Jesteś tutaj:Strona GłównaKOMPUTERYPrzechowywanie danychPenDrive

PenDrive

Porównanie cen w KOMPUTERY, Przechowywanie danych oraz PenDrive.

 • flash dysk USB 8GB (wisiorek) KISS - WITAJ KITTY - The Astrona...

  flash USB - USB 2.0 Pojemność USB 8 GB Oficjalny produkt KISS i marki HELLO KITTY. Dysk USB w kształcie kotów Hello Kitty, który jest przebrany w kosmonautą z KISS. Dzięki swojej konstrukcji może być idealnym prezentem. Flash disk docenią zwłaszcza użytkownikom wspólne dane są przesyłane. Jest odpowiedni do wielu różnych zadań - do przesyłania plików, ich kopie zapasowe lub nawet prezentacji i celów marketingowych. Flash drive jest podłączony przez USB 2.0 (kompatybilny z USB 1.1). Wymiary ok.:. 4,5 x3, 2cm. Pakowane w plastikowym pudełku. Skład: PVC.

  0 Ocen produktu

  od 117.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • flash dysk USB 8GB (wisiorek) KISS - WITAJ KITTY - The Demon -...

  flash USB - USB 2.0 Pojemność USB 8 GB Oficjalny produkt KISS i marki HELLO KITTY. Dysk USB w kształcie kotów HELLO KITTY, który jest ubrany w demon KISS. Dzięki swojej konstrukcji może być idealnym prezentem. Flash disk docenią zwłaszcza użytkownikom wspólne dane są przesyłane. Jest odpowiedni do wielu różnych zadań - do przesyłania plików, ich kopie zapasowe lub nawet prezentacji i celów marketingowych. Flash drive jest podłączony przez USB 2.0 (kompatybilny z USB 1.1). Wymiary ok.:. 4,5 x3, 2cm. Pakowane w plastikowym pudełku. Skład: PVC.

  0 Ocen produktu

  od 117.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • flash dysk USB 8GB (wisiorek) KISS - WITAJ KITTY - The Catman ...

  flash USB - USB 2.0 Pojemność USB 8 GB Oficjalny produkt KISS i marki HELLO KITTY. Dysk USB w kształcie kotów Hello Kitty, który jest przebrany w The Catman KISS. Dzięki swojej konstrukcji może być idealnym prezentem. Flash disk docenią zwłaszcza użytkownikom wspólne dane są przesyłane. Jest odpowiedni do wielu różnych zadań - do przesyłania plików, ich kopie zapasowe lub nawet prezentacji i celów marketingowych. Flash drive jest podłączony przez USB 2.0 (kompatybilny z USB 1.1). Wymiary ok.:. 4,5 x3, 2cm. Pakowane w plastikowym pudełku. Skład: PVC.

  0 Ocen produktu

  od 117.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • flash dysk USB 8GB (wisiorek) KISS - WITAJ KITTY - The Starchi...

  flash USB - USB 2.0 Pojemność USB 8 GB Oficjalny produkt KISS i marki HELLO KITTY. Dysk USB w kształcie kotów Hello Kitty, który jest przebrany w The Starchild z KISS. Dzięki swojej konstrukcji może być idealnym prezentem. Flash disk docenią zwłaszcza użytkownikom wspólne dane są przesyłane. Jest odpowiedni do wielu różnych zadań - do przesyłania plików, ich kopie zapasowe lub nawet prezentacji i celów marketingowych. Flash drive jest podłączony przez USB 2.0 (kompatybilny z USB 1.1). Wymiary ok.:. 4,5 x3, 2cm. Pakowane w plastikowym pudełku. Skład: PVC.

  0 Ocen produktu

  od 117.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pamięć USB Lexon Hook, złota

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Prawdopodobnie jednym z najczęściej gubionych dziś podręcznych akcesoriów są nośniki pamięci. Lexon Hook to panaceum na zgubione pliki! Po pierwsze, jest tak elegancki i prestiżowy, że aż trudno o nim zapomnieć. Po drugie, wygodna klamra pozwala na łatwe przypięcie go do breloczka czy paska. Wspaniały gadżet dla kobiet i mężczyzn! Wewnętrzna pamięć USB ma pojemność 8 GB.

  0 Ocen produktu

  od 79.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Brelok z przenośną pamięcią USB Philippi

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Potrzebujesz zabrać do pracy dane albo je przynieść? Wybierasz się na imprezę i chcesz pokazać przyjaciołom zdjęcia z urlopu? Nic prostszego. W tym breloku z przenośną pamięcią możesz zapisać nawet cały film! Zawsze pod ręką, razem z kluczami - na pewno nie zgubisz! Wygodny i bezpieczny - nie musisz chodzić z ciężkim laptopem, który łatwo uszkodzić. Elegancki - wykonany z wypolerowanej jak lustro stali szlachetnej. Unikat pożyteczny każdego dnia!Pojemność pamięci 1 GB.

  0 Ocen produktu

  od 229.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.