Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchniPrzybory do gotowania i pieczenia

Przybory do gotowania i pieczenia

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni oraz Przybory do gotowania i pieczenia.

 • Komplet "Famos" 16,18,20,22,24 cm z pokrywami

  Komplet naczyń Famos w kolorze kremowym ze zdobieniem jabłko - 10 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę wykonaną ze stali, pokrytej emalią, dzięki której potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem klasycznego designu.Przepiękne wzory kolekcji Famos w połączeniu z niepowtarzalnym tradycyjnym prostym kształtem z charakterystycznym wgłębieniem na ściankach i wywijanym rantem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Standard obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Naczynia z Kolekcji Famos są dekorowane pięknymi i trwałymi wzorami.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Famos są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku .Ze względu na wywijany ręcznie malowany, emaliowany brzeg (zamiast okuwki metalowej) naczynia mogą być stosowane przez alergików.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w tych naczyniach to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,8l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (4,5l),? Garnek z pokrywą szklaną 24 cm (5,8l).

  0 Ocen produktu

  od 279.44 zł Zobacz oferty w 7 sklepach

 • Komplet "Mizar" 16,18,20 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Mizar w kolorze karminowym - 6 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Mizar w połączeniu z klasycznym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Mizar są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki zastosowanej powłoce EASY TO CLEAN, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Mizar to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (2,8).

  0 Ocen produktu

  od 172.03 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet Selena 16,18,20 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Selena w kolorze morelowym - 6 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Selena w połączeniu z eleganckim baryłkowatym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Garnki z kompletu Selena są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Selena to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,1l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,0l).

  0 Ocen produktu

  od 203.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet rondli emaliowanych

  Komplet rondli emaliowanych to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Ich wnętrze zostało pokryte szczelną i gładką powłoką, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. W skład kompletu wchodzą:- rondel o średnicy 14 cm i pojemności 1,1 l- rondel o średnicy 16 cm i pojemności 1,7 l- rondel o średnicy 18 cm i pojemności 2,5 l- rondel o średnicy 20 cm i pojemności 3,3 l.

  0 Ocen produktu

  od 46.00 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet "Mizar" 16,18,20,22 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Mizar w kolorze zielonym - 8 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Mizar w połączeniu z klasycznym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Mizar są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki zastosowanej powłoce EASY TO CLEAN, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Mizar to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (2,8),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (3,8).

  0 Ocen produktu

  od 269.10 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Komplet "Pyza" 16,18,20,22 cm z pokrywami szklanymi

  Komplet naczyń Pyza w kolorze beżowym ze zdobieniem warzywa - 8 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z bakelitowym uchwytem oraz odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Naczynia posiadają trwałe emaliowane uchwyty. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Pyza w połączeniu z tradycyjnym baryłkowatym kształtem i wyjątkowym zdobieniem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Standard obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Pyza są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Naczynia Pyza idealnie nadają się do gotowania, smażenia jak i przechowywania potraw.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić czajnik, rondel bądź patelnię. Potrawy przygotowywane w garnkach emaliowanych Pyza są pełne smaku i aromatu a także zachowują witaminy i wartości odżywcze. Gotowanie w tych naczyniach to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,1l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (4,0l).

  0 Ocen produktu

  od 214.56 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Komplet "Baryłka"16,18,20,22 cm z pokrywami

  Komplet naczyń stalowych z powłoką emaliowaną o tradycyjnym wypukłym kształcie, docenione w wielu polskich domach. Linia łączy w sobie wysoką jakość wykonania z klasycznym wzornictwem. Kolory natury i wysmakowane zdobienia stanowią idealny element dekoracyjny tradycyjnej kuchni. Zdobienia naczyń są trwałe, nie jest możliwe ich starcie.Naczynia posiadają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Cechy charakterystyczne:lekka pokrywa stalowa emaliowana w kolorze garnka,możliwość dopasowania do kompletu czajnika emaliowanego o symbolu 585G,nadaje się do mycia w zmywarkach,można je wstawiać do piekarnika wraz z pokrywą,można stosować na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych.

  0 Ocen produktu

  od 207.87 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Komplet Selena 16,18,20,22 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Selena w kolorze morelowym - 8 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Selena w połączeniu z eleganckim baryłkowatym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Garnki z kompletu Selena są niezwykle łatwe w czyszczeniu, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Selena to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,1l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (3,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (4,0l).

  0 Ocen produktu

  od 303.12 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Szczypce ELO Zipp Zapp

  Szczypce Elo idealnie nadają się do podnoszenia, obracania, przekładania mięs, ryb, itp. Szczypce wyposażone zostały w silikonowe uchwyty, uniemożliwiające ślizganie się w dłoni. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Odporne na temperatury do 200 stopni C

  0 Ocen produktu

  od 21.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Komplet garnków emaliowanych prostych Basic Cream

  Komplet garnków prostych w kolorze kremowym wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią. Wewnętrzna powłoka jest bardzo szczelna i gładka dzięki czemu naczynia są bezpieczne dla zdrowia. Ze względu na wywijany ręcznie malowany, emaliowany brzeg (zamiast okuwki metalowej) naczynia mogą być stosowane przez alergików. W skład kompletu wchodzą:- garnek o średnicy 14 cm i pojemności 1,9 l- garnek o średnicy 16 cm i pojemności 2,9 l- garnek o średnicy 18 cm i pojemności 3,9 l- garnek o średnicy 20 cm i pojemności 4,8 l.

  0 Ocen produktu

  od 52.73 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Komplet garnków emaliowanych Cebula

  Komplet naczyń ozdobiony został delikatnym wzorem. Proste naczynia posiadają specjalnie wywinięte brzegi, dzięki czemu w łatwy i prosty sposób wylejemy ich zawartość. Wnętrze naczyń pokryte zostało szczelną i bezpieczną powłoką emaliowaną. W skład kompletu wchodzą:- garnek o średnicy 14 cm, pojemności 1,9 l i wysokości 12,5 cm- garnek o średnicy 16 cm, pojemności 2,9 l i wysokości 14 cm- garnek o średnicy 18 cm, pojemności 3,9 l i wysokości 15,5 cm- garnek o średnicy 20 cm, pojemności 5,2 l i wysokości 15,5 cm- garnek o średnicy 22 cm, pojemności 6,6 l i wysokości 18.

  0 Ocen produktu

  od 77.99 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Komplet garnków emaliowanych Kwadraty

  Komplet naczyń ozdobiony został delikatnym wzorem. Proste naczynia posiadają specjalnie wywinięte brzegi, dzięki czemu w łatwy i prosty sposób wylejemy ich zawartość. Wnętrze naczyń pokryte zostało szczelną i bezpieczną powłoką emaliowaną. W skład kompletu wchodzą:- garnek o średnicy 14 cm, pojemności 1,9 l i wysokości 12,5 cm- garnek o średnicy 16 cm, pojemności 2,9 l i wysokości 14 cm- garnek o średnicy 18 cm, pojemności 3,9 l i wysokości 15,5 cm- garnek o średnicy 20 cm, pojemności 5,2 l i wysokości 15,5 cm- garnek o średnicy 22 cm, pojemności 6,6 l i wysokości 18 cm.

  0 Ocen produktu

  od 77.99 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Komplet "Baryłka" 16,18,20,22 cm z pokrywami

  8 elementowy komplet emaliowanych garnków z serii Baryłka, to kombinacja tradycyjnej technologii produkcji z niezwykle praktycznym wypukłym kształtem oraz ciekawym wzornictwem. Garnki Baryłka są bardzo dobrą alternatywą dla droższego kompletu Pyza. W bogatej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno osoby szukające wzorów współczesnych jak i Te stawiające na tradycję. Cechy charakterystyczne:w skład kompletu wchodzi 4 garnki + 4 metalowe pokrywy,występuje w bogatej kolorystyce i zdobnictwie (przewaga na tle konkurencji),garnki mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości,lekka pokrywa w kolorze garnka,możliwość dopasowania do kompletu czajnika emaliowanego o symbolu 585G,nadają się do mycia w zmywarkach,można je wstawiać do piekarnika wraz z pokrywą,Komplet zawiera:Garnek 16 cm (2L) + pokrywa metalowa,Garnek 18 cm (2,8L) + pokrywa metalowa,Garnek 20 cm (3,7L) + pokrywa metalowa,Garnek 22 cm (4,8L) + pokrywa metalowa.

  0 Ocen produktu

  od 220.24 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Gwizdek nierdzewny

  Sygnalizator dźwiękowy ze stali nierdzewnej, z uchwytem bakelitowym odpornym na nagrzewanie Cechy charakterystyczne:przeznaczony do czajnika 585g lub 585LX.

  0 Ocen produktu

  od 7.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Komplet "Mizar" 16,18,20,22,24 cm z pokrywkami szklanymi

  Komplet naczyń Mizar w kolorze karminowym - 10 elementowy. Garnki są wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej emalią ceramiczną z uchwytami ze stali nierdzewnej. Każdy garnek posiada idealnie dobraną pokrywę szklaną z odpowietrznikiem, dzięki któremu potrawy będą się dużo szybciej gotowały a Twoja kuchnia nie będzie zaparowana. Komplet ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego designu.Przepiękne kolory kolekcji Mizar w połączeniu z klasycznym prostym kształtem, będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia z linii Premium obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane.Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw i bezpieczeństwo użytkowania tych naczyń - są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie. Garnki z kompletu Mizar są niezwykle łatwe w czyszczeniu dzięki zastosowanej powłoce EASY TO CLEAN, możesz zmywać je ręcznie jak i w zmywarkach. Są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Możesz je również użytkować w piekarniku jednak z ograniczeniem temperatury dla pokrywy szklanej do 180 °C.Ze względu na stalowe okucie naczyń, po umyciu naczyń zaleca się ich suszenie w pozycji pionowej - nie odwracaj naczyń do góry dnem - będą zdecydowanie dłużej służyły.Do kompletu możesz również dokupić idealnie pasujący czajnik, rondel bądź patelnię. Gotowanie w naczyniach Mizar to czysta przyjemność.Skład kompletu:? Garnek z pokrywą szklaną 16 cm (1,4l),? Garnek z pokrywą szklaną 18 cm (2,0l),? Garnek z pokrywą szklaną 20 cm (2,8),? Garnek z pokrywą szklaną 22 cm (3,8).? Garnek z pokrywą szklaną 24 cm (5,0l).

  0 Ocen produktu

  od 359.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Komplet naczyń 12- elementowy Cosmo

  Naczynia z kompletu Cosmo wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Zaokrąglony kształt naczyń dodaje im wyjątkowego uroku. Naczynia posiadają 6-cio warstwowe dno, pozwalające na szybkie i energooszczędne gotowanie. Pokrywy naczyń wykonane zostały ze stali nierdzewnej. W skład kompletu Cosmo wchodzą:- rondel z pokrywką o średnicy 16 cm i pojemności 1.8l- garnek z pokrywką o średnicy 16 cm i pojemności 1.8l- garnek z pokrywką o średnicy 18 cm i pojemności 2.5l - garnek z pokrywką o średnicy 20 cm i pojemności 3.8l- garnek z pokrywką o średnicy 24 cm i pojemności 6.3l- głęboka patelnia z pokrywą o średnicy 24 cm i pojemności 2.5l

  0 Ocen produktu

  od 981.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 12 częściowe ZENO

  Zaawansowane metody produkcji plus doświadczenie gwarantują wysoką jakość produktu. Wykończenie na zewnątrz i wewnątrz: połysk. Praktyczna krawędź, służąca wygodnemu nalewaniu. Rewolucyjne 6-warstwowe dno (nr patentu: PCT/BE01/00194) umożliwiające szybkie i energooszczędne gotowanie. Ergonomiczne uchwyty dla mocnego i bezpiecznego chwytu. Pokrywa ze stali nierdzewnej. Finezyjny okrągły (wybrzuszony) kształt. Łatwy w czyszczeniu i higieniczny! Dostosowane do zmywarek. Przystosowane do każdego rodzaju źródła ciepła. Wytrzymała stal nierdzewna z serii 18/10, grubość ścianek 0,8 mm.1x Rondel z pokrywą 16 cm 2 l1x Garnek z pokrywą 16 cm 2 l1x Garnek z pokrywą 18 cm 2,7 l1x Garnek z pokrywą 20 cm 3,9 l1x Garnek z pokrywą 24 cm 6,6 l1x Głęboka patelnia z pokrywą 24 cm 2,9 l

  0 Ocen produktu

  od 1 239.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 12 częściowe VIRGO metal

  Materiał: stal nierdzewna 18/10, ścianki grubości 0,6 mmWykończenie na zewnątrz: połyskPraktyczna podziałka wewnątrzRewolucyjne 6-warstwowe dno (nr patentu: PCT/BE01/00194) umożliwiające szybkie i energooszczędne gotowaniePrzystosowane do każdego rodzaju źródła ciepłaCzarne rączki z żywicy fenolowejOsłona przeciw płomieniom na korpusieMateriał pokrywy: stal nierdzewna 18/10 + szkło1x Rondel 16 cm 1,5 l1x Garnek z pokrywą 16 cm 1,5 l1x Garnek z pokrywą 18 cm 2,1 l1x Garnek z pokrywą 20 cm 3,6 l1x Garnek z pokrywą 24 cm 6,6 l1x Głęboka patelnia z pokrywą 24 cm 2,6 l1x Wkładka do gotowania na parze 16/18/20 cm

  0 Ocen produktu

  od 867.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 12 HOTEL LINE

  -rondel z przykrywką 16 cm - 1.6 -garnek z przykrywką 16 cm - 1.6 -garnek z przykrywką 18 cm - 2.5 -garnek z przykrywką 20 cm - 3.6 -garnek z przykrywką 24 cm - 6.4 -głęboka patelnia z przykrywką 24 cm - 2.5 4-warstwowa kapsułowa technologia dna firmy BergHOFF obejmuje grube aluminium i dno z miedzi (materiały szybko przewodzące ciepło) służąca doskonałemu przewodzeniu i rozprowadzeniu ciepła. Trwała ochrona ze stali nierdzewnej okrywa aluminium w celu zachowania długoletniej trwałości i doskonałych rezultatów gotowania. Kapsułowa technologia dna firmy BergHOFF została zaprojektowana, by zaoferować najlepszą wydajność ciepła i trwałość, służącą osiąganiu doskonałości.Przystosowane do wszystkich źródeł ciepła (również do kuchenek indukcyjnych).

  0 Ocen produktu

  od 939.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 6 FERA

  Materiał: stal nierdzewna z serii 18/10Grubość ścianki: 0,7 mmWykończenie: w połyskuPokrywa szklana3-warstwowe dno w postaci kapsułyPrzystosowane do każdego rodzaju źródła ciepłaDostosowane do zmywarek1x Rondel z pokrywą 16 cm1x Garnek z pokrywą 20 cm1x Patelnia 24 cm1x Wkładka do gotowania na parze 16/18/20 cm

  0 Ocen produktu

  od 389.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 6 części VISION PREMIUM

  Korpus: stal nierdzewnaWykończenie: w połyskuUchwyty i gałki: żywica fenolowa4-warstwowe dno (Pat. Nr: PCT/BE01/00194) umożliwiające szybkie i energooszczędne gotowaniePrzystosowane do każdego rodzaju źródła ciepłaDostosowane do zmywarek1x Garnek z pokrywą 16 cm 1,9 l1x Garnek z pokrywą 20 cm 3,7 l1x Garnek z pokrywą 24 cm 6,4 l

  0 Ocen produktu

  od 281.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 6 części VISION PRIMA

  Korpus: stal nierdzewnaWykończenie: w połyskuUchwyty i gałki: żywica fenolowa3-warstwowe dno w postaci kapsułyPrzystosowane do każdego rodzaju źródła ciepła1x Garnek z pokrywą 16 cm 1,5 l1x Garnek z pokrywą 20 cm 3 l1x Garnek z pokrywą 24 cm 5,2 l

  0 Ocen produktu

  od 227.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 9 KASTA

  Zestaw obejmuje: Garnek z pokrywą 20cm,Rondel z pokrywą 16cm, Głęboka patelnia z dwoma uchwytami i pokrywą 24cm,Wkładka do gotowania na parze 16/18/20cm, Miska z pokrywką 16cm. Wykonany ze stali nierdzewnej, 3-warstwowe dno w postaci kapsuły, czarne uchwyty i gałki z żywicy fenolowej , powierzchnia polerowana, pokrywka szklana z otworem wentylacyjnym, wykończenie uchwytów: połysk, wykończenie pokrywy: powierzchnia polerowana; Miska do mieszania z pokrywą z PP (polipropylenu), przystosowane do każdego rodzaju źródła ciepła;Uchwyt: stal nierdzewna typu 18/10

  0 Ocen produktu

  od 418.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Garnki 12 VISION

  Korpus: stal nierdzewnaWykończenie: w połyskuUchwyty i gałki: żywica fenolowa4-warstwowe dno (Pat. Nr: PCT/BE01/00194) umożliwiające szybkie i energooszczędne gotowaniePokrywka szklana z otworem wentylacyjnymSzklana pokrywa z rantem ze stali nierdzewnejPrzystosowane do każdego rodzaju źródła ciepłaDostosowane do zmywarek1x Rondel z pokrywą 16 cm 1,9 l1x Garnek z pokrywą 16 cm 1,9 l1x Garnek z pokrywą 18 cm 2,7 l1x Garnek z pokrywą 20 cm 3,7 l1x Garnek z pokrywą 24 cm 6,4 l1x Głęboka patelnia z pokrywą 24 cm 3 l

  0 Ocen produktu

  od 633.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zestaw do spaghetti

  Przejrzyste, porcelanowe szkliwoStal nierdzewna z serii 18/10Wykończenie na zewnątrz i wewnątrz: połyskTarka z silikonowym pierścieniemWkładka z dzióbkiem do wylewania cieczy i oznaczeniami pojemności wewnątrzPokrywa szklana6x Talerz (na makaron) 27 cm1x Miska do sałatek 31 cm1x Miska na sos 14 cm1x Tarka kuchenna 15 cm6x Widelec do makaronu 21 cm1x Szczypce do makaronu 27 cm1x Garnek do makaronu z wkładką i pokrywą 20 cm

  0 Ocen produktu

  od 548.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Komplet naczyń Elo Pure Solution

  Naczynia z serii Elo Pure Solution zostały wykonane z odlewanego aluminium dlatego ich grubość jest większa niż innych naczyń aluminiowych. Posiadają one nową nieprzywieralną powłokę ceramiczną ThermoCeramica, która pozwoli nam na przygotowanie fantastycznych posiłków przy małych ilościach tłuszczu. Powłoka ThermoCeramica jest powłoką twardą, odporną na zarysowania i łatwą w czyszczeniu. Powstała ona w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego bez udziału substancji chemicznych PTFE I PFOA. Naczynia te posiadają nowoczesny i elegancki kształt między innymi dzięki nierdzewnym uchwytom. Nadają się na wszystkie typy kuchenek także na kuchnie indukcyjne.W skład kompletu wchodzą:- rondelek o średnicy 16 cm i pojemności 1,2 l- garnek do gotowania z pokrywą szklaną o średnicy 16 cm i pojemności 1,3 l- garnek do gotowania z pokrywą szklaną o średnicy 20 cm i pojemności 2,3 l- garnek do gotowania z pokrywą szklaną o średnicy 24 cm i pojemności 3,9 l

  0 Ocen produktu

  od 565.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Komplet 4 szt Elo Black Pearl

  Naczynia Elo Black Pearl sygnowane nazwiskiem znanego niemieckiego kucharza Christiana Henze. Komplet Elo Black Pearl wykonany został ze stali nierdzewnej 18/10. Naczynia mają cylindryczny kształt z opływowym obrzeżem. Na zewnątrz wypolerowane na wysoki połysk, natomiast wnętrze jest matowe z zintegrowaną skalą litrażową. Naczynia posiadają czarne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego posiadające nierdzewne obręcze zabezpieczające przed płomieniami. Płaskie pokrywy posiadają silikonowe obrzeże i system odcedzania oraz opatentowaną funkcja (standby) postawienia pokrywy dzięki specjalnie wyprofilowanemu uchwytowi. W skład kompletu wchodzą naczynia:- Garnek do smażenia z pokrywką o średnicy 16 cm i pojemności 1,8 l- Garnek do gotowania z pokrywką o średnicy 20cm i pojemności 3,3 l- Garnek do gotowania z pokrywką o średnicy 24 cm i pojemności 5,3 l- Rondelek o średnicy 16cm i pojemności1,3 l

  0 Ocen produktu

  od 888.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Komplet 4 szt Elo Multilayer

  Naczynia z kolekcji Elo Mulitlayer posiadają trójwarstwową budowę: stal nierdzewna 18/10 od środka, aluminiowa wkładka wewnątrz oraz magnetyczna stal nierdzewna z zewnątrz. W naczyniach zastosowano system zatrzymywania ciepła od podstawy do krawędzi. Naczynia mają cylindryczny kształt z opływowym obrzeżem. Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz stal jest delikatnie matowa. We wnętrzu naczyń umieszczono skalę litrażową. Naczynia Elo Multilayer są energooszczędne i łatwe w czyszczeniu.W skład kompletu wchodzą naczynia:- Garnek do gotowania z pokrywką o średnicy 16 cm i pojemności 1,6 l- Garnek do gotowania z pokrywką o średnicy 20 cm i pojemności 3,3 l- Garnek do gotowania z pokrywką o średnicy 24 cm i pojemności 5,3 l- Garnek do podawania z pokrywką o średnicy 24 cm i pojemności 3,3 l

  0 Ocen produktu

  od 1 000.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ELO Rubin garnek do gotowania na parze (śr. 20 cm)

  Seria Elo Rubin jest doskonała inwestycją. Wysoko jakościowa stal 18/10 oraz kapslowe dno są głównymi cechami jakościowymi tych produktów. Również żaroodporne szklane pokrywy wraz z nierdzewnymi uchwytami podkreślają wysoką klasę tej kolekcji. Naczynia serii Elo Rubin doskonale odpowiadają wymogom kuchni, w której duże znaczenie odgrywa gotowanie z zachowaniem witamin oraz z mała ilością wody. Miarka wewnątrz naczyń ułatwia codzienne korzystanie. Wszystkie elementy z serii Elo Rubin nadają się do mycia w zmywarce oraz mogą być używane we wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

  0 Ocen produktu

  od 160.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ELO Swing garnek do makaronu (śr. 24 cm)

  Ekstrawagancki, przydatny w każdej nowoczesnej kuchni garnek do gotowania makaronu z obrotowym cedzidłem. Można go myć w zmywarce i używać na wszystkich typach kuchni, także indukcyjnych.

  0 Ocen produktu

  od 200.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.