Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie kuchniKubki

Kubki

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie kuchni oraz Kubki.

 • Kubek

  Nazwa: KubekPochodzenie: PolskaWymiary: 0.380ml 12cmPodatek VAT: 23%

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 20 sklepach

 • Kubek - kwiaty

  --

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 18 sklepach

 • Kubek prosty (śr. 9 cm)

  Cechy charakterystyczne: wszystkie linie kubków posiadają bogatą kolorystykę i zdobnictwo. Doskonale mogą służyć do zaparzania herbaty, ziół. Jest możliwość podgrzewania np. wystudzonej herbaty. Naczynia te mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Możliwość zdobnictwa dla dzieci np. zwierzątka. Polecany młodym matkom, doskonałe dla młodzieży na kolonie i obozy. Nadają się do mycia w zmywarkach.Pojemność - 0,4l

  0 Ocen produktu

  od 7.86 zł Zobacz oferty w 16 sklepach

 • Kubek prosty (śr. 10 cm)

  Cechy charakterystyczne: wszystkie linie kubków posiadają bogatą kolorystykę i zdobnictwo. Doskonale mogą służyć do zaparzania herbaty, ziół. Jest możliwość podgrzewania np. wystudzonej herbaty. Naczynia te mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Możliwość zdobnictwa dla dzieci np. zwierzątka. Polecany młodym matkom, doskonałe dla młodzieży na kolonie i obozy. Nadają się do mycia w zmywarkach.Pojemność - 0,5l

  0 Ocen produktu

  od 9.83 zł Zobacz oferty w 13 sklepach

 • Kubek z dziubkiem (śr. 14 cm)

  Kubek z dziubkiem 14 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny Dziubek ułatwia nalewanie.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 16.13 zł Zobacz oferty w 12 sklepach

 • Kubek z dziubkiem (śr. 12 cm)

  Kubek z dziubkiem 12 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny Dziubek ułatwia nalewanie.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 14.08 zł Zobacz oferty w 12 sklepach

 • Kubek z motywem kwiatowym

  Porcelanowy kubek ozdobiony został uroczym. kwiecistym motywem. który idealnie łączy w sobie elegancję i wdzięk. Możliwość zakupu pojedynczych elementów zastawy pozwoli Ci skompletować dowolne jej zestawienie.Prosta forma oraz głębia kolorów na białej porcelanie zachwycą zwolenników ponadczasowej elegancji. Ukwiecony kubek podkreśli charakter każdej jadalni przy popołudniowej herbacie.

  0 Ocen produktu

  od 39.32 zł Zobacz oferty w 12 sklepach

 • Kubek z dziubkiem (śr. 10 cm)

  Kubek z dziubkiem 10 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Praktyczny Dziubek ułatwia nalewanie.Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 12.38 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Kubek - Mosaic Trumpet

  Nazwa: Kubek - Mosaic TrumpetPochodzenie: Wielka BrytaniaPodatek VAT: 23%

  0 Ocen produktu

  od 22.68 zł Zobacz oferty w 10 sklepach

 • Kolorowy kubek z przykrywką

  Kubek miłosny bez słów opowie o naszym uczuciu obdarowanej osobie. Różnokolorowe. fantazyjne serduszka zachwycą nawet najbardziej zatwardziałych singli. Któż by się oparł takiemu wyznaniu. Kubeczek porcelanowy zapakowany jest w estetyczny kolorowykartonik przez co zyskuje jako idealny prezent na Walentynki.

  0 Ocen produktu

  od 45.37 zł Zobacz oferty w 9 sklepach

 • Komplet 2 kubków

  --

  0 Ocen produktu

  od 45.37 zł Zobacz oferty w 9 sklepach

 • Kubek Flashy Colors

  Linia Flashy Colors wykonana jest ze szkła hartowanego, poddawanego obróbce termalnej co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość na wstrząsy. Kolekcja charakteryzuje się nowoczesnymi metalicznymi kolorami. Produkty można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

  0 Ocen produktu

  od 11.37 zł Zobacz oferty w 8 sklepach

 • Kubek - kwiaty polne

  Demonstrowany kubek to połączenie funkcjonalności i elementu dekoracyjnego. Można go postawić w kuchni. jadalni czy w każdym innym pomieszczeniu. Kubek z różową różą. rozjaśni i odświeży każde pomieszczenie. Dobrym pomysłem

  0 Ocen produktu

  od 36.30 zł Zobacz oferty w 8 sklepach

 • Kubek (śr. 10 cm)

  Cechy charakterystyczne: wszystkie linie kubków posiadają bogatą kolorystykę i zdobnictwo. Doskonale mogą służyć do zaparzania herbaty, ziół. Jest możliwość podgrzewania np. wystudzonej herbaty. Naczynia te mają ręcznie malowany, wywijany brzeg, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Możliwość zdobnictwa dla dzieci np. zwierzątka. Polecany młodym matkom, doskonałe dla młodzieży na kolonie i obozy. Nadają się do mycia w zmywarkach.Pojemność - 0,5l

  0 Ocen produktu

  od 9.83 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek prosty (śr. 12 cm)

  Kubek prosty 12 cm, marki Emalia - to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokrytej emalią ceramiczną. Idealne połączenie wieloletniego doświadczenia z najwyższej jakości surowcami. Przepiękne kolory kubków w połączeniu z klasycznym prostym kształtem i wywijanym brzegiem będą się idealnie prezentowały w Twojej kuchni. Naczynia linii Emalia obok niekwestionowanych walorów estetycznych są wyjątkowo starannie wykonane. Wewnętrzna powłoka naczyń jest bardzo szczelna i gładka - co wpływa na smak potraw. Są one bezpieczne dla zdrowia. Zastosowana emalia jest odporna na promienie UV dzięki czemu naczynia bardzo długo będą wyglądały idealnie.Naczynia emaliowane są antyalergiczne co oznacza że nie zawierają żadnych substancji chemicznych, antybakteryjne - powłoka emaliowana na nich zastosowana hamuje rozwój drobnoustrojów, bezpieczne dla zdrowia - nie wchodzą w reakcję z przyrządzanymi potrawami, ergonomiczne - utrzymują stałą temperaturę, co skraca czas przyrządzania potraw oraz wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie silnych detergentów.Naczynia te mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek - w tym również na kuchenkach indukcyjnych jak i mogą być myte w zmywarkach.Kubek może doskonale służyć do zaparzania herbaty, ziół. Możesz również podgrzać np. mleko czy też wystudzoną herbatę. Gotowanie w naczyniach Emalii to czysta przyjemność.

  0 Ocen produktu

  od 11.18 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek Vanessa - Vanessa Preston - Tancerka

  --

  0 Ocen produktu

  od 37.81 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek Reeves Collection

  Porcelanowy kubek ozdobiony został uroczym. kwitnącym kwiatem. który idealnie łączy w sobie elegancję i wdzięk. Możliwość zakupu pojedynczycporcelanie zachwycą zwolenników ponadczasowej elegancji. Ukwiecony kubek podkreśli charakter każdej jadalni przy popołudniowej herbacie.

  0 Ocen produktu

  od 33.46 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek Babuni - dzika róża

  Kubek ozdobiony jest kwiatami dzikiej róży.Bardzo pojemny. pozwoli rozkoszować się ulubionym napojem.

  0 Ocen produktu

  od 36.30 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - Paradise Garden - KONIEC PRODUKCJI

  Porcelanowy kubek ozdobiony został uroczym. kwiecistym motywem. który idealnie łączy w sobie elegancję i wdzięk. Możliwość zakupu pojedynczych elementów zastawy pozwoli Ci skompletować dowolne jej zestawienie. Prosta forma oraz głębia kolorów na białporcelanie zachwycą zwolenników ponadczasowej elegancji. Ukwiecony kubek podkreśli charakter każdej jadalni przy popołudniowej herbacie.

  0 Ocen produktu

  od 33.27 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - przebiśniegi - /KP/

  Porcelanowy kubek ozdobiony został uroczym. kwiecistym motywem. który idealnie łączy w sobie elegancję i wdzięk. Możliwość zakupu pojedynczyporcelanie zachwycą zwolenników ponadczasowej elegancji. Ukwiecony kubek podkreśli charakter każdej jadalni przy popołudniowej herbacie.

  0 Ocen produktu

  od 39.32 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kpl. 2 kubków - torebka + buty

  Zademonstrowany komplet dwóch kubków zachwyci każdą kobietę swoim nowoczesnym wyglądem. Spodoba się kobietom. które lubią wyrażać siebie poprzez dodatki. elementy wyposażenia. Białą powierzchnię kubka ozdobionomodnymi akcentami. szpilkami oraz torebką. Motywem przewodnim jest panterka. stąd kubki powinny znaleźć się kuchniach kobiet odważnych. lubiących wyzwania. pełnych pozytywnych emocji.

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - kwiaty - /KP/

  --

  0 Ocen produktu

  od 49.91 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - samochód

  --

  0 Ocen produktu

  od 39.32 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - zwierzątka

  --

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - Garden Herbs

  --

  0 Ocen produktu

  od 21.17 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kpl. - Kubek motory + piersiówka

  --

  0 Ocen produktu

  od 45.37 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek z przykrywką-Róże

  -

  0 Ocen produktu

  od 30.25 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Komplet 4 kubków

  --

  0 Ocen produktu

  od 98.33 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek - Porcelana w kratkę ubrana

  Urocza angielska kolekcja kubków i przedmiotów kuchennych o wartościdekoracyjno-użytkowej. Bogata tematyka i przystępna cena - sprawiają. Że każdy odnajdzie tu coś dla siebie.

  0 Ocen produktu

  od 19.84 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Kubek emaliowany

  Domotti to produkty niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Akcesoria, naczynia kuchenne i wyposażenie jadalni w atrakcyjnych cenach.Kubek emaliowany ma prosty, praktyczny kształt. Jest świetnym rozwiązaniem na działkę lub górską wędrówkę. Wykonany jest ze stali pokrytej emalią.

  0 Ocen produktu

  od 12.53 zł Zobacz oferty w 3 sklepach


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.