Jesteś tutaj:Strona GłównaBIŻUTERIA I ZEGARKIWyroby jubilerskieBransoletki

Bransoletki

Porównanie cen w BIŻUTERIA I ZEGARKI, Wyroby jubilerskie oraz Bransoletki.

 • ABERTIS - srebrna bransoletka perły i kryształki

  Dostojna srebrna bransoletka, w oprawie której artysta wykorzystał po trzy kryształki Swarovskiego, które w dość nietypowy sposób podkreślają perłę w ogniwie bransoletki. Całość stylistyką nawiązuje do biżuterii z okresu art deco. Robi to niesamowite wrażenie i sprawi, iż bransoletka przyciągać będzie spojrzenia. Sama się przekonaj...W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo.Wymiary ogniwa to: 9mm srednica perły (synt) długość bransoletki to 18,7mmSrebro próby 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisiorek oraz pierścionek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 139.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ADRIA - srebrna bransoleta z perłami i kryształkami

  Tegoroczny festiwal filmowy w Cannes zdominowany był przez biżuterie w której perły podkreślone zostały połyskującymi kryształkami. Taka kompozycja znalazła sie także w naszej ofercie. Klasyczna elegancja to wyróżnienie. Srebrna bransoleta, w oprawie której artysta wykorzystał perłę, która otoczona niczym pąk kwiatu została przez 16drobnych kryształków Swarovskiego.Robi to niesamowite wrażenie i sprawia iż pierścionek przyciągać będzie spojrzenia. Sama się przekonaj...W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Wymiary motywu to: średnica 13mm, długość bransolety to 19,5cmSrebro próby 925W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, pierścionek oraz wisiorek do kompletu. Kupujac w komplecie oszczędzasz

  0 Ocen produktu

  od 199.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ADYGA - srebrna bransoletka z bursztynem

  Wytworna, srebrna bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano piękny bałtycki bursztyn o zielonym zabarwieniu. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 136.35 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AGIRA - srebrna bransoletka z kryształem Swarovskiego

  Stylowa bransoleta, która swój piękny wzór zawdzięcza rozkwitowi jubilerstwa w carskiej Rosji. W niepowtarzalny ornament wkomponowany jest ogromny kryształ Swarovskiego. Wymiar motywu zdobniczego to 16mm x 45mm Długość bransolety: 19cm Wymiar kamienia to 10mm x 14 mm Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W naszej ofercie znajdują sie także: broszka, kolczyki, pierścien oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 179.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AKABA - srebrna bransoletka z onyksem

  Stylowa, klasyczna bransoleta, która swój piękny wzór zawdzięczaja przywiązaniu do tradycji naszego rodzimego jubilerstwa oraz uwielbienia symetrii. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 15mm x 21mm Wymiar kamienia to 7mm x 12 mm Długość bransoletki to 18,2cm Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AKAMA - srebrna bransoletka z akwamarynami

  Piękna okazała bransoletka, w której srebrne okucia zakute zostały akwamaryny (syntetyczne). Bransoletka składa się z pięciu ogniw połączonych wypolerowanymi kasetkami. Biżuteria prezentuje się bardzo elegancko. Długość bransolety z zapięciem 18,2cm. Srebro próby 925. Zachęcamy do zapoznania sie z całą bogatą ofertą błyskotek...

  0 Ocen produktu

  od 207.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALIS - srebrna bransoletka z akwamarynem

  Delikatna srebrna bransoletka, w której oksydowane oprawki zakute zostały naturalne akwamaryny. Wymiar pojedynczego ogniwa 1, x 1,3cm. Długość bransoletki 18cm. Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, wisiorek oraz pierścionek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 138.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALKAZAR - srebrna bransoletka z hebanem

  Stylowa, secesyjna bransoletka z hebanami, który swój piękny wzór zawdzięcza inspiracją z okresu miedzywojennego w jubilerstwie. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar srebrnego dekoru to 19mm średnicy i 9mm wysokości.Długość bransoletki 19cm.Wymiar hebanu to 2,5x2,5cm Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W ofercie znajdziesz także łańcuszek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 149.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALLBLUE - srebrna bransoletka z turkusem

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały piękne turkusy. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety 1cm. Wymiar kamienia to 6 x 8mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 138.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALOSIA - srebrna bransoletka z topazem złocistym

  Niepowtarzalna srebrna bransoleta, która została wykończona techniką włókninowania, nadającą srebrze satynowej elegancji, co w połączeniu z topazem złocistym(wymiar kamienia 10x14mm) stanowi bardzo ciekawą propozycję. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół, sprawi że każda kobieta poczuje się w nich piękniejsza. Szerokość elementu zdobnicznego to 2,1cm Długość bransolety to 18cm Srebro: 925 W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 154.44 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ALVARO - srebrna bransoletka perły i kryształy

  Oferujemy srebrną bransoletkę, w której oplecione srebrne wstążki ozdabiają obsadzoną centralnie perłę. We wstązkach wkomponowano po 8 drobnych kryształków Swarovskiego w każdym ogniwie.Taka biżuteria to nie lada gratka dla miłośniczek piękna. W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj... Długość bransoletki to 19cm szerokość to 1cm Srebro próby 925Szukasz eleganckiego pomysłu na prezent? to może być strzał w 10!W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, pierścionek oraz wisiorek do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 119.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANASTAZJA - srebrna bransoletka z akwamarynem

  Stylowa i niepowtarzalna srebrna bransoleta, której wzornictwo czerpało inspirację z jubilerstaw carskiej Rosji. W każdym ogniwie bransolety zakuto pięknie wybarwione syntetyczne akwamaryny. W takiej biżuterii każda kobieta poczuję się wyjątkowo. Sama się przekonaj. Wymiary bransolety to: 18,5cm długości oraz 2,9cm szerokości (w najszerszym punkcie)SREBRO PRÓBY 925.W naszej ofercie znajdziesz także do kompletu kolczyki, wisior oraz pierścień. Kupując w komplecie oszczędzasz.

  0 Ocen produktu

  od 179.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANDORA - srebrna bransoletka z koralem

  Wytworna, srebrna, oksydowana, bransoleta w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, oprócz pięknego korala, wkomponowano po trzy kryształy Swarovskiego. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 12 x 15 mm Długość bransolety to 20cm Srebro: 925. W naszej ofercie znajdziesz także wisior, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 207.31 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • APULIA - srebrna bransoletka z perłami

  Piękna srebrna bransoleta, w której pomiędzy oksydowane ogniwa, inspirowane motywami roślinnymi wkomponowane zostały naturalne perły (majorka). W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj... Długość bransolety 22cm. Szerokość bransolety 1,8cm. Średnica perły to 12mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 208.69 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ARAGONIA - srebrna bransoletka z perłą

  Wytworna, srebrna bransoleta, w której niezwykle delikatny ażurowy wzór, wkomponowano perły. Bransoleta składa się z ośmiu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 16 x 16 mmDługość bransolety to 19,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 138.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ARAVCO - srebrna bransoletka z rubinami

  Wytworna, srebrna bransoletka stylistyką nawiązująca do najpiękniejszego okresu dla jubilerstwa czyli secesji. W misterny a zarazem delikatny wzór wkomponowano pięknie wybarwione rubiny (syntetyczne). Bransoletka składa się z sześciu identycznych ogniw. Z pewnością będzie przykuwać uwagę i sprawi iż każdy poczuję się w niej piękniejszy :)Wymiar motywu zdobniczego: 11 x 22mmWymiar kamienia to 8 x 4mmDługość bransolety to 19,5cmSrebro: 925.W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki.

  0 Ocen produktu

  od 139.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ARCO - srebrna bransoletka z krzemieniem pasiastym

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały krzemienie pasiaste. Uwaga prążki na kamieniu mogą się rożnić od tych ze zdjęcia. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów. Długość bransolety 18,5cm. Szerokość bransolety1,1cm. Wymiar kamienia to 8 x 10mm Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 194.65 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ARCONA - srebrna bransoletka z kryształem Swarovskiego

  Wytworna, srebrna, oksydowana bransoleta, w której mistrzowsko wykonane ażurowe elementy wkomponowano okrągły, pięknie wyszlifowany kryształ. Bransoleta składa się z pięciu jednakowych elementów. Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 19 x 30 mmDługość bransolety to 18cm.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisior oraz pierścień. Kupując w komplecie oszczedzasz.

  0 Ocen produktu

  od 193.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ASTI - srebrna bransoletka z ametystem

  Piękna stylowa srebrna bransoletka, której owalne ogniwa wypełnia oksydowany filigran. W samym środku każdego z siedmiu elementów wkomponowany został ametyst (syntetyczny). Bransoleta świetnie się prezentuje - z pewnością zachwyci miłośniczkę stylowej biżuterii! Długość z zapięciem 20cm. Szerokość bransoletki 1,5cm. Wymiar kamienia 7 x 5mm. Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolczyki, wisior oraz pierścionek do kompletu! Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 192.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ATENEA - srebrna bransoletka z topazem złocistym

  Niezwykle efektowna srebrna bransoleta. Stanowią ją trzy ażurowe, starannie wykonane elementy - wyprofilowane, tak by biżuteria dobrze układała się na ręce. W środkowym ogniwie zakuty jest ogromny topaz złocisty.Srebro pokryte oksydą.Średnica bransolety po zapięciu 5,7cm.Szerokość bransolety 1,6cm.Wymiar kamienia 10 x 14mm.W naszej ofercie znajdziesz także kolczyki, wisior oraz broszkę do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 151.72 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ATHRA - srebrna bransoletka z ametystem

  Srebrna bransoletka złożona z czterech owali wypełnionych misternym filigranem. W każdym ogniwie zakuty został ciemny ametyst (syntetyczny).Każde ogniwo zostało wyprofilowane, tak by dobrze układało się na nadgarstu.Długość bransolety 19,5cm.Szerokość bransolety 3cm.Waga 21,5g. Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 200.35 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AUGUSTYNA - srebrna bransoletka z cyrkoniami

  Stylowa bransoleta, która swoją stylistyką nawiązuje do biżuterii z trendu Art deco W niepowtarzalne koła, wkomponowane jest po 12 kryształków Swarovskiego. Średnica pojedyńczego koła to 17mmDługość bransolety: 20cm Bransoletka Idealnie układa się na nadgarstku.Srebro jest oksydowane. Próba: 925W naszej ofercie znajdują sie także: broszka, kolczyki, pierścien oraz wisior. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 169.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AVENIDA - srebrna bransoletka z turkusem i kryształkami

  Stylowa, oryginalna bransoleta, która swój piękny wzór zawdzięczaja przywiązaniu do tradycji naszego rodzimego jubilerstwa oraz zamiłowania do łączenia kamieni w jednej kompozycji. Biżuteria ta sprawi, że kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza. Wymiar motywu zdobniczego to 11mm x 21mm Wymiar turkusa to 5mm x 5mm Długość bransoletki to 19,5cm. W każdym ogniwie jest obsadzonych osiem kryształków Svarowskiego. Srebro jest oksydowane. Próba: 925 W naszej ofercie znajdują się także: kolczyki, wisiorek oraz pierścień. Kupując cały komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 166.82 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BALCO - srebrna bransoleta

  Oferuję Panstwu okazałą, srebrną bransoletę, ktorej motyw zdobniczy przywodzi na myśl symetryczną plecionkę.Bransoleta ma wyprofilowane ogniwa, co powoduje, że świetnie układa się na nadgarstu.Długość bransolety z zapięciem 20cm.Szerokość bransolety 2,2cm.Srebro oksydowane.Srebro próby 925.W naszej ofercie znajdą Państwo kolczyki oraz wisior do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 332.52 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BALSA - srebrna bransoletka z bursztynami

  Srebrna bransoleta o bardzo interesującym i eleganckim wzornictwie. W centrum każdego ogniwa wkomponowany został naturalny bursztyn w kolorze koniaku o wymiarach 6x8mm. Wymiar motywu zdobniczego pojedyńczego ogniwa to: 16mm x 25mm. Długość branoslety 19cm. Srebro próby 925. W naszej ofercie znajdują się wisior, kolczyki oraz pierścionek. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 165.57 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BAROCCO - srebrna bransoletka z bursztynem i perłami

  OFERUJĘ PIĘKNĄ SREBRNĄ BRANSOLETĘ O PIĘKNYM AŻUROWYM MOTYWIE ZDOBNICZYM INSPIROWANYM BAROKOWYM WZORNICTWEM. W KAZYM OGNIWIE BRANSOLETKI WKOMPONOWANY ZOSTAŁ NATURALNY MLECZNY BURSZTYN ORAZ PEREŁKI (SYNTETYCZNE).BRANSOLETKA SŁADA SIĘ Z SZEŚCIU MISTRZOWSKO WYKONANYCH ELEMENTÓW POMIĘDZY KTÓRYMI SĄ SREBNE PROSTOKĄTNE ŁĄCZENIA. DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI Z ZAPIĘCIEM 18,8cm. SZEROKOŚĆ BRANSOLETY 1,2cm.SREBRO PRÓBY 925. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ TAKŻE WISIOREK ORAZ KOLCZYKI STANOWIĄCE PIEKNY KOMPLET. test do newslettera o nowosciach

  0 Ocen produktu

  od 249.04 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BEJA - srebrna bransoletka z bursztynami

  Piękna srebrna bransoleta, w której oksydowane ramki, inspirowane motywami roślinnymi oprawione zostały bałtyckie bursztyny koniakowe. Bransoletka składa się z dziewięciu elementów.W takiej biżuterii każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Sama się przekonaj...Długość bransolety 18,5cm.Szerokość bransolety 1cm.Wymiar kamienia to 6 x 8mmSrebro próby 925.W naszej ofercie znajdują się także kolczyki, wisiorek oraz pierscionek do kompletu. Kupując komplet oszczedzasz!

  0 Ocen produktu

  od 149.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BENITA - srebrna bransoletka z bursztynem

  Wytworna, srebrna, oksydowana bransoleta, w której niezwykle delikatny ażurowy wzór wkomponowano piękny bałtycki bursztyn. Bransoleta składa się z dziesięciu elementów.Biżuteria wykonana została z dbałością o każdy szczegół. Wymiar motywu zdobniczego: 10 x 12 mmDługość bransolety to 17,5cmSrebro: 925W naszej ofercie znajdziesz także wisiorek, pierścień oraz kolczyki. Kupując komplet oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 150.97 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BENSON - srebrna bransoletka z szafirami i cyrkoni

  Srebrna bransoletka, o bardzo eleganckim wzornictwie. W centralnym miejscu każdego ogniwa, umieszczono owalny szafir (synt) a wokół niego 22 drobne cyrkonie.Całość świetnie się prezentuje!Wymiar motywu zdobniczego to:1,3 x 1,5cm.długość bransoletki to: 18,3cmSrebro próby 925.W naszej ofercie znajdziecie Państwo wisiorek i kolczyki do kompletu!

  0 Ocen produktu

  od 210.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BERNAT - srebrna bransoletka z rubinem

  Delikatna, srebrna bransoletka, w której secesyjne ramki zakuto fasetowne rubiny. Biżuteria wprawi w zachwyt każdą miłoniczkę piękna. Sama się przekonajWymiar pojedyńczego ogniwa bransoletki to 1,3 x 1,4 cmDługość z zapięciem to 18cmSrebro próby 925Waga kamienia to 1ctW naszej ofercie do kompletu znajdziesz także kolczyki, wisiorek oraz pieścionek. Kupując w komplecie oszczędzasz!

  0 Ocen produktu

  od 138.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.