Jesteś tutaj:Strona GłównaZDROWIE Apteczki i materiały opatrunkowe

Apteczki i materiały opatrunkowe

Porównanie cen w ZDROWIE, Apteczki i materiały opatrunkowe.

 • Opatrunek hydrożelowy 25x25 cm na twarz BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 25x25 na twarz sterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzyka rozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 55.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 40x60 cm. Na Twarz BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Na Twarz Burn Tec 40x60 cmOpatrunek hydrożelowy Burn Tec 40x60 cm na twarzsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 144.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 30x40 cm Na Twarz Burn Tec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 30x40 cm na twarzsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 97.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 40x60 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 40x60 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 143.72 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 20x40 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 20x40 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 56.80 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 22x28 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 22x28 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 44.24 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 10x40 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 10x40 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 36.26 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 20x20 cm Burn Tec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 20x20 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzyka rozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 36.27 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 12x24 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 12x24 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzyka rozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 22.69 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 12x12 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 12x12 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzykarozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 14.07 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 10x10 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 10x10 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzyka rozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 12.37 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 6x12 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 6x12 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzyka rozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 8.87 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opatrunek hydrożelowy 5x5 cm BurnTec

  Opatrunek hydrożelowy Burn Tec 5x5 cmsterylny, bardzo dobrze pochłania ciepło, chłodząc miejsce urazu dając uczucie kojącego działania, podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia usuwane są wraz z hydrożelem, opatrunek nie przywiera do rany chroni przed zakażeniami z zewnątrz zapobiega powstawaniu blizn przerostowych, zmiana opatrunku jest bezbolesna, hydrożel nie uszkadza ziarniny ani młodego naskórka, Wzmocniony specjalną włókniną, która ułatwia wyjęcie z foremki bez ryzyka rozerwania hydrożelu, oraz umożliwia jego łatwą i szybką aplikację. W porównaniu do innych tradycyjnych metod stosowanych na oparzenia, nie doprowadza do hipotermii.

  0 Ocen produktu

  od 6.70 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw opatrunków na oparzenia do karetki

  Przeznaczony do zastosowania przez jednostki ratownictwa medycznego. Skład zestawu: 1*P3060 (koc 91 x 76 cm), 1*0820 (opatrunek na dłoń 20 x 50 cm), 1*0818 (opatrunek 20 x 46 cm), 2*0416 (opatrunek 10 x 40 cm), 1*1216 (opatrunek na twarz 30 x 40 cm), 4*bandaż, 1*nożyczki. Dopuszczenie CE, FDA.Towar dostepny na zamówienie.

  0 Ocen produktu

  od 833.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw na oparzenia dla straży pożrnej

  Przeznaczony do zastosowania przez jednostki straży pożarnej zarówno PSP jak OSP. Skład zestawu: 2*0206 (opatrunek 5 x 15 cm), 2*0416 (opatrunek 10 x 40 cm), 2*0404 (opatrunek 10 x 10 cm), 1*1216 (opatrunek na twarz 30 x 40 cm), 2*bandaż, 1*nożyczki. Dopuszczenie CE, FDA.TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

  0 Ocen produktu

  od 400.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw na oprzenia mały

  Skład zestawu: 1*0206 (opatrunek 5 x 15 cm), 1*0404 (opatrunek 10 x 10 cm), 2*BJ335 (szaszetka 3 x 3,5 g), 1*bandaż. Dopuszczenie CE, FDA.TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

  0 Ocen produktu

  od 103.54 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw na oparzenia dla zakładów przemysłowych

  Przeznaczony do zastosowania w zakładach pracy oraz halach produkcyjnych. Skład zestawu: 2*0206 (opatrunek 5 x 15 cm), 2*0404 (opatrunek 10 x 10 cm), 1*0416 (opatrunek 10 x 40 cm), 1*1216 (opatrunek na twarz 30 x 40 cm), 1*BJ50 (żel w buteleczce), 1*bandaż, 1*nożyczki. Dopuszczenie CE, FDA.TOWAR DOSTEPNY NA ZAMÓWIENIE

  0 Ocen produktu

  od 350.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Koc hydrożelowy na oparzenia

  Łączy w sobie naukowo opracowany żel oraz specjalnie przygotowany materiał nośny, tworząc razem prosty i skuteczny system pierwszej pomocy w przypadku oparzeń. Żel zawiera substancje zmiękczające, ulega biodegradacji, ma właściwości ochronne i jest rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu koc można z łatwością zdjąć z rany bez jej podrażnienia. Żel, zawierający kwas hialuronowy, oparty jest na bazie wodnej, przez co z łatwością rozpuszcza się w niej. Posiada szerokie spektrum działania antybakteryjnego, przeciwgrzybicznego, przeciw drożdżom i pleśni. Nie zawiera benzenu. Konsystencja żelu jest przejrzysta co pozwala w łatwy sposób ocenić stan oparzenia. Włóknem nośnym jest wełna czesankowa, posiadająca zdolność pochłaniania żelu schładzającego w ilości 13-krotnie większej od swej wagi. Koc Water-Jel stosuje się przede wszystkim u osób o dużej rozległości oparzeń. Natychmiast po owinięciu poszkodowanego następuje chłodzenie miejsc poparzonych. Ponadto wyrównuje temperaturę skóry, jednocześnie łagodząc ból. Jest powszechnie stosowany jako osłona przed ogniem i wysokimi temperaturami. Może służyć jako skuteczna pomoc w ewakuacji z płonącego budynku, umożliwiając ludziom ucieczkę. Posiada nadany numer NSN i jako jedyny na świecie nadaje się do stosowania na wszystkie rodzaje oparzeń termicznych nie powodując hipotermii. Na opakowaniu widnieje informacja o % TBSA/CPC. Posiada pozytywną opinię Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Dopuszczenie CE, FDA, wymiary 183*152 cm, opakowanie torba.TOWAAR DOSTEPNY NA ZAMÓWIENIE

  0 Ocen produktu

  od 425.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • OPATRUNEK HYDROŻELOWY NA TWARZ 30/40

  Opatrunek Water-Jel natychmiast po nałożeniu na oparzone miejsce chłodzi je, łagodzi ból i chroni przed zanieczyszczeniem ran jednocześnie zatrzymując proces oparzenia. Składa się z bezzapachowego żeluchłodzącego i nośnika (nietkanego poliestru) o przeznaczeniu medycznym. Żel, zawierający kwas hialuronowy, oparty jest na bazie wodnej, przez co z łatwością rozpuszcza się w niej. Nie przykleja się do ran i może być nakładany bezpośrednio na nią.Posiada szerokie spektrum działania antybakteryjnego, przeciwgrzybicznego, przeciw drożdżom i pleśni. Nie zawiera benzenu. Konsystencja żelu jest przejrzysta co pozwala w łatwy sposób ocenić stan oparzenia, bez konieczności usuwania go z rany. Łatwy w transporcie, przechowywaniu i użyciu.Posiada nadany numer NSN i jako jedyny opatrunek na świecie nadaje się do stosowania na wszystkie rodzaje oparzeń termicznych nie powodując hipotermii. Na opakowaniu widnieje informacja o % TBSA/CPC. Posiada pozytywną opinię Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Opatrunek pakowany jałowo, testowany klinicznie, pozostaje bezpieczny dla oczu i śluzówek. Produkt sterylny, zgodny z pH ludzkiej skóry, bezpieczny dla dzieci, niemowląt i osób starszych nie wykazuje reakcji alergicznych lub reakcji ze skórą. Łatwy do przechowywania w temperaturze pokojowej. Dopuszczenie CE, FDA, wymiary 30*40 cm. Termin przydatności 3 lata. Przedszpitalna terapia chłodząca jest uznanym środkiem stosowanym jako pierwsza pomoc w przypadku oparzeń. Skuteczne zastosowanie chłodzenia może zmniejszyć rozległość oraz głębokość zniszczenia tkanek, a także zmniejszyć ból. Jednakże stosowanie klasycznej terapii chłodzącej z użyciem wody niesie ze sobą ryzyko hipotermii. Większość dostępnych w handlu zestawów na oparzenia opartych jest na terapii wodnej oraz na zasadzie transferu ciepła poprzez parowanie. Natomiast system opracowany na bazie żelu Water-Jel jest zdecydowanym wyjątkiem od tej zasady.Właściwości:Składowanie w temperaturze -5 do 35 stopni C.Użycie opatrunku w temperaturze od 0 do 40 stopni C.Opatrunek w formie nośnika poliestrowego nasączonego żelem, zawierający dodatkową ilość żelu umożliwiającego zabezpieczenie większej powierzchni oparzeń.Idealne przyleganie opatrunku do rany.Duże opatrunki (jak np. opatrunek na twarz) zapewniają zabezpieczenie większego obszaru oparzenia obejmującego nawet uszy, miejsca za uszami oraz część szyjną.Konstrukcja nośnika opatrunku uniemożliwia jego rozerwanie, przez co łatwiejszy jest on do aplikacji i usunięcia z rany.Ze względu na dużą śliskość opatrunku - jest mniej bolesny dla pacjenta moment przesuwania na ranie.Możliwość aplikacji na ubranie, dzięki m.in. formy żelowej "płynnej" opatrunku.Działanie:Zatrzymanie chłodzenia na poziomie temperatury ciała, tym samym brak możliwości doprowadzenie do hipotermii.Badania potwierdzające czas chłodzenia z 80 stopni C w czasie do 4 minut.Wysokie działanie antybakteryjne.Opakowanie:Klarowna informacją na opakowaniu o procentowym pokryciu ciała przez dany opatrunek osoby dorosłej jak i dziecka.Widoczne i oznaczone miejsce otwierania opatrunku.Szybkość otwarcia opatrunku i nałożenia na ranę (opakowanie otwierane jest jednym ruchem ręki).Opatrunki Water-Jel posiadają następującą certyfikację: znak CE potwierdzający stosowanie opatrunków w Pierwszej Pomocy w przypadku oparzeń, ocena kliniczna PL, CZ, Ohio, Chicago, dopuszczenie do oparzeń białym fosforem (wojsko), U.K., raport AHT, raport Castnera, klasa medyczna IIB.TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

  0 Ocen produktu

  od 91.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Light&Dry Nano First Aid Kit Lifesystems

  Wymiary: 10.2 x 18 cmWodoodporna saszetkaUlotka ze wskazówkami dotyczącymi zasad pierwszej pomocy

  0 Ocen produktu

  od 68.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Trek First Aid Lifesystems

  Wymiary: 140x110x50mm Waga: 240g. Wyposażenie: 23 przedmioty

  0 Ocen produktu

  od 89.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka turystyczna z folią NRC Snow Sport Kit 20310 Lifesys...

  Zapięcie: bryzgoszczelny zamekPasek mocujący (klips + rzep)Uchwyt do troczeniaWymiary: 130 x 95 x 70 mmWaga (z zawartością): 270 g

  0 Ocen produktu

  od 99.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Pocket Lifesystems 1040

  Wymiary: 12,5 x 8 x 4,5 cm Waga: 180 gWyposażenie: 17 przedmiotówZestaw Pocket Pack First Aid jest małym zestawem opatrunkowym, który idealnie nadaje się na krótkie wycieczki, weekendowe wypady i rodzinne spacery.

  0 Ocen produktu

  od 59.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Adventurer Lifesystems

  Wymiary: 15 x 13 x 8 cm Waga: 330g.Wyposażenie: 29 przedmiotówsystem QUICK FIND - ułatwiający znalezienie odpowiedniego przedmiotu w apteczce

  0 Ocen produktu

  od 95.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Mountain Lifesystems

  Wymiary: 20 x 14 x 7 cm Waga: 700 g Kolor: czerwony Odporny na rozdarcia materiał Wodoodporny zamek.na wyposażeniu 52 przedmioty

  0 Ocen produktu

  od 169.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Waterproof Traveller Lifesystems

  Wymiary: 22 x 13x 7 cm Waga: 500 g Odporna na rozdarcia Wodoodporny materiał Wodoodporny zamekZawartość - 29 przedmiotów

  0 Ocen produktu

  od 129.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Light&Dry Pro First Aid Kit Lifesystems

  Wymiary: 17 x 13 x 5 cm Waga: 162 g Pokrowiec Cordura Rip Stop Zapięcie: zamek Zawartość apteczki schowana w wodoodporny worek Aloksak Uchwyt do mocowania Elementy odblaskoweZawartość - 38 przedmiotów

  0 Ocen produktu

  od 106.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Explorer Lifesystems

  Wymiary: 17 x 13 x 6 cm Waga: 395 gWyposażenie: 36 przedmiotówsystem QUICK FIND - ułatwiający znalezienie odpowiedniego przedmiotu w apteczce

  0 Ocen produktu

  od 139.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Light&Dry Micro First Aid Kit Lifesystems

  Wymiary: 13,5 x 12 x 4 cm Waga: 114 g Pokrowiec Cordura Rip Stop Zapięcie: zamek Zawartość apteczki schowana w wodoodporny worek Aloksak Uchwyt do mocowania Elementy odblaskoweZawartość - 34 przedmioty:

  0 Ocen produktu

  od 79.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Apteczka Mountain Leader Pro First Aid Kit Lifesystems

  Wymiary: 29 x 19 x 11 cmWaga: 1130 gOdporny na rozdarcia materiałLaminowany, dwukierunkowy zamek głównyUchwyt do przenoszenia lub zawieszaniaWewnątrz apteczki system kieszeni i punktów zaczepieniaElementy odblaskoweZawartość - 87 przedmioty

  0 Ocen produktu

  od 399.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Apteczki i materiały opatrunkowe

Apteczki i materiały opatrunkowe, wykrywacz niskich cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Apteka, Apteczki i materiały opatrunkowe

Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.