Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZETekstylia do domuDywany i wykładziny dywanowe

Dywany i wykładziny dywanowe

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Tekstylia do domu oraz Dywany i wykładziny dywanowe.

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Three Trees

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Home

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Carpe Diem

  rozmiar: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 90.47 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Welcome Goodbye

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 90.47 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Don Corleone

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Baby at home

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 109.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Matrix

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 90.47 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wycieraczka Ta-Da! Design Wow!

  wymiary: 74x44cm

  0 Ocen produktu

  od 90.47 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DYWANIK - WYCIERACZKA - CZARNY NAPIS

  0 Ocen produktu

  od 39.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan wełniany HAMPTON

  Dywan w stylu Hampton Dywan Hampton to dywan ręcznie tkany na płasko w Indiach, wykonany z wełny oraz bawełny, który sprawi, że Twoje wnętrze nabierze niebanalnej energii, a Tobie przyjemnie będzie spacerować po nim nawet boso. Dywan to zarówno praktyczny dodatek jak i element aranżacji, którym można wykreować w pomieszczeniu ulubiony styl i który sprawia, że wnętrze staje się przytulne. Dywan Hampton to kwintesencja stylu charakterystycznego dla położonych nad oceanem rezydencji New Hampton. Biało-kobaltowa kolorystyka oraz proste wzornictwo, charakterystyczne dla stylu marynistycznego, z łatwością wykreują we wnętrzu modny styl Hampton i ożywią Twoje pomieszczenie. Dywan przepięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, naturalnego drewna oraz dodatków charakterystycznych dla stylu nadmorskiego. Wełna, z której dywan został wykonany, gwarantuje łatwość utrzymania go w czystości, wełna jest bowiem odporna na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 1 299.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan granatowy CLASSIC TRELLIS

  Dywan Classic Trellis Dywan Clasic Trellis to przepiękny dywan wykonany w całości z wełny. Dywan został wykonany metodą ?hand tufted? (czyli ręcznie tkany) w Indiach. Intensywny granat przeplatany kolorem kremowym doda wnętrzu elegancji oraz wyrazistości. Classic Trellis o klasycznym motywie koniczny ma dość wyraźną strukturę. Pięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, naturalnego drewna. Fantastycznie odnajdzie się w sypialni lub w pokoju dziennym, wprowadzając do nich zarówno niebanalną energię, jak i przytulność. Dzięki dywanowi Classic Trellis wykreujesz w pomieszczeniu ulubiony styl i sprawisz, że stanie się ono jeszcze piękniejsze. Wełna, z której dywan został wykonany, gwarantuje łatwość utrzymania go w czystości, materiał ten jest bowiem odporny na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 2 199.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan biel granat MOROCCAN TRELLIS

  Dywan w marokańską koniczynę Dywan Moroccan Trellis to przepiękny dywan inspirowany marokańskim wzornictwem. Został wykonany w całości z wełny metodą ?hand tufted? (czyli ręcznie tkany) w Indiach. Dywan to niezwykle udany mariaż eleganckiej bieli i wyrazistego granatu o kobaltowej nucie. To jednak zdecydowane królestwo pełnej uroku bieli, na której poprowadzono kobaltowy wzór marokańskiej koniczyny. Modne wzornictwo, perfekcyjne wykonanie oraz eleganckie barwy podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego klimat eleganckich rezydencji z New Hampton. Wełniany dywan Morocan Trellis pięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, naturalnego drewna. Dzięki niemu wykreujesz w pomieszczeniu ulubiony styl, wprowadzając do niego przytulność i sprawisz, że stanie się ono jeszcze piękniejsze. Wełna, z której dywan został wykonany, gwarantuje łatwość utrzymania go w czystości, materiał ten jest bowiem odporny na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 2 359.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan szary MOROCCAN TRELLIS GREY

  Dywan w marokańską koniczynę Elegancka barwa szarości, kremowy wzór marokańskiej koniczyny i sto procent wełny - przepiękny dywan Moroccan Trellis Grey wprowadzi do Twojego domu subtelną elegancję i powiew klimatu, który króluje w luksusowych rezydencjach w New Hampton i w nowojorskich apartamentach. Dywan został wykonany metodą ?hand tufted? (czyli ręcznie tkany) w Indiach. Miękki i puszysty dywan z motywem marokańskiej koniczyny to pełen uroku dywan inspirowany marokańskim wzornictwem. Na tle niebanalnej szarości poprowadzono kremowy wzór koniczyny o dość wyraźnej strukturze. Modne wzornictwo, perfekcyjne wykonanie oraz pełne klasy barwy podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulność, szyk oraz orientalne piękno. Wełniany dywan Morocan Trellis pięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, wyrazistych barw oraz naturalnego drewna. Wełna, z której dywan został wykonany, gwarantuje łatwość utrzymania go w czystości, materiał ten jest bowiem odporny na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 1 659.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan szary MOROCCAN PATTERN

  Dywan Moroccan Pattern Pełna uroku barwa szarości, ciepły kremowy wzór inspirowany wzornictwem marokańskim i sto procent wełny - niezwykły dywan Moroccan Pattern marki White Oaks wprowadzi do Twojego domu elegancję i atmosferę luksusowych apartamentów nowojorskich i nadmorskich rezydencji w New Hampton. Dywan wykonano ręcznie metodą ?hand tufted?  w Indiach. Miękki i puszysty dywan z marokańskim motywem to elegancki dywan o dość wyraźnej strukturze. Na tle pełnej klasy szarości poprowadzono kremowy wzór. Modne wzornictwo oraz wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulność, szyk oraz orientalne piękno. Wełniany dywan Morocan Pattern pięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, wyrazistych barw, chromowanych dodatków oraz naturalnego drewna. Wełna, z której dywan został wykonany, gwarantuje łatwość utrzymania go w czystości, materiał ten jest bowiem odporny na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 2 259.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan IMPERIAL TRELLIS

  Dywan Imperial Trellis Motyw Fleur de Lys to motyw kojarzący się z francuską monarchią. Rysunek lilijki, czyli fleur de lys, którym ozdobiono dywan Imperial Trells, w połączeniu z monochromatycznymi, kontrastującymi ze sobą barwami, sprawia, że dywan Imperial Trellis prezentuje się niezwykle luksusowo i wytwornie. Jeśli zatem szukasz dywanu, który podkreśli elegancki wystrój Twojego domu, wprowadzi do niego szyk i klasę, dywan Imperial Trellis będzie zdecydowanie  doskonałym wyborem. Dywan w sposób niezwykły podkreśla piękno luksusowych mebli, wprowadzając do pomieszczenia także orientalną nutę. Motyw fleur de lys jest bardzo często wykorzystywany w marokańskich dodatkach, dekoracjach i w marokańskim budownictwie. Dywan wykonano w stu procentach z wełny, metodą ręcznego tkania na płasko  w Indiach. Miękki i puszysty dywan z eleganckim motywem to niebanalny dywan o dość wyraźnej strukturze. Na tle luksusowej czerni poprowadzono kremowy wzór królewskiej lilijki. Modne wzornictwo oraz wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulność, szyk oraz orientalne piękno. Wełniany dywan Imperial Trellis pięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, wyrazistych barw, chromowanych dodatków oraz naturalnego drewna. Wełna, z której dywan został wykonany, gwarantuje łatwość utrzymania go w czystości, materiał ten jest bowiem odporny na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 2 699.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan szary Marrakech

  Dywan Marrakech Dywan Marrakech to dywan ręcznie tkany na płasko, wykonany z wełny oraz bawełny. Klasyczne wzornictwo o orientalnej nucie wspaniale wpisuje się w charakter wnętrz eleganckich i pełnych klasy. Dywan wspaniale sprawdzi się jako dywan w salonie, w sypialni oraz w jadalni. Jeśli Twoja jadalnia to część salonu, możesz dzięki niemu w elegancki i prosty sposób wydzielić odrębną strefę, układając go pod stołem i krzesłami. Orientalny motyw to często poszukiwany motyw dekoracyjny przez miłośników klasycznego designu. Ten wzór sprawdza się zawsze - dzięki niemu każde wnętrze zyskuje niebanalnego uroku i wytwornej elegancji. Modne wzornictwo, elegancka kolorystyka oraz wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulność, szyk oraz orientalne piękno. Wełniany dywan Marrakech pięknie zaprezentuje się w otoczeniu bieli, wyrazistych barw, chromowanych dodatków oraz naturalnego drewna. Materiały, z której dywan został wykonany, gwarantują łatwość utrzymania go w czystości, wełna jest bowiem odporna na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 1 899.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan miętowy CHEVRON MINT

  Dywan miętowy Fantastyczny dywan w orzeźwiającym miętowym kolorze to zarówno przepiękny dodatek dla Twojego domu, jak i codzienna dawka wspaniałej i ożywczej energii. Dywan został wykonany z wełny oraz bawełny metodą tkania na płasko. Modny wzór szewronu w subtelnej bieli i ożywczej mięcie sprawi, że pomieszczenie nabierze niebanalnego uroku oraz orientalnej nuty. Dywan świetnie sprawdzi się w sypialni, w pokoju dziecięcym, w jadalni, w salonie. Jeśli Twoja jadalnia to część salonu, możesz dzięki niemu w elegancki i prosty sposób wydzielić odrębną strefę, układając go pod stołem i krzesłami. Orientalny motyw to często poszukiwany motyw dekoracyjny przez miłośników klasycznego designu. Ten wzór sprawdza się zawsze - dzięki niemu każde wnętrze zyskuje niebanalnego uroku i wytwornej elegancji. Modne wzornictwo, elegancka kolorystyka oraz wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulność, szyk oraz orientalne piękno. Materiały, z której dywan został wykonany, gwarantują łatwość utrzymania go w czystości, wełna jest bowiem odporna na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 1 299.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Chevron Black White I

  Dywan szewron Elegancki dywan wełniany o modnym wzornictwie - dywan z motywem szewronu w monochromatycznych barwach to doskonałe uzupełnienie eleganckiej aranżacji wnętrza. Dywan został wykonany z wełny oraz bawełny metodą tkania na płasko. Modny wzór szewronu sprawi, że pomieszczenie nabierze niebanalnego uroku oraz orientalnej nuty. Dywan fantastycznie podkreśli także styl skandynawski, który bardzo często sięga po motywy szewronu. Dywan świetnie sprawdzi się w sypialni, w pokoju dziecięcym, w jadalni, w salonie, w przedpokoju, czyli w każdym pomieszczeniu. Jeśli Twoja jadalnia to część salonu, możesz dzięki niemu w elegancki i prosty sposób wydzielić odrębną strefę, układając go pod stołem i krzesłami. Orientalny motyw to często poszukiwany motyw dekoracyjny przez miłośników klasycznego designu. Ten wzór sprawdza się zawsze - dzięki niemu każde wnętrze zyskuje niebanalnego uroku i wytwornej elegancji. Modne wzornictwo, elegancka kolorystyka oraz wykonanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, podkreślą wytworny charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulność, szyk oraz orientalne piękno. Materiały, z której dywan został wykonany, gwarantują łatwość utrzymania go w czystości, wełna jest bowiem odporna na brud i kurz. Wystarczy zatem, że będziesz go regularnie odkurzać i przestrzegać poniższych zaleceń:   Użytkowanie i pielęgnacja dywanu Przez pierwsze miesiące (zwykle 2 lub max 3) dywany będą ?pyliły wełnę?, czyli ?wyrzucały? z siebie nadmiar wełny. Jest to naturalna właściwość wszystkich ręcznie tkanych wełnianych dywanów. Konieczne będzie częste odkurzanie. Po tym okresie dywan przestaje pylić i wymaga standardowej częstotliwości odkurzania. Wełna jest odporna na brud i plamy. W razie zaplamienia należy jak najszybciej usunąć plamiącą substancję z dywanu używając do tego gąbki lub ściereczki i zimnej wody. Ciepła woda powoduje kurczenie się włókien, zatem nie należy jej stosować. Następnie należy zbierać substancję ruchem ściągającym, w taki sposób, aby nie wetrzeć jej w dywan. W razie konieczności można użyć do wyczyszczenia plamy mydła. Dywan należy chronić przed ekspozycją na słońce (może nastąpić blaknięcie kolorów) oraz przed wilgocią.      

  0 Ocen produktu

  od 1 299.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WYCIERACZKA Z WŁÓKNA KOKOSOWEGO "HOME" - CZARNA

  0 Ocen produktu

  od 55.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WYCIERACZKA Z WŁÓKNA KOKOSOWEGO - BEŻOWO - BRĄZOWA - 4

  0 Ocen produktu

  od 49.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DUŻA WYCIERACZKA WELCOME - CHODNIK

  0 Ocen produktu

  od 65.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WYCIERACZKA KOKOS "WELCOME TO THE MAD

  0 Ocen produktu

  od 39.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • WYCIERACZKA Z WŁÓKNA KOKOSOWEGO - BEŻOWO - BRĄZOWA - 3

  0 Ocen produktu

  od 49.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Lua 140 x 200 cm, niebieski

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu. Ręcznie tkany.

  0 Ocen produktu

  od 1 990.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Shared 140 x 200 cm, żółty

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu. Ręcznie tkany.

  0 Ocen produktu

  od 1 759.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Sirius 140 x 200 cm, szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu. Ręcznie tkany.

  0 Ocen produktu

  od 1 830.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Grace 140 x 200 cm, żółty

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu.

  0 Ocen produktu

  od 3 235.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Crush 140 x 200 cm, różowy

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu. Ręcznie tkany.

  0 Ocen produktu

  od 2 429.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Dynasty 140 x 200 cm, szary

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu.

  0 Ocen produktu

  od 3 189.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Dywan Linie Design Mattia 140 x 200 cm, miętowy

  WYSYŁKA NATYCHMIAST! JEST W MAGAZYNIE. Opis przedmiotu jest w przygotowaniu. Ręcznie tkany.

  0 Ocen produktu

  od 1 849.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.