Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEMateriały budowlane i wykończenioweFolie budowlane, plandeki

Folie budowlane, plandeki

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Materiały budowlane i wykończeniowe oraz Folie budowlane, plandeki.

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI

  Folia wewnętrzna, paroszczelna z wylanymi dwoma paskami kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z paskiem butylu o szerokości 19mm do przyklejenia do muru. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 65.09 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO

  Folia zewnętrzna, paroprzepuszczalna z wylanymi dwoma paskami kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z paskiem butylu o szerokości 19mm do przyklejenia do muru. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 65.09 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI MINI

  Folia wewnętrzna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm do przyklejenia do profilu okiennego. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.  

  0 Ocen produktu

  od 41.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO MINI

  Folia zewnętrzna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm do przyklejenia do profilu okiennego. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 41.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI TOTAL

  Folia wewnętrzna paroszczelna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm oraz jednostronnie pokryta na całej szerokości specjalnym klejem w celu przyklejenia do muru.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 85.29 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO TOTAL

  Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm oraz jednostronnie pokryta na całej szerokości specjalnym klejem w celu przyklejenia do muru. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.  

  0 Ocen produktu

  od 85.29 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI HYDROTECH

  Folia wewnętrzna pokryta jednostronnie na całej szerokości butylem o podwyższonej lepkości do przyklejenia do muru. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 31.59 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI HYDROTECH FLEX

  Folia wewnętrzna paroszczelna pokryta jednostronnie na całej szerokości butylem o podwyższonej lepkości wykonana ze specjalnej elastycznej membrany do przyklejenia do muru. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 33.29 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI HYDROTECH PLUS

  Folia wewnętrzna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm oraz pokryta jednostronnie na całej szerokości butylem o podwyższonej lepkości do przyklejenia do muru.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 37.29 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI Siatka

  Folia wewnętrzna, paroszczelna z wylanymi dwoma paskami kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z siatką podtynkową do muru. Wymiary folii z siatką stanowią złożenie: szerokość folii + szerokość siatki podtynkowej WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.  

  0 Ocen produktu

  od 70.49 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO Siatka

  Folia zewnętrzna, paroprzepuszczalna z wylanymi dwoma paskami kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z siatką podtynkową do muru. Wymiary folii z siatką stanowią złożenie: szerokość folii + szerokość siatki podtynkowej WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 70.49 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI HYDROTECH FLEX PLUS

  Folia wewnętrzna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm oraz pokryta jednostronnie na całej szerokości butylem o podwyższonej lepkości wykonana ze specjalnej elastycznej membrany do przyklejenia do muru.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 39.09 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI ALU

  Folia wewnętrzna, paroszczelna z wylanymi dwoma paskami kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z paskiem butylu o szerokości 19mm do przyklejenia do muru. Folia dodatkowo posiada warstwę aluminium zapewniającą doskonałe parametry, współczynnik Sd > 500m.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 69.89 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI ALU MINI

  Folia wewnętrzna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm do przyklejenia do profilu okiennego. Folia dodatkowo posiada warstwę aluminium zapewniającą doskonałe parametry, współczynnik Sd > 500m.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 44.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia wewnętrzna paroszczelna WTI ALU TOTAL

  Folia wewnętrzna paroszczelna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm oraz jednostronnie pokryta na całej szerokości specjalnym klejem w celu przyklejenia do muru. Folia dodatkowo posiada warstwę aluminium zapewniającą doskonałe parametry, współczynnik Sd > 500m. WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.  

  0 Ocen produktu

  od 91.69 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO UV +

  Folia zewnętrzna, paroprzepuszczalna z wylanymi dwoma paskami kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z paskiem butylu o szerokości 19mm do przyklejenia do muru. Folia wykonana ze specjalnej membrany - odporność na promieniowanie UV do 12 miesięcy.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.  

  0 Ocen produktu

  od 69.89 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO MINI UV +

  Folia zewnętrzna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm do przyklejenia do profilu okiennego. Folia wykonana ze specjalnej membrany - odporność na promieniowanie UV do 12 miesięcy.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.

  0 Ocen produktu

  od 44.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna WTO TOTAL UV +

  Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna z wylanym paskiem kleju o szerokości 19mm oraz jednostronnie pokryta na całej szerokości specjalnym klejem w celu przyklejenia do muru. Folia wykonana ze specjalnej membrany - odporność na promieniowanie UV do 12 miesięcy.  WAŻNE Przed przystąpieniem do wyklejania folii uszczelniających należy: odpowiednio przygotować wnęki okienne, usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wyrównać powierzchnię, wypełnić ewentualne braki w ciągłości powierzchni, zagruntować. Sposób montażu: Folię przyciąć z odpowiednim zapasem w stosunku do długości ościeżnicy na której będzie zastosowana. Zdjąć folię zabezpieczającą ścieżkę kleju i nakleić na ościeżnicę. Zamocować okno i wypełnić szczelinę między ościeżnicą, a ościeżem pianką montażową lub innym materiałem izolacyjnym. Po utwardzeniu się pianki, w razie konieczności, obciąć naddatek. Zdjąć folię zabezpieczającą warstwę butylową i nakleić taśmę na ościeże lub nałożyć klej montażowy zgodnie z instrukcją i dokładnie docisnąć. Folia pokryta włókniną może być tynkowana lub malowana farbami dyspersyjnymi.  WAŻNE Należy zapewnić ciągłość połączenia na całym obwodzie stolarki aby osiągnąć odpowiednią szczelność, wszelkie łączenia folii wynikające z rodzaju stolarki, otworów oraz sytuacji budowlanych należy odpowiednio zabezpieczyć/doszczelnić.  

  0 Ocen produktu

  od 91.69 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.