Jesteś tutaj:Strona GłównaBIŻUTERIA I ZEGARKIWyroby jubilerskieŁańcuszki

Łańcuszki

Porównanie cen w BIŻUTERIA I ZEGARKI, Wyroby jubilerskie oraz Łańcuszki.

 • KAMEA - naszyjnik z naturalnymi cytrynami

  Piękny naszyjnik, którego uwieńczeniem jest stylowa kamea. Artysta w naszyjniku zdołał umieścić 4 naturalne cytryny poprzedzielane srebrnym łańcuchem. MISTRZOWSKIE WYKONANIE BIŻUTERII SPRAWIA, ŻE NIKT NIE POZOSTANIE WOBEC NIEJ OBOJĘTNY.Wymiar samej kameii to 3cm szerokości i 3,6cm długościDlugość naszyjnika to 52cm SREBRO PRÓBY 925.

  0 Ocen produktu

  od 250.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • KAMEA - naszyjnik z naturalnymi granatami

  Piękny naszyjnik, którego uwieńczeniem jest stylowa kamea. Artysta w naszyjniku zdołał umieścić 8naturalnych, fasetkowanych kulek granatu poprzedzielanych łańcuchem. W naszyjniku znajdują sie także dwa elementy symbolizujace róże w kwiecie których oprawiono kryształek Swarovskiego.MISTRZOWSKIE WYKONANIE BIŻUTERII SPRAWIA, ŻE NIKT NIE POZOSTANIE WOBEC NIEJ OBOJĘTNY.WYMIARsamej kameii to 3cm szerokości i 3,6cm długościDlugość naszyjnika to 52cm SREBRO PRÓBY 925.

  0 Ocen produktu

  od 250.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • ANTICA - srebrny łańcuszek 60cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem.Średnica ogniwa to 3mmDługość ogniwa to 4mmDługość łańcuszka to 60cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 79.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • ANTIC - srebrny łańcuszek 50cm

  Srebrny łańcuszek o antycznym splocie. Łańcuszek jest oksydowany, ogniwa mają szlif diamentowy - co daje łańcuszkowi piękny mieniący się połysk. Niestety zdjęcie nie oddaje jego uroku!Łańcuszkek świetnie komponuje się z każdą oksydowaną zawieszką.Grubość łańcuszka 2mm.Długość łańcuszka 50cm.Srebro 925.Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wisiorków!

  0 Ocen produktu

  od 59.75 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • COLUMBIA - srebrny naszyjnik z granatem

  Kunsztowny i masywny srebrny naszyjnik, inspirowany osmańskimi tradycjami jubilerskimi z przełomu wieków. W centralnym miejscu u zwięczenia naszyjnika, wkomponowano pięknie wybarwiony granat (wymiary 10x14mm). Sam naszyjnik jest dość długi, a z racji zastosowanych elementów długość można regulować. Wymiary: szerokość centralnego elementu naszyjnika to 41mmdługość centralnego elementu naszyjnika to 50mm długość łańcucha to 50cmCałość to srebro próby 925Uwaga: naszyjnik posiada magiczną moc przyciągania wzroku i sprawia iż każda kobieta czuje sie w nim piękniejszą:) Sama się przekonaj. W podobnej tonacji w naszej ofercie znajdziesz także bransoletę do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 294.62 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANTYCZNY SPLOT - srebrny łańcuch 65cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem.Grubość to 3mmDługość ogniwa to 5mmDługość łańcuszka to 65cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek. Taka grubość łancuszka doskonale pasuje do męskiego wisiora :)

  0 Ocen produktu

  od 139.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LONGOXY - srebrny łańcuszek 50cm

  Srebrny łańcuszek, o charakterystycznych wydłużonych ogniwach. Srebro oksydowane.Długość łańcuszka 50cm.Grubość ogniwa 1,5mm.Srebro próby 925.

  0 Ocen produktu

  od 39.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LISI OGON - srebrny łańcuszek 50cm

  Srebrny łańcuszek o splocie nazywanym "lisim ogonem" to przedmiot, który doskonale uzupełnia oksydowane zawieszki. Srebro próby 925Dlugość łańcuszka 50cm

  0 Ocen produktu

  od 59.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANTICA - srebrny łańcuszek 80cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem. Średnica ogniwa to 2,5mmDługość ogniwa to 3mmDługość łańcuszka to 80cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 93.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANTICA - srebrny łańcuszek 70cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem.Średnica ogniwa to 2,5mmDługość ogniwa to 3mmDługość łańcuszka to 70cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 85.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • HAMILTON - naszyjnik z ametystem

  Kunsztowny i masywny srebrny naszyjnik, inspirowany osmańskimi tradycjami jubilerskimi z przełomu wieków. W centralnym miejscu u zwięczenia naszyjnika, wkomponowano pięknie wybarwiony ametyst(wymiary 10x14mm). Sam naszyjnik jest dość długi, a z racji zastosowanych elementów długość można regulować. Wymiary: szerokość centralnego elementu naszyjnika to 41mmdługość centralnego elementu naszyjnika to 50mmdługość łańcucha to 50cm Całość to srebro próby 925Uwaga: naszyjnik posiada magiczną moc przyciągania wzroku i sprawia iż każda kobieta czuje sie w nim piękniejszą:) Sama się przekonaj. W podobnej tonacji w naszej ofercie znajdziesz także bransoletę do kompletu.

  0 Ocen produktu

  od 369.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANTICA - srebrny łańcuszek 55cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem.Średnica ogniwa to 3mmDługość ogniwa to 4mmDługość łańcuszka to 55cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 70.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANTICA - srebrny łańcuszek 50cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem.Średnica ogniwa to 3mmDługość ogniwa to 4mmDługość łańcuszka to 55cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 66.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ANTICA - srebrny łańcuszek 90cm

  Srebrny łańcuszek z antycznym splotem, nadający się do każdego wisiora. Wykończenie łańcuszka jest oksydowane oraz diamentowane - co sprawią iż każde ogniwo jest z pięknym połyskiem. Średnica ogniwa to 2,1mmDługość ogniwa to 2,7mmDługość łańcuszka to 90cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 80.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PTASZEK NA LISTKU - srebrny naszyjnik

  Prezentujemy Państwu, srebrny naszyjnik składający się z dwóch części. Na końcu jednej częsci łańcuszka znajduje sie ptaszek, a na końcu drugiej częsci znajduje się listek. Po odpięciu zapięcia naszyjnika obie częsci są całkowicie oddzielone. Aby je połączyć należy przełożyć łańcuszek z zakończonym ptaszkiem przez liść oraz zapiąć łańcuszek. Taka konfigujracja naszyjnika daje dość dużą dowolność w jego noszeniu - bo mozemy sobie regulować dlugość łańcuszka oraz wysokość na jakiej ma zwisać ptaszek z listka.Dlugość całkowita każdej części naszyjnika to 26cm i 28cm. Srebro próby 925Wymiar listka to 33x19mmSzukasz niebanalnego prezentu, stylowej biżuterii - to właśnie nasza propozycja:)

  0 Ocen produktu

  od 80.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LISTEK NA LISTKU - srebrny naszyjnik

  Prezentujemy Państwu, srebrny naszyjnik składający się z dwóch części. Na końcu jednej części łańcuszka znajduje się listek, a na końcu drugiej części znajduje się także listek. Po odpięciu zapięcia naszyjnika obie części są całkowicie oddzielone. Aby je połączyć należy przełożyć łańcuszek z zakończonym karabińczykiem przez liść oraz zapiąć łańcuszek. Taka konfiguracja naszyjnika daje dość dużą dowolność w jego noszeniu - bo możemy sobie regulować długość łańcuszka oraz wysokość na jakiej ma zwisać jeden z listków.Długość całkowita każdej części naszyjnika to 26cm i 30cm. Srebro próby 925Wymiar listka to 33x19mmSzukasz niebanalnego prezentu, stylowej biżuterii - to właśnie nasza propozycja:)

  0 Ocen produktu

  od 80.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SOWA NA LISTKU - srebrny naszyjnik

  Prezentujemy Państwu, srebrny naszyjnik składający się z dwóch części. Na końcu jednej części łańcuszka znajduje się sowa, a na końcu drugiej części znajduje się listek. Po odpięciu zapięcia naszyjnika obie części są całkowicie oddzielone. Aby je połączyć należy przełożyć łańcuszek z zakończony sową przez liść oraz zapiąć łańcuszek. Taka konfigurracja naszyjnika daje dość dużą dowolność w jego noszeniu - bo możemy sobie regulować długość łańcuszka oraz wysokość na jakiej ma zwisać ptaszek z listka.Długość całkowita każdej części naszyjnika to 27cm i 28cm. Srebro próby 925Wymiar listka to 33x19mmSzukasz niebanalnego prezentu, stylowej biżuterii - to właśnie nasza propozycja:)

  0 Ocen produktu

  od 80.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LINCA - srebrny łańcuszek 50cm

  Srebrny łańcuszek o spłocie linki. Średnica łańcuszka to 1mmDługość łańcuszka to 50cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 59.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • LINCA II - srebrny łańcuszek 50cm

  Srebrny łańcuszek o spłocie linki. Łancuszek został poddany szlifowi diamentowemu - co daje efekt pięknego połyskiwania.Średnica łańcuszka to 1mmDługość łańcuszka to 55cmW naszej ofercie znajdziesz także wiele ciekawych wzorów zawieszek.

  0 Ocen produktu

  od 59.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.