Jesteś tutaj:Strona GłównaBIURO I FIRMAMeble biuroweFotele i krzesła biurowe

Fotele i krzesła biurowe

Porównanie cen w BIURO I FIRMA, Meble biurowe oraz Fotele i krzesła biurowe.

 • Fotel biurowy Adam medium

  - Regulacja wysokości siedziska - Wyjątkowa, nowoczesna konstrukcja fotela

  0 Ocen produktu

  od 1 168.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Fotel biurowy Adam stoper

  - Wyjątkowa, nowoczesna konstrukcja fotela

  0 Ocen produktu

  od 860.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Authentics Wait pomarańczowe

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny profil, mocne wykonanie i intensywny, pomarańczowy kolor ? takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem ?w pasie? sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie. Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie ? tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

  0 Ocen produktu

  od 289.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Authentics Wait białe

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny profil, mocne wykonanie i biały kolor ? takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem ?w pasie? sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie. Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie ? tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

  0 Ocen produktu

  od 289.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Authentics Wait limonkowe

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny profil, mocne wykonanie i limonkowy kolor ? takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem ?w pasie? sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie. Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie ? tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

  0 Ocen produktu

  od 289.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Authentics Wait czerwone

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny profil, mocne wykonanie i czerwony kolor ? takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem ?w pasie? sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie. Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie ? tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

  0 Ocen produktu

  od 198.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Authentics Wait jasnoszare

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny profil, mocne wykonanie i jasnoszary kolor ? takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem ?w pasie? sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie. Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie ? tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

  0 Ocen produktu

  od 289.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Authentics Wait czarne

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny profil, mocne wykonanie i czarny kolor ? takiego krzesła nie da się pominąć wzrokiem! Modernistyczne oparcie z charakterystycznym wcięciem ?w pasie? sprawia, że siedzi się na nim wyjątkowo wygodnie. Krzesło wykonano z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w kuchni, ogrodzie, biurowej poczekalni, garażu i na tarasie. Geometrycznie wyprofilowane nóżki pozwalają wsunąć jedno krzesło tego rodzaju na drugie ? tworząc tym sposobem nawet wyjątkowo wysoki stos (bardzo praktyczne przy przechowywaniu). Nóżki krzesła podbito dodatkowo czarnymi podkładkami, które zabezpieczają podłogi przed porysowaniem.

  0 Ocen produktu

  od 289.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Seletti Pantone Cool gray 10C

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Składane krzesło w połączeniu koloru szarego i bieli ? z oparciem, które świetnie sprawdzi się przy stole w jadalni, koło biurka i na tarasie. Wygoda siedzenia i metalowa rama gwarantująca trwałość i stabilność. Minimalizm z wyobraźnią.Seletti ? włoski temperament, fantazja i kreatywność wnętrzarskich pomysłów! Meble opracowane z pasją ? znane od 1964 roku.

  0 Ocen produktu

  od 274.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Seletti Pantone Fuchsia

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Składane krzesło z oparciem w kolorze fucsia , które świetnie sprawdzi się przy stole w jadalni, koło biurka i na tarasie. Wygoda siedzenia i metalowa rama gwarantująca trwałość i stabilność. Minimalizm z wyobraźnią.Seletti ? włoski temperament, fantazja i kreatywność wnętrzarskich pomysłów! Meble opracowane z pasją ? znane od 1964 roku.

  0 Ocen produktu

  od 274.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Seletti Pantone Orange

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Składane krzesło pomarańczowo - białe, z oparciem, które świetnie sprawdzi się przy stole w jadalni, koło biurka i na tarasie. Wygoda siedzenia i metalowa rama gwarantująca trwałość i stabilność. Minimalizm z wyobraźnią.Seletti ? włoski temperament, fantazja i kreatywność wnętrzarskich pomysłów! Meble opracowane z pasją ? znane od 1964 roku.

  0 Ocen produktu

  od 274.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Seletti Pantone Mimosa

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Składane krzesło w połączeniu żółci i bieli ? z oparciem, które świetnie sprawdzi się przy stole w jadalni, koło biurka i na tarasie. Wygoda siedzenia i metalowa rama gwarantująca trwałość i stabilność. Minimalizm z wyobraźnią.Seletti ? włoski temperament, fantazja i kreatywność wnętrzarskich pomysłów! Meble opracowane z pasją ? znane od 1964 roku.

  0 Ocen produktu

  od 274.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Seletti Pantone Ruby red

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Składane krzesło w pięknym kolorze czerwieni i bieli ? z oparciem, które świetnie sprawdzi się przy stole w jadalni, koło biurka i na tarasie. Wygoda siedzenia i metalowa rama gwarantująca trwałość i stabilność. Minimalizm z wyobraźnią.Seletti ? włoski temperament, fantazja i kreatywność wnętrzarskich pomysłów! Meble opracowane z pasją ? znane od 1964 roku.

  0 Ocen produktu

  od 274.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Bloomingville Mesh, czarne

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Krzesło Mesh idealne do wnętrza w stylu skandynawskim albo stylowego loftu. Konstrukcja mebla urzeka prostotą i funkcjonalnością, a równocześnie przykuwa wzrok i nie pozostawia obojętnym. Krzesło jest wykonane z metalu i malowane proszkowo.Bloomingville to duńska marka, która tworzy piękne i użyteczne przedmioty inspirowane stylem vintage. W ofercie marki znajdują się m.in. meble, ceramika czy akcesoria dla dzieci. Produkty marki Bloomingville zachwycają wysokiej klasy wzornictwem i jakością.

  0 Ocen produktu

  od 959.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło obrotowe Zuiver OMG Office, niebieskie

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Kontynuacja międzynarodowego sukcesu krzeseł Zuiver OMG, których wygoda zachęciła wielu ludzi do wstawiania ich do biur, gdzie w końcu siedzimy najdłużej. Projektanci marki Zuiver poszli za ciosem i połączyli niesamowicie komfortowe, zaokrąglone siedzisko, pokryte miękkim materiałem, z obrotową ramą. Pięć metalowych kółek pomaga swobodnie poruszać się w biurowej przestrzeni, zaś klasyczna rączka z boku reguluje wysokość krzesła. Idealne połączenie wysokiej funkcjonalności z biznesowym minimalizmem.

  0 Ocen produktu

  od 1 142.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Zuiver OMG, pomarańczowe

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Krzesło nazwane przez projektantów skrótem oznaczającym po prostu: ?O mój Boże!?. Bo taka jest ponoć reakcja każdego, kto usiądzie na tym niezwykle wygodnym, uniwersalnym stylowo siedzisku. Zaokrąglona podstawa i oparcie, pokryte miękkim materiałem, dopasowują się świetnie do kształtu ciała, gwarantując niesamowitą wygodę. Modernistyczne nogi, przypominające podstawę statywu, zapewniają stabilność i dodają meblowi lekkości. Krzesło będzie się doskonale prezentować w każdych wnętrzach, ale należy unikać stawiania go na drewnianych podłogach.

  0 Ocen produktu

  od 826.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Fotel Zuiver Flexback, ciemnoszary z naturalnymi nogami

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Modernistyczny, geometryczny fotel, którego niespotykany design doda charakteru każdemu wnętrzu. Zaskakujące, wycięte oparcie to jednak nie tylko wspaniały styl, ale, przede wszystkim, maksimum wygody i ergonomii. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia sprężynowanie oparcia, dając plecom możliwość zrelaksowania mięśni i odprężenia kręgosłupa. Projektanci marki Zuiver zapewniają, że w tym fotelu można z przyjemnością spędzać długie godziny i latami cieszyć się tym samym komfortem. Elegancji meblowi dodają stabilne, drewniane nogi, wprowadzające modny ekologiczny akcent.

  0 Ocen produktu

  od 1 136.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Krzesło Zuiver OMG, szare

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Krzesło nazwane przez projektantów skrótem oznaczającym po prostu: ?O mój Boże!?. Bo taka jest ponoć reakcja każdego, kto usiądzie na tym niezwykle wygodnym, uniwersalnym stylowo siedzisku. Zaokrąglona podstawa i oparcie, pokryte miękkim materiałem, dopasowują się świetnie do kształtu ciała, gwarantując niesamowitą wygodę. Modernistyczne nogi, przypominające podstawę statywu, zapewniają stabilność i dodają meblowi lekkości. Krzesło będzie się doskonale prezentować w każdych wnętrzach, ale należy unikać stawiania go na drewnianych podłogach.

  0 Ocen produktu

  od 826.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Fotel &tradition Catch JH2, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Krzesło obrotowe, które aż prosi się o to, żeby na nim usiąść. Siedzisko w kształcie muszli z podłokietnikami przywodzi na myśl ludzką sylwetkę z wyciągniętymi ramionami. Intrygujący mebel, którego nie sposób przeoczyć!Jaime Hayon, autor projektu, zadbał o to, żeby krzesła Catch zachwycały ciekawą formą, a także wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów. Siedzisko pokryto utwardzoną pianką i tkaniną Balder 3 192, projektu Rafa Simonsa dla marki Kvadrat. Nogi z czarnej stali prezentują się elegancko i lekko. Krzesło będzie świetnym uzupełnieniem przestrzeni biurowej.

  0 Ocen produktu

  od 3 989.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.