Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchniCzajniki

Czajniki

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni oraz Czajniki.

 • Czajnik emaliowany EMMA 2L

  Czajnik stalowy emaliowany EMMA w kolorze bakłażanowym. Czajnik ten został wykonany z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią. Czajnik posiada niezawodny gwizdek ze stali nierdzewnej wykończony bakelitem, metalową pokrywkę z bakelitową gałką oraz praktycznym czarnym uchwytem wykonanym z bakelitu. Czajnik jest idealnym połączeniem klasycznego designu z wyjątkowymi kolorami.Przepiękne wzory czajników w połączeniu z niepowtarzalnym tradycyjnym baryłkowym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Wewnętrzna powłoka czajnika jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych.

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 6 sklepach

 • Czajnik Melody 3l

  Czajnik Melody 3l marki Ambition -w kolorze satynowym, wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/0 o grubości 0,6mm. Elegancki, praktyczny. Czajnik został wyposażony w praktyczny gwizdek otwierany przyciskiem na rączce, dzięki niemu nie poparzysz się. Rączka wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki czemu się nie nagrzewa. Czajniki są nieodzowną częścią każdej kuchni i każdego domu. Czajnik Ambition wprowadzi do Twojej kuchni wyjątkową atmosferę. Cechy produktu:- Pojemność: 3 L- Wysokość: 20,5 cm

  0 Ocen produktu

  od 57.87 zł Zobacz oferty w 5 sklepach

 • Czajnik emaliowany 2,5l FUSION FRESH (śr. 18 cm)

  Czajnik Emaliowany Fusion Green 2,5L marki Ambition to wysokiej jakości produkt z kolekcji Fusion Fresh, wykonany z trwałych materiałów. Kolor zielony wraz z wyjątkowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Ambition można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak również indukcyjnych.

  0 Ocen produktu

  od 73.06 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Czajnik "AURIGA" 2,5L

  Wymiary 24,5 x 21 cm - 3-warstwowe dno w postaci kapsuły - Grubość ścianek: główna część i pokrywa 0,8 mm - Dostosowane do zmywarek - Wykończenie: w połysku - Materiał: stal nierdzewna z serii 18/10 - Przystosowane do każdego rodzaju źródła ciepła - Czarna rączka z PPr

  0 Ocen produktu

  od 192.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik "DESIGNO" 3,0L

  Materiał: stal nierdzewna z serii 18/8 Materiał uchwytów: stal nierdzewna + czarny żywica fenolowa. Materiał pokrywy: stal nierdzewna z serii 18/8 + czarny bakelit Trójwarstwowe dno kapsułowe. Wykończenie: połysk - na zewnątrz, mat - wewnątrz. Przystosowany do każdego rodzaju źródeł ciepła.

  0 Ocen produktu

  od 163.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik "HARMONY" 2,6L

  Wysokiej jakości chirurgiczna stal szlachetna 18/10. Dziobek pozwala na bezpieczne wylewanie. Odporny do 150 stopni Celsjusza. Uchwyt bezpieczny. Praktyczna pokrywka ułatwia napełnienie i czyszczenie. Gwizdek sygnalizuje wrzenie wody. Przystosowane do wszystkich źródeł ciepła (również do kuchenek indukcyjnych). Trójwarstwowe dno kapsułowe

  0 Ocen produktu

  od 167.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik "LUCIA" 2,5L

  Wysokiej jakości chirurgiczna stal szlachetna 18/10. Dziobek pozwala na bezpieczne wylewanie. Odporny do 150 stopni Celsjusza. Uchwyt bezpieczny. Praktyczna pokrywka ułatwia napełnienie i czyszczenie. Gwizdek sygnalizuje wrzenie wody. Przystosowane do wszystkich źródeł ciepła (również do kuchenek indukcyjnych). Trójwarstwowe dno kapsułowe.

  0 Ocen produktu

  od 122.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik "MELODY" 2,6L

  Wysokiej jakości chirurgiczna stal szlachetna 18/10. Dziobek pozwala na bezpieczne wylewanie. Odporny do 150 stopni Celsjusza. Uchwyt bezpieczny. Praktyczna pokrywka ułatwia napełnienie i czyszczenie. Gwizdek sygnalizuje wrzenie wody. Przystosowane do wszystkich źródeł ciepła (również do kuchenek indukcyjnych). Trójwarstwowe dno kapsułowe.

  0 Ocen produktu

  od 142.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik "ORION" 2,6L

  Materiał: stal nierdzewna z serii 18/8 Materiał uchwytów: stal nierdzewna + czarny bakelit Materiał pokrywy: stal nierdzewna z serii 18/8 + czarny bakelit Trójwarstwowe dno kapsułowe. Wykończenie: połysk - na zewnątrz, mat - wewnątrz. Przystosowany do każdego rodzaju źródeł ciepła.

  0 Ocen produktu

  od 156.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik do herbaty "ORION" 0,7L

  Materiał: stal nierdzewna typu 18/10 - Uchwyt i gałka z silikonu- Z wewnętrznym pojemnikiem na esencję wykonane zestali nierdzewnej typu 18/10 - Gwiżdże, kiedy woda zaczynasię gotować. Trójwarstwowe dno kapsułowe.

  0 Ocen produktu

  od 99.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik do herbaty "ORION" 1,2L

  Materiał: stal nierdzewna typu 18/10 - Uchwyt i gałka z silikonu- Z wewnętrznym pojemnikiem na esencję wykonane zestali nierdzewnej typu 18/10 - Gwiżdże, kiedy woda zaczynasię gotować. Trójwarstwowe dno kapsułowe.

  0 Ocen produktu

  od 105.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Imbryk D0RADO

  Materiał: podstawa, sito i pokrywka wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, imbryk wykonany ze szkłaOdporny na temperatury do 180°Wykończenie: matowe13 x 19,5 x 13 cm1,3 l

  0 Ocen produktu

  od 131.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik do herbaty ZENO

  Zestaw zawiera: -Czajnik z gwizdkiem 17X25,5X13,5 CM o pojemności 2 l,-Imbryk 13x18,5x11 cm,-Sitko 6,5x8,5 cm. Zestaw wykonany ze stali nierdzewnej z serii 18/10. Wykończenie na zewnątrz w połysku, wewnątrz w satynie. Czarne uchwyty i gałki z żywicy fenolowej. Gwizdek z czarnego, satynowego polipropylenu (PP). Silikonowy pierścień.

  0 Ocen produktu

  od 222.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik " CUBO " 2 l

  Czajnik wykonany jest ze stali nierdzewnej typu 18/10 o wysokiej jakości.- wykończenie powierzchni: połysk- wykończenie rączki: czarna składana z tworzywa sztucznego- prosty kształt- praktyczna pokrywa ułatwia napełnianie oraz czyszczenie wewnątrz

  0 Ocen produktu

  od 166.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik Emaliowany Fusion Red 2,5l

  Czajnik Emaliowany Fusion Red 2,5l marki Ambition - wykonany jest z wysokiej jakości stali pokrytej emalią. Elegancki, praktyczny, tradycyjny kształt czajników został tu przełamany nowoczesnym kolorem i pokrywą ze stali nierdzewnej. Czajnik został wyposażony w bezpieczny gwizdek. Rączka wykonana z bakelitu, dzięki czemu się nie nagrzewa, jest dodatkowo pokryta antypoślizgową powłoką. Czajniki są nieodzowną częścią każdej kuchni i każdego domu. Czajnik Fusion Red wprowadzi do Twojej kuchni wyjątkową atmosferę.Cechy produktu:- Pojemność: 2,5 L

  0 Ocen produktu

  od 73.06 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik emaliowany Fusion Fresh 2.5l zmysłowy brąz (śr. 18 ...

  Czajnik Emaliowany Fusion Taupe 2,5L marki Ambition to wysokiej jakości produkt z kolekcji Fusion Fresh, wykonany z trwałych materiałów. Kolor Taupe wraz z wyjątkowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Ambition można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak również indukcyjnych.

  0 Ocen produktu

  od 73.06 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik Melody Zielony 3L (śr. 22 cm)

  Czajnik Melody 3L marki Ambition to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Kolor zielony wraz z wyjątkowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Ambition można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Czajnik Melody 3l posiada następujące wymiary: wysokość 20,5cmmm, pojemność całkowita naczynia 3000ml. Przybliżona waga to 1kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 53.20 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik Melody Orange 3,2L

  Czajnik emaliowany w pomarańczowym kolorze. Produkt znanej marki Ambition. Posiada wygodną pokrywkę ułatwiającą nalewanie wody oraz gwizdek otwierany na przycisk w uchwycie.Wygodny uchwyt z czarnego nienagrzewającego się tworzywaCzajniki z powłoką emaliowaną są bezpieczne mają antyalergiczne właściwości oraz nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji.Podczas gotowania woda nie zmienia swojego zapachu, ani smaku.

  0 Ocen produktu

  od 70.73 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy EASY DAY marmurek

  Nazwa: Czajnik aluminiowy EASY DAY marmurekGatunek: PierwszyMarka: AldaPrzeznaczenie: GotowanieGrupa produktów: CzajnikiTyp produktu: Czajniki aluminioweKod EAN: 5907514300211Pojemność: 2,5Podatek VAT: 23%Przystosowany do kuchenek halogenowych: TakKod producenta: 5907514300211Przystosowany do kuchenek gazowych: TakPrzystosowany do kuchenek elektrycznych: TakPrzystosowany do kuchenek ceramicznych: Tak

  0 Ocen produktu

  od 33.70 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy EASY DAY grafitowy

  Czajnik aluminiowy EASY DAY grafitowy marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 37.44 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy EASY DAY brązowy

  Czajnik aluminiowy EASY DAY brązowy marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Czajnik aluminiowy EASY DAY brązowy posiada następujące wymiary: wysokość 2100mm. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 37.44 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy EASY DAY zółty

  Czajnik aluminiowy EASY DAY zółty marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 37.44 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy EASY DAY zielony

  Czajnik aluminiowy EASY DAY zielony marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 37.44 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy EASY DAY czerwony

  Czajnik aluminiowy EASY DAY czerwony marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 37.44 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy NIGHT MOON marmurek

  Nazwa: Czajnik aluminiowy NIGHT MOON marmurekGatunek: PierwszyMarka: AldaPrzeznaczenie: GotowanieGrupa produktów: CzajnikiTyp produktu: Czajniki aluminioweKod EAN: 5907514304097Pojemność: 1,25Podatek VAT: 23%Kod producenta: 5907514304097Przystosowany do kuchenek halogenowych: TakPrzystosowany do kuchenek gazowych: TakPrzystosowany do kuchenek elektrycznych: TakPrzystosowany do kuchenek ceramicznych: Tak

  0 Ocen produktu

  od 33.51 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy NIGHT MOON brązowy

  Czajnik aluminiowy NIGHT MOON brązowy marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 33.51 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy NIGHT MOON zółty

  Nazwa: Czajnik aluminiowy NIGHT MOON zółtyGatunek: PierwszyMarka: AldaPrzeznaczenie: GotowanieGrupa produktów: CzajnikiTyp produktu: Czajniki aluminioweKod EAN: 5907514300266Pojemność: 2,5lPodatek VAT: 23%Kod producenta: 5907514300266Przystosowany do kuchenek halogenowych: TakPrzystosowany do kuchenek gazowych: TakPrzystosowany do kuchenek elektrycznych: TakPrzystosowany do kuchenek ceramicznych: Tak

  0 Ocen produktu

  od 33.51 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy NIGHT MOON zielony

  Czajnik aluminiowy NIGHT MOON zielony marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 30.15 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy KITCHEN DROP marmurek

  Czajnik aluminiowy KITCHEN DROP marmurek marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 14.94 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Czajnik aluminiowy KITCHEN DROP brązowy

  Czajnik aluminiowy KITCHEN DROP brązowy marki Alda to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia. Produkt marki Alda można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych jak również ceramicznych. Przybliżona waga to 0.9kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

  0 Ocen produktu

  od 16.61 zł Zobacz oferty w 2 sklepach


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.