Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchniBlachy i formy do pieczenia

Blachy i formy do pieczenia

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni oraz Blachy i formy do pieczenia.

 • Forma na 6 muffinek Fusion Fresh

  Forma z powłoką ceramiczną na 6 muffinek w kolorze soczystej czerwieni, z kolekcji Fusion Fresh marki Ambition. Wykonana w wysokiej jakości stali węglowej, którą dodatkowo pokryto powłoką ceramiczną zapobiegającą przywieraniu Twoich wypieków. Łatwa w użytkowaniu jak i czyszczeniu. Nie musisz już natłuszczać formy, ani też wykładać jej folią aluminiową czy papierem do pieczenia. Wystarczy po prostu wyłożyć formę ciastem i wsadzić do piekarnika - pieczenie to już sama przyjemność z naszymi formami. Każdy muffinka z tej formaki jest równomiernie upieczona i chrupiąca.

  0 Ocen produktu

  od 18.08 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Forma do tarty z powłoką ceramiaczną Fusion Fresh (śr. 31 ...

  Forma do tarty o średnicy 31 cm w kolorze soczystej czerwieni, z kolekcji Fusion Fresh marki Ambition. Wykonana w wysokiej jakości stali węglowej, którą dodatkowo pokryto powłoką ceramiczną zapobiegającą przywieraniu Twoich wypieków. Łatwa w użytkowaniu jak i czyszczeniu. Nie musisz już natłuszczać formy, ani też wykładać jej folią aluminiową czy papierem do pieczenia. Wystarczy po prostu wyłożyć formę ciastem i wsadzić do piekarnika - pieczenie to już sama przyjemność z naszymi formami. Każdy wypiek z tej formaki jest równomiernie upieczony i chrupiący.

  0 Ocen produktu

  od 17.13 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Silikonowa forma do czekoladek i lodu Delice

  Silikonowa forma do czekoladek i lodu mix wzorów - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz z niej czekoladki bądź lód. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Forma dostępna w kilku kształtach - wybieranych losowo. Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a czekoladki i lód z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 12.89 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Tortownica ILAG (śr. 28 cm)

  Tortownica o średnicy 28 cm - marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokrytej powłoką ILAG Non-Stick Basic to szwajcarska powłoka ceramiczna, która jest wykonana z materiałów naturalnych, obojętna chemicznie i odporna na zarysowania. Dzięki powłoce ceramicznej wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy. Forma łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości. W jej produkcji nie używa się metali ciężkich a wykonanie stali węglowej powoduje że forma szybko i równomiernie się nagrzewa, co zaoszczędza energię i czas.Wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite - pyszne i chrupiące.

  0 Ocen produktu

  od 21.37 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Forma do babki ILAG (śr. 22 cm)

  Forma do babki o średnicy 22 cm ILAG, marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokrytej powłoką ILANG Non-Stick Basic jest to szwajcarska powłoka ceramiczna, która jest wykonana z materiałów naturalnych, obojętna chemicznie i odporna na zarysowania. Dzięki powłoce ceramicznej wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy. Forma łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości. W jej produkcji nie używa się metali ciężkich a wykonanie stali węglowej powoduje że forma szybko i równomiernie się nagrzewa, co zaoszczędza energię i czas. Wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite - pyszne i chrupiące. Idealna babka to już żaden problem.

  0 Ocen produktu

  od 17.21 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice brązowa (śr. 20,6 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze brązowym o średnicy 20,6 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice czerwona (śr. 20,6 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze czerwonym o średnicy 20,6 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice brązowa (śr. 23,5 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze brązowym o średnicy 23,5 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 20.48 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice czerwona (śr. 23,5 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze czerwonym o średnicy 23,5 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 20.48 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do tarty Delice brązowa (śr. 27 cm)

  Silikonowa forma do tarty w kolorze brązowym o średnicy 27 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 13.17 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do tarty Delice czerwona (śr. 27 cm)

  Silikonowa forma do tarty w kolorze czerwonym o średnicy 27 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do ciasta Delice w kształcie motyla

  Silikonowa forma do ciasta w kształcie motyla - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma kwadratowa Delice z wyjmowanym dnem

  Silikonowa forma kwadratowa z wyjmowanym dnem wykonanym ze szkła hartowanego - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Wykonane ze szkła hartowanego dno, zapewnia znacznie większą odporność na stłuczenia. Foremka łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości. Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite - pyszne i chrupiące.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 40.34 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma na 6 muffinek Delice fioletowa

  Silikonowa forma na 6 muffinek w kolorze fioletowym - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice zielona (śr. 20,6 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze zielonym o średnicy 20,6 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice fioletowa (śr. 20,6 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze fioletowym o średnicy 20,6 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do babki Delice fioletowa (śr. 23,5 cm)

  Silikonowa forma do babki w kolorze fioletowym o średnicy 23,5 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 20.48 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do tarty Delice zielona (śr. 27 cm)

  Silikonowa forma do tarty w kolorze zielonym o średnicy 27 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 14.64 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Silikonowa forma do tarty Delice fioletowa (śr. 27 cm)

  Silikonowa forma do tarty w kolorze fioletowym o średnicy 27 cm - z kolekcji Delice marki Ambition. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu wypieki nie przywierają podczas pieczenia do ścianek formy - nie musisz jej natłuszczać. Foremka niezwykle elastyczna, dzięki czemu szybko i bez problemu wyciągniesz ciasto. Łatwa w użytkowaniu jak i utrzymaniu czystości.Pamiętaj aby przed pierwszym użytkowaniem umyć foremkę w gorącej wodzie z detergentem bądź też w zmywarce. Foremka nie nadaje się do używania na grillu, nie można do niej stosować metalowych sztućców oraz akcesoriów jak i ostro zakończonych gdyż mogą zarysować powierzchnię formy. Nie używaj do jej czyszczenia ostrych ściereczek ani druciaków będzie Ci długo służyła. Nie należy również wstawiać samej foremki (bez ciasta) do piekarnika.Żywe kolory ożywią Twoją kuchnię, a wypieki z tej foremki wychodzą wyśmienite.

  0 Ocen produktu

  od 13.17 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O 240 "non-stick" dno fakt. czerw-szara

  Tortownica marki SNB o średnicy 240mm, z ryflowanym brzegiem i dnem oraz wygodnym dużym zapięciem. Dzięki pokryciu warstwą ochronną "non-stick" forma ma zwiększoną odporność na przyklejanie się ciasta.

  0 Ocen produktu

  od 16.46 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O 210 "non-stick" dno fakt. czerw-szara

  Tortownica marki SNB o średnicy 210mm, z ryflowanym brzegiem i dnem oraz wygodnym dużym zapięciem. Dzięki pokryciu warstwą ochronną "non-stick" forma ma zwiększoną odporność na przyklejanie się ciasta.

  0 Ocen produktu

  od 17.77 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O270 "non-stick" dno fakt czarna

  Tortownica marki SNB o średnicy 270mm w kolorze czarnym z dnem "non stick", który został wykonany ze stali węglowej i pokryty powłoką nieprzywieralną.

  0 Ocen produktu

  od 15.30 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica 340x240 prostokątna "nonstick" czarna

  Tortownica prostokątna w kolorze czarnym z dnem "non stick", który został wykonany ze stali węglowej i pokryty powłoką nieprzywieralną. Wymiary 340mm x 240mm.

  0 Ocen produktu

  od 27.22 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica sześciokątna "non-stick" czarna

  Tortownica sześciokątna w kolorze czarnym z dnem "non stick", który został wykonany ze stali węglowej i pokryty powłoką nieprzywieralną.

  0 Ocen produktu

  od 24.76 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica 240 kwadratowa "non-stick" czarna

  Tortownica kwadratowowa kolorze czarnym z dnem "non stick", który został wykonany ze stali węglowej i pokryty powłoką nieprzywieralną.

  0 Ocen produktu

  od 21.53 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O 240 "non-stick" dno fakt. Czarna

  Tortownica marki SNB o średnicy 240mm w kolorze czarnym z dnem "non stick", który został wykonany ze stali węglowej i pokryty powłoką nieprzywieralną.

  0 Ocen produktu

  od 15.93 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O 210 "non-stick" dno fakt. Czarna

  Tortownica marki SNB o średnicy 210mm w kolorze czarnym z dnem "non stick", który został wykonany ze stali węglowej i pokryty powłoką nieprzywieralną.

  0 Ocen produktu

  od 14.16 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O 270 I dno fakturowane "SILVER"

  Klasyczna tortownica marki SNB z jednym dnem fakturowanym SILVER o średnicy 270mm.

  0 Ocen produktu

  od 15.45 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica O 260 I dno fakturowane "SILVER"

  Klasyczna tortownica marki SNB z jednym dnem fakturowanym SILVER o średnicy 260mm.

  0 Ocen produktu

  od 15.23 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Tortownica owalna 370x230

  Tortownica marki SNB z fakturowanym dnem.

  0 Ocen produktu

  od 17.79 zł Zobacz oferty w 2 sklepach


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.