Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZESprzątanie domuPozostałe urządzenia czyszczące

Pozostałe urządzenia czyszczące

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Sprzątanie domu oraz Pozostałe urządzenia czyszczące.

 • Kosz na bieliznę Natural Style 40 l

  Kosz na bieliznę wykonany został z tworzywa imitującego rattan. Stanowi on świetną alternatywę dla koszy wiklinowych. Ażurowy design kosza zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza.

  0 Ocen produktu

  od 60.80 zł Zobacz oferty w 4 sklepach

 • Worki na śmieci Gigu?

  Nazwa: Worki na śmieci Gigu?Kod EAN: 5905337002084Podatek VAT: 23%

  0 Ocen produktu

  od 3.63 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • Kosz do magla Natural Style 45 l

  Kosz wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego imitującego rattan. Świetnie sprawdzi się w domu oraz w pralni. Ażurowa konstrukcja kosza zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

  0 Ocen produktu

  od 39.61 zł Zobacz oferty w 3 sklepach

 • AMWAY Plastikowa butelka ze sprayem

  Ergonomiczna budowa butelki i specjalnie regulowana dysza ułatwiają jej stosowanie. Oznaczenia na przodzie butelki ułatwiają dozowanie płynów. Zalecana do stosowania z produktami L.O.C. za wyjątkiem Toilet Bowl Cleaner Płynu do czyszczenia toalet, Soft Cleanser Emulsji do czyszczenia ogólnego oraz Metal Cleaner Pasty do czyszczenia metali.

  0 Ocen produktu

  od 9.22 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Worki na śmieci Dorplast

  Nazwa: Worki na śmieci DorplastKod EAN: 5907542683249Podatek VAT: 23%

  0 Ocen produktu

  od 5.04 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Worki na śmieci Amaks hd czarny

  HDPE

  0 Ocen produktu

  od 3.41 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Kosz na bieliznę Natural Style 60 l ciemny brąz

  Kosz na bieliznę wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego imitującego rattan. Dzięki zastosowaniu ażurowej obudowy zapewniona jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza.

  0 Ocen produktu

  od 67.12 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Ociekacz na sztućce 2 komorowy

  Ociekacz wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dwie praktyczne komory pomogą w segregacji sztućców. Wyjątkowa kolorystyka ożywi każde kuchenne wnętrze.

  0 Ocen produktu

  od 9.07 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • Kosz Style L ciemny szary

  Kosz wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przypominającego swoim wyglądem rattan. Koszyk świetnie sprawdzi się w kuchni, łazience i garderobie.

  0 Ocen produktu

  od 30.70 zł Zobacz oferty w 2 sklepach

 • L.O.C.? Multi-Purpose Cleaner Uniwersalny płyn czyszczący - ...

  Nasz najlepiej sprzedający się produkt do codziennego czyszczenia większości powierzchni powstał w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Jego skoncentrowana formuła nie zawiera fosforanów, silnych kwasów ani wybielacza chlorowego. Preparat jest również bardzo skuteczny jako środek do mycia rąk. Czyszczonym powierzchniom nadaje niesamowity blask i nie pozostawia zacieków. Może być stosowany do mycia podłóg (z wyjątkiem podłóg z nielakierowanego drewna).CharakterystykaTen uniwersalny produkt czyszczący może być bezpiecznie stosowany do mycia wszystkich powierzchni nadających się do mycia na mokro. Jeżeli woda nie szkodzi jakiejś powierzchni, uniwersalny płyn czyszczący L.O.C.™ z pewnością ją wymyje!Zawiera składniki pochodzenia naturalnego pozyskiwane z roślin i minerałów, np. olejek kokosowy, olejek palmowy oraz sól.Łagodny dla rąk, skutecznie usuwa brud i tłuszcz.W uniwersalnym płynie czyszczącym L.O.C. substancje powierzchniowo czynne pozyskiwane z ropy zastąpione zostały wysoce skutecznymi składnikami pochodzenia roślinnego.Świeży zapach pochodzi z olejków esencjonalnych.Nie pozostawia szkodliwego osadu.Posiada w pełni biodegradowalną formułę.Sugerowany sposób użyciaUniwersalny płyn czyszczący L.O.C.™ może być stosowany do czyszczenia wanien, toalet, powierzchni glazurowanych, zlewów, pryszniców i marmuru. Bezpieczny również dla kuchenek, blatów, ścian nadających się do mycia na mokro, klamek, aparatów telefonicznych, koszy na śmieci i lakierowanych powierzchni drewnianych.Czyszczenie ogólne - dodaj 30 ml uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. do wiadra z 5 litrami wody. Zmyj powierzchnie i zostaw do wyschnięcia. Nie ma potrzeby spłukiwania!Czyszczenie z wykorzystaniem sprayu - do plastikowej butelki ze sprayem AMWAY wlej 450 ml wody do linii 9:1. Butelkę uzupełnij uniwersalnym płynem czyszczącym L.O.C. do linii 500 ml. Spryskaj powierzchnię, a następnie wytrzyj ją do sucha.Mycie rąk - stosuj bez rozcieńczania, po użyciu opłucz ręce.

  0 Ocen produktu

  od 32.92 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Toilet Bowl Cleaner Płyn do czyszczenia toalet - 750 ml

  Skutecznie i szybko usuwa kamień oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy i trudne do usunięcia plamy. Niewielka ilość płynu stosowana regularnie utrzymuje toaletę w czystości.CharakterystykaToilet Bowl Cleaner Płyn do czyszczenia toalet usuwa kamień i inne zanieczyszczenia.Skuteczne substancje powierzchniowo czynne oraz kwasy organiczne pozbywają się wszelkich zabrudzeń i dają świetne rezultaty czyszczenia.Płyn działa również poniżej linii wody i usuwa zabrudzenia, osady i kamień powstałe w wyniku działania twardej wody.Płyn nie zawiera fosforanów i chloru. W ich miejsce w jego składzie znajdują się substancje biodegradowalne oraz kwasy pozyskiwane z roślin.Zawiera składnik o nazwie NEUTRALODOR™ , którego dezodorujące właściwości pozwalają wyeliminować przykre zapachy.Bezpieczny dla systemów szamb i instalacji kanalizacyjnych.Sugerowany sposób użyciaToilet Bowl Cleaner Płyn do czyszczenia toalet skutecznie usuwa najtrwalsze zabrudzenia i zapobiega tworzeniu się kamienia i innych osadów z twardej wody.Umieść wylot butelki bezpośrednio nad krawędzią muszli toaletowej i rozprowadź płyn dookoła muszli.Pozostaw płyn w muszli toaletowej na około 30 minut, a następnie dobrze spłucz wodą. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń zastosuj płyn wieczorem, użyj szczotki i pozostaw do rana. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów, płyn należy stosować codziennie. Pamiętaj!Po zakończeniu stosowania, z powrotem nałóż nakrętkę.Nie mieszaj Toilet Bowl Cleaner Płynu do czyszczenia toalet z innymi środkami chemicznymi.

  0 Ocen produktu

  od 25.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Metal Cleaner Pasta do czyszczenia metali - 200 ml

  Charakteryzuje się podwójnym działaniem - usuwa ślady przypalenia, naloty i ciężkie do usunięcia osady z naczyń do gotowania i przyborów kuchennych, jak również doskonale je poleruje. Bezpieczna dla przedmiotów z miedzi, mosiądzu i stali nierdzewnej. Przywraca im pierwotny wygląd i blask.CharakterystykaL.O.C.™ Metal Cleaner Pasta do czyszczenia metali zawiera różne środki chemiczne oraz substancje o działaniu ścierającym.Pasta nie jest toksyczna ani żrąca, nie podrażnia skóry rąk.Dostępna w ekonomicznej tubie, która umożliwia dokładne nałożenie odpowiedniej ilości produktu.Sugerowany sposób użyciaL.O.C.™ Metal Cleaner Pasta do czyszczenia metali przywraca pierwotny blask naczyniom do gotowania i może być stosowana do czyszczenia niebłyszczących powierzchni garnków i naczyń wykonanych ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu.Nie zalecana do czyszczenia lustrzanych wykończeń powierzchni metalowych.Wyciśnij niewielką ilość pasty na wilgotną gąbkę lub ściereczkę i lekko wetrzyj w czyszczoną powierzchnię.Spłucz ciepłą wodą, wilgotną powierzchnię wytrzyj do sucha i wypoleruj miękką ściereczką.Pamiętaj!Przed użyciem sprawdź działanie pasty na małej, niewidocznej powierzchni.

  0 Ocen produktu

  od 17.56 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Soft Cleanser Emulsja do czyszczenia ogólnego - 500 m...

  Jedna kropla tej silnie działającej, delikatnej, kremowej emulsji usuwa zabrudzenia i nadaje powierzchniom połysk bez zarysowań. Doskonała do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej, aluminium, chromu, szkła i plastiku. Jej cytrusowy zapach doskonale odświeży kuchnię i łazienkę.CharakterystykaL.O.C.™ Soft Cleanser Emulsja do czyszczenia ogólnego zawiera bardzo skuteczne w działaniu składniki: czyszczące substancje powierzchniowo czynne, naturalny rozpuszczalnik z cytrusów oraz łagodny środek ścierający.Zawiera biodegradowalne składniki pozyskiwane z roślin i minerałów.Łatwo się spłukuje i nie pozostawia szkodliwych osadów.Emulsja nie rysuje powierzchni. Nie zawiera fosforanów, silnych kwasów/alkaliów i wybielaczy chlorowych.L.O.C. Soft Cleanser Emulsja do czyszczenia ogólnego została przebadana dermatologicznie.Sugerowany sposób użyciaL.O.C.™ Soft Cleanser Emulsja do czyszczenia ogólnego może być stosowana do czyszczenia i polerowania ceramiki, porcelany, plastiku, zlewów ze stali nierdzewnej, chromu, włókna szklanego oraz szkła. Jest niezwykle delikatna i można jej używać do czyszczenia lustrzanych powierzchni metalowych (np. zestawu naczyń iCook™). Nie powoduje zarysowań.Nałóż na powierzchnię za pomocą wilgotnej gąbki.Wetrzyj emulsję w czyszczoną powierzchnię, a następnie spłukaj ją za pomocą wilgotnej gąbki lub ściereczki.Pamiętaj! Aby uniknąć zarysowania powierzchni emaliowanych, aluminiowych, z włókna szklanego lub plastiku, nakładaj niewielką ilość emulsji i delikatnie wcieraj za pomocą wilgotnej gąbki.Na produkt niekorzystny wpływ ma niska temperatura. Nie należy go również przechowywać w temperaturach wyższych niż 40ºC.

  0 Ocen produktu

  od 24.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Chusteczki czyszczące - 4 kartoniki po 24 sz

  Doskonale nadają się do szybkiego sprzątania. Chusteczki zostały nasączone Uniwersalnym płynem czyszczącym L.O.C.. Znajdują się w poręcznym opakowaniu. Chusteczki są bardzo wytrzymałe i doskonale nadają się do usuwania trudnych zabrudzeń i plam na tkaninach. Są wyjątkowo łagodne dla skóry rąk, więc mogą być stosowane do ich myciaCharakterystykaTe uniwersalne chusteczki nadają się do bezpiecznego czyszczenia większości powierzchni. Pozostawiają higieniczny, świeży zapach.Praktyczne opakowanie mieści się w większości torebek, walizek i schowków podręcznych.Nasączone uniwersalnym płynem czyszczącym L.O.C.™, który teraz zawiera większą ilość wysoko aktywnych substancji powierzchniowo czynnych pozyskiwanych z roślin.Płyn szybko wysycha i nie pozostawia zacieków.Chusteczki są tak delikatne, że mogą być stosowane do przecierania rąk. Można je również stosować do usuwania plam z trwale barwionych tkanin.Znajdują się w kompaktowym, poręcznym opakowaniu. Każda chusteczka charakteryzuje się niezwykłą świeżością.1 chusteczka ma wymiary 22,5 x 12,5 cm.Sugerowany sposób użyciaAby przemyć powierzchnię nadającą się do mycia na mokro, za pomocą chusteczki wytrzyj lub zetrzyj plamę lub zabrudzenie. Jeżeli powierzchnia nie ma kontaktu z żywnością, nie musisz jej spłukiwać wodą.Mycie rąk: przetrzyj ręce chusteczką. Odczekaj, aż wyschną.Aby usunąć plamy i zabrudzenia, wklep płyn za pomocą chusteczki w plamę i odczekaj, aż tkanina wyschnie. Stosuj jedynie na trwale barwionych tkaninach.Pamiętaj!Nie stosuj chusteczek do mycia twarzy.Nie wrzucaj chusteczek do toalety, ponieważ tkanina, z której są wykonane, nie rozpuszcza się w wodzie.

  0 Ocen produktu

  od 65.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Kitchen Cleaner Płyn do czyszczenia kuchni - 500 ml

  L.O.C. Kitchen Cleaner Płyn do czyszczenia kuchni sprawi, że Twoja kuchnia stanie się miejscem higienicznym i lśniącym czystością. Płyn jest bardzo skuteczny i bez problemu usuwa nawet najtrudniejsze plamy i zabrudzenia. Skoncentrowana forma preparatu zapewnia unikalny stosunek wartości do ceny - z jednej 500 ml butelki płynu możemy otrzymać 4 butelki roztworu do stosowania w formie aerozolu.CharakterystykaL.O.C.™ Kitchen Cleaner Płyn do czyszczenia kuchni skutecznie usuwa tłuszcz i najtrudniejsze zabrudzenia.Lekki, cytrusowy zapach pozyskiwany jest z olejków esencjonalnych. Doskonale odświeża kuchnię.Nie zawiera fosforanów, silnych kwasów/alkaliów i odplamiaczy chlorowych, więc nie pozostawia szkodliwych oparów.Płyn do czyszczenia kuchni posiada właściwości dezodoryzujące, więc świetnie odświeża powierzchnie w kuchni, sprawiając, że stają się higienicznie czyste.Sugerowany sposób użyciaL.O.C.™ Kitchen Cleaner Płyn do czyszczenia kuchni może być bezpiecznie stosowany do mycia wszystkich nieporowatych powierzchni nadających się do mycia na mokro: blatów, kuchenek, urządzeń domowych, zlewozmywaków i lodówek.Używając plastikowej butelki ze sprayem AMWAY™, wlej 375 ml wody do linii 3:1, następnie uzupełnij płynem do linii 500 ml.Spryskaj powierzchnie, a następnie wytrzyj je do sucha.W przypadku silnych zabrudzeń, rozcieńcz produkt 1:1.

  0 Ocen produktu

  od 23.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła - 500 ml

  Jeżeli chcesz, aby Twoje okna i szklane powierzchnie miały piękny blask i były lśniąco czyste, zastosuj L.O.C. Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła. Produkt ma piękny, świeży zapach i błękitny kolor, a dzięki naturalnym składnikom skutecznie usuwa zabrudzenia z luster, ekranów telewizorów i komputerów (jeżeli są szklane). Może być stosowany ze ściereczkami i pojemnikami L.O.C.CharakterystykaL.O.C.™ Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła znakomicie usuwa zabrudzenia i tłuszcz.Płyn nie rysuje powierzchni. Nie zawiera fosforanów, silnych kwasów/alkaliów i wybielaczy chlorowych.Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym zapachem pozyskiwanym z olejków esencjonalnych.Zawiera składnik czyszczący pozyskiwany z roślin.Jest ekonomiczny - jedna butelka o pojemności 500 ml to ekwiwalent czterech butelek ze sprayem (lub 2 litrów produktu gotowego do użycia).Sugerowany sposób użyciaL.O.C.™ Glass Cleaner Płyn do czyszczenia szkła przeznaczony jest do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych i nabłyszczanych, w tym okien (na zewnątrz i wewnątrz), luster, szyb samochodowych, ekranów telewizorów i komputerów (jeżeli wykonane są ze szkła), jak również płaskich ekranów plazmowych. Używając plastikowej butelki ze sprayem AMWAY™, wlej 375 ml wody do linii 3:1, następnie uzupełnij płynem do czyszczenia szkła do linii 500 ml.Spryskaj powierzchnię, a następnie wytrzyj ją do sucha. Nie ma potrzeby jej spłukiwania.

  0 Ocen produktu

  od 17.40 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Bathroom Cleaner Płyn do czyszczenia łazienki - 500 ...

  Płyn do czyszczenia łazienki linii L.O.C. z łatwością usuwa osad i kamień z twardej wody. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Pozostawia łazienkę czystą i błyszczącą - nie wymaga szorowania!CharakterystykaSkoncentrowana formuła skutecznie rozpuszcza osad z mydła bez konieczności szorowania i polerowania.L.O.C.™ Bathroom Cleaner Płyn do czyszczenia łazienek z łatwością się spłukuje, nie pozostawiając zacieków na czyszczonych powierzchniach.Zawiera kwas cytrynowy pozyskiwany z odnawialnych źródeł.Z jednej butelki o pojemności 500 ml otrzymujesz ekwiwalent 4 butelek roztworu.Bezpieczny do mycia większości powierzchni w łazienkach nadających się do mycia na mokro, w tym do mycia płytek ceramicznych i plastików.Sugerowany sposób użyciaL.O.C.™ Bathroom Cleaner Płyn do czyszczenia łazienki może być stosowany do zmywania płytek ceramicznych, powierzchni z włókna szklanego, porcelany, stali nierdzewnej i winylu. Nie używaj do czyszczenia marmuru, naturalnego kamienia i brązu.Używając butelki ze sprayem AMWAY™, wlej 375 ml wody do linii 3:1, następnie uzupełnij płynem do czyszczenia łazienki do linii 500 ml. Spryskaj powierzchnię i wytrzyj lub spłucz wilgotną ściereczką.Aby usunąć osady z twardej wody, np. kamień, stosuj w proporcji 1:1. Spryskaj i pozostaw na kilka minut przed wytarciem do sucha.Stosując L.O.C. Bathroom Cleaner Płyn do czyszczenia łazienki z Zestawem ściereczek i pojemników L.O.C.™, dodaj 2 nakrętki koncentratu do wody.

  0 Ocen produktu

  od 23.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • L.O.C.? Daily Shower Cleaner Płyn do czyszczenia kabin pryszn...

  Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych nie wymaga spłukiwania! Wystarczy spryskać wnętrze kabiny i zostawić do wyschnięcia. Nie trzeba jej również szorować. Regularne stosowanie płynu pozwala utrzymać wnętrze kabiny w czystości i zapobiega powstawaniu osadów z mydła i twardej wody.CharakterystykaCodzienne stosowanie L.O.C.™ Daily Shower Cleaner Płynu do czyszczenia kabin prysznicowych pozwala utrzymać je w czystości.Płyn nie pozostawia zacieków i nie powoduje matowienia mytych powierzchni.Jedna butelka o pojemności 500 ml to ekwiwalent 4 butelek ze sprayem - wyjątkowy stosunek wartości do ceny.Zapobiega tworzeniu się osadu z twardej wody, brudu i zaschniętej piany mydła.Sugerowany sposób użyciaPłyn L.O.C.™ Daily Shower Cleaner do czyszczenia kabin prysznicowych można stosować do mycia wszystkich typów kabin oraz płytek ceramicznych.Nie używaj do czyszczenia marmuru, naturalnego kamienia i drewna.Używając plastikowej butelki ze sprayem AMWAY™, wlej 375 ml wody do linii 3:1, następnie uzupełnij płynem do linii 500 ml.Po skorzystaniu z prysznica spryskaj powierzchnię kabiny i pozostaw do wyschnięcia. Powierzchni nie trzeba szorować ani spłukiwać.

  0 Ocen produktu

  od 23.74 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY HOME Ściereczka z mikrofibry

  Wykonana w 100% mikrofibry ściereczka jest idealna do wycierania kurzu i usuwania brudu. W rogu posiada naszyte logo AMWAY HOME™.Rozmiar: 40 x 47 cm

  0 Ocen produktu

  od 13.89 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY? Pompka do jednolitrowych butelek

  Znakomite ułatwienie w korzystaniu z wybranych produktów.Pasuje do wszystkich jednolitrowych butelek Amway.

  4 Ocen produktu

  od 7.55 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • MAGIC MOP 360° - Mop obrotowy +2 nakładki

  Mop Rotacyjny Magic Mop 360 + 2 Nakładki Magic Mop obrotowy 360, to wysokiej jakości mop z systemem rotacyjnym. Magic Mop pomaga w czyszczeniu wielu rodzajów powierzchni. Nowoczesny projek i wbudowany wirnik napędzany siłą mechaniczną, zapewnia bardzo wysoką wydajność podczas czyszczenia.System wirujący usuwa niemal 100% nadmiarów wozy z mopa ? nie musisz już wykręcać mopa ręcznie.Dzięki zastosowaniu włókien mikrofibry w połączeniu z unikalną technologią, możesz usunąć każdy brud w bardzo łatwy sposób.Mikrofibra bez zarysowań, delikatnie czyści każdą powierzchnię.Cechy produktu: Może być używany do czyszczenia wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się do czyszczenia wszelkich powierzchni: drewnianych, panelowych, terakot, linoleum, kafelków, a ponadto umożliwia w wygodny sposób mycie okien lub samochodów. Wiadro na wodę wykonane jest z odpornego na zginanie i ścieranie tworzywa i posiada wygodną rączkę do przenoszenia.Specjalnie zaprojektowany okrągły kształt mopa oraz obrotowe połączenie aluminiowego kija pozwala na wyczyszczenie prawie każdego zakamarka Twojego mieszkania. Ruchoma rączka kija zapobiega szybkiemu zmęczeniu się nadgarstków podczas sprzątania. Długość kija można regulować w zakresie +/- 22cm.Dzięki szerokiej końcówce czyszczącej, sprzątanie zajmuje dużo mniej czasu w porównaniu do korzystania ze zwykłego mopa. Magic mop wykorzystuje innowacyjny i szybki system wymiany nakładek czyszczących bez dotykania rękoma. Zastosowanie włókna opartego na Nano technologii fantastycznie ułatwia czyszczenie, doskonale zbiera kurz i absorbuje wodę z czyszczonych powierzchni. Bez moczenia i brudzenia rąk można w bardzo łatwy sposób odwirować i odwodnić mopa prawie w 100%. Sam kontrolujesz zawartość wody w zależności od potrzeby poprzez ilość naciśnięcia pedału mechanizmu odwirowującego. Maksymalna długość kija: 117cm Pojemność wiaderka: około 15 litrów Kolor wiaderka: czarny Kolor mopa: fioletowyW zestawie: - Wiadro z mechanicznym system odwirującym. - Aluminiowy kij z 360 stopniową głowicą. - 2 wymienne nakładki z mikrowłókna. - Instrukcja użytkowania. - Całość zapakowana w estetyczne pudełko ...

  0 Ocen produktu

  od 127.91 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • METALOWA PÓŁKA SZAFKA NA OBUWIE BUTY 30 PAR

  Proponujemy Państwu bardzo lekką i stabilną wielopoziomową półkę na obuwie.Cechy produktu:Idealna do firmy, sklepu, biura oraz domu !!! Lekka konstrukcja!Prosta w montażu. Słupki wykonane z plastiku, poprzeczki z metalowych rurekPoszczególne poziomy półki możemy dodawać lub odejmować w miarę potrzebMożna na niej umieścić aż 30 par butów!Bardzo estetyczny wygląd - wpasuje się w wygląd każdego mieszkaniaJest wielopoziomowa - doskonale oszczędza miejsce potrzebne na przechowywanie butówZbudowana jest z 3 segmentów. Segmenty można łączyć ze sobą by uzyskać większą wysokość i dzięki temu będziemy mogli włożyć więcej par butów na naszą półkęBardzo łatwo się składa i rozkłada - po demontażu zajmuje niewiele miejscaZapakowana jest w solidne i estetyczne pudełkoSpecyfikacja:Kolor słupków: biały, kolor poprzeczek: chromWymiary minimalne: 25cm x 52cm x 50cmWymiary maksymalne: 25cm x 52cm x 140cmRegulowana wysokość: 50cm, 95cm, 140cmRegulowana liczba poziomów: 1 - 10...

  0 Ocen produktu

  od 59.03 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Wałek żelowa Rolka do czyszczenia Ubrań

  Zestaw 2 poręcznych wałków - żelowych Zestaw 2 poręcznych wałków - żelowych rolek do sierści i pyłków. Różne rozmiary, rolki wielokrotnego użytku! Masz w doku kota lub psa? A zatem pewnie wiesz, jak trudno jest pozbyć się sierści z ubrań. Wyobraź sobie - wychodzisz z domu, masz mało czasu, a tu okazuje się, że Twoje ubranie jest całe w sierści i paproszkach! Wtedy przydaje się  wałek - żelowa rolka do pyłków i sierści! To niesamowite urządzenie do pozbycia się zanieczyszczeń na ubraniach i nie tylko.  Ten produkt jest bardzo przydatny dla właścicieli zwierząt futerkowych. Dzięki swojej lepkiej i suchej powierzchni, potrafi zbierać różne włoski, sierść zwierząt lub inne paprochy. Wielokrotnego użytkuPo czyszczeniu wystarczy opłukać urządzenie pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia, a będzie jak nowy i gotowy do dalszego użytkowania. Wałek ma zdejmowalną osłonę do łatwiejszego przechowywania oraz folię zabezpieczającą.Poręczna wersja W zestawie znajduje się również mały, poręczny i składany wałek, dzięki czemu można go zabrać w podróż lub schować do torebki i plecaka. Wymiary wałka: - szerokość rolki: 10 cm, - szerokość całkowita : 11 cm, - długość: 20 cm, - długość rękojeści: 9 cm, - wysokość: 6 cm.Wymiary małego wałka: - długość całkowita: 23 cm, - długość po złożeniu: 12 cm, - szerokość rolki: 7,5 cm, - szerokość wałka: 3 cm, - wysokość: 4 cm....

  0 Ocen produktu

  od 11.89 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Nakładka na mop Parowy H2O - Fizelina

  Fabrycznie nowe, wysokiej jakości nakładki z fizeliny do H2O MOP, na gumceKolor: biały...

  0 Ocen produktu

  od 9.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Chłonny mop szczelinowy płaski

  Chłonny mop szczelinowy płaski Mop wyposażony jest w drążek teleskopowy o regulowanej długości od 69 do 130 cm.Bardzo wygodny w użytkowaniu i zaawansowany technologicznie. Przystosowany jest do różnych rodzajów powierzchni.Idealny do domu, magazynu, hali produkcyjnej oraz biura.Specjalna nakładka z mikrofibry - przeznaczona jest do ścierania powierzchni ceramicznych,PCV, posadzek drewnianych i kamiennych.Jest bardzo wytrzymała i chłonna.Posiada mikroaktywne włókna, dzięki którym całą powierzchnią przylega do podłogi.Pozostawia minimum wilgoci na mytej powierzchni. Przystosowana do wielokrotnego użytku.Wkład wykonany z mikrowłókna świetnie nadaje się do czyszczenia podłogi.Innowacyjna struktura włókien usuwa brud,tłuszcz i kurz jest znacznie efektywniejsza niż tradycyjne ścierki.Co najważniejsze nie pozostawia smug.Świetnie wchłania wodę i brud.Przy stosowaniu ścierki nie należy używać żadnych detergentów.Cechy produktu:długość mopa : 42 cmszerokość mopa : 12 cmdługość drążka: od 69 cm do 130 cmW zestawie:Kij1 wkład do mopa...

  0 Ocen produktu

  od 19.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Worek próżniowy na ubrania 50X60cm

  Worek próżniow 50X60cmWorek próżniowy ? to rzecz która przyda się w każdym domu.Nie masz już miejsca w szafie, garderobie? Nie wiesz co zrobić ze stertą pościeli, swetrów, płaszczy, koców, pluszowych zabawek itd. Mamy dla Ciebie rozwiązanie Worki Próżniowe Space Free, to doskonały sposób na uprzątnięcie twojej garderoby!Hermetyczne i trwałe worki próżniowe umożliwią c zaoszczędzenie aż 75% miejsca. Przechowywane rzeczy stanie się proste i bezpieczne. Nic już nie będzie niszczeć.Worki próżniowe Space Free są doskonale nadają się do wszelkich przeprowadzek czy remontów.Jak używać worków Space Free?1. Do worka włóż ułożone branie, koc czy kołdrę.2. Zamknij worek suwakiem (załączone w komplecie).3. Za pomocą odkurzacza zassij powietrze z worka.4. Zakręć zabezpieczenie by do worka nie dostało się powietrze.Wymiary worka: 50X60cm...

  0 Ocen produktu

  od 4.94 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • ORGANIZER DO SZUFLADY 12 PRZEGRÓD

  Fabrycznie nowy, wysokiej jakości organizer do szuflady z 12stoma przegródkamiPozwala W prosty, praktyczny i tani sposób uporządkować Twoje zbiory krawatów, skarpetek, pasków i bielizny bezładnie umieszczonych w szufladachCechy produktuPrzenośny organizer, pozwoli zachować Ci porządek w Twoich szufladach z bielizną - wreszcie znajdziesz potrzebny Ci pasek, skarpety itp. natychmiast po otworzeniu szuflady bez zbędnego przeczesywaniaWspaniale sprawdzi się podczas bałaganu w szufladachPozwoli Ci szybciej znaleźć potrzebny przedmiot - zwłaszcza gdy śpieszysz się rano do pracy lub szkołyWykonany jest z wysokiej jakości materiału przepuszczającego powietrze i łatwego w czyszczeniu - boki organizera zostały dodatkowo usztywnione tekturąPozwala na przechowywanie aż do 12 par skarpetek lub innych, różnej wielkości akcesoriiOrganizer nie posiada górnego zamknięcia by jeszcze bardziej ułatwić dostęp do przechowywanych w nim rzeczyPosiadamy w sprzedaży trzy różne wielkości organizera przez co można dopasować go do gabarytów każdej szuflady - możliwe jest również umieszczanie w 1 szufladzie kilku organizerów by wykorzystać całe dostępne w niej miejsceDane techniczneWymiary: 32 cm x 24 cm x 10 cmMateriał: syntetycznyKolor i wzór: wysyłany losowo...

  0 Ocen produktu

  od 9.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DESKA SKŁADAK DO UBRAŃ

  DESKA SKŁADAK DO UBRAŃDeska do składania ubrać - fantastyczne rozwiązanie na uporządkowanie sterty ubrań. Za pomocą jedynie 3 szybkich ruchów złożysz swoje ubranie w równą kostkę.Cechy produktu:Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.Geniala deska do składania ubrań -dzięki niej złożysz w mgnieniu oka swoje ubrania w równą kostkę o formiacie A4.Bardzo prosta obsługa -wystarczy kilka prostych ruchów aby złożyć ubranie w równą, estetyczną kostkę zajmującą niewiele miejsca.Nadaje się do składania koszul, koszulek, bluz, spodni, ręczników itp.Znacząco przyśpiesza i ułatwia składanie ubrań. Oszczędza Twój czas, który możesz przeznaczyć na ciekawsze zajęcia.Dzięki niej pomieścisz o wiele więcej ubrań w Twojej szafie, oraz łatwiej będziesz mógł odnaleźć szukane ubranie.Składak wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego plastiku, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.W komplecie obrazkowa instrukcja obsługi.Opakowanie: folioweSpecyfikacja:Wymiary: 58,5cm x 70cm - rozmiar XXLKolor: ciemnoniebieskiWaga: 700g...

  0 Ocen produktu

  od 49.19 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • CORNER TWISTER SWEEPER z przegubowym uchwytem

  Bezprzewodowy odkurzacz z przegubowym uchwytem CORNER TWISTER SWEEPERBezkablowy Corner Twister Sweeper wprowadził do Państwa nową technologie sprzątania! Tajemnicą efektownego i szybkiego sprzątania są 3 rotujące we wszystkie strony szczotki. Zbierają zabrudzenia z terakoty i dywanu. Brud zbierany jest w pojemniku (bezworkowy) i jest w dziecinnie prosty sposób usuwalny. Szczotka jest tak płaska, że bez problemu wsunie się pod szafę czy łóżko. Podstawa obraca się podczas sprzątania o 360° stopni, obraca się również uchwyt przegubowy, który umożliwia manewry szczotki pod meblami. Dzięki wbudowanemu magnesowi możemy przechowywać Corner Twister Sweeper w dowolnym miejscu w domu. W zestawie otrzymają Państwo dodatkowo ładowarkę.Nowy pomocnik w naszych domach!3 rotujące szczotki zbiorą szybko brud. Wbudowany pojemnik zadba o to aby nic się z niego nie wysypało.Podstawa obraca się o 360°Bezproblemowe dotarcie w każdy kąt.Dotrze pod każdy mebelZ praktycznym uchwytem przegubowym! poręczny i wygodny w użyciusprzątanie jeszcze nigdy nie było łatwiejsze ? koniec z ciężkimi odkurzaczami! Szczotka jest lekka i poręczna.W sekundę pozbędziemy się brudu! ...

  0 Ocen produktu

  od 149.59 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • BLUE GUARD POND TROPICAL 5000L/250ml

  BLUE GUARD POND preparat w płynie skutecznie ograniczający rozwój glonów w oczku wodnym Bezpieczny dla ryb, bezkręgowców i roślin wodnych preparat, który w prosty i skuteczny sposób chroni ogrodowe oczka wodne przed masowym rozwojem glonów.Blue Guard POND zabarwia wodę oczka na kolor błękitny, tworząc barierę dla promieni słonecznych.W ten sposób skutecznie hamuje masowy rozwój niepożądanych glonów, w tym również odpowiedzialnychza powstawanie tzw. zielonej wody, które ograniczają jej przejrzystość, pogarszając warunki życia rybi roślin w oczku wodnym.Jednocześnie Blue Guard POND nie ogranicza fotosyntezy pozostałych roślin wodnych.Błękitne zabarwienie wody powodowane przez Blue Guard POND podkreśla piękne kolory karpi koi i innych ryb ozdobnych zamieszkujących ogrodoweUWAGA!! PREPARAT DO OCZEK WODNYCH Z RYBAMI OZDOBNYMI, NIEPRZEZNACZONYMI DO KONSUMPCJII PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO!!

  0 Ocen produktu

  od 18.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.