Jesteś tutaj:Strona GłównaBIURO I FIRMAArtykuły biuroweWizytowniki

Wizytowniki

Porównanie cen w BIURO I FIRMA, Artykuły biurowe oraz Wizytowniki.

 • Wizytownik Acme DOTS

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Elegancka czerń wizytownika z charakterystycznym motywem wzorniczym kolekcji Acme Dots.Zaprojektowany przez Charlesa i Ray Eames, którzy są jednymi z najlepszych projektantów amerykańskich XX wieku. Unikalne wzornictwo i kolorystyka, która doskonale łączy się z wymaganiami nowatorskich nurtów designerskich. Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Organizer na biurko Alessi Fierzo 26,8 cm

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Fenomenalny organizer na biurko, który w krótkim czasie pozwoli uporządkować gubiące się na nim karteczki, notatki, wizytówki czy zapiski z ważnymi terminami. Organizer stanowią drewniana podstawka i stalowa ramka, w którą można wygodnie zatknąć karteczki, plan zajęć, ważną wizytówkę czy zdjęcie z numerem telefonu. Samą podstawkę z bukowego drewna można wykorzystać jako miejsce na ołówki, gumki czy spinacze.Autorami projektu są Julie Richoz oraz studenci wydziału projektowania Uniwersytetu ECAL, którzy brali udział w warsztatach projektowania Elrica Petita.Produkty sygnowane marką Alessi wyróżnia unikatowe wzornictwo i prawdziwie włoska fantazja! Prosto z głównej linii tzw. ?Fabryki Włoskiego Designu? określanej też często ?fabryką snów?.

  0 Ocen produktu

  od 404.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 32 x 2,6 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (2,6 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Do organizera można dokupić osobno dodatkowe przegródki (mini organizery, które włożone do jego środka pozwolą oddzielić od siebie np. biżuterię i akcesoria kosmetyczne, szczotki i gumki, czy długopisy, notesy i spinacze). Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości: będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 72.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 32 x 5,1 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, średnio wysokie ścianki (5,1 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Do organizera można dokupić osobno dodatkowe przegródki (mini organizery, które włożone do jego środka pozwolą oddzielić od siebie np. biżuterię i akcesoria kosmetyczne, szczotki i gumki, czy długopisy, notesy i spinacze). Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości: będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 88.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 2 Organizery Authentics Stack 15 x 7,5 cm, białe

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Komplet: 2 bardzo praktyczne, białe organizery na domowe lub biurowe drobiazgi. Można je z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Prostokątny kształt i jasna kolorystyka sprawiają, że są uniwersalne i można ich użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 36.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, czerwony

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i intensywna, czerwona kolorystyka sprawiają, że od razu rzuca się w oczy, a przy tym jest uniwersalny. Można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Do organizera można dokupić osobno dodatkowe przegródki (mini organizery, które włożone do jego środka pozwolą oddzielić od siebie np. biżuterię i akcesoria kosmetyczne, szczotki i gumki, czy długopisy, notesy i spinacze). Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości: będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane! Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, ciemnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i ciemnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i szara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, biały

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, czerwony

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Podłużny kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i intensywna, czerwona kolorystyka sprawiają, że jest wyrazisty, a przy tym również uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane! Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 44.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, jasnoszary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i jasnoszara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, biały

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i biała kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 2 Organizery Authentics Stack 15 x 7,5 cm, szare

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Komplet: 2 bardzo praktyczne, szare organizery na domowe lub biurowe drobiazgi. Można je z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Prostokątny kształt i kolorystyka sprawiają, że są uniwersalne i można ich użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 36.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Organizer Authentics Stack 15 x 15 cm, szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo praktyczny organizer na domowe lub biurowe drobiazgi. Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce. Kwadratowy kształt, niskie ścianki (1,8 cm) i szara kolorystyka sprawiają, że jest uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone. Organizerów można używać osobno; na różne domowe drobiazgi, lub razem z innymi organizerami Authentics Stack ? tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych ? układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

  0 Ocen produktu

  od 28.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme SORRY

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Designerski, niezwykle wyrazisty wizytownik w budowlanych kolorach: żółtym i czarnym. Nadruk ?Sorry? wraz z dodatkowa adnotacją tuż obok, jasno sugeruje, że jest to wizytownik osobisty, prywatny i nikt poza właścicielem nie może z niego korzystać. Świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki klientowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.Autorem projektu jest Emiliana Design Studio, które od 1992 roku zajmuje się opracowywaniem przemysłowych wzorów i design dla grup i jednostek.Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme GEOMETRI

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Czerń i biel podkreślające najstarsze kształty świata: koła i kwadraty ? to akcesoria biurowe z charakterem. Kultowy wizytownik to dzieło Vernera Panton?a, projektanta, który swoje pierwsze kroki stawiał w Duńskiej Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Kopenhadze i którego projekty znane są w najdalszych zakątkach świata. Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z portfelem kolekcji Geometri stanowi doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme CAFE CREME

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Elegancki wizytownik w kolorze kremowej kawy ? z jaśniejszymi i ciemniejszymi paseczkami. To unikatowy projekt Ali Hall ? wyróżnianej na świecie artystki, która jest autorką motywów dla takich znanych marek jak Penguin Books, Ellery Queen Mystery Magazine, BBC Publikacje, Heinemann czy Kelloggs. Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme COLLINS AVENUE

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Elegancki wizytownik w stalowej czerni i rzucających się w oczy motywach avenue ? mocno złocistych! Projekt Alberto Berga-Peralesa, mistrza od niestandardowej architektury wnętrz, laureata międzynarodowych nagród za wystrój, człowieka, który uwiódł swoimi propozycjami takie marki jak hotel Sheraton, Marriott i Hilton w Argentynie.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme SITE PLAN

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Designerski wizytownik z planem miasta: stworzony dla osób zawodowo zajmujących się architekturą, budownictwem lub geodezją. Świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki klientowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.Autorem projektu jest biuro Hariri&Hariri Architecture słynące z kreatywnej i niezwykle sugestywnej architektury budynków i stosowania unikalnych motywów modernistycznych w koncepcjach mieszkaniowych i handlowych. Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme CALLIGRAPHIC

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Oryginalny wizytownik z białymi napisami na czarnym tle ? wygląda tak, jakby spontanicznie narysowano na nim autograf/podpis artysty. Świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki kontrahentowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.Autorem projektu jest Annett Wurm, znana ze swych wzorów opartych na pasjonującej ją sztuce kaligrafii. Artystka pracowała m.in. dla niemieckiej telewizji ZDF, Carlton Cards, Simon Elvin i RC Ritzenhoff Cristal.Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme CHINA MARKET

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Oryginalny wizytownik z motywem dalekowschodnich inspiracji ? wzory i kolorystyka rodem z wielkich Chin. Stworzony dla osób prowadzących interesy międzynarodowe, świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki kontrahentowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.Autorem projektu jest Daniel Pelavin, artysta słynący z umiejętności doskonałego łączenia wątków kultury społecznej ze współczesnymi prawami reklamy i komunikacji. Projektant typograficzny, ilustrator, grafik.Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme DOLLHAUS

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Designerski wizytownik z motywem zminiaturyzowanego domu, biura, korporacji, które do złudzenia kojarzą się z nowoczesnym domkiem dla lalek. Gadżet świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki kontrahentowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.Autorem projektu jest Mandy Stehouwer, artystka i projektantka wzorów przemysłowych, wielokrotnie nagradzana za kreatywne pomysły i niekonwencjonalne zastosowania znanych materiałów. Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme ROSES & TEARDROPS

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Kolor tworzy wrażenie! Wizytownik z nutą romantycznego designu: motyw róż i łezek, które zwracają uwagę. Projekt Charlesa Rennie Mackintosh?a ? pioniera nowoczesnej architektury, który tworzył jej szczytną historię i dbał o innowacyjność budowli minionego wieku. Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). To doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme GENIE

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Wizytownik z charakterem! Ciemne, jasne i słoneczne niby-łezki zanurzone w kolorze świeżych bratków. Perfekcja graficzna zaprojektowana przez Deborę Jedwab ? specjalistkę od trójwymiarowego designu, dynamicznej struktury tworzenia i energetycznych linii, które przykuwają uwagę. Tworzyła m.in. dla Boch Villeroy, Ritzenhoff i Rosenthal. Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme PETAL

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Romantyczne połączenie czerni i bieli we wzorzystej, kwiecistej formie. Stalowa elegancja w doskonałym stylu! Zaprojektowany przez Gabrielle Lewin ? artystkę wzornictwa przemysłowego, której projekty wystawiane były w galeriach sztuki w USA i Europie. Jej egalitarne przedmioty użytkowe wysokiej klasy opisywane były m.in. na łamach takich pism jak Tapety, Blueprint, Surface, The New York Times i International Design Yearbook.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi dobry pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme LIME

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Wizytownik w kolorze soczystej limonki ? z ciekawymi motywami graficznymi, które przyciągają uwagę. Zaprojektował go Karim Rashid ? jeden z czołowych twórców w dziedzinie produktu, mebli i wystroju wnętrz, człowiek który tworzy dla takich ikon jak Umbra, Nambe, Magis, Prada, Mikasa, Target, Issey Miyake, Copco i Alessi i projektuje w ponad 20 krajach świata.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi niebanalny pomysł na prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme JAZZ

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Siła wyrazu to kolor liter zanurzony w intensywnej, głębokiej czerni! Ten wyraźny wizytownik, który przyciąga uwagę klientów to dzieło Roda Dyer?a, artysty wielokrotnie nagradzanego za projektowanie i skuteczną reklamę. Jego symbole i wzory rozpoznawane są na całym świecie, m.in w takich markach jak Disney Channel, Entertainment Tonight, Paramount Pictures, Twentieth Century Fox, Niebo czy MCA.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi doskonały pomysł na prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme TYPOLOGY

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Bardzo ciekawy wizytownik, który zwraca uwagę drobiazgowym dopasowaniem kolorystyki do białego tła. Siła przekazu liter zachęca do sięgnięcia po wizytówkę. Projekt jest dziełem firmy Sieger Design, która od lat wyznaje filozofię zamiłowania do szczegółów. To jedno z najbardziej znanych biur projektowych w Europie, które tworzyło m.in. dla Ritzenhoff, Dornbracht, Kaldewei, Mickey Mouse i Snoopy.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wizytownik Acme TAEGUK II

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Klasyczna elegancja w wysublimowanym stylu! Projekt wizytownika autorstwa Young Se Kima; projektanta, który aż dwa razy otrzymał prestiżową nagrodę za najlepszy produkt roku ?Business Week?. Koreański design nagradzany na całym świecie.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę. Acme ? wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

  0 Ocen produktu

  od 149.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.