Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchni

Wyposażenie kuchni

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni.

 • Kubek

  Nazwa: KubekPochodzenie: PolskaWymiary: 0.380ml 12cmPodatek VAT: 23%

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 20 sklepach

 • Kubek - kwiaty

  --

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 18 sklepach

 • Kubek prosty (śr. 9 cm)

  Cechy charakterystyczne: wszystkie linie kubków posiadają bogatą kolorystykę i zdobnictwo. Doskonale mogą służyć do zaparzania herbaty, ziół. Jest możliwość podgrzewania np. wystudzonej herbaty. Naczynia te mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Możliwość zdobnictwa dla dzieci np. zwierzątka. Polecany młodym matkom, doskonałe dla młodzieży na kolonie i obozy. Nadają się do mycia w zmywarkach.Pojemność - 0,4l

  0 Ocen produktu

  od 7.86 zł Zobacz oferty w 16 sklepach

 • Wazon szklany

  Wyjątkowy wazon wykonany ze szkła artystycznego . formowanego tradycyjną metodą ręczną. Każdy egzemplarz natchniony jest duchem artysty i łączy w sobie kombinacjękreatywności i designu. aby w pełni wyrazić orginalność i niepowtarzalność wykonania. Niezwykle dekoracyjny przedmiot pozwoli stworzyć ciekawe aranżacje w każdym wnętrzu.

  0 Ocen produktu

  od 128.58 zł Zobacz oferty w 16 sklepach

 • Patera szklana

  Wyjątkowa patera wykonana ze szkła artystycznego . formowanego tradycyjną metodą ręczną. Każdy egzemplarz natchniony jest duchem artysty i łączy w sobie kombinacjękreatywności i designu. aby w pełni wyrazić orginalność i niepowtarzalność wykonania. Niezwykle dekoracyjny przedmiot pozwoli stworzyć ciekawe aranżacje w każdym wnętrzu.

  0 Ocen produktu

  od 67.31 zł Zobacz oferty w 14 sklepach

 • Kubek prosty (śr. 10 cm)

  Cechy charakterystyczne: wszystkie linie kubków posiadają bogatą kolorystykę i zdobnictwo. Doskonale mogą służyć do zaparzania herbaty, ziół. Jest możliwość podgrzewania np. wystudzonej herbaty. Naczynia te mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Możliwość zdobnictwa dla dzieci np. zwierzątka. Polecany młodym matkom, doskonałe dla młodzieży na kolonie i obozy. Nadają się do mycia w zmywarkach.Pojemność - 0,5l

  0 Ocen produktu

  od 9.83 zł Zobacz oferty w 13 sklepach

 • Kubek z dziubkiem (śr. 14 cm)

  Kubek z dziubkiem 14 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny Dziubek ułatwia nalewanie.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 16.13 zł Zobacz oferty w 12 sklepach

 • Kubek z dziubkiem (śr. 12 cm)

  Kubek z dziubkiem 12 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny Dziubek ułatwia nalewanie.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 14.08 zł Zobacz oferty w 12 sklepach

 • Kubek z motywem kwiatowym

  Porcelanowy kubek ozdobiony został uroczym. kwiecistym motywem. który idealnie łączy w sobie elegancję i wdzięk. Możliwość zakupu pojedynczych elementów zastawy pozwoli Ci skompletować dowolne jej zestawienie.Prosta forma oraz głębia kolorów na białej porcelanie zachwycą zwolenników ponadczasowej elegancji. Ukwiecony kubek podkreśli charakter każdej jadalni przy popołudniowej herbacie.

  0 Ocen produktu

  od 39.32 zł Zobacz oferty w 12 sklepach

 • Rondel z trzonkiem (śr. 14 cm)

  Rondle z trzonkiem to niskie naczynie z bardzo praktycznym trzonkiem. Ze względu na uchwyt odporny na nagrzanie, można łatwo i szybko zestawić naczynie z kuchenki, otwór w uchwycie pozwala na zawieszanie naczynia. Rondle posiadają prosty kształt, dlatego też stanowią idealne uzupełnienie garnków. Ręcznie malowany, wywijany brzeg naczynia pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Oferowane są w różnych kolorach oraz w zdobieniach kwiatowych i graficznych. Można je łatwo skompletować z innymi naczyniami z naszej oferty.Cechy charakterystyczne:nadają się do mycia w zmywarkach,oferowane w różnych rozmiarach,możliwość dopasowania pokrywy stalowej emaliowanej,można stosować na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych.

  0 Ocen produktu

  od 11.69 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Rondel z trzonkiem (śr. 16 cm)

  Rondle z trzonkiem to propozycja prostoty z ręcznie malowanym wywiniętym brzegiem oraz niezwykle praktycznym uchwytem.W bogatej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno osoby szukające wzorów współczesnych jak i Te stawiające na 100 - letnia tradycję Emalii. Cechy charakterystyczne:- występuje w bogatej kolorystyce (przewaga na tle konkurencji), - rondle mają ręcznie malowany wywinięty brzeg, - nadają się do mycia w zmywarkach,- można je wstawiać do piekarnika, - występują w bardzo szerokiej gamie rozmiarów- posiadają praktyczny emaliowany uchwyt - możliwość kompletowania z garnkami prostymi - możliwość dopasowania pokrywy - rondle posiadają metalowy trzonek, który się nie nagrzewa i pozwala na zawieszenie naczynia

  0 Ocen produktu

  od 14.00 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Kubek z dziubkiem (śr. 10 cm)

  Kubek z dziubkiem 10 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny Dziubek ułatwia nalewanie.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 12.38 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Filiżanka + spodeczek- Floris

  Filiżanka + spodeczek- Floris to połączenie bieli z niebanalnym odcieniem. Filiżanka wykonana w sposób niezwykle gustowny i oryginalny. a to wszystko dzięki zdobnictwu i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów do jej produkcji.Filiżanka ze spodeczkiem to dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. ale i dla szefa by z rana przyjemniej piło mu się kawę. Taki prezent zadowoli najbardziej wymagających.

  0 Ocen produktu

  od 68.07 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Kubek - Mosaic Trumpet

  Nazwa: Kubek - Mosaic TrumpetPochodzenie: Wielka BrytaniaPodatek VAT: 23%

  0 Ocen produktu

  od 22.68 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Widelczyki 6 szt

  009-0021 x 6-

  0 Ocen produktu

  od 104.71 zł Zobacz oferty w 9 sklepach

 • Kolorowy kubek z przykrywką

  Kubek miłosny bez słów opowie o naszym uczuciu obdarowanej osobie. Różnokolorowe. fantazyjne serduszka zachwycą nawet najbardziej zatwardziałych singli. Któż by się oparł takiemu wyznaniu. Kubeczek porcelanowy zapakowany jest w estetyczny kolorowykartonik przez co zyskuje jako idealny prezent na Walentynki.

  0 Ocen produktu

  od 45.37 zł Zobacz oferty w 9 sklepach

 • Czajniczek szklany

  --

  0 Ocen produktu

  od 36.30 zł Zobacz oferty w 9 sklepach

 • Komplet 2 kubków

  --

  0 Ocen produktu

  od 45.37 zł Zobacz oferty w 9 sklepach

 • Deska do krojenia Papaya

  Prostokątna deska do krojenia wykonana została z drewna kauczukowego. Wokół deski znajdują się delikatne rowki do zbierania ściekającego skoku.

  0 Ocen produktu

  od 23.87 zł Zobacz oferty w 8 sklepach

 • Kubek Flashy Colors

  Linia Flashy Colors wykonana jest ze szkła hartowanego, poddawanego obróbce termalnej co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość na wstrząsy. Kolekcja charakteryzuje się nowoczesnymi metalicznymi kolorami. Produkty można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

  0 Ocen produktu

  od 11.37 zł Zobacz oferty w 8 sklepach

 • Kubek - kwiaty polne

  Demonstrowany kubek to połączenie funkcjonalności i elementu dekoracyjnego. Można go postawić w kuchni. jadalni czy w każdym innym pomieszczeniu. Kubek z różową różą. rozjaśni i odświeży każde pomieszczenie. Dobrym pomysłem

  0 Ocen produktu

  od 36.30 zł Zobacz oferty w 8 sklepach

 • Deska do krojenia duża 3w1 Fusion Fresh

  Deska do krojenia duża z kolekcji Fusion Fresh wykonana została z polietylenu niskiej gęstości, który nadaje desce elastyczności. Bardzo łatwo można ją zgiąć i łatwo zsunąć jedzenie. Deska do krojenia może służyć również jako talerz lub podkładka. Wymiary to 34,5 x 24,5 cm.

  0 Ocen produktu

  od 9.11 zł Zobacz oferty w 7 sklepach

 • Komplet "Famos" 16,18,20,22,24 cm z pokrywami

  Komplet naczyń Famos w kolorze kremowym ze zdobieniem jabłko - 10 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę wykonaną ze stali, pokrytej emalią, dzięki której potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem klasycznego designu.Przepiękne wzory kolekcji Famos w połączeniu z niepowtarzalnym tradycyjnym prostym kształtem z charakterystycznym wgłębieniem na ściankach i wywijanym rantem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Standard obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Naczynia z Kolekcji Famos są dekorowane pięknymi i trwałymi wzorami.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Famos są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku .Ze względu na wywijany ręcznie malowany, emaliowany brzeg (zamiast okuwki metalowej) naczynia mogą być stosowane przez alergików.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w tych naczyniach to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,8l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (4,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 24 cm (5,8l).

  0 Ocen produktu

  od 279.44 zł Zobacz oferty w 7 sklepach

 • Cukiernica Fusion Fresh

  Cukiernica z kolekcji Fusion Fresh wykonana została z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. Proces szkliwienia nadaje ceramice piękne błyszczące wykończenie.

  0 Ocen produktu

  od 13.83 zł Zobacz oferty w 7 sklepach

 • Salaterka Fusion Fresh (śr. 14,5 cm)

  Salaterka z kolekcji Fusion Fresh wykonana została z wysokiej jakości ceramiki szkliwionej. W kolekcji tej dostępne są również produkty w kolorze czerwieni, brązu.

  0 Ocen produktu

  od 10.09 zł Zobacz oferty w 7 sklepach

 • Kpl. 3 puszek

  -objętość największej 0,650,średniej-0,450-najmniejszej 0,400

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 7 sklepach

 • Rondel z trzonkiem (śr. 18 cm)

  Rondle z trzonkiem to niskie naczynie z bardzo praktycznym trzonkiem. Ze względu na uchwyt odporny na nagrzanie, można łatwo i szybko zestawić naczynie z kuchenki, otwór w uchwycie pozwala na zawieszanie naczynia. Rondle posiadają prosty kształt, dlatego też stanowią idealne uzupełnienie garnków. Ręcznie malowany, wywijany brzeg naczynia pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Oferowane są w różnych kolorach oraz w zdobieniach kwiatowych i graficznych. Można je łatwo skompletować z innymi naczyniami z naszej oferty.Cechy charakterystyczne:nadają się do mycia w zmywarkach,oferowane w różnych rozmiarach,możliwość dopasowania pokrywy stalowej emaliowanej,można stosować na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych.

  0 Ocen produktu

  od 17.20 zł Zobacz oferty w 6 sklepach

 • Rondel Bella (śr. 16 cm)

  Rondel Bella marki Emalia Olkusz to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Kolor pastelowa zieleń wraz z wyjątkowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Gotowanie w naczyniach emaliowanych to gwarancja zachowania pełnej wartości odżywczej witamin i minerałów. Produkt marki Emalia Olkusz można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak również indukcyjnych. Istnieje także możliwość wstawienia do piekarnkia. Naczynie posiada Rondel Bella posiada następujące wymiary: wysokość 80mm, średnica 16cm, pojemność całkowita naczynia 1500ml, pojemność użytkowa 1100ml. Przybliżona waga to 0.471kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 13.99 zł Zobacz oferty w 6 sklepach

 • Garnek wysoki emaliowany (śr. 16 cm)

  Garnek emaliowany wysoki to naczynie niezbędne w każdej kuchni. Pokryte zostało wewnątrz emalią w kolorze białym. Naczynie dostępne jest również w kolorach: kremowym, morelowym, zielonym.

  0 Ocen produktu

  od 15.01 zł Zobacz oferty w 6 sklepach

 • Garnek wysoki emaliowany (śr. 24 cm)

  Garnek emaliowany wysoki to naczynie niezbędne w każdej kuchni. Pokryte zostało wewnątrz emalią w kolorze białym. Naczynie dostępne jest również w kolorach: kremowym, morelowym, zielonym.Naczynie dostępne jest w rozmiarach od 14 do 28 cm.

  0 Ocen produktu

  od 33.00 zł Zobacz oferty w 6 sklepach


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.