Jesteś tutaj:Strona GłównaBIURO I FIRMAUrządzenia biuroweKalkulatory

Kalkulatory

Porównanie cen w BIURO I FIRMA, Urządzenia biurowe oraz Kalkulatory.

 • Kalkulator Lexon Galaxy niebieski

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Podręczny, niebieski kalkulator w wersji o charakterystycznie zaokrąglonych brzegach, które przyjemnie układają się w dłoni. Wykończony gumowanym tworzywem ABS, pokazuje wyniki do 8 cyfr i posiada przelicznik walut.Zasilanie: 1x bateria LR1130, jest w zestawie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 45.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kalkulator Lexon Galaxy szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Podręczny, szary kalkulator w wersji o charakterystycznie zaokrąglonych brzegach, które przyjemnie układają się w dłoni. Wykończony gumowanym tworzywem ABS, pokazuje wyniki do 8 cyfr i posiada przelicznik walut.Zasilanie: 1x bateria LR1130, jest w zestawie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 45.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kalkulator Lexon Galaxy czarny

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Podręczny, czarny kalkulator w wersji o charakterystycznie zaokrąglonych brzegach, które przyjemnie układają się w dłoni. Wykończony gumowanym tworzywem ABS, pokazuje wyniki do 8 cyfr i posiada przelicznik walut.Zasilanie: 1x bateria LR1130, jest w zestawie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 45.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kalkulator Lexon Buro szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Biurowy niezbędnik w artystycznym wydaniu! Praktyczny kalkulator w szarym kolorze, który trudno przegapić na stole. Dobrze odbija się na biurkach drewnianych, stalowych i kolorowych.Wykończony gumowanym tworzywem ABS, pokazuje wyniki do 8 cyfr i posiada przelicznik walut.Zasilanie: 1x bateria LR44, jest w zestawie. W tej kolekcji można dostać całą gamę akcesoriów tego samego koloru i długości, które ustawione przy sobie na biurku tworzą zgraną grupę, nie zajmują wiele miejsca i sięga się po nie wyjątkowo przyjemnie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 53.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kalkulator Lexon Buro czarny

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Biurowy niezbędnik w artystycznym wydaniu! Praktyczny kalkulator w czarnym kolorze, który trudno przegapić na stole. Dobrze odbija się na biurkach drewnianych, stalowych i kolorowych.Wykończony gumowanym tworzywem ABS, pokazuje wyniki do 8 cyfr i posiada przelicznik walut.Zasilanie: 1x bateria LR44, jest w zestawie. W tej kolekcji można dostać całą gamę akcesoriów tego samego koloru i długości, które ustawione przy sobie na biurku tworzą zgraną grupę, nie zajmują wiele miejsca i sięga się po nie wyjątkowo przyjemnie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 57.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kalkulator Lexon Buro fioletowy

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Biurowy niezbędnik w artystycznym wydaniu! Praktyczny kalkulator w fioletowym kolorze, który trudno przegapić na stole. Dobrze odbija się na biurkach drewnianych, stalowych i kolorowych.Wykończony gumowanym tworzywem ABS, pokazuje wyniki do 8 cyfr i posiada przelicznik walut.Zasilanie: 1x bateria LR44, jest w zestawie. W tej kolekcji można dostać całą gamę akcesoriów tego samego koloru i długości, które ustawione przy sobie na biurku tworzą zgraną grupę, nie zajmują wiele miejsca i sięga się po nie wyjątkowo przyjemnie. Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 53.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kalkulator Lexon Mastercal

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Nowoczesny, podręczny kalkulator biurkowy z charakterystycznie uniesionym ku górze wyświetlaczem (podświetlany ekran LCD), który ułatwia odczytywanie z niego wyników działań. Zlicza działania do 10 cyfr. Całość zaprojektowana nowocześnie, w ciemnej, eleganckiej stylistyce biurowej. Baterie: 3 x LR44, dołączone. Waga: 154 gramy.Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie. Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

  0 Ocen produktu

  od 77.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.