Jesteś tutaj:Strona GłównaDLA DZIECKAZabawkiGry dziecięce, edukacyjne

Gry dziecięce, edukacyjne

Porównanie cen w DLA DZIECKA, Zabawki oraz Gry dziecięce, edukacyjne.

 • Nowe Zagadki Smoka Obiboka

  Halo, halo! To znowu ja!Kto gry lubi, ten mnie zna,a kto zna mnie - dobrze wie,co znajduje się w tej grze.To znów zagadki - dla was zagadki,pisane wierszem zgrabnym i gładkim,ilustrowane piękne pytania.Zapraszam wszystkich do zgadywania! Gra zawiera 135 kart. Na każdej z nich z jednej strony znajduje się rymowana zagadka, a na odwrocie - kolorowa ilustracja - odpowiedź na zagadkę. Każde z grających dzieci otrzymuje małą planszę z wizerunkiem Obiboka - do oznaczania wyników. Gra otrzymała wyróżnienie w konkursie "Świat przyjazny dziecku" zorganizowanym przez KOPD (Komitet Ochrony Praw Dziecka). "Gry i zabawy Smoka Obiboka" to seria gier dla przedszkolaków. Smok Obibok - przyjaciel najmłodszych to postać wymyślona przez Marka Bartkowicza. Od wielu lat pomaga dzieciom poznawać otaczający je świat.

  0 Ocen produktu

  od 40.30 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • MAGICZNY OGRÓD ZE ŚWIATŁEM I DŹWIĘKIEM

  Magiczny Ogród ze światłem i dźwiękiem. Wspaniały zestaw dla małego ogrodnika. Możesz wyhodować swoje własne roślinki i uczyć się,czego potrzebują do wzrostu i życia. Potrzebują Ciebie! Dostarczając im wody i zapewniając im dostęp do słońca,roślinka zacznie rosnąć,czyli na początek kiełkować. Uprawianie ogrodu: 1. Umieść sprasowaną glebę w misce z trzema szklankami wody i pozostaw do zmiękczenia. Krążki pochłoną wodę i rozwiną się. 2. Ustaw dolną część doniczki na podstawie,obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara i umieść górną część na wierzchu. 3. Na górnej części umieść grzyb. 4. Wilgotną glebę,rozbij grabkami ogrodniczymi,a następnie umieść ją w doniczce i równomiernie podlej wodą. 5. Równomiernie rozsyp nasiona na całej glebie,w odległości od 0,5 cm do 1 cm. Za pomocą narzędzi ogrodniczych delikatnie wciśnij nasiona w glebę. ZAWARTOŚĆ: - 2 x doniczki - 1 x taca - 2x oświetlenie - 1 x stół z parasolem - 2 x krzesło - 1 x grzybek - 1 x konewka - 4 x narzędzia ogrodnicze - 3 x wsporniki - 1 x pakiet nasion - 2 x gleba. - Przewodnik małego ogrodnika. WIEK: - 3+ WYMIARY: - opakowania - 31,5 x 27 x 10,5 cm WAGA: - 820 g ZASILANIE: - 3 x bateria AG 13 - brak w zestawie. UWAGI: - Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. - Sposób użytkowania baterii w zaleceniach producenta.

  0 Ocen produktu

  od 57.59 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • DREWNIANY PCHACZ CHODZIK EDUKACYJNY KOSTKA EDUKACYJNA 6W1

  Rewelacyjny pchacz,chodzik przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.Zaprojektowany został z myślą o najmłodszych, aby dziecko mogło bezpiecznie i stabilnie poruszać się trzymając go za drewnianą rączkę.Zabawka świetnie łączy funkcję zarówno chodzika jak i panelu edukacyjnego, który uczy liczenia, pisania poznawania kształtów i kolorów.Dodatkowo rozwija jego wyobraźnię oraz kreatywne myślenie.Każda ze ścian ma inne zadania.Na pierwszej znajdują się ruchome tabliczki, które będę uczyć cyfr (nazwy w języku angielskim).Na drugiej ruchome tabliczki uczą liter oraz nazw i kształtów (nazwy w języku angielskim).Na trzeciej znajdują się drewniane ruchome elementy, które ćwiczą rączkę.Na czwartej ścianie znajdują się kolorowe, plastikowe zębate koła.Na górnej ścianie przesuwane drobne elementy drewniane (labirynt), które uczą koordynacji ręka-oko.Dzięki temu chodzikowi będziesz mógł zaobserwować, jak Twoje dziecko nabiera nowych sprawności ruchowych.Dodatkowym atutem są gumy antypoślizgowe, które mieszczą się na drewnianych kołach.Dzięki temu zabezpieczają dziecko przed niekontrolowanym poślizgiem oraz chronią podłogę od zarysowań.Ważnym elementem są blokady, dzięki czemu dziecko nie przewróci się. ZAWARTOŚĆ:- drewniany edukacyjny pchacz-chodzik z panelami do pracy i nauki WIEK:12 miesięcy + WYMIARY:opakowania 48,5 x 39 x 39chodzika ok. 30 x 60 x 30 cm WAGA: 6340 g UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 12 miesięcy.

  0 Ocen produktu

  od 241.36 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Zestaw do gry ? paletki + piłka / lotka

  0 Ocen produktu

  od 7.98 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Gra Timeline: Star Wars

  Gra Timeline: Star Wars Co było najpierw: statek z Księżniczką Leią na pokładzie został zaatakowany, czy lądowanie R2-D2 i C-3PO na Tatooine?Wraz z grą karcianą Timeline: Star Wars poznasz odpowiedzi na te, setki innych pytań, konfrontując swą wiedzę dotyczącą oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen z faktyczną chronologią. Na początku gry, wszyscy uczestnicy otrzymują taką samą liczbę kart, reprezentujących rozmaite kadry z filmów oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen. Na odwrocie każdej karty znajduje się numer sceny, który będziemy musieli dopasować.Rozgrywka rozpoczyna się od położenia na środku stołu jednej, losowo wybranej karty (z talii pozostałych, nieprzydzielonych graczom kart). Kartę tą należy położyć numerem do góry, będzie ona punktem wyjścia do chronologicznej linii, która podczas rozgrywki będzie stopniowo budowana przez graczy.Każdy gracz w swojej turze wybiera jedną z trzymanych na ręku kart i umieszcza ją na lewo, lub na prawo od karty początkowej, zależnie od tego, czy uważa że scena odpowiadająca zawartości karty jest wcześniejsza, czy późniejsza od sceny początkowej. Następnie dokonuje się sprawdzenia, czy gracz miał rację. Jeśli tak, karta pozostaje na stole, w przeciwnym razie jest odrzucana, zaś gracz zmuszony jest pociągnąć nową.Czynność powtarzana jest przez kolejnych graczy zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Im więcej kart na stole, tym trudniej jest poprawnie umieścić kolejną kartę. Wygrywa gracz, który jako pierwszy zdoła pozbyć się wszystkich kart.Sprawdź, jak wielkim fanem Gwiezdnych Wojen jesteś w tej przesympatycznej grze karcianej o prostych zasadach i naładowaną wspomnieniami z oryginalnej trylogii. Prawdziwy rarytas dla fanów Star Wars. Wersja językowa angielska.Ilość graczy: 2-8Czas gry: 15 minWiek: 8+

  0 Ocen produktu

  od 74.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Spider-Man Battle Game

  Spider-Man Battle Game.Gra pojedynek. Wciel się w postać Spider-Mana lub zostań jednym z czarnych charakterów i wyzwij swoich przyjaciół na ekscytujący pojedynek!Ilość graczy: 2-6Wiek: od 6 latWydawca: Cartamundi

  0 Ocen produktu

  od 19.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Co do czego, Tato?

  „Co do czego, Tato?” to gra dla dzieci w wieku przedszkolnym. Polega na znalezieniu jak największej ilości kart powiązanych z obrazkami umieszczonymi na polach planszy, na których zatrzyma się pionek gracza. Gra rozwija umiejętność logicznego myślenia, wyobraźnię i zdolność skojarzeń.

  0 Ocen produktu

  od 19.95 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Klucz i się ucz

  Klucz i się ucz to edukacyjna gra łącząca emocjonującą zabawę z ćwiczeniem spostrzegawczości, pamięci oraz prawidłowego kojarzenia pokrewieństwa kształtów. Gra zmusza również do ćwiczenia zręczności i manualnej precyzji

  0 Ocen produktu

  od 19.95 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Moda i Modelki 2

  Atrakcyjna zabawa dla dziewczynek. Opakowanie zawiera 24 plansze. Każda plansza przedstawia modelkę w oryginalnej kreacji i podzielona jest na 4 części. Każdą z części można odpowiednio podstawiać do innych plansz co daje możliwość tworzenia ogromnej ilości nowych kreacji. Elementy z "Moda i Modelki 2" można łączyć z elementami "Moda i Modelki 1", co jeszcze pomnaża ilość kombinacji. Elementy zabawki są jednocześnie wykorzystywane w grach, które są atrakcyjną i istotną częścią całości, zarówno pierwszej jak i drugiej części "Mody i Modelek".

  0 Ocen produktu

  od 26.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Listonosze

  Dzień już dawno się rozpoczął, ale poranna poczta nie dotarła jeszcze do wyczekujących odbiorców. Zostań jednym z miasteczkowych listonoszy i czym prędzej wyrusz w plątaninę zaułków i uliczek. Weź udział w niezwykłym wyścigu: wyprzedź rywali, doręcz wszystkie swoje listy i zdobądź tytuł najlepszego listonosza! Aby wygrać, będziesz musiał wykazać się sprytem, dobrze planować trasę oraz trafiać na pomocne karty losu. Nie pozwól by ktokolwiek zostawił cię w tyle!

  0 Ocen produktu

  od 34.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • 15 gier

  Zestaw 15 gier to gry proste, łatwe i popularne od dawna na całym świecie.

  0 Ocen produktu

  od 25.01 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bierki

  Klasyczne bierki, gra polegająca na wyrzuceniu stosu dziwacznie zakończonych wideł, haków, łopat, bosaków i trójzębów, a następnie na wyciąganiu pojedynczych sztuk w taki sposób, aby nie poruszyć pozostałych. Wygrywa ten, kto zdobędzie więcej punktów. Gra ćwiczy koordynację ruchową, koncentrację i silną wolę. Doskonała zabawa dla młodych i starych.

  0 Ocen produktu

  od 5.01 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bitwa lądowa

  Każdy z graczy ma dwie tablice, na jednej rozmieszcza sylwetki sprzętu swoich wojsk i strzały przeciwnika, a na drugiej zaznacza swoje trafienia i chybione strzały. Wygrywa ten, kto pierwszy trafi wszystkie obiekty przeciwnika. Gra jest bardzo emocjonująca i zapewni wiele wrażeń.

  0 Ocen produktu

  od 30.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bitwa powietrzna

  Każdy z graczy ma dwie tablice, na jednej rozmieszcza sylwetki sprzętu swoich wojsk i strzały przeciwnika, a na drugiej zaznacza swoje trafienia i chybione strzały. Wygrywa ten, kto pierwszy trafi wszystkie obiekty przeciwnika. Gra jest bardzo emocjonująca i zapewni wiele wrażeń.

  0 Ocen produktu

  od 30.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Chińczyk Trylma

  "Chińczyk / Trylma" - to dwie gry planszowe, znane i cenione na całym świecie od stuleci. Chińczyk jest klasyczną grą losową, chociaż można w nim stosować pewne taktyczne posunięcia. Bardzo proste zasady gry nie ujmują jej atrakcyjności. Trylma jest grą wymagającą od graczy logicznego myślenia i wytężenia wyobraźni. Obie gry to znakomita rozrywka dla dzieci i dorosłych.

  0 Ocen produktu

  od 16.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Chińczyk, Myszki

  Dwie planszowe gry losowe, w których zwycięstwo zależy przede wszystkim od udanych rzutów kostką. Chińczyk to jedna z najstarszych gier na świecie. Wbrew swojej nazwie pochodzi z Indii. Zasady tej gry są bardzo proste, a jednocześnie każda rozgrywka wyzwala wiele emocji. W pewnym stopniu wygrana zależy od strategii przyjętej przez gracza. Charakter gry sprawia, że jest to wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych. Myszki łatwa, prosta i atrakcyjna gra dla najmłodszych. W tej grze wygrywa ten kto pierwszy przejdzie przez wszystkie pola tou gry pokonując wszystkie napotkane przeszkody i przciwności, które przedstawiają atrakcyjne ilustracje na planszy.

  0 Ocen produktu

  od 16.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ciuciubabka

  Fascynująca gra i zabawa jednocześnie - w pięciu wariantach. "Ciuciubabka" to wspaniała zabawa dla młodszych i starszych dzieci. Nawet dorośli znajdą dla siebie odpowiedni wariant. Głównym zadaniem w grze i zabawie jest rozpoznanie przedmiotu po kształcie - przez dotyk - nie patrząc na niego. Okazuje się, że nie jest to takie łatwe.

  0 Ocen produktu

  od 23.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dni Tygodnia

  "Dni tygodnia" - to znakomita gra dla najmłodszych i całej rodziny. W trakcie grywykorzystuje się wiele atrakcyjnych rekwizytów. Gracze poruszają się pionkami po polachoznaczających dni tygodnia. Kto dotrze pierwszy do pola pośrodku planszy, ten wygrywa.Dzieci w trakcie gry uczą się nie tylko nazw dni tygodnia, ale również ogólnej orientacji wczasie, przyswajając sobie zwroty podane na kartach - np. "poniedziałek poprzedniegotygodnia", "za dwa dni", "środa następnego tygodnia" itp. Gra doskonale łączy świetną zabawęz nauką.

  0 Ocen produktu

  od 24.94 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Domino Obrazkowe - Mix

  "Domino obrazkowe" - gra polegająca na dopasowaniu elementów o tej samej wartości. Proponowana wersja wykonana jest w atrakcyjnej dla dzieci wersji obrazkowej. Gra zapewnia świetną zabawę zarówno młodszym jak i starszym dzieciom.

  0 Ocen produktu

  od 9.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Kości Bierki

  "Kości - Bierki" zestaw dwóch atrakcyjnych gier zapewniających różne rodzaje emocji. "Bierki" - klasyczna gra sprawnościowa, wymagająca cierpliwości i zręcznych ruchów. "Kości"- żywiołowa gra losowa, w której wygrana zależy od szczęśliwych rzutów kośćmi.

  0 Ocen produktu

  od 16.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Lisek urwisek + Listonosz

  Prosta gra planszowa dla najmłodszych, w której o zwycięstwie decydują szczęśliwe rzuty kostką.Gra przeznaczona dla 1 do 4 graczy w wieku od 5 lat.

  0 Ocen produktu

  od 15.95 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Malowanki Układanki 2

  Zabawka składa się z dwóch kolorowych i dwóch czarnobiałych obrazków. Są one klejone dwustronnie na dwóch arkuszach grubej tektury. Każdy arkusz z jednej strony ma kolorowy obrazek, a z drugiej czarnobiały (w konturze). Obrazki podzielone są na osiem części. Zabawa polega na ułożeniu z tych części obrazka kolorowego, a sobno jego czarnobiałego odpowiednika. Kolorowy obrazek jest wzorem do tego jak można pokolorować czarnobiały obrazek w konturze.

  0 Ocen produktu

  od 17.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Miesiące i pory roku

  Gra planszowa "Poznajemy miesiące i pory roku" zapewni świetną zabawę i wieleprawdziwych emocji zarówno dzieciom jak i dorosłym, którzy będą im towarzyszyć. Opróczwspaniałej planszy, pionków i kostki w grze wykorzystuje się wiele innych atrakcyjnychrekwizytów - między innymi puzzle, na których przedstawione są 4 pory roku. Dla dziecibardzo cenne jest to, że podczas gry i zabawy uczą się nazw i kolejności miesięcy oraz ichzwiązku z następującymi po sobie porami roku. To samo dotyczy dni tygodnia, którychnauka wynika z zasad gry.

  0 Ocen produktu

  od 21.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opowiem Ci Mamo

  "Opowiem ci Mamo" to zabawka dydaktyczna zawierająca 40 obrazków, z których należy ułożyć 10 logicznych historyjek. Każdą z nich dziecko ma następnie opowiedzieć swojemu towarzyszowi zabawy. Zabawka rozwija wyobraźnię i umiejętność wypowiadania się, uczy rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia.

  0 Ocen produktu

  od 17.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Opowiem ci Mamo 2

  "Opowiem ci Mamo 2" to zabawka dydaktyczna zawierająca 40 obrazków, z których należy ułożyć 10 logicznych historyjek. Każdą z nich dziecko ma następnie opowiedzieć swojemu towarzyszowi zabawy. Zabawka rozwija wyobraźnię i umiejętność wypowiadania się, uczy rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia.

  0 Ocen produktu

  od 17.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Piłkarze

  Gra zręcznościowa dla 2 osób. Przed jej rozpoczęciem należy ułożyć boisko z 35 puzzli. Po zamontowaniu bramek, każdy z graczy stara się strzelić gola przeciwnikowi, "pstrykając" palcem w okrągły pionek i przesuwając go w ten sposób po planszy.

  0 Ocen produktu

  od 23.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bierki Amerykańskie

  Gra znana już ponad 2000 lat temu. Rozrzucone na stole bierki układają się w stos. Graczestarają się wybrać z niego po jednej bierce tak, by nie poruszyć innych. Gra wymagamanualnej sprawności i uczy jednocześnie skupienia i cierpliwości. Bierki to znakomitazabawa dla dzieci i dorosłych. Dzięki dodatkowym rekwizytom ta wersja bierek pozwalaprowadzić grę wg nowych, niestandardowych zasad.

  0 Ocen produktu

  od 8.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Jakie to flagi?

  Gra Jakie to flagi? doskonale łączy przyjemne z pożytecznym. Jest to emocjonująca zabawa, a jednocześnie znakomita okazja do poznania flag państwowych (ponad 100). Gracze mogą się również przy okazji nauczyć nazw stolic państw, a także dowiedzieć się jaką poszczególne kraje mają powierzchnię, liczbę ludności itp.

  0 Ocen produktu

  od 59.95 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Jakie to flagi? mini

  Gra Jakie to flagi? doskonale łączy przyjemne z pożytecznym. Jest to emocjonująca zabawa, a jednocześnie znakomita okazja do poznania flag państwowych (55 krajów). Gracze mogą się również przy okazji nauczyć nazw stolic państw, a także dowiedzieć się jaką poszczególne kraje mają powierzchnię, liczbę ludności itp.

  0 Ocen produktu

  od 14.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Katapulty

  Sporo emocji i mnóstwo wesołej zabawy zapewni wszystkim uczestnikom gra w "Katapulty".Ta świetna gra zręcznościowa adresowana jest dla całej rodziny - dla dzieci i dorosłych.Oprócz znakomitej zabawy "Katapulty" umożliwiają graczom trening cierpliwości,koncentracji i precyzji ruchu. W "Katapulty" wygrywa ten, kto pierwszy umieści kompletswoich pierścieni na ustawionym pośrodku słupku.

  0 Ocen produktu

  od 15.01 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.