dekoracyjna Masking Tape MT EX 1P silhouette

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Dekoracyjna taśma z motywem kolorowych przedmiotów (imbryczki, adapter, biurko, lornetka, harfa i wiele innych): do wszechstronnego wykorzystania w domu, pokoju dziecka i przy odrestaurowywaniu podniszczonych książek i gadżetów. Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare kubeczki z przetartymi wzorami, gry planszowe, które mają już swoje lata, brzegi książek, ramki na zdjęcia, tapetę, czy np. na podniszczony stolik dziecięcy ? dając mu nową duszę! Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

  0 Ocen produktu

  od 17.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Taśma dekoracyjna Masking Tape MT EX 1P ribbon

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Dekoracyjna taśma z motywem kolorowych kokardek: do wszechstronnego wykorzystania w domu, pokoju dziecka i przy odrestaurowywaniu podniszczonych książek i gadżetów. Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare kubeczki z przetartymi wzorami, brzegi książek, ramki na zdjęcia, tapetę, biurko, czy np. na własnoręcznie wykonywane karty okolicznościowe. Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

  0 Ocen produktu

  od 23.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Taśma dekoracyjna Masking Tape 1P Deco dot black

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Dekoracyjna taśma z motywem czarnych groszków na białym tle: do wszechstronnego wykorzystania w domu, firmie, pokoju dziecka i przy odrestaurowywaniu podniszczonych książek i gadżetów. Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare kubeczki z przetartymi wzorami, brzegi książek, ramki na zdjęcia, tapetę, biurko, meble, czy np. na podniszczoną torbę na laptopa ? dając jej nową duszę! Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

  0 Ocen produktu

  od 13.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek Geelli Ivasi, biały

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Geometryczne klimaty! Piękny, biały kubeczek wykonany z nutką włoskiej kreatywności: od razu zwraca uwagę. Kubek można wykorzystać na akcesoria biurowe, ołówki, długopisy, linijki albo drobne akcesoria kosmetyczne.Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek Geelli Ivasi, turkusowy

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Geometryczne klimaty! Piękny, turkusowy kubeczek wykonany z nutką włoskiej kreatywności: od razu zwraca uwagę. Kubek można wykorzystać na akcesoria biurowe, ołówki, długopisy, linijki albo drobne akcesoria kosmetyczne.Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.Całość jest nietoksyczna, idealna do wnętrz, w których design stawiany jest na równi z potrzebą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kubek Geelli Ivasi, granatowy przezroczysty

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Geometryczne klimaty! Piękny, granatowy kubeczek wykonany z nutką włoskiej kreatywności: od razu zwraca uwagę. Kubek można wykorzystać na akcesoria biurowe, ołówki, długopisy, linijki albo drobne akcesoria kosmetyczne.Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.

  0 Ocen produktu

  od 101.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pojemnik uniwersalny Geelli Ivasi, pomarańczowy przezroczysty

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Oryginalny pojemnik uniwersalny. Podwyższone ścianki sprawiają, że nic się z niego nie zsunie, a specyficzny kształt pozwala go wykorzystać na biurowe gadżety, akcesoria kosmetyczne w łazience lub drobiazgi trzymane na biurku w pokoju dziecka. Z nutką włoskiej kreatywności! Zaprojektowany ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.Całość jest nietoksyczna, idealna do wnętrz, w których design stawiany jest na równi z potrzebą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  0 Ocen produktu

  od 87.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Uchwyt na karteczki Mukul Goyal ID

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Mukul Goyal projektuje wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Łączy tradycyjne materiały ze współczesnym wzornictwem, tworząc rzeczy proste w obsłudze i jednocześnie zachwycające złożoną formą. Inspiracji szuka dosłownie wszędzie; podpatrując naturę i codzienne aktywności innych ludzi. Każdy przedmiot opowiada inną historię, dając użytkownikowi możliwość do stworzenia własnej jej interpretacji.Wszystkie produkty Mukul Goyal są wykonywane ręcznie, dlatego też mogą występować drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami a także pomiędzy zdjęciem a konkretnym modelem. Te drobne różnice sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatowy.

  0 Ocen produktu

  od 198.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zszywacz Mukul Goyal ID

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Akcesoria biurowe dla wymagających! Chromowany mosiądz, czarne aluminium, miniaturowa rzeźba ludzkiej sylwetki i precyzja wykonania to przepis na wspaniały i oryginalny element biurowego wyposażenia!

  0 Ocen produktu

  od 198.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Nożyk do listów Mukul Goyal Blade

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Tradycyjny nożyk do otwierania listów. Idealny dla wielbicieli przedmiotów "z duszą".

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podajnik na wizytówki Mukul Goyal ID

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Podajnik na wizytówki dla niebanalnego biznesmena lub wyrafinowanej bizneswomen wyróżni Cię wśród innych przedsiębiorców i pozwoli Cię dobrze zapamiętać. Może być doskonałym prezentem na różne okazje, a szczególnie w ramach gratulacji po świeżym awansie.Mukul Goyal projektuje wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Łączy tradycyjne materiały ze współczesnym wzornictwem, tworząc rzeczy proste w obsłudze i jednocześnie zachwycające złożoną formą. Inspiracji szuka dosłownie wszędzie; podpatrując naturę i codzienne aktywności innych ludzi. Każdy przedmiot opowiada inną historię, dając użytkownikowi możliwość do stworzenia własnej jej interpretacji.Wszystkie produkty Mukul Goyal są wykonywane ręcznie, dlatego też mogą występować drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami a także pomiędzy zdjęciem a konkretnym modelem. Te drobne różnice sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatowy.

  0 Ocen produktu

  od 158.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Mukul Goyal The Networkers

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Oryginalny i pomysłowy pojemnik na karty wizytowe. Ciekawy design przykuwa uwagę i sprawdzi się świetnie podczas spotkań biznesowych, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie. Wizytownik przypomina kształtem dwie trzymające się za ręce postacie. To wyraźna oznaka otwartości na nowe kontakty, świadcząca o dystansie jej właściciela. Akcesorium zostało wykonane ze stali szlachetnej i pasuje do wizytówek w standardowym rozmiarze.Mukul Goyal projektuje wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Twórca tej marki pochodzi z Indii, gdzie zaczynał skromnie jako inżynier metalurgii. Dopiero pobyt w Europie i obcowanie z tutejszą szkołą designu sprawiło, że Mukul poznał swoją wartość. W 2005 roku wrócił do Indii gdzie stworzył markę sygnowaną własnym nazwiskiem. Jego produkty charakteryzuje łączenie tradycyjnych materiałów ze współczesnym wzornictwem. Mukul tworzy rzeczy proste w obsłudze, a jednocześnie zachwycające złożoną formą. Inspiracją jest indyjska codzienność ? niemal każdy jej element ? a także tradycyjna sztuka i rzemiosło. Każdy przedmiot opowiada inną historię, dając użytkownikowi możliwość do stworzenia własnej jej interpretacji.Wszystkie produkty Mukul Goyal są wykonywane ręcznie, dlatego też mogą występować drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami a także pomiędzy zdjęciem a konkretnym modelem. Te drobne różnice sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatowy.

  0 Ocen produktu

  od 59.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podajnik taśmy Mukul Goyal ID

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Twoje osobiste dzieła sztuki w wersji podręcznej - akcesoria biurowe z wyjątkowej kolekcji Mukul Goyal będą doskonałym wykończeniem Twojego miejsca pracy. Mukul Goyal projektuje wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Łączy tradycyjne materiały ze współczesnym wzornictwem, tworząc rzeczy proste w obsłudze i jednocześnie zachwycające złożoną formą. Inspiracji szuka dosłownie wszędzie; podpatrując naturę i codzienne aktywności innych ludzi. Każdy przedmiot opowiada inną historię, dając użytkownikowi możliwość do stworzenia własnej jej interpretacji.Wszystkie produkty Mukul Goyal są wykonywane ręcznie, dlatego też mogą występować drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami a także pomiędzy zdjęciem a konkretnym modelem. Te drobne różnice sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatowy.

  0 Ocen produktu

  od 247.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Patera Mukul Goyal Cake Walk O 20,5 cm

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu.

  0 Ocen produktu

  od 504.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Przybornik na długopisy Mukul Goyal ID

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Inspirujący pojemnik na długopisy pobudzi twoją kreatywność. Niecodzienny przybornik wydaje się być złożony z dwóch stalowych obręczy, z których jedna unosi się nad drugą. Lekka konstrukcją została dopełniona figurką człowieka, który nieustannie przygląda się naszej pracy. Pomysłowy przybornik będzie prezentował się świetnie na biurku, pośród innych narzędzi i artykułów biurowych. Przybornik jest częścią kolekcji Mukul Goyal ID.

  0 Ocen produktu

  od 218.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Biurko &tradition Palette JH9, zielone

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Stylowe biurko zaprojektowane przez hiszpańskiego artystę i projektanta Jaimego Hayona dla marki &tradition. Intrygujące połączenie materiałów, kolorów i kształtów sprawia, że biurko przypomina przestrzenną rzeźbę. Blat biurka w nietypowym zaokrąglonym kształcie został wykonany z forniru jesionu. Dodatkowa półka z mosiądzu pełni funkcję praktyczną i ozdobną. Konstrukcja biurka to spawane stalowe pręty, malowane proszkowo. Mebel idealny do nowoczesnych wnętrz.

  0 Ocen produktu

  od 8 534.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.