Jesteś tutaj:Strona GłównaWyszukiwanieWynik wyszukiwania dla: proszek do prania

Wyszukiwanie produktów

Wynik wyszukiwania dla proszek do prania

 • Biały Jeleń proszek do prania 500g kolor

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 9.30 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • SA8? Color Proszek do prania tkanin kolorowych - 3 kg

  SA8™ Color Proszek do prania tkanin kolorowych posiada zupełnie nową formułę, która chroni barwy tkanin kolorowych dzięki nowemu, bardziej skutecznemu w działaniu polimerowi*. W wyniku zmian wprowadzonych do podstawowego składu chemicznego proszku tkaniny dłużej wyglądają jak nowe, a kolory nie ulegają blaknięciu. Zapach proszku pozostał niezmieniony. *Kopolimer winylopirolidonu/winyloimidazolu CharakterystykaSA8™ Color zawiera bioenzymy i biodegradowalne składniki piorące, które skutecznie usuwają brud i plamy.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Zmniejsza mechacenie się tkanin, dzięki czemu kolorowe ubrania wyglądają dłużej jak nowe.Nie zawiera wybielaczy ani rozjaśniaczy optycznych, co oznacza zmniejszenie ryzyka uszkodzenia kolorowych tkanin.Zapobiega korozji metalowych elementów - suwaków, guzików itd. oraz chroni pralki przed uszkodzeniem.Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym zapachem pozyskiwanym z olejków esencjonalnych.Zawiera naturalny składnik zmiękczający wodę, pozyskiwany ze źródeł odnawialnych.Testowany dermatologicznie. Sugerowany sposób użyciaSA8 Color może być stosowany do prania wszystkich tkanin kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty prania, wybierz temperaturę najniższą dla danego typu tkaniny.Zalecane jest stosowanie proszku z miarką do pralek AMWAY.Pamiętaj!Po zakończeniu prania ręcznego dokładnie usuń z dłoni pozostałości detergentu.

  0 Ocen produktu

  od 119.12 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Premium Proszek do prania - 1 kg

  Nasz najlepiej sprzedający się środek do prania, dzięki biodegradowalnym składnikom piorącym oraz aktywnemu tlenowi i bioenzymom, zapewnia fantastyczne rezultaty prania i skutecznie usuwa plamy. Bardzo dobrze radzi sobie z plamami z tłuszczów.Teraz jest jeszcze bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek przedtem - jedno kilogramowe opakowanie wystarczy nawet na 44 prania (przy niewielkich zabrudzeniach i miękkiej wodzie)! CharakterystykaSA8 Premium zawiera ulepszoną BIOQUEST FORMULA™ z aktywnym tlenem i bioenzymami.W recepturze proszku znajdują się biodegradowalne składniki piorące, substancja wybielająca oraz naturalne zmiękczacze wody, które ulegają bardzo szybkiemu rozpuszczeniu i natychmiast zaczynają działać na zabrudzenia i trudne plamy z jaj, krwi, trawy itd.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Ubrania stają się bielsze, jaśniejsze i bardziej miękkie w dotyku. Zyskują również świeży zapach.Proszek doskonale się wypłukuje, nie pozostawiając żadnych osadów, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.Zawiera krzemiany, które zapobiegają korozji metalowych elementów ubrań (np. suwaków).Posiada formę koncentratu, który zwiększa skuteczność prania i minimalizuje odpady.Testowany dermatologicznie.Wystarcza na około 24 prania.Sugerowany sposób użyciaSA8 Premium można bezpiecznie stosować do prania tkanin białych i większości kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Posegreguj ubrania do prania według koloru tkaniny i stopnia zabrudzenia (unikaj przeładowania pralki).Wybierz odpowiednią temperaturę, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty (zawsze wybieraj najwyższą temperaturę zalecaną dla danego typu tkanin).Nie ma potrzeby stosowania wybielacza - Proszek do prania SA8 Premium zawiera aktywny wybielacz tlenowy. Pamiętaj!Unikaj zanieczyszczenia oczuChroń przed małymi dziećmi.

  264 Ocen produktu

  od 47.68 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Premium Proszek do prania - 3 kg

  Nasz najlepiej sprzedający się środek do prania, dzięki biodegradowalnym składnikom piorącym oraz aktywnemu tlenowi i bioenzymom, zapewnia fantastyczne rezultaty i skutecznie usuwa plamy. Bardzo dobrze radzi sobie z plamami z tłuszczów.Teraz jest jeszcze bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek przedtem - jedno 3-kilogramowe opakowanie wystarczy nawet na 133 prania (w przypadku niewielkich zabrudzeń i miękkiej wody)! CharakterystykaSA8 Premium zawiera ulepszoną BIOQUEST FORMULA™ z aktywnym tlenem i bioenzymami.W recepturze proszku znajdują się biodegradowalne składniki piorące, substancja wybielająca oraz naturalne zmiękczacze wody, które ulegają bardzo szybkiemu rozpuszczeniu i natychmiast zaczynają działać na zabrudzenia i trudne plamy z jaj, krwi, trawy itd.Skuteczny w temperaturach wody 30°C-95°C.Ubrania stają się bielsze, jaśniejsze i bardziej miękkie w dotyku. Zyskują również świeży zapach.Proszek doskonale się wypłukuje, nie pozostawiając żadnych osadów, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.Zawiera krzemiany, które zapobiegają korozji metalowych elementów ubrań (np. suwaków).Posiada formę koncentratu, który zwiększa skuteczność prania i minimalizuje odpady.Testowany dermatologicznie.Wystarcza na około 72 prania.Sugerowany sposób użyciaSA8 Premium można bezpiecznie stosować do prania tkanin białych i większości kolorowych. Skutecznie działa we wszystkich temperaturach wody, usuwając tłuste plamy i zabrudzenia.Posegreguj ubrania do prania według koloru tkaniny i stopnia zabrudzenia (unikaj przeładowania pralki).Wybierz odpowiednią temperaturę, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty (zawsze wybieraj najwyższą temperaturę zalecaną dla danego typu tkanin).Nie ma potrzeby stosowania wybielacza - Proszek do prania SA8 Premium zawiera aktywny wybielacz tlenowy. Pamiętaj!Unikaj zanieczyszczenia oczuChroń przed małymi dziećmi.

  4 Ocen produktu

  od 130.19 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Baby Proszek do prania odzieży dziecięcej - 3 kg

  Przetestowany alergologicznie, dermatologicznie i przez pediatrów proszek o delikatnym działaniu doskonale nadaje się do prania odzieży dziecięcej, gdyż nie powoduje podrażnień delikatnej, młodej skóry, skutecznie usuwając plamy pochodzenia białkowego.Zawiera naturalne składniki piorące pozyskiwane z roślin i minerałów. Nowe, większe opakowanie wystarczy na 88 prań! CharakterystykaSA8™ Baby posiada skoncentrowaną formułę, która maksymalizuje rezultaty prania i zmniejsza ilość szkodliwych dla środowiska odpadów.Działa we wszystkich temperaturach wody – od 30ºC do 95ºC.Proszek nie zawiera fosforanów, doskonale się wypłukuje i nie pozostawia żadnych szkodliwych osadów.Plamy usuwane są przez naturalne enzymy.SA8 Baby zawiera aktywny wybielacz tlenowy, który doskonale radzi sobie z trudnymi plamami i zabrudzeniami pochodzenia organicznego i białkowego.Posiada naturalny zmiękczacz wody pozyskiwany ze źródeł odnawialnych.Aby upewnić się, że proszek SA8 Baby jest w pełni bezpieczny dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci, jego formuła została przebadana przez pediatrów.Sugerowany sposób użyciaSA8™ Baby można z powodzeniem stosować do prania pościeli, ręczników, pieluszek i ubrań.Posortuj tkaniny według kolorów, rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia.Plamy (np. z mleka, krwi, itp.) przed praniem spryskaj Odplamiaczem SA8 Prewash Spray. W tym celu możesz również rozpuścić 20 ml Proszku do prania odzieży dziecięcej SA8 Baby w misce zimnej wody i namaczać tkaniny przez około 30 minut.Wybierz najwyższą temperaturę wody zalecaną dla danego typu tkanin. Stosowanie wybielacza chlorowego w połączeniu z SA8 Baby może osłabić działanie wybielacza tlenowego. Jeżeli chcesz skorzystać ze środka wybielającego, użyj SA8 Wybielacza do wszystkich tkanin.Pamiętaj!Po zakończeniu prania ręcznego dokładnie umyj ręce z pozostałości detergentu.

  0 Ocen produktu

  od 132.34 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SA8? Tri-Zyme? Proszek do namaczania zwiększający skuteczno...

  Formuła proszku Tri-Zyme została wzbogacona o system oparty na działaniu trzech enzymów, które skutecznie wywabiają plamy z trawy, krwi, sosu pomidorowego oraz usuwają zabrudzenia proteinowe.Proszek można stosować do namaczania lub wykorzystać jego właściwości do zwiększania skuteczności prania w pralce w przypadku prania tkanin trwale barwionych, nadających się do prania na mokro (z wyjątkiem wełny i jedwabiu). CharakterystykaSA8™ Tri-Zyme™ Proszek do namaczania zwiększający skuteczność prania usuwa plamy pochodzenia organicznego, proteinowego oraz zabrudzenia z ziemi - nawet te głęboko osadzone w strukturze tkaniny.Działa we wszystkich temperaturach wody w zakresie od 30°C do 95°C.Zawiera naturalne składniki piorące pozyskiwane z roślin i minerałów.Testowany dermatologicznie.Jedno 1-kilogramowe opakowanie wystarczy na 232 namoczenia prania!Jedno 1-kilogramowe opakowanie wystarczy na 67 prań w pralce!ZaletySA8™ Tri-Zyme™ Proszek do namaczania zwiększający skuteczność prania usuwa plamy pochodzenia organicznego, proteinowego oraz zabrudzenia z ziemi - nawet te głęboko osadzone w strukturze tkaniny.Działa we wszystkich temperaturach wody w zakresie od 30°C do 95°C.Zawiera naturalne składniki piorące pozyskiwane z roślin i minerałów.Testowany dermatologicznie.Jedno 1-kilogramowe opakowanie wystarczy na 232 namoczenia prania!Sugerowany sposób użyciaSA8™ Tri-Zyme™ Proszek do namaczania zwiększający skuteczność prania jest doskonały do prania odzieży sportowej, odzieży roboczej, pieluszek i pościeli. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, białe i kolorowe tkaniny pierz oddzielnie. Stosuj na świeże zabrudzenia jak najszybciej.Jeżeli chcesz zastosować produkt jako proszek do namaczania, dodaj 5 ml do 5 litrów wody, namaczaj tkaniny przez minimum 30 minut (lub przez noc, o ile to konieczne), następnie pierz jak zwykle.Jeżeli chcesz zwiększyć skuteczność prania, dodaj 15 ml do prania wraz z innym proszkiem do prania linii SA8. Pamiętaj!Nie stosuj do namaczania tkanin wełnianych i jedwabnych.Nie stosuj wraz z wybielaczami chlorowymi. Jeżeli konieczne jest dalsze odplamianie, użyj Wybielacza do wszystkich tkanin SA8.

  0 Ocen produktu

  od 61.84 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pojemnik na proszek do prania komplet 2 sztuk

  Pojemnik Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 165.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pojemnik na proszek do prania Kitchen Craft miętowy

  Pranie to czynność szczególnie...

  0 Ocen produktu

  od 152.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pojemnik na proszek do prania Kitchen Craft szary

  Pranie to czynność szczególnie...

  0 Ocen produktu

  od 152.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Pojemnik na proszek do prania Kitchen Craft kremowy

  Pranie to czynność szczególnie...

  0 Ocen produktu

  od 152.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Biały Jeleń proszek do prania 1,5kg biel

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 24.20 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Biały Jeleń proszek do prania 1,5kg kolor

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 24.20 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dzidziuś proszek do prania 1,5kg biel

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 24.20 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dzidziuś proszek do prania 1,5kg kolor

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 24.30 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dzidziuś proszek do prania 3kg biel

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 39.10 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dzidziuś proszek do prania 3kg kolor

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 39.10 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dzidziuś proszek do prania 500g biel

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 9.30 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dzidziuś proszek do prania 500g kolor

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 9.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Lovela proszek do prania dla niemowląt

  Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY Ustawienia nowo dodawanego produktu.

  0 Ocen produktu

  od 12.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie eBiznes.pl
Strona używa plików cookies, więcej informacji.