Jesteś tutaj:Strona GłównaDOM I WNĘTRZESprzątanie domuSprzątanie ręczne

Sprzątanie ręczne

Porównanie cen w DOM I WNĘTRZE, Sprzątanie domu oraz Sprzątanie ręczne.

 • DISH DROPS? Automatic Tabletki do zmywarek - 60 szt

  Wysoce skuteczne w działaniu tabletki do zmywarek dostępne w rozpuszczalnych w wodzie opakowaniach. Zwiększona skuteczność działania tabletek w miękkiej wodzie, znacznie ogranicza ryzyko matowienia szkła. Działają nawet w 40°C, przez co przyczyniają się do oszczędności energii.Charakterystyka produktuKompleksowa formuła "all-in-one" DISH DROPS™ Automatic Tabletki do zmywarek to osiem elementów zamkniętych w jednej silnie działającej tabletce - składnik ułatwiający czyszczenie, składnik wspomagający spłukiwanie, sól, składniki myjące zmywarkę, składnik chroniący szkło i srebro, rozpuszczalnik zaschniętych resztek oraz nabłyszczasz elementów wykonanych ze stali nierdzewnej.Wygodne i szybkie w stosowaniu - do zmywania wystarczy jedna tabletka w rozpuszczalnym opakowaniu wykonanym z polimeru.Ulepszona formuła zapobiega tworzeniu się osadów z twardej wody i ogranicza ryzyko matowienia szkła w miękkiej wodzie.Nie pozostawiają resztek ani osadów w zmywarkach.Sugerowany sposób użyciaDISH DROPS™ Automatic Tabletki do zmywarek mogą być bezpiecznie stosowane do zmywania wszystkich naczyń nadających się do mycia w zmywarkach: przedmiotów ze szkła, naczyń, garnków, patelni i talerzy.Umieść jedną tabletkę w dozowniku na detergent. Pamiętaj o tym, że Twoje dłonie powinny być suche. Nie ma potrzeby usuwania opakowania.Pamiętaj!Jeżeli mieszkasz w okolicy zaopatrywanej w twardą wodę, regularnie stosuj sól do zmywarek, aby przedłużyć życie urządzenia i zwiększyć jego wydajność.Tabletki nie są zalecane do mycia srebrnych talerzy ani przedmiotów wykonanych ze standardowego srebra i niezabezpieczonego aluminium.

  0 Ocen produktu

  od 72.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DISH DROPS? Płyn do mycia naczyń - 1 litr

  Koncentrat płynu do zmywania naczyń posiada świeży, cytrusowy zapach i zawiera wyciągi z aloesu, kwasów owocowych (AHA) oraz naturalny wyciąg z Pachnotki zwyczajnej, który chroni skórę rąk w trakcie zmywania. Jedna kropla płynu tworzy gęstą pianę, która umożliwia dokładne wymycie naczyń, sprawiając, że stają się lśniąco czyste!CharakterystykaDISH DROPS™ Płyn do mycia naczyń skutecznie usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki jedzenia. Nie pozostawia osadu i sprawia, że naczynia stają się idealnie czyste.Płyn posiada formę koncentratu - do uzyskania świetnych rezultatów nie potrzeba dużej jego ilości.Można go bezpiecznie stosować do mycia porcelany, naczyń szklanych, naczyń do gotowania, sztućców, kryształów oraz ozdobnych sreber.W przypadku bardzo trudnych, tłustych zabrudzeń i przypalonych resztek pożywienia może być stosowany do namaczania.Łagodny dla skóry - może być także używany do mycia owoców i warzyw (należy go dokładnie spłukać).Doskonale rozpuszcza się w zimnej wodzie, przez co oszczędza energię.DISH DROPS Płyn do mycia naczyń nie zawiera fosforanów, silnych kwasów/alkaliów ani wybielaczy chlorowych.84% aktywnych składników pozyskiwanych jest z naturalnych źródeł.Zapobiega tworzeniu się przykrych zapachów na kuchennych gąbkach, ściereczkach i w odpływach.Sugerowany sposób uzyciaMożna go bezpiecznie stosować do mycia porcelany, naczyń szklanych, naczyń do gotowania, sztućców, kryształów oraz ozdobnych sreber.Zmywanie naczyń w zlewozmywaku lub misce: dodaj 3 ml Płynu do mycia naczyń DISH DROPS™ do miski lub zlewu, a następnie uzupełnij 5 litrami ciepłej wody. Po umyciu dokładnie spłucz naczynia.Przy ekonomicznym stosowaniu płynu, rozcieńcz 1 część Płynu do mycia naczyń DISH DROPS w 3 częściach wody, używając plastikowej butelki z nakładką AMWAY™, wymieszaj, następnie nalej niewielką ilość na gąbkę. Aby utrzymać gąbki i zmywaki w czystości, po zakończeniu zmywania dokładnie wypłucz je w ciepłej wodzie. Na gąbkę lub zmywak nanieś odrobinę płynu DISH DROPS, równomiernie go rozprowadź i pozostaw do następnego użycia.Pamiętaj!Po użyciu płynu dokładnie opłucz dłonie.

  0 Ocen produktu

  od 33.14 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • DISH DROPS? SCRUB BUDS? Zmywaki ze stali nierdzewnej - 1 op./4...

  DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ mogą być stosowane do czyszczenia różnych naczyń, w tym naczyń ze szkła, grillów, ale również kół i narzędzi.Są doskonałe do skrobania owoców i warzyw; mogą być bezpiecznie używane do mycia naczyń ze stali nierdzewnej iCook™ i innych naczyń nieemaliowanych, ponieważ nie powodują zarysowań ani innych uszkodzeń.DISH DROPS SCRUB BUDS Zmywaki ze stali nierdzewnej są cztery razy bardziej trwałe od zmywaków wykonanych z wełny stalowej.Łatwo się spłukują i są bezpieczne dla zmywarek.Sugerowany sposób użyciaDISH DROPS™ SCRUB BUDS™ można stosować w domu i poza nim. Są łagodne dla naczyń, nie rysują ich powierzchni, skutecznie usuwają brud, rdzę i tłuszcz w warsztatach i zaschnięte resztki jedzenia z grilla.Do mycia naczyń, stosuj razem z płynem do mycia naczyń linii DISH DROPS. Po użyciu wystarczy rozciągnąć zmywak, wypłukać dokładnie wodą i pozwolić, aby wrócił do poprzedniego kształtu.Do mycia narzędzi, usuwania tłuszczu i brudu stosuj razem z odpowiednim preparatem czyszczącym. Myj według powyższych wskazówek. Pamiętaj!Jeżeli stosujesz zmywaki DISH DROPS SCRUB BUDS do mycia narzędzi, kół lub usuwania rdzy, ze względu na higienę nie stosuj tego samego egzemplarza do mycia naczyń lub warzyw.

  0 Ocen produktu

  od 27.79 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • AMWAY Plastikowa butelka z nakładką

  Zalecana do stosowania z DISH DROPS™ Płynem do mycia naczyń.

  0 Ocen produktu

  od 6.55 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Worki z mikrowłókna MOULINEX Wet Dry System 20/WOR-ELMB03K

  WORKI ZASTEPUJĄ DOTYCHCZASOWE WORKI Papierowe O SYMBOLU KATALOGOWYM:WOR-EL03Pełny opis produktu:Worki z mikrowłókna do odkurzaczy - b. dobra jakość - producent WORWO Typ: E26 Ilość w opakowaniu: 5SZT Stosowanie worków z mikrowłókna zapewni:- dłuższe sprawne działanie odkurzacza (czas do całkowitego zatkania porów i związany z tym brak przepływu powietrza) nawet o 60% większą moc ssania odkurzacza o 20% dużą wytrzymałość worków, całkowicie odpornych na rozerwanie Przeznaczone do poniższych odkurzaczy firmy MOULINEX:Wet Dry System 20Q89...Q90...AQ 8921R 24.01WorkiPOWER BAG sprawdzają się zarówno na placach budowy, przy odkurzaniu wielkopowierzchniowym jak i w garażu lub podczas remontu w domu. WorkiPOWER BAG posiadają specjalnie dobrane warstwy filtrujące o podwyższonej chłonności, powodujące redukcję efektu zapychania się worków pyłem. Dzięki workomPOWER BAG odkurzacze pracują ciszej i wydajniej. nie ulegają uszkodzeniu podczas odkurzania szkła, gwoździ czy kamieni nie ulegają uszkodzeniu podczas przypadkowego zassania cieczy lub wilgotnych elementów

  0 Ocen produktu

  od 16.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Cudowna ściereczka do czyszczenia grilla - VIGONEZ

  Vigonez - ściereczki do czyszczenia grilla.Wszyscy wiemy, jak dużym problemem może być czyszczenie grilla. Mycie rusztu sprawia spore trudności, ze względu na swoje gabaryty. Jeszcze trudniej wyczyścić pozostałe elementy grilla. Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent. Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ! Oprócz nich potrzebujesz tylko wody!Doskonałe do czyszczenia rusztu jak również innych elementów grilla wdomu, na biwaku ina działce.NIEZBĘDNE PO GRILLOWANIU! Wystarczy trochę wody i już możesz ją zastosować!Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już wsobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry inie rysują powierzchni. Zawartość 4sztuki w opakowaniu!

  0 Ocen produktu

  od 6.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Cudowna ściereczka do kominków - VIGONEZ

  Vigonez - ściereczki do czyszczenia kominków.Wszyscy wiemy, jakwielkim problemem jest czyszczenie kominka. Sadza, popiół, osady powstające w wysokiej temperaturze to udręka posiadaczy kominków. Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby nasz kominek wyglądał schludnie i czysto. Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ! Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do usuwania sadzy, popiołu oraz osadów powstających wwysokiej temperaturze.Szybko idokładnie wyczyszczą szybę kominkową oraz wnętrze każdego kominka.Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już wsobie detergenty).Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry inie rysują powierzchni.

  0 Ocen produktu

  od 6.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Cudowna ściereczka do kamienia i rdzy - VIGONEZ

  0 Ocen produktu

  od 6.00 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Worki z mikrowłókna KARCHER 6.903-336/WOR-KMB15K

   WORKI ZASTEPUJĄ DOTYCHCZASOWE WORKI Papierowe O SYMBOLU KATALOGOWYM: WOR-K16   Pełny opis produktu:Worki z mikrowłókna  do odkurzaczy - b. dobra jakość - producent WORWO Typ: 6903336 Ilość w opakowaniu: 5SZT Stosowanie worków z mikrowłókna zapewni:- dłuższe sprawne działanie odkurzacza (czas do całkowitego zatkania porów i związany z tym brak przepływu powietrza)  nawet o 60% większą moc ssania odkurzacza o 20% dużą wytrzymałość worków, całkowicie odpornych na rozerwanie  Przeznaczone do poniższych odkurzaczy firmy KÄRCHER:6.903-3366.904-060T 101T 106T 111T 112T 151Pard Service 

  0 Ocen produktu

  od 19.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Worki z mikrowłókna TORNADO Midi Jet/WOR-ELMB03K

  WORKI ZASTEPUJĄ DOTYCHCZASOWE WORKI Papierowe O SYMBOLU KATALOGOWYM:WOR-EL03Pełny opis produktu:Worki z mikrowłókna do odkurzaczy - b. dobra jakość - producent WORWO Typ: E26 Ilość w opakowaniu: 5SZT Stosowanie worków z mikrowłókna zapewni:- dłuższe sprawne działanie odkurzacza (czas do całkowitego zatkania porów i związany z tym brak przepływu powietrza) nawet o 60% większą moc ssania odkurzacza o 20% dużą wytrzymałość worków, całkowicie odpornych na rozerwanie Przeznaczone do poniższych odkurzaczy firmy TORNADO:Midi JetMidi Jet PlusMulty JetMulty Jet PlusPlein Air 18Plein Air 18 APlein Air 20Plein Air 200Plein Air 200 APlein Air 250Plein Air 270Plein Air 300Plein Air 300 APlein Air 40Plein Air 400Plein Air 400 APlein Air 600Plein Air 600 APlein Air 700TO 505TO 605Turbo JetTurbo Jet PlusWorkiPOWER BAG sprawdzają się zarówno na placach budowy, przy odkurzaniu wielkopowierzchniowym jak i w garażu lub podczas remontu w domu. WorkiPOWER BAG posiadają specjalnie dobrane warstwy filtrujące o podwyższonej chłonności, powodujące redukcję efektu zapychania się worków pyłem. Dzięki workomPOWER BAG odkurzacze pracują ciszej i wydajniej. nie ulegają uszkodzeniu podczas odkurzania szkła, gwoździ czy kamieni nie ulegają uszkodzeniu podczas przypadkowego zassania cieczy lub wilgotnych elementów

  0 Ocen produktu

  od 23.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka kuchenna Superka/POLIT-07

  Ścierka kuchenna Superka wytworzona z materiału o podwyższonej wytrzymałości.Doskonale wchłania wodę, bardzo szybko wysycha.Idealna na kuchenny blat i zmywak.Nie pozostawia smugMamy dla Ciebie poręczny wymiar: 30 x 60 cm.W opakowaniu znajduje się 3 sztuki produktu

  0 Ocen produktu

  od 3.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ręcznik kuchenny z MIKROFIBRY super dry

  WYGODA  W KUCHNI!  RĘCZNIK KUCHENNY Z MIKROFIBRY- zawsze pod ręką.- 100%  mikrofibry- do użycia na sucho- wyciera i poleruje (naczynia  glazurę itp)- duży rozmiar 40x60cm- różnokolorowy- NADAJE SIĘ  DO WIELOKROTNEGO PRANIA!Doskonale wyciera i poleruje naczynia po zmywaniu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej mikrofibry zawsze super chłonny i szybkoschnący. Najlepszy do wycierania blatów kuchennych, płytek ceramicznych i zlewów.  

  0 Ocen produktu

  od 6.50 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka INOX Mikrofibra do stali nierdzewnej

  ŚCIERKA MIKROFIBRA INOX 1 szt. specjalistyczna do stali nierdzewnej!- czyści bez zarysowań- nie pozostawia smug na czyszczonych powierzchniach - uzyskujesz połysk bez nabłyszczaczy Najlepsze zastosowanie: po umyciu powierzchni wypoleruj ją ścierką błysk, dostępną także u nas.NIE WYMAGA DETERGENTÓW

  0 Ocen produktu

  od 7.56 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka Mikrofibra DUŻA XXL GOSIA

  ŚCIERKA MIKROFIBRA XXL rozmiar 50x60cm.ŚCIERECZKA GOSIA to 100% MIKROFIBRA  Czyści skutecznie BEZ UŻYCIA DETERGENTÓW (oszczędzasz na środkach chemicznych)Usuwa wszelkie tłuste i rozpuszczalne w wodzie zabrudzeniaUżywana na sucho doskonale wchłania kurzUżywana na mokro doskonale wchłania wodęMożesz ją prać w pralce w temp. do 60st.C - zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu! NADAJE SIĘ m.in. - do mycia podłogi i mebli- do glazury i armatury- do mycia samochodu    

  0 Ocen produktu

  od 9.99 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka Mikrofibra BŁYSK - do szyb, luster, armatury HIT

  ŚCIERKAMIKROFIBRA BŁYSKrozmiar 32x32cm   1 szt.  ŚCIERKA MIKROFIBRA BŁYSK to mycie bez detergentów Ułatwi Ci sprzątanie i polerowanie: - szyb i okien- luster- armatury kuchennej i łazienkowej- mebli- sprzętu RTVSkutecznie usuwa zabrudzenia nie pozostawiając smug i bez używania DETERGENTÓWCzyści i poleruje! Nasza MIKROFIBRA dzięki mikrowłóknom w swej strukturze idealnie rozbija i wchłania cząsteczki brudu i tłuszczu.Ściereczka jest wyjątkowo niezawodna i trwała, nadaje się do użycia na sucho i mokro.    Poszukaj innych podobnych produktów u nas, znajdziesz produkty które pomogą Ci w łatwym sprzątaniu.  

  0 Ocen produktu

  od 8.15 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka Mikrofibra do kuchni, łazienki, samochodu - GOSIA FR...

  ŚCIERKAMIKROFIBRA FROTTErozmiar 32x38cm  1 szt.  ŚCIERKA MIKROFIBRA FROTTE(do kurzu) to mycie bez detergentów Ułatwi Ci czyszczenie: - szyb- glazury- wanien- srebra- stali nierdzewnej- tkanin- wnętrza samochoduSkutecznie czyści bez używania DETERGENTÓWNasza MIKROFIBRA dzięki mikrowłóknom w swej strukturze idealnie rozbija i wchłania cząsteczki brudu i tłuszczu.Ściereczka jest wyjątkowo niezawodna i trwała, nadaje się do użycia na sucho i mokro.  Zobacz inne produkty do sprzątania, w naszym sklepie!  

  0 Ocen produktu

  od 4.85 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka Mikrofibra do sprzętu RTV

  ŚCIERKA MIKROFIBRA ELECTRO 1 szt. Ścierka Mikrofibra Electro wykonana z 100% mikrofibry.Idealnie nadaje się do czyszczenia sprzętu elektronicznego, laptopów, monitorów, tv LCD.Doskonale usuwa kurz i trwałe zabrudzenia nie pozostawiając przy tym smug na czyszczonych powierzchniach. Idealna do sprzętu RTV.NIE WYMAGA DETERGENTÓW

  0 Ocen produktu

  od 5.10 zł Zobacz oferty w 1 sklepie

 • Ścierka Mikrofibra GLASS

  Ścierka Mikrofibra GLASS wykonana w 100% z mikrofibry. Doskonale nadaje się do mycia:-szyb - luster.Dzięki swojej innowacyjnej strukturze usuwa uporczywe zabrudzenia nie pozostawiając przy tym żadnych smug i zarysowań. Wystarczy tylko przetrzeć i pozbędziesz się z czyszczonej powierzchni uciążliwego brudu i zacieków!Zaleca się użycia ścierki bez stosowania detergentów przy użyciu ciepłej wody.

  0 Ocen produktu

  od 5.90 zł Zobacz oferty w 1 sklepie


Copyright © e-ceny.pl - najlepsza porównywarka cen, najlepsze e-centrum handlowe! Starcode Systems Wykonanie sStore
Strona używa plików cookies, więcej informacji.