Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZEPraktyczne dodatki do domuObrusy serwetki i bieżniki

Obrusy serwetki i bieżniki

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Praktyczne dodatki do domu oraz Obrusy serwetki i bieżniki.

 • BIEŻNIK LEN Z KORONKĄ

  0 Ocen produktu

  od 79.90 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • SERWETKA STYL PROWANSALSKI-SERWETKI

  0 Ocen produktu

  od 13.90 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • BIEŻNIK "HOME"

  0 Ocen produktu

  od 58.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BIEŻNIK "MOMENT"

  0 Ocen produktu

  od 58.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BIEŻNIK Z MOTYWEM LAWENDY -1

  0 Ocen produktu

  od 34.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Lniany Bieżnik na stół Ewangelia

  Bieżnik Chic Antique  

  0 Ocen produktu

  od 79.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bieżnik na stół MARIE ANTOINETTE

  Bieżnik w stylu francuskim Bieżnik na stół Marie Antoinette to nie tylko doskonałe zastępstwo tradycyjnego obrusa, ale również stylowa dekoracja, która podkreśli klimat francuskich wnętrz sprzed stulecia, łącząc w swojej aranżacji naturalność materiałów i barw z tematyką nawiązującą do XVIII-wiecznej królowej. To bieżnik idealnie dopasowujący się do stylizacji vintage, prowansalskich, francuskich a nawet shabby chic, w których dominuje biel i naturalne odcienie płótna w zestawieniu ze stylowym liternictwem ciemnego nadruku. To typowy element dekoracji francuskich z dawnej epoki.  

  0 Ocen produktu

  od 96.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Obrus lniany ze wzorem 45x140 cm

  Obrus Chic Antique          

  0 Ocen produktu

  od 88.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Lniany Bieżnik na stół Linijka

  Bieżnik Chic Antique Ciekawy lniany bieżnik na stół Linijka dzięki swojej naturalnej barwie jest efektownym przedmiotem dekoracyjnym, stylem doskonale pasującym do wnętrz rustykalnych, prowansalskich i shabby chic z początku poprzedniego stulecia. To typowe odniesienie do natury, zdrowych, prostych materiałów, jednocześnie pełnych wiejskiego uroku. Bieżnik udekorowany jest prostym czarnym nadrukiem imitującym skalę drewnianej linijki z dużymi cyframi i podziałką na długich bokach. Fantazyjny bieżnik jest efektownym, stylowym dodatkiem do stołu w kolorze białym lub surowego drewna.  

  0 Ocen produktu

  od 76.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bieżnik French

  Dekoracja stołu francuski styl Stylowy bieżnik we francuskim stylu wspaniale udekoruje Twoje wnętrze i podkreśli jego charakter. Francuskie napisy pisane ozdobną czcionką retro, modny motyw ważki, uroczy dekor - przepiękny bieżnik idealnie wpisze się w stylowe aranżacje francuskie, prowansalskie oraz vintage. Dekorując nim stół w jadalni - wprowadzisz do niej zapach Francji, nakrywając nim stół na werandzie - przeniesiesz się we francuski klimat wiosennych i letnich dni. Dobierz do bieżnika dekoracyjną poduszkę French, która ozdobiona jest tym samym motywem i stwórz niezwykły klimat w swoich wnętrzach.  

  0 Ocen produktu

  od 37.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bieżnik Carte Postale

  Stylowy bieżnik we francuskim stylu Ozdobiony grafiką imitującą francuską, starą kartę pocztową. Francuskie napisy pisane ozdobną czcionką retro, modny motyw stempla pocztowego - przepiękny bieżnik idealnie wpisze się w stylowe aranżacje francuskie, prowansalskie, vintage i wspaniale udekoruje Twoje wnętrze oraz podkreśli jego charakter. Dekorując nim stół w jadalni - wprowadzisz do niej zapach Francji, nakrywając nim stół na werandzie - przeniesiesz się na francuską werandę i do francuskich, letnich ogrodów.  

  0 Ocen produktu

  od 37.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Bieżnik Madame

  Dekoracja stołu francuski styl Stylowy bieżnik we francuskim stylu, wykonany z wysokogatunkowej bawełny, wspaniale udekoruje Twoje wnętrza. Ozdobiony jest francuskimi napisami ozdobną, stylową czcionką retro.  Przepiękny bieżnik idealnie wpisze się w stylowe aranżacje francuskie, prowansalskie, vintage oraz podkreśli ich charakter. Dekorując nim stół w jadalni - wprowadzisz do niej zapach Francji, nakrywając nim stół na werandzie - przeniesiesz się na francuską werandę i do francuskich, letnich ogrodów.  

  0 Ocen produktu

  od 58.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół BICYCLETTE białe 2 szt.

  Stylowe serwety Dekoracyjne serwety wykonane z wysokogatunkowej bawełny, ozdobione ciekawym motywem dekoracyjnym. Obrazek roweru i francuskie napisy dodają serwetom charakteru vintage. Podkreślą styl francuski oraz wystrój wnętrza w stylu prowansalskim. Tekstylia French Home to stylowe dekoracje jadalni, salonu, sypialni, a także wiosennego i letniego ogrodu. Dzięki nim przywołasz w swoim domu prawdziwy prowansalski klimat i poczujesz zapach słonecznej Francji.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół CAFE BAR 2 szt.

  Stylowe serwety Serwety we francuskim stylu to stylowa dekoracja każdego stołu. Wykonane z bawełny, ozdobione francuskimi motywami, wprowadzą do wnętrza wiele uroku. Serwety świetnie sprawdzą się również jako dekoracja stołu na tarasie lub w ogrodzie. Zaproś francuski klimat do swoich wnętrz z poduszkami od French Home.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół CARTE POSTALE 2 szt.

  Stylowe serwety Serwety we francuskim stylu to stylowa dekoracja każdego stołu. Wykonane z bawełny, ozdobione grafiką imitującą starą kartę pocztową. Wprowadzą do wnętrza wiele uroku. Serwety świetnie sprawdzą się również jako dekoracja stołu na tarasie lub w ogrodzie. Zaproś francuski klimat do swoich wnętrz z poduszkami od French Home.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół FRENCH 2 szt.

  Stylowe serwety Bawełniane serwety ozdobione grafiką w stylu prowansalskim. Stylowy dodatek do wnętrz i piękna dekoracja każdego stołu. Serwety świetnie sprawdzą się również jako dekoracja stołu na tarasie lub w ogrodzie. Dobierz do nich poduszkę, poduszki na krzesło, obrus oraz zazdrostkę z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół MADAME 2 szt.

  Stylowe serwety Bawełniane serwety Madame ozdobione francuskimi napisami to uroczy dodatek do wnętrz i również piękna dekoracja każdego stołu. Stylowo udekorują Twoją jadalnię, kuchnię oraz stół na tarasie i w ogrodzie. Podkreślą prowansalski i francuski charakter wnętrza, dopełniając aranżacji. Dobierz do nich poduszkę, poduszki na krzesło, obrus oraz zazdrostkę z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół FRENCH szare 2 szt.

  Serwety w stylu prowansalskim Bawełniane serwety w kolorze eleganckiej szarości ozdobione ważkami oraz francuskimi napisami. Wprowadzą prowansalski styl do wystroju Twojej jadalni, kuchni lub salonu. Serwety z francuskimi motywami to także piękna dekoracja każdego stołu. Dobierz do nich poduszkę, poduszki na krzesło, obrus oraz zazdrostkę z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół BICYCLETTE 2 szt.

  Serwety w stylu prowansalskim Bawełniane serwety w kolorze eleganckiej szarości od French Home z kolekcji Bicyclette. Udekorowane rysunkiem roweru oraz francuskimi napisami podkreślą prowansalski charakter wystroju wnętrza. Piękny dodatek do wnętrz i stylowa dekoracja każdego stołu. Udekorują Twoją jadalnię, kuchnię oraz stół na tarasie i w ogrodzie, dopełniając charakteru aranżacji. Dobierz do nich poduszkę, poduszki na krzesło, obrus oraz zazdrostkę z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół PARIS 2 szt.

  Stylowe serwety Stylowe serwety od French Home, ozdobione francuskimi napisami oraz motywami charakterystycznymi dla dekoracji prowansalskich. Piękny dodatek do wnętrz i stylowa dekoracja każdego stołu. Udekorują Twoją jadalnię, kuchnię oraz stół na tarasie i w ogrodzie, dopełniając charakteru aranżacji. Dobierz do nich poduszkę, poduszki na krzesło, obrus oraz zazdrostkę z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół JARDIN 2 szt.

  Stylowe serwety W wystroju stylowego wnętrza ważne są dodatki i detale. Dekoracje i tekstylia, które podkreślają charakter wnętrza, dopełniają aranżacji. Bawełniane serwety ozdobione stylową grafiką to uroczy dodatek do wnętrz i również piękna dekoracja każdego stołu. Serwety świetnie sprawdzą się również na tarasie lub w ogrodzie. Dobierz do nich poduszkę, poduszki na krzesło, obrus oraz zazdrostkę z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół SOAP 2 szt.

  Stylowe serwety Stylowe serwety  ozdobione grafiką w stylu retro. Francuskie napisy oraz motyw pieczęci nadają im prowansalskiego charakteru. Piękny dodatek do wnętrz i stylowa dekoracja każdego stołu. Udekorują Twoją jadalnię, kuchnię oraz stół na tarasie i w ogrodzie, dopełniając charakteru aranżacji. Dobierz do nich inne tekstylia od French Home z tymi samymi motywami i stwórz wnętrze pełne francuskiego klimatu.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół Boats 2 szt.

  Serwety w stylu marynistycznym Dekoracyjne serwety, które podkreślą marynistyczny charakter aranżacji. Wykonane z wysokogatunkowej bawełny, ozdobione motywem dekoracyjnym typowym dla żeglarskich dodatków. Ozdobią Twój letni balkon, taras, dodadzą także żeglarskiego charakteru Twoim wnętrzom. Dobierz do nich poduszki w stylu marynistycznym, ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety na stół Marynistyczne 2 szt.

  Serwety w stylu marynistycznym Dekoracyjne serwety, wykonane z białej bawełny, które dodadzą żeglarskiego sznytu Twoim wnętrzom i podkreślą marynistyczny charakter aranżacji balkonu lub tarasu. Ozdobione rysunkiem kotwicy i charakterystycznym kołem - motywem dekoracyjnym typowym dla żeglarskich dodatków. Dobierz do nich poduszki w stylu marynistycznym, ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety Marynistyczne granatowe 2 szt.

  Serwety w stylu marynistycznym Granatowe serwety, wykonane z wysokogatunkowej bawełny dodadzą żeglarskiego stylu Twoim wnętrzom. Ozdobione rysunkiem kotwicy i charakterystycznym kołem, podkreślą także marynistyczny charakter aranżacji balkonu lub tarasu. Dobierz do nich poduszki w stylu marynistycznym, ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety Marynistyczne Boats granatowe 2 szt.

  Serwety w stylu marynistycznym Granatowe serwety zaprojektowane w modnym stylu marynistycznym. Ozdobione rysunkiem żaglowca, kotwicą dodadzą żeglarskiego stylu Twoim wnętrzom oraz podkreślą marynistyczny wystrój balkonu lub tarasu. Dobierz do nich poduszki w stylu marynistycznym, ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety Bicyclette granatowe 2 szt.

  Serwety styl francuski Granatowe serwety ozdobione rysunkiem roweru i napisami w języku francuskim to ciekawy dodatek do każdego wnętrza i stylowa ozdoba stołu na balkonie, tarasie.  Dobierz do nich poduszki ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie i stwórz oryginalną aranżację.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety Cafe Bar granatowe 2 szt.

  Serwety styl francuski Serwety z napisami w języku francuskim to stylowy dodatek do każdego wnętrza. To także piękna i praktyczna ozdoba stołu na balkonie lub tarasie. Wykonane z bawełny w ciekawym, granatowym kolorze. Dobierz do nich poduszki ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie i stwórz oryginalną aranżację.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety Carte Postale granatowe 2 szt.

  Serwety styl francuski Komplet dwóch serwet ozdobionych motywem starej karty pocztowej. Stylowy i oryginalny dodatek do każdego wnętrza, zwłaszcza do wnętrz urządzonych w stylu francuskim i vintage. Wykonane z bawełny w ciekawym, granatowym kolorze. Dobierz do nich poduszki ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie i stwórz oryginalną aranżację.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Serwety French granatowe 2 szt.

  Serwety styl francuski Komplet dwóch serwet w pięknym granatowym kolorze od French Home. Serwety są ozdobione rysunkami ważek i francuskimi napisami. Urocza i stylowa dekoracja każdego wnętrza, zwłaszcza do wnętrz urządzonych w stylu francuskim i vintage. Wykonane z bawełny. Dobierz do nich poduszki ozdobione tym samym motywem, które również znajdziesz w naszym sklepie i stwórz oryginalną aranżację.  

  0 Ocen produktu

  od 38.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.