Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEPozostałe wyposażenie domu

Pozostałe wyposażenie domu

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Pozostałe wyposażenie domu.

 • Ściereczka z mikrofibry

  Wykonana w 100% mikrofibry ściereczka jest idealna do wycierania kurzu i usuwania brudu.Rozmiar: 40 x 47 cm

  8 Ocen produktu

  od 3.50 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • AMWAY HOME? Green Meadows Odświeżacz powietrza i neutralizat...

  Wystarczy jedno pryśnięcie odświeżacza AMWAY HOME™ Green Meadows, aby poczuć się jak na pełnej kwiatów łące. Odświeżacz w formie koncentratu zawiera NEUTRALODOR™, silnie działającą substancję dezodorującą, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy w całym domu (np. zapach nikotyny).CharakterystykaOdświeżacz GREEN MEADOWS™ zapewnia miły, świeży zapach - wystarczy jedno pryśnięcie.NEUTRALODOR™ to unikalny składnik dezodorujący, który szybko neutralizuje nieprzyjemne zapachy w całym domu, np. zapach ryby, dymu i stęchłego powietrza.Sugerowany sposób użyciaDo odświeżenia jednego pomieszczenia starczy jedno pryśnięcie odświeżacza powietrza GREEN MEADOWS™.

  8 Ocen produktu

  od 29.48 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Spray do mebli

  Kremowa, skoncentrowana formuła sprayu do mebli doskonale nadaje się do czyszczenia powierzchni z drewna, plastiku, ceramiki i porcelany. Czyści, poleruje i chroni meble. Pozostawia piękny, satynowy połysk. Nie tworzy lepkiego nalotu.CharakterystykaSpray do mebli AMWAY™ Wax Furniture Polish został wyprodukowany ze specjalnej mieszanki wosków i silikonów.Dostępny w wygodnym w użyciu pojemniku z aerozolem. Nie zawiera chlorofluorowęglowodorów.Kremowa formuła nie spływa z pionowych powierzchni mebli.Zawiera składniki antystatyczne. Przywraca naturalny blask zniszczonym, wyschniętym powierzchniom mebli drewnianych.Sugerowany sposób użyciaSpray do mebli AMWAY™ Wax Furniture Polish może być stosowany do regularnego wycierania kurzu z drewnianych, plastikowych, ceramicznych i porcelanowychpowierzchni.Nie stosuj preparatu do mebli wykonanych z surowego drewna oraz pokrytych politurą. Formuła na bazie wody może pozostawić zacieki.Przed użyciem wstrząśnij.Trzymając pojemnik w odległości 20 cm, spryskaj czyszczoną powierzchnię.Wypoleruj czyszczoną powierzchnię przy użyciu czystej, miękkiej ściereczki.

  8 Ocen produktu

  od 26.75 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C. SEE SPRAY? Spray w postaci pianki do mycia okien

  Innowacyjny aerozol do mycia okien w formie pianki nie kapie i nie spływa z czyszczonych powierzchni, dzięki czemu jest ekonomiczny w stosowaniu. Amoniak szybko usuwa brud i tłuszcz, a specjalny składnik zapobiega osadzaniu pary wodnej na szklanych powierzchniach i lustrach.ZaletyL.O.C. SEE SPRAY™ Spray w postaci pianki do mycia okien zalecany jest do czyszczenia większości powierzchni wykonanych ze szkła, plastiku, chromu i porcelany.Zawiera szybko parujący rozpuszczalnik, który czyści szyby, nie tworząc zacieków i smug.Pianka nie zawiera chlorofluorowęglanów (CFC).Sugerowany sposób uzyciaL.O.C. SEE SPRAY™ Spray w postaci pianki do mycia okien może być stosowany do czyszczenia szyb, lusterek, okien, powierzchni chromowanych i wewnętrznych szyb w samochodach.Nie stosuj go do mycia zewnętrznej strony szyb samochodowych, gdyż substancja przeciwmgielna może doprowadzić do powstania smug i w ten sposób ograniczyć widoczność podczas jazdy w deszczu.Nie jest zalecany do mycia plazmowych i ciekłokrystalicznych ekranów telewizorów i monitorów komputerów. W tym celu stosuj produkty specjalnie do tego przeznaczone.Spryskuj po kolei niewielkie części czyszczonej powierzchni.Póki jest jeszcze mokra, wytrzyj ją czystą, niepylącą szmatką lub papierowym ręcznikiem.L.O.C. SEE SPRAY Spray w postaci pianki do mycia okien jest produktem szybkoschnącym, więc należy go ścierać natychmiast po zastosowaniu. Do mycia dużych powierzchni używaj czystej ściereczki , ponieważ smugi są często wynikiem rozprowadzania brudu ze ściereczki.Pamiętaj!Dla bezpieczeństwa przestrzegaj instrukcji użycia.

  8 Ocen produktu

  od 35.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • PermaClear? Płyn do spryskiwaczy szyb

  PermaClear nie tylko doskonale czyści szyby samochodowe, ale również poprawia widoczność podczas jazdy. Nieklejący się polimer tworzy warstwę, która powleka przednią szybę samochodową, chroniąc ją przed zabrudzeniem. Formuła płynu ułatwia usuwanie lodu i szronu zimą oraz zapobiega zamarzaniu zbiornika.ZaletyW płynie do spryskiwaczy samochodowych PermaClear™ znajduje się nieklejący się polimer, który tworzy warstwę powlekającą szybę samochodową i w ten sposób zwiększa widoczność oraz chroni ją przed zabrudzeniem.Łatwy w użyciu - wystarczy dodać odpowiednią ilość do zbiornika, a następnie dopełnić go czystą wodą.Ochronna warstwa nakładana jest na szybę za każdym razem, gdy włączane są wycieraczki.Warstwa ułatwia usuwanie owadów z przedniej szyby. Znacznie zmniejsza hałas powodowany przez wycieraczki, jak również stopień ich zużycia.Sugerowany sposó użyciaPrzy pierwszym użyciu Płynu do spryskiwaczy samochodowych PermaClear™ należy opróżnić zbiornik ze starego płynu.Szybę umyj dokładnie wodą.Zbiornik napełnij płynem rozcieńczonym według zaleceń odnośnie temperatury.Uruchom wycieraczki.Pamiętaj!Płyn do spryskiwaczy samochodowych PermaClear to kompletny produkt, więc nie musisz dodawać żadnego innego płynu do zbiornika, kiedy stosujesz PermaClear.Po napełnieniu zbiornika upewnij się, że system działa - warstwa ochronna z płynu PermaClear powinna zostać równo rozprowadzona na powierzchni szyby. Jeżeli pojawią się zacieki lub smugi, sprawdź stan wycieraczek.Jeżeli pojawi się mętny film, przed ponownym dodaniem płynu PermaClear dokładnie wypłucz system czystą wodą.

  8 Ocen produktu

  od 74.03 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • SILICONE GLAZE? Emulsja do polerowania samochodu - 500 ml

  Unikalna mieszanina składników czyszczących i polerujących zawarta w emulsji do polerowania samochodu SILICONE GLAZE delikatnie usuwa zabrudzenia i starą pastę. Nie niszczy lakieru. Zapewnia trwałą ochronę i utrzymuje połysk samochodu.CharakterystykaEmulsja do polerowania samochodu AMWAY™ SILICONE GLAZE™ doskonale czyści i poleruje karoserię samochodu, nie niszcząc lakieru.Idealny środek do konserwacji świeżo położonego lakieru w nowych samochodach. Łagodny dla lakieru metalicznego.Specjalna mieszanina silikonów nadaje piękny połysk.Sugerowany sposób użyciaEmulsja do polerowania samochodu SILICONE GLAZE™ nadaje się do wszystkich rodzajów i kolorów lakieru, także do metalicznych karoserii. Czyści i poleruje łodzie, sprzęt gospodarstwa domowego, laminatowe blaty kuchenne, armaturę, przedmioty z włókna szklanego i aluminium.Wymyj i osusz samochód.Przed użyciem emulsji SILICONE GLAZE mocno wstrząśnij opakowaniem.Wyciśnij preparat na wilgotną ściereczkę i nakładaj ruchem okrężnym na powierzchnię karoserii.Zostaw do wyschnięcia, aż powstanie mglisty nalot. Poleruj do połysku czystą i miękką ściereczką.Pamiętaj!Nigdy nie należy wylewać emulsji AMWAY SILICONE GLAZE bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Zawsze nakładaj na wilgotną ściereczkę.Nie nakładaj emulsji w bezpośrednim świetle słonecznym.Emulsja nie przyjmie się na silnie utlenionym lakierze, dlatego przed jej użyciem należy zastosować środek ścierny.Nie stosuj emulsji na świeżo lakierowaną karoserię - odczekaj przynajmniej dwa miesiące.Nie nakładaj na powierzchnie służące do chodzenia.Dla bezpieczeństwa przestrzegaj instrukcji użycia.

  12 Ocen produktu

  od 49.39 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY? Car Wash Szampon do mycia samochodu - 1 litr

  Specjalna formuła usuwa powierzchniowe zabrudzenia i ślady oleju bez matowienia karoserii. Skoncentrowany szampon do mycia samochodu posiada zrównoważone pH, które delikatnie czyści karoserię. Jedna litrowa butelka wystarczy do umycia samochodu aż 100 razy!CharakterystykaSzampon do mycia samochodu AMWAY™ Car Wash to bardzo wydajny koncentrat - aby dokładnie umyć samochód, do 4 litrów wody musisz dodać jedynie 5 ml preparatu.Nie zawiera fosforanów i w pełni ulega biodegradacji.Nie niszczy lakieru ani karoserii.Sugerowany sposób użyciaSzampon do mycia samochodu AMWAY™ Car Wash ma wszechstronne zastosowanie. Można nim myć nie tylko karoserię, ale również powłoki winylowe, opony, ochraniacze na kierownicę, powierzchnie chromowane i listwy gumowe.Można go również stosować do mycia motocykli, łódek, przyczep campingowych i innych pojazdów. Nie jest przeznaczony do stosowania wewnątrz samochodu ani w przemysłowych myjniach samochodowych.Dodaj 5 ml szamponu do mycia samochodu AMWAY Car Wash do wiadra z 4 litrami miękkiej wody (o ile to możliwe). Umyj dokładnie samochód za pomocą gąbki lub ściereczki. Spłucz dokładnie czystą wodą. Wytrzyj do sucha ręcznikiem lub irchą.

  12 Ocen produktu

  od 47.14 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ZOOM? Koncentrat płynu czyszczącego - 1 litr

  Po co szorować – użyj płynu ZOOM. Płyn czyszczący ZOOM to silny i uniwersalny preparat, który poradzi sobie z większością trudnych do zmycia plam. Płyn bardzo szybko działa i skutecznie usuwa tłuste plamy i zabrudzenia ze wszystkich powierzchni, które nadają się do mycia na mokro. Wystarczy jedynie spryskać powierzchnię i wytrzeć ją do sucha czystą szmatką. Czyszczonych powierzchni nie trzeba zmywać wodą.CharakterystykaSzybko działający uniwersalny płyn czyszczący skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia. Forma koncentratu pozwala na rozcieńczenie płynu w zależności od stopnia zabrudzenia. Można go stosować do czyszczenia grilla i mebli ogrodowych. Usuwa nawet smołę i plamy z oleju!ZaletyKoncentrat ZOOM™ przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń z powierzchni nadających się do mycia na mokro, nawet poza domem.Silnie działająca formuła rozpuszczalników i substancji powierzchniowo czynnych skutecznie radzi sobie z tłustymi zabrudzeniami.Nie jest wymagane spłukiwanie preparatu - powierzchnię wystarczy spryskać, a następnie wytrzeć.Jedno opakowanie o pojemności 1 litra starczy do napełnienia 6 plastikowych butelek ze sprayem.Sugerowny sposób użyciaKoncentrat płynu czyszczącego ZOOM™ może być stosowany do czyszczenia kuchenek, stołków, grilli, mebli ogrodowych, blatów, urządzeń i zabezpieczonych powierzchni drewnianych. Nie jest zalecany do czyszczenia płaskich powierzchni z lateksu, dywanów i niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. Do normalnego czyszczenia: rozcieńcz w proporcji 1:2. Do trudno schodzących zabrudzeń: rozcieńcz w proporcji 1:1.

  8 Ocen produktu

  od 35.92 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY? Żel do czyszczenia piekarników - 500 ml

  Żel do czyszczenia piekarników nie zawiera żadnych składników o właściwościach ściernych. Żel wystarczy nałożyć na ścianki piekarnika na 30 minut - w tym czasie rozmiękczy i odlepi przywarte resztki pożywienia i zabrudzenia z tłuszczu, które z łatwością zmyjesz. Nie wymaga szorowania ani zdrapywania! Doskonale czyści wszystkie typy piekarników. CharakterystykaDo emaliowanych powierzchni piekarników gazowych i elektrycznych. Do blach i rusztów wewnątrz piekarnika, rożna i opiekacza.ZaletyŻel do czyszczenia piekarników AMWAY™ rozmiękcza, odlepia i rozpuszcza trudno usuwalne osady.Nie zawiera składników ścierających i jest łatwy w stosowaniu - nie wymaga szorowania ani skrobania.Skutecznie rozpuszcza tłuszcz i osady z cukru.Specjalna zakrętka chroni zawartość butelki przed dziećmi. Sugerowany sposób użyciaŻel do czyszczenia piekarników AMWAY™ może być stosowany do czyszczenia emaliowanych powierzchni piekarników gazowych i elektrycznych, rożnów, opiekaczy, grilli oraz blach i rusztów wewnątrz piekarnika.Nie używaj do czyszczenia powierzchni aluminiowych, pokrytych farbą lub chromowanych. Nie używaj do czyszczenia piekarników samoczyszczących.Upewnij się, że nakrętka jest zakręcona, a następnie przed użyciem żelu dobrze wstrząśnij opakowaniem.Z piekarnika wyjmij półki i inne ruchome elementy.Na ręce załóż gumowe lub plastikowe rękawiczki. Pamiętaj też, aby odpowiednio chronić oczy. Na dnie piekarnika umieść niewielką miseczkę i wlej do niej odrobinę żelu do czyszczenia piekarników.Żel nakładaj pędzelkiem, pokrywając najpierw najgłębiej położone części piekarnika, następnie jego boki, górną część, a na koniec spód.Półki i ruchome elementy również pokryj żelem.Pozostaw żel na 30 minut (silnie zabrudzone powierzchnie mogą wymagać ponownego nałożenia preparatu).Zetrzyj rozmiękczony osad za pomocą gąbki lub ściereczki zamoczonej w gorącej wodzie.Następnie powierzchnię przemyj ściereczką zamoczoną w roztworze wody z octem, zaczynając od górnej, a kończąc na dolnej części piekarnika.Pamiętaj!Chroń ubranie i inne powierzchnie przed zachlapaniem żelem.Jeżeli produkt dostanie się do oczu lub na skórę, natychmiast przemyj je zimną wodą.

  8 Ocen produktu

  od 29.91 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY? Szampon do dywanów i obić tapicerskich - 1 litr

  Szampon do dywanów i obić tapicerskich charakteryzuje się dogłębnym działaniem. Odświeża i czyści powierzchnie, usuwając najgłębiej osadzony brud. Szampon po wyschnięciu zamienia się w proszek, który należy odkurzyć. Idealny do czyszczenia dywanów i obić tapicerskich z wełny, bawełny, trwale barwionego nylonu i tkanin syntetycznych (ale nie weluru i dralonu).CharakterystykaAMWAY™ Szampon do czyszczenia dywanów i obić tapicerskich usuwa głęboko osadzony brud z dywanów, dywaników i obić tapicerskich. Pozostawia miły, delikatny zapach.Zabezpiecza tkaniny przed ponownym zabrudzeniem.Skoncentrowana formuła zamienia się w proszek. Już po 6 godzinach od czyszczenia dywan jest suchy, a proszek można usunąć odkurzaczem. Nie pozostawia lepkiego osadu.Sugerowany sposób użyciaAMWAY™ Szampon do czyszczenia dywanów i obić tapicerskich może być stosowany do czyszczenia dywanów o zróżnicowanej fakturze i wysokości włosia. Do dywanów tradycyjnych, stylowych, o bardzo gęstej fakturze oraz bogatym zdobieniu. Odpowiedni do czyszczenia materiałów z wełny, bawełny, trwale barwionego nylonu i syntetyków.Nie stosuj do czyszczenia weluru i dralonu.Odkurz czyszczoną powierzchnię.Rozcieńcz szampon wodą w stosunku 1 część szamponu na 10 części ciepłej (nie gorącej) wody.Pokryj czyszczone powierzchnie pianą za pomocą odpowiedniej szczotki.Pozostaw dywan lub tapicerkę do wyschnięcia przez minimum 6 godzin.Usuń proszek za pomocą odkurzacza.Pamiętaj!Nie stosuj szamponu do dywanów i obić tapicerskich AMWAY™ w elektrycznych maszynach czyszczących.

  10 Ocen produktu

  od 32.96 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Postument Venice M

  Stylizowany postument, który można wykorzystać zarówno w domu jak i ogrodzie. Można postawić na nim donicę, najlepiej z tej samej kolekcji, ale także rzeźbę czy wazon z kwiatami. Można wykorzystać go również jako stoliki boczne obok sofy albo ...donicę, wystarczy go odwrócić do góry nogami. Cena dotyczy jednego postumentu.

  8 Ocen produktu

  od 396.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Parawan Loft

  Efektowny parawan w industrialnym stylu. Wykonany z metalu, postarzany, zdobiony dekoracyjnymi napisami. Jego niezaprzeczalnym atutem  jest nie tylko wygląd ale również fakt, iż można przyczepić do niego magnesy. Parawan może zatem nie tylko spełnić swoją podstawową funkcję ale posłużyć również jako tablica do przypinania zdjęć i notatek.

  8 Ocen produktu

  od 1 410.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podstawka Mirror

  Podstawka Mirror to dowód na to że praktyczne przedmioty przestają być nudne i typowe. Ta podkładka pod talerz została wykonana z lustra. Dzięki temu jest szalenie dekoracyjna a ozdobiony w ten sposób stół prezentuje się nad wyraz efektownie i bardzo, ale to bardzo elegancko. Zwłaszcza jeśli na podkładkach stanie piękna, ceramiczna zastawa.

  8 Ocen produktu

  od 34.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Podstawka Mirror Oval

  Podstawka Mirror to dowód na to że praktyczne przedmioty przestają być nudne i typowe. Ta podkładka pod talerz została wykonana z lustra. Dzięki temu jest szalenie dekoracyjna a ozdobiony w ten sposób stół prezentuje się nad wyraz efektownie i bardzo, ale to bardzo elegancko. Zwłaszcza jeśli na podkładkach stanie piękna, ceramiczna zastawa.

  8 Ocen produktu

  od 45.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw sztućców Vecchio White

  Niezwykły zestaw sztućców dla 4 osób. Widelec , nóż i łyżkę wykonano z najwyższej jakości plastiku i ozdobiono rzeźbieniami w iście barokowym stylu. Produkt dla osób ceniących sobie przedmioty unikatowe i nietuzinkowe.

  8 Ocen produktu

  od 79.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie eBiznes.pl
Strona używa plików cookies, więcej informacji.