Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEWyposażenie domuFirany i zasłony

Firany i zasłony

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Wyposażenie domu oraz Firany i zasłony.

 • Zasłona Exposition 120x240 cm

  Zasłona Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 164.00 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Zasłona Chic Vintage 120x240 cm

  Zasłona Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 164.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zasłona Chic Vintage 120x240 cm szara

  Zasłona Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 130.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zasłona z falbankami 2 kmpl. 2 szt.

  Zasłony Chic Antique Komplet zasłon duńskiej marki Chic Antique w oryginalnym i eleganckim kolorze. Zasłony wykonane są z bawełny, na górze ozdobiono je uroczymi falbankami, które dodają zasłonom uroku i romantyzmu. Piękna dekoracja okna, która podkreśli charakter każdego stylowego wnętrza. W sypialni wprowadzi nutę romantyzmu, w salonie elegancję i niebanalność stylu vintage. Ciekawa kolorystyka i naturalny materiał sprawią, że doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu.        

  0 Ocen produktu

  od 376.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zasłona Gwiazdki kmpl. 2 szt. szara

  Zasłony Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 376.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zasłona Gwiazdki 120x220 cm kmpl. 2 szt.

  Zasłony Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 376.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zasłona z falbankami 1 kmpl. 2 szt.

  Zasłony Chic Antique Komplet zasłon duńskiej marki Chic Antique. Zasłony wykonano z bawełny i na górze ozdobiono stylowymi falbankami. Urocza ozdoba okna, która podkreśli charakter każdego wnętrza. W sypialni wprowadzi nutę romantyzmu, w salonie elegancję i niebanalność stylu vintage. Subtelna kolorystyka i naturalny materiał sprawiają, że zasłony doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu.        

  0 Ocen produktu

  od 376.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zazdrostka marynistyczna mniejsza biała

  Zazdrostki marynistyczne W wystroju wnętrza marynistycznego ważne są dodatki i detale, które będą nawiązywać do żeglarskich klimatów. Tekstylia podkreślają charakter wnętrza, a dekoracja okna dopełnia aranżacji. Bawełniane zazdrostki z motywem kotwicy z marynistycznej kolekcji French Home to najwyższa jakość i oryginalny dodatek, który zaakcentuje marynistyczny wystrój pomieszczenia. W tym samym stylu znajdziesz u nas zazdrostki mniejsze. Zazdrostki można zawiesić bez marszczenia lub dowolnie marszczyć po zawieszeniu, co umożliwia dopasowanie zazdrostek do okien o różnych wymiarach. Dobierz do nich poduszki na sofę, poduszkę, obrus oraz bieżnik z tymi samymi motywami i stwórz oryginalną aranżację.  

  0 Ocen produktu

  od 49.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zazdrostka biała Sztućce

  Zazdrostki  Białe zazdrostki do kuchni z motywem sztućców. Zazdrostki można zawiesić bez marszczenia lub dowolnie marszczyć po zawieszeniu, co umożliwia dopasowanie zazdrostek do okien o różnych wymiarach.    

  0 Ocen produktu

  od 49.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zazdrostka prowansalska szara French

  Prowansalska zazdrostka Zazdrostka dekoracyjna ozdobiona prowansalskim wzorem ważek oraz stylowymi francuskimi napisami. Zazdrostkę możesz zawiesić bez marszczenia lub dowolnie zmarszczyć już po zawieszeniu, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do wielkości swojego okna. W wystroju stylowego wnętrza ważne są dodatki i detale. Prowansalskie tekstylia podkreślają charakter wnętrza, a dekoracja okna dopełnia aranżacji. Bawełniane zazdrostki French to styl i szyk w prowansalskim wydaniu. Dobierz do nich poduszki na sofę, poduszki na krzesło, obrus oraz bieżnik z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zazdrostka prowansalska szara French mała

  Prowansalska zazdrostka Wąska zazdrostka dekoracyjna z kolekcji French to zazdrostka ozdobiona prowansalskim wzorem ważek oraz stylowymi francuskimi napisami. Wykonana z bawełny, wprowadzi do wnętrza przytulność i urok. Zazdrostkę możesz zawiesić bez marszczenia lub dowolnie zmarszczyć już po zawieszeniu, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do wielkości swojego okna. W wystroju stylowego wnętrza ważne są dodatki i detale. Prowansalskie tekstylia podkreślają charakter wnętrza, a dekoracja okna dopełnia aranżacji. Bawełniane zazdrostki French to styl i szyk w prowansalskim wydaniu. Dobierz do nich poduszki na sofę, poduszki na krzesło, obrus oraz bieżnik z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 49.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zazdrostka prowansalska szara Madame

  Prowansalska zazdrostka Szara zazdrostka z kolekcji Madame. Wykonana z bawełny, ozdobiona stylowymi francuskimi napisami, wprowadzi do wnętrza przytulność i urok. Zazdrostkę możesz zawiesić bez marszczenia lub dowolnie zmarszczyć już po zawieszeniu, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do wielkości swojego okna. W wystroju stylowego wnętrza ważne są dodatki i detale. Prowansalskie tekstylia podkreślają charakter wnętrza, a dekoracja okna dopełnia aranżacji. Bawełniane zazdrostki Madame to styl i szyk w prowansalskim wydaniu. Dobierz do nich poduszki na sofę, poduszki na krzesło, obrus oraz bieżnik z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 69.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Zazdrostka prowansalska szara Madame mała

  Prowansalska zazdrostka Wąska zazdrostka z kolekcji Madame w pięknej barwie szarości doda elegancji każdemu wnętrzu. Wykonana z bawełny, ozdobiona stylowymi francuskimi napisami, wprowadzi do wnętrza przytulność i urok. Zazdrostkę możesz zawiesić bez marszczenia lub dowolnie zmarszczyć już po zawieszeniu, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do wielkości swojego okna. W wystroju stylowego wnętrza ważne są dodatki i detale. Prowansalskie tekstylia podkreślają charakter wnętrza, a dekoracja okna dopełnia aranżacji. Bawełniane zazdrostki Madame to styl i szyk w prowansalskim wydaniu. Dobierz do nich poduszki na sofę, poduszki na krzesło, obrus oraz bieżnik z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 49.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.